www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Краят на републиката


Страници: (61) « първа ... 47 48 [49] 50 51 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Краят на републиката, и Възшествието на Българският Саракт
Йордан_13
Публикувано на: 22.2.2016, 21:50
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Днес ръчкахме лозето. Циганчята и гаджалчята, които взеха държавата на Българите за своя чрез демокрацията отмъкнали 80 железо-бетонни кола с каруцата. Така е всяка година. Ние купуваме колове на старо и ги набиваме (все едно си нямаме друга работа, та и тая и ни стигат парите), циганчята дебнат, идват и ги умъкнат, лозите и теловете падат долу. Сега обаче, решихме да преебем демократите (проклети да са, вовек и веков). Набиваме коловете и ги чупим с чуковете до половината! Да не стават за повторна продан или за лозе на някой рязан гъгнивец, заселил се в Асанов-град от Кърджалийско. Обърнахме лозето на каменоломна и кът улави - вземаме, здрави колове, набиваме ги и след туй ги чупим. Нали се досещате, защо ще вкарам в каменоломната всички политици, кръговете от фирми около тях и техните семейства. На всичките ще разплача майките до девето коляно!
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 22.2.2016, 23:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Разберете,че има баланс да се оправя.Не само да се балансира,но да наклони в полза на Доброто.Това може да стане само,ако България се възроди.Тя винаги е била гарант,че на Средния Свят има равновесие,въпреки всичко.Ако това не се случи не мога да проумея какво ще става.Съвсем искренно ви казвам.
А,за да има равновесие престъпленията трябва да се наказват.И то жестоко!Така баланса не само ще се запазва,но ще е в полза на доброто,заради последиците от жестокото наказание.Спомните си Великия Крумов Саракт.
Радвайте се,че има българин чрез,който Небето Говори!Защото,ако Тангра повече не вижда достойни с нас е свършено!Значи има надежда.И тя е Българският Цар,колобърският съвет и всички честни българи.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Всички ние искаме промяна нали?
Днес видях един слоган използван от някаква фирма : "Бъди промяната,която искаш да видиш."
Ами много точно са го казали хората.Точно това споделих на един познат преди време само,че не в едно изречение.Всички плачат за Левски.Искат го и се оплакват защо нямало хора като него.Оплакват се,но нищо не променят в себе си, във възгледите си,а чакат Левски да се вдигне от гроба,за да ги спаси.Е няма как...
Левски освен всичко даде пример на нас, поколенията.Той си свърши работата, свърши предостатъчно.
Сега е наш ред да бъдем като него.Всички ние трябва да бъдем Левски.За да може един ден поколенията да кажат, че те трябва да бъдат като нас!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хунтата от ГЕРБ утре щяла да прави некви възстановки на Шипка и щяла да затвори пътя от 08.00 часа сутринта. Затова, братя, кой как може още тая вечер се сбирайте там, за да посрещнете подобаващо султан Ердоган.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А, мерси, айде нема нужда. Да бе се скрил и дума да не бе нарил. Ти си символ на Робството. Само кът та видя, знам, че краят на Българската държава е дошъл.

Честит празник, бъдете силни, смели и горди българи!

