www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Розетата от Плиска


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Розетата от Плиска
Йордан_13
Публикувано на: 15.3.2022, 12:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сега да засегна един въпрос свързан с търговската част на символи от древната българска вяра. Като начало, отново ще кажа, че аз лично, никога не нося никаква символика свързана с нея на синджирчета, герданчета, бродерии и т.н. просто не ми идва, а и не го смятам за нужно. За мене, не външната демонстрация е съществена за самата древна българска вяра, а вътрешният й живот и демонстрацията й на практика, в тежки моменти, когато е нужно. Мнозина християни носят кръстове и това са най-кухите парчета от християните. Сами се досещайте, накъде отива мисълта ми, ако развия това изречение smil4341944e6b0c8.gif За мен, външната демонстрация е вследствие липса на вътрешен живот и разбиране на самата вяра. Впоследствие, това води до нейното опошляване и се започва една търговия с нейните символи от най-различни тарикати. Каква е разликата между нас и християните, т.е. авраамистите по принцип, когато им подражаваме в търговията със символи? Никаква! Не само това, ами в самото производство и търговия със символи започва война smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif защото единият си изкарал патент за определен символ "розетата от Плиска" и забранява на другият да го продава! Не залепвайте на Тенгриянството вашата лична духовна, душевна и мисловна мизерия, не се изсирайте на метеното, защото не вие сте го помели! Който обича Древната ни Вяра, никога няма да направи това! А този, който го прави е неин Враг и трябва да бъде унищожен, без остатък! Защото тръгнем ли по пътя на циганията, спиране няма... синджирчета, медальончета, тва-онва, откровена цигания, ако питате менsmil4341944e6b0c8.gif Да изкараш патент за древнобългарски символ като "розетата от Плиска" и да забраниш на другите, които досега и преди теб, са я произвеждали свободно е узурпация на определени духовно-идейни сегменти от нея и това е работа на агент на ДС !
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020