www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Краят на републиката


Страници: (61) « първа ... 42 43 [44] 45 46 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Краят на републиката, и Възшествието на Българският Саракт
Петър.
Публикувано на: 20.9.2015, 21:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Когато дойде време за действие,което влияе пряко върху цялата Държава българите тотално показват,че са в девета глуха.Те правят това,което им донася материална облага.Един вид курви.Давам ти пари, от теб се иска да предадеш Държавата си.Готовоооо...
Само да не ми казват,че,ако аз съм бил на тяхно място съм щял да направя същото.Бил съм.Сега можеше да си гледам кефа.Казвам ви го съвсем сериозно.Но аз отказах да бъда комуняга,бетонна глава.Сега разбира се, си ебало майката... :Д,но,ако повече хора бяха направили това нямаше да е така трудно.
Тези дни често се питам : Господи, аз ли пожелах да дойда тук, или ти ми заповяда да го направя?Може би и двете...
Моментите на щастие са малко.Особено за хора като мен,които страдат от случващото се с България.Няма "обратна връзка" с повечето.
Малко е отчайващо,но ще речем,че просто това е заобикалящата среда,която е неизбежна за нас. :) Или иначе казано : Нема се пуашите .. хаха


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.9.2015, 23:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




http://www.dnes.bg/politika/2015/09/19/bor...daria-ti.277131

На Ердоган султан - евалларка, а на Доган паша и Местан бинбаши, темане, кога, а? Айде, де, че се съмна!;))) Какво нещо са обратите на Съдбата - нашата мизерия, недоимък са такива, че и "бежанците" ни оплакват;))) и не искат да остават масово тук. Това е, защото още не са оценили другите ни богатства, а липсата на икономика и бъдеще, засега ни пази сравнително невредими. Но това "сравнително" в бъдеще ще е основата на всички беди. А то ще дойде, когато Германия, Франция и другите "интегрират" всичката тая сган, която при добра хранителна среда, се множи доста бързо. Българският Саракт не приема изказванията на Тиквю: "отзад ятаган, отпред - ограда". В Турция няма ятаган! Те възприемат мюсюлманите като свои. Именно този факт, който Българският Саракт, неколкократно спомена, явно е накарал Турската държава да смени тактиката. Истинските Българи на турците не верват, те верват само на себе си!

М. Николов: Аз от ония денове казвах на едни момчетии, че мизерията ни тук, за сега може би ни спасява от тая напаст. А пък и турчетата явно са си заплюли тази територия и не искат да си мешат капата с тия"бежанци".

Йордан Стайков: Тъй е, на турците по никакъв начин не бива се верва. "Комшу, комшу...", ама не ни връщат Източна Тракия! Има и нещо друго, джагалите не искат българска армия по старата отбранителна линия Елхово-Грудово-Звездец-Харманли на бившата Трета армия с щаб в Сливен. А не си ли спират чалмите към нашата граница, ще се наложи 1/3 от туй дето е останало като БА да се дислоцира там, което си е нелошо струпване на наши войскови части с границата с Турция и връщане на старото положениер отпреди 1989 г.
PMEmail Poster
Top
Канатица
Публикувано на: 24.9.2015, 18:24
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



След култовото "Аз съм прост, вие сте прости, затова се разбираме" банкянския тиквеник, кучият син на СЕЩ-ското посолство роди поредния бисер:
"Имаме много стотин хиляди роми, за които полагаме много грижи. Милиарди отиват за тях всяка година, за да ги задържаме на територията на България. Те също са дошли от някъде през времето"

Таз' индийска паплач за мигранти ли ги считаш, тикво? Затова ли тия милиардни грижи. Т. нар. политически "елит" да бехте се погрижили многомилиардно за над 2-та млн. българи, които напуснаха страната за последните 26 години. Да, ама не, 'щото не са прости и няма как да се разбират с такъв идиот като тебе.