Прочети още на: http://www.dnes.bg/obshtestvo/2016/03/03/c...ylgari.294936,2

PMEmail Poster
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Така като си мисля най-вероятно България наистина ще претърпи абсолютен крах,за да й се отдаде реална възможност да се Възроди.Трябва да се случи наистина нещо мащабно като например Турция да откъсне югоизточна България със сила,за да се обединят българите и целта в живота им да бъде единственно извоюването,изграждането,запазването и развитието на Българският Саракт.Има и втори вариант,който е по-вероятен,понеже враговете ни знаят,че при по-видни действия от тяхна страна българите ще се обединят.Много е вероятно да ни заличат тихо с хиляди лъжи и предателства,докато ни говорят за светло бъдеще, и по този начин в повечето от сънародниците ни въобще няма да има мотивация да се подобрят, и да помислят за конкретни действия.
Трябва да направим така,че втория вариант да не се случи.
Според мен едно е сигурно, ще има още хиляди унищожени животи,нереализиран потенциал,неосъществени планове.Ако все пак са проумели нещо е много вероятно всеки един от тези българи,които ще бъдат пречупени от Режима да се запитат в последните си мигове : "Не можеше ли нещата да станат по друг начин?Да не се беше стигало до тук,за да разбера тези неща?Да не ми се бяха случвали тези неща,а да изживея един по-добър,достоен и пълноценен живот?"
Тези въпроси съм си ги задавал към мен относно някои неща,които вече не мога да променя,но ще трябва да живея с тях.Неща,които директно влияят върху битието, върху самия живот.Това значи,че не съм направил нужното и съм допуснал да се стигне до тук.Това се случва и с народа ни.Но той още не е проумял грешките си.
Разбира се нещата могат да протекат и по друг начин,но не ми идва на ум точно какъв.
Тангра разполага!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Обмислят глоба и без помощи, ако не гласуваме
Според предложението на Патриотичния фронт, което вече е прието на първо четене всеки, който не отиде до урните, ще трябва да плати 50 лв. глоба и ще бъде лишен от помощи за 3 месеца
Глоба от 50 лева и спиране на помощите за срок от три месеца, ако не гласуваме.
Предложението е на Патриотичния фронт и вече е прието на първо четене, сподели Валери Симеонов в студиото на „Здравей България“:
„Няма нещо, което да не е възможно, стига да бъде прието това решение и държавата да го осъществи. Кога – естествено, когато бъде въведено електронното гласуване“.
Симеонов сподели, че освен плащането на данъците, българинът „като, че ли други задължения няма“. И допълни, че „тази мярка е насочена към тези маргинализирани групи, които са изключително мотивирани да гласуват, знаете как...и те определят промяната на избора на народа“.
Според предложението на Патриотичния фронт глобата, ако не отидем до урните ще трябва да се взима като административно наказание директно от заплатата, когато не заплатим сами в срок:
„Ако сте безработен, също ще дължите тази сума. И тогава ще ви се погледне какви помощи взимате и може би за ваша голяма изненада, а и за вашите зрители са около 24 различни параграфа нашите мургави събратя могат да получават помощи. – Но говорим за всички, не само за мургавите“.

Мога да ви се сторя дребнав,но този изрод да каже „мургавите ни СЪБРАТЯ“ е неописуема наглост,която веднага ми се наби на очи.Само от тези 3 думи ми става ясен боклука.И въобще не е важно дали ги е изрекъл с ирония или с насмешка.Просто не е нормално.Но пак да се повторя, повечето са криптоевреи или шабец гои (еврейски слуги) така,че никой не трябва да се изненадва.
Много показалтелно според мен за това Системата колко много се нуждае от нашето одобрение (гласуване),за да съществува е съвета на баш комунист да се гласува дори и за ГЕРБ,които всъщност са им най-голям „съперник“.Просто не е нормално да накараш някой да подкрепи твоя „враг“,но,въпреки всичко да гласуваш.
Но това е нормално,защото,ако се разпадне Системата, и БСП заминава,както и всеки партиен далаверджия.
Едно такова действие от тяхна страна същност може да доведе до недоволството на повече българи,което може да прерастне в бунт.Защото би трябвало да знаят,че всички са едни и същи предатели и врагове и фактически ги карат да изберат кой от всичките палачи да им отсече главата.
С едно такова действие пък със сигурност си осигуряват вота на всеки един мангал,понеже никой няма да иска да заплати 50 лева глоба,въпреки,че се издържат от помощи и кражби.Което пак може да бъде в наша полза,понеже примката съвсем се затяга и може да "събуди" сънародниците ни.
Може,би трябвало,ако.... :D


