www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Краят на републиката


Страници: (61) « първа ... 5 6 [7] 8 9 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Краят на републиката, и Възшествието на Българският Саракт
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




А сега да ви запозная с уникалното, неповторимо и умопомрачително изказване на премиера Тиква, което превърна България в най-мощната империя на планетата или както обичаме да казваме в такива случаи: "На гол тумбак, чифте пищови!"


http://news.ibox.bg/material/id_1075047020/#clist

Това ми напомня за някои от старите соц. вицове, примерно:

"Една електорална, обедняла и оскотяла единица в България, взема джиесема и се моли на Господ, да го спаси от бантуското му ежедневие: "Господи..., мълви той"
- "Моля?" - проговаря Борисов."
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Повече от ясно е, че узрялата при цоц. времената Тиква, поела влага от Живковите мелиоративни мероприятия и от хазартния либерализъм на "Царя-Слънце", което трябва да огрее всички, не може да се справи с изискванията поставени от западния модел на живот у Еуропата и СЕЩ-то, а именно - създаване висок стандарт на живот на мат'ряла. Виждайки собствения си провал в тази област и търсейки всячески възможност да оправдае своята икономическа политика на плътно подстригване на стадото и взирайки се за начини да научи магарето да не яде, без то да умре, той започна да гледа колко е голяма сламката в окото на своите покровители - СЕЩ, без да вижда гредата в своето - Бантускотската действителност на изчезващата Българска държава и нация. Всичко това довежда до неимоверно надуване на гетото му, като паун пред публика в зоологическата градина. Самоообладанието да си велик учител на народите, да си Господ не е лошо, но преди това, трябва да надраснеш собственото си самообожествяване smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Изборите на живите мъртви
„И в Европа тръпнат, друг път не видели
власти да избират живи и умрели“

- неизвестен автор от началото на 21 век

Европа за пореден път призна ненадминатостта на българският гений. Този път повода е уникално подобрение на избирателния процес в демократични условия, а именно утвърждаването право на глас и на мъртъвците с български произход. Въпреки, че това нововъведение в българският избирателен процес навлиза веднага след демократичните промени, то едва сега привлича вниманието на широката европейска общественост, тъй като се очаква активността на мъртъвците на предстоящите местни и президентски избори да надмине активността на живите избиратели.

За да се насърчат тази висока активност сред жителите на гробищните паркове, правителствата от последните няколко години са оползотворили почти сто процентово средствата отпуснати по европейската програма за развитие на селските райони и средствата по програма „Красива България“, именно в проекти за почистването, реставрацията и облагородяването на тези все по-раширяващи се местообитания на българският народ. По този начин са възстановени много забравени надгробни паметници на българи, чиито потомци отдавна са напуснали България и са оставили имената на предците им да тънат в забвение, но сега след тези усилия на българската политическа класа, броят на мъртъвците участващи в демократичните избори на страната се очаква да набъбне до милион и полвина.

През последните години все повече българи избират задгробната форма на живот, което е дало и повод на политическата класа в България да обърне взор към този пренебрегван досега електорат. Според тях, българите, които са живели цял живот в пределите на майка България и са положили костите си на нейната свята земя, имат много по-голямо право да определят бъдещето на страната, отколкото настоящето население, голяма част от което се чуди как да емигрира. Уникалното на това нововъведение на демокрацията е, че то дава право на глас и на българи живели преди столетия стига да имат ясно обозначен надгробен паметник с четлив надпис удостоверяващ тяхната самоличност.

А, че мъртъвците проявяват небивал интерес към това свое новопридобито право показват социологическите изследвания за нивото на тяхната активност, която на всички избори досега е била сто процента. Тази година, обаче е преломна, именно защото, както споменахме в началото, се очаква броят на гласуващите мъртъвци да надмине броя на гласувалите живи, което означава, че занапред бъдещето развитие на България ще се определя изключително по волята на умрелите българи. По тази причина се очаква в България по време на изборите да присъстват множество представители на чуждестранни масмедии, социологически, политически и други агенции, изучаващи и следящи процесите в гражданските общества, за да натрупат опит и знания по този единствен в демократичния свят феномен.