http://news.ibox.bg/news/id_1675566775


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 24.9.2015, 21:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Те точно за това всите "политици" като въздигнем Саракта ще ги обесим амблок! На жълтите павета с автокранове и с пряко предаване по БНТ!
А най "заслужилите" измекяри като например Пръдлова ( или как беше там чифутското и име .... май Примо - все тази, ЩЕ БЪДЕ ОБЕСЕНА С ТЕЛФЕР ЗАДЕЙСТВАН ОТ НЕТА - ЗА ДА МОГАТ ПОВЕЧЕ ЖЕЛАЕЩИ СОБСТВЕНОРЪЧНО ДА Я УДУШАТ!!!! ТОВА НЯМА ДА КОМПЕНСИРА ЗАТВАРЯНЕТО НА АТОМНИТЕ БЛОКОВЕ, НО ОБЕСВАНЕТО НА КУЧКАТА И КОНФИСКАЦИЯТА НА ЦЯЛОТО И ИМУЩЕСТВО С ЕКСТРАДАЦИЯТА НА ЦЕЛИЯ И РОД ЗАВИНАГИ ОТ БЪЛГАРИЯ ЩЕ РЕШИ ВЪПРОСА С КУЧИЯ РОД НА ИЗМЕКЯРКАТА!!!!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.9.2015, 21:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Зимата иде, шъ види тя, Цецка, малката кокетка, как бежанците в собствената си Родина, обсаждат Парламата и към нея почват да летят не домати, а камъни, а дай Боже и гранати, бойни гранати (лимонки). Чак сега се сети да кажеш, Тикво, как не хиляди, а поне 3 000 000 българи, живеят като бежанци в собствената си държава и че бежанците от Близкият Изток и Африка, получават веднага сходен жизнен стандарт, за който Българина се бори всеки ден с неистови усилия, уморен се връща в къщи, пие една ракия (жените две бутилки бира, а някои и ракия;))) ) и си лягат за другият ден. За моабета, че трябва да полагаш огромни грижи за хиляди роми, немам думи, та как иначе, кой ще бие, ограбва и убива Българите и гласува за теб, ако не циганчята? Щото нема нормален Българин, който да гласува за кухата ти Тиква, само тоя дето мяза на циганин.

Тиквата: "Ние се грижим за бежанците, по-добре от българският пенсионер". Изказване по Канал 1. При такова признание, аз не знам, имали в тая България, глупаци, да гласуват за ГЕРБ. И въобще това правителство, дали трябва да си довърши мандата?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.9.2015, 21:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



(Предаване "Панорама, Канал 1)

Абе, откъде тоя проф. Ивайло Дичев (културолог), отде е това краставо магаре? Тоя е истински соросоид и непрекъснато му се бута микрофона в устата. Абе, един хуй му набутайте на тоя, не микрофон. И тоя човек, със сигурност обучава студенти, и какви специалисти ще излязат от тия студенти? Абсолютни безродници! Пред него, дори Огнян Минчев, изглежда "националист", ебати;))) В Сирия имало средна класа, имало много качествени хора, германска медия го казала. Абе, тоя професор в България ли преподава? Сирия е в батална война, там нямат вече градове, нямат вече икономика, каква средна класа? На тая средна класа в момента парите ги изяждат трафикантите или ги поглъща морето. В Афганистан имало образовани кадри;)))) Абе, хора, Афганистан е в перманентна война, сигурно имат висшисти, ама от пещерата Тора-Бора;))) Ей, го пак лапна микрофона, хуй, хуй, хуй му дайте не микрофон!
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 26.9.2015, 12:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