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Патриотарят Винкело, евреинът Рада и Бахур Бахар като една Троеглава ламя скокнаха да защитават витязът Москал от поредният "бесепарски пуч". Особено, активна бе патриотарската глава, за която либерално-демократският Москал е като "свещеният граал", който трябва да бъде бранен до смърт. От тази бран на Граала и Москала, щели да бъдат спестени едни 500 000 000 лева. Убаво, ясно е, че с тия пари нема се лекуват ора (то и за какво са им, ако ги излекуват, трябва след това и пенсия да им плащат), то тогава, аджеба, възниква въпросът: къде ще отидат тези пари? Не казваме още: в кой джоб...
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Петър. @ 7.3.2016, 13:37 )
Обмислят глоба и без помощи, ако не гласуваме
Според предложението на Патриотичния фронт, което вече е прието на първо четене всеки, който не отиде до урните, ще трябва да плати 50 лв. глоба и ще бъде лишен от помощи за 3 месеца
Глоба от 50 лева и спиране на помощите за срок от три месеца, ако не гласуваме.
Предложението е на Патриотичния фронт и вече е прието на първо четене, сподели Валери Симеонов в студиото на „Здравей България“:
„Няма нещо, което да не е възможно, стига да бъде прието това решение и държавата да го осъществи. Кога – естествено, когато бъде въведено електронното гласуване“.
Симеонов сподели, че освен плащането на данъците, българинът „като, че ли други задължения няма“. И допълни, че „тази мярка е насочена към тези маргинализирани групи, които са изключително мотивирани да гласуват, знаете как...и те определят промяната на избора на народа“.
Според предложението на Патриотичния фронт глобата, ако не отидем до урните ще трябва да се взима като административно наказание директно от заплатата, когато не заплатим сами в срок:
„Ако сте безработен, също ще дължите тази сума. И тогава ще ви се погледне какви помощи взимате и може би за ваша голяма изненада, а и за вашите зрители са около 24 различни параграфа нашите мургави събратя могат да получават помощи. – Но говорим за всички, не само за мургавите“.

Мога да ви се сторя дребнав,но този изрод да каже „мургавите ни СЪБРАТЯ“ е неописуема наглост,която веднага ми се наби на очи.Само от тези 3 думи ми става ясен боклука.И въобще не е важно дали ги е изрекъл с ирония или с насмешка.Просто не е нормално.Но пак да се повторя, повечето са криптоевреи или шабец гои (еврейски слуги) така,че никой не трябва да се изненадва.
Много показалтелно според мен за това Системата колко много се нуждае от нашето одобрение (гласуване),за да съществува е съвета на баш комунист да се гласува дори и за ГЕРБ,които всъщност са им най-голям „съперник“.Просто не е нормално да накараш някой да подкрепи твоя „враг“,но,въпреки всичко да гласуваш.
Но това е нормално,защото,ако се разпадне Системата, и БСП заминава,както и всеки партиен далаверджия.
Едно такова действие от тяхна страна същност може да доведе до недоволството на повече българи,което може да прерастне в бунт.Защото би трябвало да знаят,че всички са едни и същи предатели и врагове и фактически ги карат да изберат кой от всичките палачи да им отсече главата.
С едно такова действие пък със сигурност си осигуряват вота на всеки един мангал,понеже никой няма да иска да заплати 50 лева глоба,въпреки,че се издържат от помощи и кражби.Което пак може да бъде в наша полза,понеже примката съвсем се затяга и може да "събуди" сънародниците ни.
Може,би трябвало,ако.... :D

Винкел, тъ ебъ путката майна, гларуска да ти ебъ, нема да ти дам 1 лв., разбери. Ако ти ме глобиш 50 лв,съвсем случайно, да ти ебъ путката майна, аз ще спра да плащам, абсолютно всичко, каквото все още плащам на такива като тебе (да ти ебъ майката), дори "гражданска отговорност", дори данъка на къщата!
Симеонов сподели, че освен плащането на данъците, българинът „като, че ли други задължения няма“. Слушай сега, гларус недоклатен, ти си едно случайно рядко лайно изсрано в тоалетните на властта, което пролетно-летните порои с радост ще отмият! Единственото, което ще ни остане, обаче от теб за съжаление е свойственото кафяво ухание, което дълго ще трови душите ни!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Истинска трагикомедия е българската политика, когато се прави от различните еврейски крила. Досега не бях чувал евреин да обвинява друг евреин в лъжа. Че то лъжата ви е нещо свойствено, бе Радане, изконна еврейска добродетел!