Изключително интересен е проблема как ще гласуват българите живели по време на първото и второ българско царство, дали имат все още монархични нагласи или ще се доверят на личности изповядващи някои от съвременните политико-социални идеологии. С интерес ще се проследи какъв ще бъде изборът на блаженно почиващият цар Калоян, дали ще подкрепи кандидата за президент на настоящият български цар Симеон или ще предпочете някой друг. Интерес привлича и интригата как ще гласуват борците загинали за освобождението на България от турско робство, дали ще подкрепят кандидатите на партия Атака, както твърди лидерът и, или ще поднесат някоя изненада. По този повод, между партиите се разменят компромати, относно умишленото според някои укриване на гроба на Васил Левски. Те се обвиняват една друга, че се създават пречки и не се полагат достатъчно усилия за откриването на гроба на този велик българин, именно от страх как би гласувал той, който страх се засилил след откриването на „предсмъртното му писмо„. Неговият глас би бил решаващ, тъй като той със сигурност ще повлияе на начина по който биха гласували живялите по негово време, както и тези след него. Злите езици говорят, основавйки се на посланието в гореспоменатото писмо, че политиците се страхуват да не се случи така, че вместо да получат неговия глас да се присъединят и те към мъртвия електорат и поради това полагат само театрални усилия в откриването на гроба му.

Друг интересен казус е как ще гласуват българските светци, чиито мощи са разпръснати из цяла България, а и по света, и дали имат право само на един или на няколко гласа, тъй като мощите им често са разпръснати на хиляди места, и ако биха получили правото да гласуват с толкова бюлетини колкото е броят на мощите им, това би ги превърнало в решаващ фактор на предстоящите избори. Опозиционните партии, именно заради тези опасения, обвиняват настоящите управляващи в опит да опорочат изборният процес, тъй като използват държавни средства за откриването на нови и нови мощи из цялата страна, и отпускат невиждани до момента суми от държавният бюджет за тяхната консервация, за реликварии и за възстановяване на църквите в които са погребани, което според опозицията е един вид опит за купуване на гласове.

От Европейската комисия поискаха обяснение от ЦИК, как точно гласуват мъртъвците, но от там отказаха да отговорят под предлог, че тайната и светостта на избирателния процес и свещенното право на глас на всеки избирател, е гарантирана и залегнала в основата на Европейските демократични ценности. Разбира се това са нормални неща за един демократичен изборен процес, а какви точно ще са резултатите от предстоящите избори и как ще се отразят гласовете на умрелите върху бъдещето на България, остава да видиме.
http://neverojatno.wordpress.com/%d0%b0%d0...b0%d0%bb%d0%b8/
http://neverojatno.wordpress.com/glasuva/

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.8.2011, 11:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




http://news.ibox.bg/news/id_1213092295

"Ние удържахме, другите не удържаха. Преди три месеца бях във Вашингтон и им разказвах за пакта за финансова стабилност.

Сега съм получил доста заявки да отида пак там. Този модел, който прилагаме с пакта за финансова стабилност, е от едно време, не е нов. Ние просто сме една от държавите - като Германия и Финландия, които започнаха да го прилагат. Американците са по-зле от нас от гледна точка на финансова политика. Те определено трябва да се поучат от нас", поясни финансовият министър.
===========================================================

И-хахахахаххааааааааа, тоя изказ на евреина, представител на Световната банка у нас, реално управляващия страната, не е никак случаен. Шимона не отива в СЕЩ като български финансов министър или съпремиер. Тия постове въобще не ги бъркат евреите, дори ги развеселяват, особено, когато са български. Те се чудят на наивитета на гоите да слагат на власт магаретата си. Чифутчето отива там като представител на Световната банка, т.е. световния мафиотски картел на евреите и наглостта му да говори така, не е никак случайна. С правителството на Гроба, България бе взета на пряко управление от Световната банка и фамилията Ротшилдови. България като свещена земя е твърде ценна за тях. Те искат да се "спасят" тук, но ние не ги искаме. Евреи, вървете си, откъде сте дошли. А вие знаете откъде - в Ада!

На какво се държи "удържането" на Дянков? На повсеместната мизерия на мат'ряла. Това ми звучи като оная приказка за коня и магарето, дето магарето го товарили с все по-тежък багаж, а коня припкал свободно около него. И един ден магарето взело, че умряло, тогава целия товар трябвало да го поеме коня. А ние имаме още една поговорка по случая: "На чужд гръб и сто тояги са малко". Защото българската гърбина е чужда за Шимона и Тиквата, тя е гърбината на гоя smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 23.8.2011, 23:02
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Понеже темата за края на републиката е все по актуална - пущам едно предаване на Ифандиеф с гост Иван Ценов, от който има какво да се чуе и аз ужажавам, като оратор.
Ние тук нещата си ги знаем, но повторението не е вредно. Има някой думи и лафове , които са си добри.