"25.09.2015 г.
Видео!Цялото интервю на Бойко Борисов с Хекимян днес!Защо Бойко побесня и заплаши с оставка!"
http://bez-cenzura.com/epitzentar/video-tz...lashi-s-ostavka
Г-н Бахар с оставка може да плашите само тъпият електорат,който ви слугува и извършва Държавна измяна.Защото българин да слугува на евреин си е предателство,което се наказва със смърт.
Нас тази новина само може да ни радва.
Жалко,че си правите гимнастика на устата и тренировка за лъгане на народа, и не смятате да подадете оставка.Сигурно,когато окончателно съсипете България и сънародниците ви,ви кажат,че сте си свършили работата ще го направите.
Но пък от собствен опит разбрах,че бъдещето винаги може да има поне няколко развоя.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 5.10.2015, 16:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Я, САЩ не бяха ли любимата държава на наште демократи - седесарковци, десабарковци и прочие помиярковци? Ми тя много убава държава, бря! Баш кът Северна Корея, че и Русия. Макар, на фона на САЩ, Русия си изглежда направо кът западна демокрация;))) И кой защитава? Сталинка, Сталинка Георгиева! То това, ако не е симптом, здраве му кажи. САЩ, най-демократската държава в света, еталон за демокрация световен мащаб, защитава Сталинка;))) Не е ли време за някой паметник на Сталин в Щатите, тъй? А, Душко, не така, брат, не мяза на пиле, на патица или гъска е в мусура, кучката, но ти си вече национален герой в Саракта, де се казва и "активен борец", моем те пишем след време smil4334ad8a149e0.gif . Активен борец срещу чифутизма и глобализма. Спомням си, нейде 2003-2004-та Ротшилд осъди един студент от Стара Загора, че ги нарекъл "убийци" и "подпалвачи на войни". Ами какви са? На черното не можеш да кажеш бяло! В тази случка има и друг симптом - американски съд съди българина, не български, което автоматически говори на кого служи Сталинка. На България? Ами, не;)))

http://www.dnes.bg/temida/2015/10/05/zatvo...istalina.278610
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 8.10.2015, 20:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Няма се плашите, Тиквата знае защо прави магистралите. Натискайте здраво педала към Светлото бъдеще и слушайте кво ви пее Дисито;))) Не забравяйте, да си закачите на вътрешното огледало, вместо икона на Христос, икона със Светиня му;))) все пак той е новият Борис Покръстител 2. Измрелите по неговите магистрали, са от разбунтувалите се, 52 болярски рода. По добре умрели по магистралата към Светлото бъдеще, отколкото хвърлящи камъни и домати по Парламента.

http://www.dnes.bg/crime/2015/10/08/adyt-n...-skorost.279079
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.10.2015, 12:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Абе, ние и твоето поведение не можем да толерираме, Тиквооооо, ама все има квачки и юрдечки, дет да гласуват за тебе, па юрдеци и пауни, тоже smil4334ad1724132.gif Тъй, че не трупай дивиденти и не изграждай образ на добър управленец от лидера на една руска националистическа партия като Атака. Все пак, "с какъвто се сдружиш, такъв ставаш", имаше една такава поговорка навремето. Та кът си евроатлантик, ще станеш маскара като тях, кът си русофил, шъ станеш пиянка като тях smil4334ad1724132.gif Последното е малко по за предпочитане, защото нам ще се падне честта да оправяме русите бели девочки smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif


Борисов не можел да толерира поведението на Сидеров
Да оставим случая на прокуратурата, зове премиерът

Прочети още на: http://www.dnes.bg/politika/2015/10/11/bor...-siderov.279297
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.10.2015, 13:27
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Горанов убеден, че трябва да има данък върху селските градини и малките ниви
http://news.ibox.bg/news/id_421634294