Радан Кънев: Бойко, който лъже, е просто разочарование
http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/rada...rovanie-6051074
PMEmail Poster
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



QUOTE (Петър. @ 6.3.2016, 2:16 )
Така като си мисля най-вероятно България наистина ще претърпи абсолютен крах,за да й се отдаде реална възможност да се Възроди.Трябва да се случи наистина нещо мащабно като например Турция да откъсне югоизточна България със сила,за да се обединят българите и целта в живота им да бъде единственно извоюването,изграждането,запазването и развитието на Българският Саракт.Има и втори вариант,който е по-вероятен,понеже враговете ни знаят,че при по-видни действия от тяхна страна българите ще се обединят.Много е вероятно да ни заличат тихо с хиляди лъжи и предателства,докато ни говорят за светло бъдеще, и по този начин в повечето от сънародниците ни въобще няма да има мотивация да се подобрят, и да помислят за конкретни действия.
Трябва да направим така,че втория вариант да не се случи.
Според мен едно е сигурно, ще има още хиляди унищожени животи,нереализиран потенциал,неосъществени планове.Ако все пак са проумели нещо е много вероятно всеки един от тези българи,които ще бъдат пречупени от Режима да се запитат в последните си мигове : "Не можеше ли нещата да станат по друг начин?Да не се беше стигало до тук,за да разбера тези неща?Да не ми се бяха случвали тези неща,а да изживея един по-добър,достоен и пълноценен живот?"
Тези въпроси съм си ги задавал към мен относно някои неща,които вече не мога да променя,но ще трябва да живея с тях.Неща,които директно влияят върху битието, върху самия живот.Това значи,че не съм направил нужното и съм допуснал да се стигне до тук.Това се случва и с народа ни.Но той още не е проумял грешките си.
Разбира се нещата могат да протекат и по друг начин,но не ми идва на ум точно какъв.
Тангра разполага!

Абсолютния крахъ е от как се потъпка Семейниятъ огънъ въ Българското Семейство. Отъ Българското Семейство е нужно да започне Възкресението и сътворението. Ето примеръ как са живяли Дедите ни отъ как святъ святува въ книгата на Цаня Гинчевъ "ЖЕНИТБА" http://www.znam.bg/com/action/showBook?boo...479§ionID=5