Предаването е 51 минути, а госта е след 12-тата минута.
Ето линка :
Иван Ценов при Ифандиев

И още едно предаване с Иван Ценов :

БНПТВ

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 23.8.2011, 23:53


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
18j
Публикувано на: 25.8.2011, 16:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 16.8.2011, 14:07 )
http://news.ibox.bg/news/id_1213092295

"Ние удържахме, другите не удържаха. Преди три месеца бях във Вашингтон и им разказвах за пакта за финансова стабилност.

Сега съм получил доста заявки да отида пак там. Този модел, който прилагаме с пакта за финансова стабилност, е от едно време, не е нов. Ние просто сме една от държавите - като Германия и Финландия, които започнаха да го прилагат. Американците са по-зле от нас от гледна точка на финансова политика. Те определено трябва да се поучат от нас", поясни финансовият министър.
===========================================================

И-хахахахаххааааааааа, тоя изказ на евреина, представител на Световната банка у нас, реално управляващия страната, не е никак случаен. Шимона не отива в СЕЩ като български финансов министър или съпремиер. Тия постове въобще не ги бъркат евреите, дори ги развеселяват, особено, когато са български. Те се чудят на наивитета на гоите да слагат на власт магаретата си. Чифутчето отива там като представител на Световната банка, т.е. световния мафиотски картел на евреите и наглостта му да говори така, не е никак случайна. С правителството на Гроба, България бе взета на пряко управление от Световната банка и фамилията Ротшилдови. България като свещена земя е твърде ценна за тях. Те искат да се "спасят" тук, но ние не ги искаме. Евреи, вървете си, откъде сте дошли. А вие знаете откъде - в Ада!

На какво се държи "удържането" на Дянков? На повсеместната мизерия на мат'ряла. Това ми звучи като оная приказка за коня и магарето, дето магарето го товарили с все по-тежък багаж, а коня припкал свободно около него. И един ден магарето взело, че умряло, тогава целия товар трябвало да го поеме коня. А ние имаме още една поговорка по случая: "На чужд гръб и сто тояги са малко". Защото българската гърбина е чужда за Шимона и Тиквата, тя е гърбината на гоя smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif


Много е лошо понеже народа зомбита спи, а не дава израз на гнева и недоумението си.

Оня ден гледам заглавие в труд - тая мазна мастия, бърнив урод вика КРИЗА В БЪЛГАРИЯ НЯМА И НЯМА ДА ИМА. Това по повод световния спад по борсите след като свалиха рейтинга на САЩ.

Абе народе убит - я пиши едно запитване до мин. фин. на вниманието на министъра: барем кой показател зачита той за "нямане на криза". Понеже аз не познавам ни един който да не се оплаква от финансите си, а да не говорим че насекъде кварталните дюкянчета затвориха преди месеци!
И като ти отговори (а той мазната мастия е длъжен да ти отговори в 14 дневен срок) че критерий му е спазването на 3% дефицит - е та как да не му поискаш оставката.
НЕ ЗА ДРУГО - ПОНЕЖЕ УПРАВЛЕНИЕТО НА ДЪРЖАВАТА НЕ Е САМОЦЕЛ ИЛИ КАРИЕРНО РАЗВИТИЕ, А СЕ ОСЪЩЕСТВЯВА В ИМЕТО НА УПРАВЛЯВАНАТА НАЦИЯ - НАРОДА!
А да не говорим че след едно такова заглавие - ако постъпят в министерсвото един милион запитвания и протестни ноти, на които трябва да се отговаря до две седмици - доста ще се замисли мазната мастия дали изобщо да пребивава на територията Българска! Ето това е да тропнеш с крак на евреите в условията на демокрация. А евреите понеже цялата им история преди последните 50 години представлява гонения и преследване - те се стряскат лесно. Те не са страшилища - те са шошомиги. Само дето ние им се плашиме, а те са свикнали да ги напъждат брутално. Колкото по-брутално толкова по-бърже се бегат.