================================================================
Както каза Тиквата: "Отзад ятаган, отпред ограда". Точно по същия начин ще действа и този закон за българското население, което все още оцелява по територията. Това определено ще предизвика нова масова емиграция на Българи, които спокойно могат да се пишат за "бели сирийци" и да попаднат под благодатта на закона на буля Меркелица, вещаещ "данък солидарност", т.е. безметежното ни рантутене, вследствие войната и липсата на работа. Щото, ако се наложи да плащаме данък за селските градини и малките ниви, ние данък нема да плащаме, че ги оставим да буренясат и те, т.е. че ги отебем на произвола на съдбата. Ставаме сирийски бежанци! Сега там е далаверата и безплатната манджа от 700 евро на месец, само за клатене на краката по цял ден. Ясно е, че щом подобен закон е предложен от герберските селски кметове, то се потвърждава това, което съм казвал винаги за тях: "Те мразят съселяните си, повече от самите себе си". И съм го усещал на живо. Горанов, готви се да ме рантутиш майка, ставам сирийски бежанец, вземам сирийката Дима (яка русокоса мадама) и по цял ден, че клатим краката и други работи и че бъдем като в Райската градина, макар със забрана да рупаме ябълки. Е, па за кво са ни ябълки, щом моем да ядем на воля, мечтаните от демократите банани и портокали?
PMEmail Poster
Top
Ванина
Публикувано на: 12.10.2015, 11:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Точно това целятъ отъ отдавна и подмолно и търпеливо действатъ отъ векове, така че да обезчовечатъ Човеците, да обезверятъ Българина и да го накаратъ самъ по течението да се лашне къмъ клатене на краката и други работи и да трупа бройки колкото си може повече. Съ партньорите си да се отнася като съ парче месо безъ чувства, без да познае че въ тази плъть има и душа. Цельта е да няма Любовь и Рожби. Да, лашкане и накрая да избяга отъ Тангра, отъ Земята и Наследство на Дедите си, да избяга отъ Човеците Семейството си и отъ себе си дори, за да стане „сирийски бежанецъ”.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.10.2015, 23:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 093
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тъй като днес водих разговор, да си кажа за зрелището български национален отбор по волейбол. Еми, ще загуби, да. И знаете ли защо? Ще го кажа простичко: Когато човек си мисли, че е фанал Господ за брадата, се оказва, че го е хванал за... мъдата. И те, понякога са с косми. Според мен, националният отбор по волейбол, трябва да загуби и за третото място. Българският Бог обърна лице и отне една заслужена победа срещу Франция, защото българинът е забравил елементарните уроци за това как се побеждава и най-важният от тях е: да не се слага тигана на печката, когато рибата е още в реката. Оставям настрана въпроса, как политическата класа се надява на такива грандиозни победи, които са един вид допинг, наркотик, едно излишно помпане на самочувствието, което се извоюва с много труд, а не с еуфорични песни и прозападни шоуреквизити. Скромнично, тихичко, французите взеха една неоспоримо дадена победа на българите... Досещате ли се, г-да? Зрелището следващият път го фърлете в коша, тихичко, кротичко и тигана на печката, когато рибарят, лопне вратата и сложи рибата за чистене в мивката.
====================================================
Спас Минков: Аз пък въобще вече не гледам нещо "национално" щото мирише на мутри, на чифутщина и комплексарщина. То не бе футбол, волейбол, то не бе тъпаци като Кубрат Пульов и ред други чалгари и мамуноиди! гнусно ми е!
=====================================================

Йордан Стайков: Тангра е Всеприсъстващ. Той присъства както в природното естество и общество, така и в човешкото естество и общество. Затова, не всякога спирам телевизора, някой неща нарочно ги гледам. Гледам тая еуфория, тоя кич, то не бяха фанфари, не бяха възгласи, не бяха песнопойки на химна, срещу когото Петко Стайнов въстана, че е с еврейска мелодия, гледам, гледам и викам на жената: "Вдругиден ще загубим от Франция. Това е сигурно." Тя вика: "Сега, за какво ги урочасваш", демек правил съм го нарочно;))) Няма как да го правя, аз съм обикновен човек, такива са космическите закони. Днес се завръщам в планината, от нея излизам и в нея се завръщам;))) и шофьора на рейса, католик, разбира се;))) вика еуфорично: "ще вземем бронза". думам му: " Не, никакъв бронз няма да вземем и днес ще загубим". "Ама как, (вика той), те италианците едвам играха дрещу Словения, с тая игра ще ги смачкаме" - "Не, ще загубим". Тъй, Тангра е Всеприсъстващ...

PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 20.10.2015, 18:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Полицейски шеф покрива изнасилването на 16-годишната си дъщеря

Момичето е намерено в коритото на канала в Ботевград със завързани ръце и чисто голо

На 10 срещу 11 октомври в Ботевград е била изнасилена 16-годишната Н.У., научи наш репортер. Семейството на момичето бързо спира всички публикации по темата, макар в града всеки да шушука и да се дават различни версии за престъплението.

Момичето е намерено в коритото на канала, който пресича центъра на града. То е било със завързани ръце и чисто голо. Случката се развива към 1 часа през нощта, когато се прибирала от нощен клуб. Намерена е от случаен минувач няколко часа по-късно.

Въпросната нощ е имало пороен дъжд, а потърпевшото момиче било без дрехи! То е било в полусъзнание, но благодарение на медицинския екип успяла да се отърси от шока.

Пред полицаите ученичката казала, че нападателят е бил мъж. На камерите от съседна сграда също е заснет силует, но не може да бъде разпознат.

Жена от кооперация в близост на местопроизшествието казала, че през нощта чула викове, но в отсрещния блок живеело момиче с умствени проблеми, което често излизало на прозореца и крещяло. „Помислих си, че отново е изпаднала в нейните си състояния. Виковете в нашия квартал не са нещо необичайно. На другия ден разбрах какво се е случило и че вероятно съм чула момичето да стене за помощ. Трябваше да се покажа”, вайка се тя.

Бащата на момичето е полицейски шеф в София, научи наш репортер. След драмата той светкавично се свързал с местните медии, като помолил случаят да не се раздухва. Така или иначе, в града тече усилена дискусия и се дават всякакви предположения. Едното от тях е, че момичето е имало връзка с момче от ромски произход, поискала да се разделят и именно той бил извършителят на деянието. Приятелки на ученичката обаче се противопоставят на тази теория. Едно е сигурно – извършителят е от ромски произход, поне така е докладвала изнасилената ботевградчанка.

До този момент разследването не е пожънало никакъв успех и виновникът за ужасното престъпление, което ще остави отпечатък на момичето за цял живот, не е намерен. Мнозина обаче залагат, че таткото на жертвата ще го намери...

http://www.blitz.bg/article/42890

Мъката и страданието на народа още веднъж се прояви върху човек,който е част и съответно спомага Геноцида над българите.Още веднъж усетиха,че и те ще патят от това,на което служат.
Трябва ли дъщеря на полицейски шеф да бъде изнасилена,за да се направи нещо?За да се оттърсите от летаргията,която с ваше позволение превзе Духа ви?
А може би и в този случай нищо няма да се направи.Защото,ако се пристъпи към радикални мерки шефа ще загуби мястото си,понеже ще е в разрез със заповедите на Ротшийлд.
Дано този баща,шеф на полиция послуша Духа си, собственото си Аз и да вдигне колкото се може повече полицаи,които да смачкат мангалските катуни.Разбира се това ще е край на кариерата му,но това може да доведе до верижна реакция.
В противен случай летаргията ще ви погуби.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 5.11.2015, 22:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Ловците в Бургас негодуват: Бежанците ни прогониха дивеча

Защо в живота ми имам въпроси и проблеми,които не мога да реша,а такива,на които в миг разбирам отговора и решението нямам щастието да имам?

В този случай ловците просто започват лов на орки.Елементарно.

Дай Боже все така лесно и категорично от раз да си решавам въпросите и да преодолявам трудностите...


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (61) « първа ... 42 43 [44] 45 46 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020