http://www.znam.bg/com/action/showBook?boo...825§ionID=5
"Ако има нещо, което може да се нарече в сватбата бдение, то най-приспособен термин на хляба може да се даде сватбено бдение на жениха и на другарите му, защото този вечер е последният вечер, когато женещият се се разпрощава със своите другари момци, с които е порасъл, другарувал, и сега за последен път се разделя от тях и преминува в друга сфера, в друг живот, в друго общество, пълни с житейски грижи и попечения – впряга се в ярема на брака с всичките му радости и веселия, с всичките му грижи и теготии. Сега пред него мислено се изправя семейният живот, пъл с всичко, което носят на раменете си всичките семейни хора за награда или за наказание, но са длъжни да го носят, да отплатят на своите родители десеторицею, дето са ги отгледали, отхранили и оставили да продължават тяхната влака, за общото продължение на человеческия род и дух. Хлябът се извършва нощя и много ни напомня тайната вечеря на Спасителя, на която е казал на учениците си последното слово за неговото възпоминание. В онова време хлябът представляваше нещо тайнствено, нещо загадъчно – преход от едно състояние на живота в друго, една крачка напред, и затова на веселбата, колко да свиреха свирците, колко да се пееше весело, колко да се играеше крехнато, колко шеги и приказки да се пущаха, на лицето на всичките момци се виждаше замисъл, че рано или късно такъв разделен хляб ще се сложи всекиму при раздялата от другарите му, при парясванието и забравянието на водното и свободно житие – ергенството, което в песните се сравнява с пашовството, и моминството – с везирството. "
http://www.znam.bg/com/action/showBook?boo...050§ionID=5
"– Бат Дони добър ли е за цар? – извикаха няколко души.
– Добър е, добър, от него по-добър нямаме, той да бъде цар!
– Добре – извика Дони Капнилата, – ама всички одобрявате ли ме? Че аз, като стана цар, ще заповядам тая нощ на всинца ви, всинца мене ще слушате. Ако има някой да ме не одобрява, да изберем другиго, когото всички до един одобряват.
Всичките ергени се разделиха на три купчини – от всяка махала по купчина, – избраха си по един водач и тримата водачи излязоха на средата.
– Ний от нашата дружина те одобряваме – рече водачът от среднята махала.
– Ний от нашата дружина тъй също те одобряваме – рече водачът на кондювчани.
– И ний те одобряваме – рече и чъртованският водач.
– Момчета, одобрихте ли бат Доня за цар? – извикаха водачите на своите упълномощители.
– Одобрен е и преодобрен – се раздадоха гласовете на всичките купчини.
– Като е тъй, хайде да му целунем всички ръка и да се вречем, че него ще слушаме тази вечер и ще го почитаме за цар.
– Да му целунем – извикаха всички и редом му целунаха ръка до един.
– Заповядай сега на мястото си – начело, сред всички – му рекоха водачите на махалите.
Дони седна на одъра. Двама от по-младите ергени му изуха ботушите от краката и той, по калцуни, се възкачи на одъра и седна на челото на трапезата. След това се изуха и другите и все по старшинство насядаха от двете страни на царя редом тъй, щото най-младите останаха на двата края.
– Е, другари и кафадари, добре сте ми дошли! Вий мене почели, а вас – господ. Този вечер, другари, е последният от моето ергенувание, от нашето другарувание, от нашето сватбувание, хорувание, седенкувание, тлъкувание и харувание. Отсега нататък мене ще ме режат на другия рабош – на рабоша при женените, та добро ли ще е, зло ли ще е, не зная, но дето вървят всичките хора, и аз тръгнах – по бащиния и дядовия път. Отсега нататък ще забравям вече хора и седенки, хора и беленки, хлябове и засевки... Комин ще пуши, жена ще храня, деца ще отгледвам... Блазя ви, че сте ергени! Ергенувайте и светувайте и прощавайте, но не се бавете; и вий ме подирете. Рано ли, късно ли, и вий ще додете при нас, и колкото е по-рано, толкова по-добре, че пак – както щете.
– Каквото са правили бащите ни, дедите ни и прадедите ни, и ний няма, Добре, да се отречем от него, и ний ще додем да ни режат на онзи рабош, ама да си посветуваме, да си поергенуваме, да се находим по хора и седенки, по тлъки и беленки, по хлябове и засевки, че като ни доде съботата, няма да ни пита, както не е питала никого от женените и както и тебе не пита... Остави ти всичкото това настрана, да го забравим тая вечер, дай, та ни почерпи с върла бистра ракия, нагости ни с пресни сладки гозби, че ний няма да те оставим самси; по един, по двама все ще влязваме при тебе в гражда. Тъй ли е, момчета? – извика царят.
– Тъй е, тъй, царю честити. Никой няма да го избегне.
В това време, когато Добри изказваше преходното си състояние и царят му отговаряше, момичетата се бяха набрали на хаята и слушаха през вратата като котка, кога дебне мишка, и само се побутваха. "