---

И другото:
Бе тоя тиквата само пее за магистрали, спортни зали и пречиствателни станции - как щели да генерират вътрешен продукт. Тоя е най-голямото зомби в държавата. Все едно и също пее, че май и си вярва.

А някой да го запита фронтално да обясни с нефелния си речник - по какъв начин магистралата и пречиствателната станция, че и спортната зала ше генерира национален продукт. Аз без да съм икономист само с малко познания мога да му кажа на глОпака - пречиствателната станция генерира 0 (нула) продукция! Не случайно ЕС финансира изграждането им на 100% - то е с цел съхранение на водите. Е ако се поровим в проблема - какво очаква тиквоча: да се генерира продукт от снабдяването с питейна вода ли? Ми че то и в момента генерира колкото генерира, ама печалбата отива в чужбина - разбра ли тикво.

Добре - магистралите! А в България няма трафик нито по една пътна артерия - достатъчен за строеж на магистрала, според европейските стандарти. Там трябва нещо от сорта 5000 превозни средства на ден (цитирам по памет). Айде брой по магистралата Тракия че няма и наполовина толкова да минават! То строежа на магистрала в България си е хуманитарна дейност. Или и ти тикво-боклук искаш като царето да я даваш на концесия да плащаме пари отгоре на винетката, за да минаваме по нея?! Тоест той строи, за може да ни ограбват допълнително! Или по-точно достроява - понеже тоя нищо не е построил да го измисли отначало!

Е и какво - спортната зала - в един малък град какво генерира бе тиквочино - там дори пари за вход рядко се взимат! Общината си я поддържа, за да може децата да спортуват. Тоест реално добавяш допънителна тежест за бюджета на общината, където всякаква икономическа активност е замряла отдавна.

И така зомбитата слушат по-висшите зомбита и се чешат умислено - даам даам.
И дори не се възползват от възможностите на прословутата демокрация - един вид да се информират какво всъщност имат предвид по-висшите зомбита като приказват безмислици тия.
А те понеже се учат на манталитет от еврещугите и само малко да ги притиснеш и се посират ви казвам. Идвали са ми на крака от общината да ми се обясняват като пичета (с извинение) щото им вдигнах бесен скандал по телефона след като ме пратиха в пета глуха след една жалба. Трима ми дойдоха на крак - некви чички дебелаци и еди гейоподобен "екперт". Явно гейчето е усетило че ако доде сам може да отнесе някой шамар. Ама не знаеше че аз и двете шкембета наедно мога да ги наритам ако ми е кеф!
Не си правете илюзии за тиквата - пълна шошомига е. Ако народа го притисне дори само с писма - ше се осере от горе до долу може и оставка да подаде. Всеки случай ще го видим да се жалва и той като пиче пред Цветанка Ризова - народа не го оценявал. Народа те презира тикво както и целия комунистически боклук който олицетворяваш. Ходете си - ние ще се справим сами по-добре!

АБЕ ХОРА - 20 ГОДИНИ НИ ОБЯСНЯВАТ "ТРАЙТЕ СКОРО НЕЩАТА ШЕ СЕ ОПРАВЯТ" - И СЕ ПО НАВЪТРЕ НИ ГО НАМЕСТВАТ ОТЗАДЕ! ПА СЕГА Я ЗАПЯХА ТАЯ ПЕСЕН ПО-НАСТОЙЧИВО ОТ ВСЯКОГА. ВИЕ ДЕБИЛИ ЛИ СТЕ ДА ПРАВИТЕ ЕДНО И СЪЩО И ДА ОЧАКВАТЕ РАЗНИ РЕЗУЛТАТИ?! ДА ЗЕМЕМ ДА ПРОБВАМЕ НЕЩО ДРУГО ОТ ТОВА ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА ТИКВИ БОКЛУЦИ И УРУНГЕЛИ.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.8.2011, 15:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Телефонен разговор между Боко Борисов и Абдел Джалил - лидер на ПНС:

Боко : Алоу !
Джалил : Да ?
Боко : Абдел, ти ли си ве картоф?
Джалил: Да, аз съм. Кажи Бойче ?
Боко : Аре бе пич, к'во направИхте с тоя измекяр Кадафито? Луди ви направИ тоя смехурко!
СтанАхте за смЕх вече ! Аз, него с една тупалка в брадата го свалям от упор, а вие - шест месеца му се таманите!!!... Язък ви за 'сичките самолети.
Джалил : Знаеш, от мен най-малко зависи. Аз, к'во съм виновен, че на онези хайвани, ни пилотите им са пилоти, ни командосите им са стока.
Боко : Е, как бе брато ! Пол'вин година се мотате с него. Аз, за това време три аутобана направих !
Казвай кога ще му резнете тиквата ?
Джалил : Споко, бе Бойче. Не е толкова лесно, колкото мислиш.
Това, да не ти е като да резваш трицвети.
Боко : ПиснА ми вече на к_ра !
Джалил : Що бе Бойче ?! Ти пък за къде бързаш ?!
Боко : Не, бе. Хич не ми дреме за оня с камилите, ама сутринта направих едни изявления пред моите хора/медиите/, та се налага, довечера да твърдя друго.
Джалил :Айде, холан. И к'во толкова ?! Само не ми казвай, че ще ти е за сефте.
Знаем се с тебе отдавна.
Боко : Е, да де, ама...
Джалил : Нещо друго да питаш ? Усещам, че още нещо те гложди.
Боко : Бе.... ,то малко неудобно, ама аз все пак да питам. Я, кАжи с нашите фирми при вас к'во праим оттука насетне?
Джалил/ колебае се, мънка смутено/ : Бойче, не знам к'во да ти кажа. Знаеш, колко маймуни чакат на клона.Първо големите ..., па после, ако остане...
Боко : Е, то е ясно, че... за нас пак само трохите.
Джалил : Това е положението, баце. Наясно си, как стоят нещата.
Обещавам, к'вото мога да направя, но ... гаранция няма. Знаеш, кой ги решава тези работи.
То, аз сам не знам, дали и мен ще оставят на поста. Напоследък,онази хиена Хилърито нещо все накриво ме гледа...
Да не дава Аллах, и мене като адаша /Абдел Юнис/ да очистят...
Боко : Разбирам те брат. Знам, как е. И мене ме газят, но някак си ги финтирам.
Оня кавал, Уорлик го правя разноглед с една атомна електроцентрала и рафинерията ни на морето.
Гледа ме, слуша ме, и ми вярва. Ебати балъка !
Джалил : Евала, баце !Цар си! Умееш ги тези неща.
Де, и аз така да можех...
Боко : Не можеш. Като мен - друг нЕма.
Та , туй беше, задето те търсих. Айде , със здраве.
Джалил: Бъди рахат, Бойче - всичко ще се оправи.
И прати много здраве на Цвета.
Боко /мънка/: Ъъъ...
Джалил: К'во бе ?! Да не си изпуснал птичето !?! Вай, вай !
Аллах да те дари с такъв ценен дар, а ти да го пуснеш да литне!?!
Боко: Абдел, гле'й си там ханъмите от харема и не ми се меси у живота...
PMEmail Poster
Top
iss
Публикувано на: 27.8.2011, 13:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



"Те погребаха България"
http://www.youtube.com/watch?v=RLWnqvrah38


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://news.ibox.bg/news/id_375855584


Ситуацията с мат'ряла в Гоцев Тиквостан се обостря с всеки един изминал ден. Почти всеки ден, ние виждаме случаи на самоубийства!
Г-да, не се самоубивайте с наличното си оръжие!
Вместо да стреляте срещу себе си, стреляйте срещу правителството! Както казах, то лъже за стабилността на държавата. Тя е в дълбока икономическа рецесия и психологична депресия на населението.
Стреляйте срещу правителството, срещу силовите му структури. Ако вашия пистол запее и моят пистол ще запука до вашия.


‎"...Собствениците на капитал ще стимулират работниците да купуват все повече и все по-скъпи кредити,докато дълговете им станат непоносими.
Неплатеният дълг ще доведе до фалит банките,които ще трябва да бъдат национализирани,а правителствата ще бъдат принудени да поемат по пътища,които евентуално ще доведат до комунизъм..."

Karl Marx,1867..
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 13.9.2011, 14:45
Quote Post












"Да знаете, че в България без война война ще има!. Парцали ще носим, боси ще ходим, гладни ще бъдем, баща и син ще се трепят... Ей такава война ще бъде"
Ванга

В републиката на победилото Зло нещата се случват закономерно. И ако някога хората си въобразяваха, че Злото ще ги подмине, сега вече няма българин, който да не е засегнат от тази скрита война, другото име на геноцида. Да избягат зад граница, в Крайните времена нещата не са по-добри и там. Още през 2007, когато ни убеждаваха в светлото бъдеще на ЕС, ние тук казвахме че републиката е на път да мутира в чудовище. Сега като четем ежедневните сводките от войната срещу българите ни настръхват косите. Но за съжаление ще трябва да изпием горчивата чаша до дъно. За да ни стане ясно, че не смяна на министър или президент е решението, а тотална промяна на цялата система.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.10.2011, 14:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://www.dnes.bg/crime/2011/10/07/dimki-...rlamenta.130658

Днес само димки, окадиха Парлама-менто, утре - истински бойни гранати, може и тип "лимонка" за особено мъчително унищожение живата сила на противника.
Дано и Карпузата е вътре, за да види тогава "светлото европейско бъдеще" smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 7.10.2011, 15:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image
PMEmail Poster
Top
Сакар
Публикувано на: 10.10.2011, 8:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



http://frognews.bg/news_39255/Georgi_Parva..._ili_Prezident/


Георги Първанов - Кръстник или Президент?

Името на държавния глава и негови съветници замесени в поръчково убийство и екзекуцията на Емил Кюлев
Страховитият сюжет, който изплува след разкритията на бившия служител на НСО Пламен Устинов би трябвало да разтресе държавата. Както казваше Марио Пузо: „Нещата са толкова страшни и абсурдни, че нормалният човек първоначално отказва да ги приеме”.

Доживяхме подобно нещо да се случва у нас. Човек, на когото обвиненият по делото „Октопод” Алексей Петров му поръчал да убие бизнесмена Гриша Ганчев, проговори открито, на пресконференция. Разказа също, че за „мократа” поръчка знаел и президентът Георги Първанов, който извикал при себе си Петров и Ганчев. Там те нещо се споразумели. Въпросът, който гражданското общество трябва да зададе моментално, е: като Президент или като Кръстник е действал през лятото на 2008 г. Първанов? Това е страшен въпрос, от отговора на който зависи дали е мафиотска или нормална държавата.

Отговорът трябва да се търси от прокуратурата и това да стане час по-скоро. Към този сюжет се прибавя нов, също толкова важен. Нови три убийства ще бъдат обединени в обвинение срещу групата на „Килърите”. Сред тях е и екзекуцията на банкера Емил Кюлев на 26 октомври 2005 г. Кюлев бе близък приятел и съветник на президента Първанов. Бе разстрелян на „правителственото трасе” – бул. „България”, пред очите на десетки свидетели. До ден днешен няма и следа от убийците. Чак когато новото правителство и ръководството на МВР възобновиха пратеното в „девета глуха” разследване, почнаха да се проясняват нещата около публично изпълнената смъртна присъда. Вицепремиерът Цветан Цветанов още преди месеци заяви, че досега разследването е било стопирано и му се е пречело от най-високо място – „Дондуков” 2.

Уникалното в случая е, че в делото „Килърите” изведнъж се оказват двама съветници на президента: Кюлев като жертва и Петър Стоянов-Пешо Сумиста – като обвиняем. „Това е прецедент в Европа! Няма друг подобен случай - името на държавен глава да е замесено по такъв начин в толкова тежки престъпления и знакови дела срещу организираната престъпност”, заявиха пред „Торнадо” хора от МВР и прокуратурата.

Пламен Устинов: Заради заплахите на Алексей Петров вечеряме с пушка до масата

- Г-н Устинов, от вашите разкрития в последно време излиза, че президентът Георги Първанов е знаел за поръчаното убийство срещу бизнесмена Гриша Ганчев?

- Да, знаел е. Той е извикал Алексей Петров, който поръча убийството, и г-н Ганчев при себе си. Знам го от охраната. Какво обаче са се разбирали – не знам.

- Излиза, че държавният глава е бил нещо като посредник в едно поръчано убийство?


- Не мога да коментирам подобно нещо. Знам със сигурност, че Алексей Петров извика мен и още двама души на басейна „Спартак” и разговаря с всеки поотделно. Там бе поръчано ликвидирането на г-н Ганчев. С мен Петров разговаря около половин час. Обеща да ми плати 170 000 евро, ако изпълня поръчката.