Наложен е масонския античовешки гнусен модел на взаимоотношения, който направи света ебалникъ безъ любовь, изопачение на Човешкото кое Богъ е вложил въ сърцата. Примеръ за нормални взаимоотношения Мъж-Жена, Рода и приятели е въ тази книга Женитба на Цаня Гинчевъ. Всички почти Българи (до скоро до векъ - век и половина) въ ония времена са били Човеци. Човеци въ село Лясковецъ сбрани на едно място, велико е. Днесъ Човекътъ го търсишъ единъ на стомилярда прасета. Някога и Диогенъ е търсил Човеци. Но сред гърците и евреите човеци от самото начало може би е нямало, или рядкость са били. Има ли отново Семеен огънъ как е било някога, има шансъ за Божий редъ на Земята, съответно и за Български Сарактъ. Отъ Възкресението на Семейството нужно е да се започне. Отъ Семейството начева Живота и всяка сила за съпротивление срещу злото срещу обезобразяването, отъ Семейството е всяка сила за сътворение.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.3.2016, 17:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Всеки, който опъне палатка в България, извън категоризиран къмпинг, ще се наказва с глоба 200 лева. Същото очаква и собствениците на каравани и кемпери, ако се настанят на диво място в природата.

Това предвиждат промените в Закона за туризма, публикувани за обсъждане от министерството на Николина Ангелкова. Според проекта се създава нов член 207 с още две алинеи, които гласят: 2. В случаите по ал. 1, когато от къпмингуването e настъпило увреждане на пясъчните дюни, флората и/или фауната, замърсяване на околната среда, пожар и/или други вредни последици за природата, наказанието е глоба в размер на 1000 лв., освен ако деянието не подлежи на по-тежко наказание. Лицето носи и имуществена отговорност за причинените вреди.

(3) Който предоставя обособени терени за къмпингуване в нарушение на разпоредбата на чл. 128, т. 1, б. „л” се наказва с глоба в размер на 3 000 лв. или имуществена санкция в размер на 5 000 лв.”

http://offnews.bg/news/Turizam_75/Bez-pala...pin_625637.html
=========================================================

И най-малките "права и свободи" на българите, герберистите ще забранят. Диктатурата им пълзящо продължава да превзема най-различни области от жалкото всекидневие на българина и накрая ще се забрани дори пиенето на вода от неоторизирани източници и без разрешение на местната власт на ГЕРБ!
Николина Ангелкова... е същата като Лиляна Павлова. И забравих - Искра Фидосова. И забравих... Милена Кунева. И забравих... А вие, чакате рускосата блондинка, да дойде през 2017-2018-та и да ви оправи! Те и сега жените здраво ви управляват и на държавно ниво, не само в къщи;))) Чехълът здраво свисти...Представете си, жена мин-председател!

Трябва да се убиват герберите, друг начин няма!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 12.3.2016, 17:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ами да дойдат да ни глобят в тъмното в планината. Понеже няма как да знаем дали "глобяващите" не са някакви мутри или убийци, ако бъдем нападнати ще използваме правото за самозащита.
Както в тази тема
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...=ST&f=12&t=4029
е споменато;

Голям бе шанса, подобен род варда да завърши с минимум два трупа. Тъмно е, всеки особен шум дразни, оръжията се вадят бързо...
PM
Top
Марин
Публикувано на: 13.3.2016, 10:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Подготвят си следващата революцийка. Затова така дразнят, за да се повишава недоволството още повече. А после ще си турнат изрусената еврейка от изсраелските щати. Техните "ясновидки" и шизотерици неслучайно ги говорят тези неща. Спускат им се от "високо", от по-горните етажи на илюминатската пирамида.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.3.2016, 21:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Дончева, всичко хубаво, ама ти беше част от тия дето в крайна сметка докарахте Тиквата на власт, като искахте това да е за сметка само на нас, но се оказа за сметка и на самите вас, идеолозите на проекта "Тиква". Не аз съм тоя, който незнайно по какви причини, го вдигна от чин майор, в подполковник, полковник, генерал и не е далече деня, в който вече ще се е самотитулувал и генералисимус. Хъхъхъ, той е ваше отроче, оправяйте се! И да вземеш да се изрусиш, ако го направиш, шъ спечелиш следващите избори за мин-председател! Гарантирано от мен!


Гербаджиите са брутални, прости, нахални
http://bultimes.com/gerbadzhiite-sa-brutalni-prosti-nahalni/
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (61) « първа ... 47 48 [49] 50 51 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020