- Само Гриша Ганчев ли бе обект на „поръчване”, или имаше и други набелязани?

- Преди него бе поръчан друг известен бизнесмен. Той бе уведомен от мен и взе мерки за безопасността си.

- Кой го предупреди?

- Аз му казах.

- Кой е той?

- Не желая да казвам сега. Казал съм го пред прокурор.

- А защо точно Гриша Ганчев? Какъв беше мотивът на Алексей Петров да убива точно него?

- Не знам. Каза ми само, че имал „нещо да взима”. За какво става дума – не знам. Преди това Петров смяташе, че трябва да бъде отвлечен, той или негов близък. После се отказа и реши, че трябва да бъде убит. Двайсетина дни след срещата при президента бе отвлечен Ангел Бончев, който бе един от основните хора в бизнеса на Ганчев. Няма как да не се свържат двете неща, логиката го показва...

- Казахте също, че и политици са били „поръчвани”? Бихте ли назовали имена?

- Алексей Петров в онзи момент просто ненавиждаше Ахмед Доган и Бойко Борисов. Беше казал, че ако се справим с Гриша Ганчев, ще възложи премахването на политици. След това щял да ме изведе извън страната. Бях сигурен, че вместо в чужбина, щях да бъда убит, за да се прекъсне връзката към него. Такъв е неговият модел.

- Той може да ви съди за набедяване, как ще се защитите?

- Има свидетели, както и хора, на които също е поръчвал. Някои от тях може да откажат да говорят, но други ще потвърдят. Казвам само неща, които съм чул и видял лично. С очите си видях папка със сигнали на бизнесмена Коко Динев, че Алексей Петров го заплашвал с убийство. Пътувахме в колата на Петров и в един момент той каза: „Пацо, виж какво има в тези папки”. Отворих най-горната, а те бяха десетина може би. В нея видях сигнали до прокуратурата, в които Динев пише, че Алексей го заплашва със смърт. „50 000 долара ми струва тази папка”, каза Петров. Тези папки му ги беше дал тогавашният главен прокурор Никола Филчев. Те бяха много близки.

- Защо сте мълчал досега?

- Проговорих през февруари тази година. Разказал съм тези неща пред прокурор и хора от разследването срещу „Октопода”. Сега проговорих и пред медиите, защото положението стана нетърпимо. Постоянно заплашват мен и семейството ми. Заканват се да отвлекат децата ми, да ме разстрелят пред семейството ми... Целта е една-единствена: да се откажа от показанията си като свидетел по делото. Хора на Алексей Петров звънят по телефона, някои идват вкъщи. По телефона на една от адвокатките на Петров непознат глас ми каза: „Ако искаш да видиш децата си – изпълнявай всичко, което ти кажем”. Живеем в страх и ужас.

- Вярно ли е, че съпругата ви е втора братовчедка на Алексей Петров?

- Да, вярно е. Но това не му пречи да ни заплашва. Преживяхме ужасни дни и нощи. За да оцелеят децата ни, Ангелина дори заяви в един момент, че ще се разведем...

- Сега по-спокоен ли сте?

- Може би... Не знам. Вечеряме със заредена пушка до масата... Това е ненормална ситуация. В същото време Алексей Петров е кандидат за президент и обикаля страната, среща се с хора и им говори някакви неща... Просто е абсурдно! Само че 23 октомри ще мине, хората ще се произнесат и ще направят своя избор и тогава Петров ще трябва да влезе в съда и да обяснява всички тези обвинения срещу него. Време е хората да разберат какъв модел ни се предлага, от какви хора и кои са техните покровители.

- Защо не проговарят и други ваши колеги, както направихте сега вие, а преди време и офицерът от НСО Николай Марков?

- Защото ги е страх. Но някои ще разкажат, сигурен съм, има такива. В НСО има страхотни момчета, много добре подготвени професионалисти. Но има и такива, които са замесени в нечисти неща. Заради тях страдат всички, което е несправедливо.

- Службата е подчинена на президента, нали?

- Той е наясно с всичко, което става там. Карали са ме да събирам информация, която да му бъде давана. Аз отказах.

- Някъде Алексей Петров коментирал, че не ви познава, че май сте обиден, че не ви дал работа, че сте свидетел, който манипулира и изпълнява нечии указания?

- Ние с Алексей сме помаци. Познавам го от много години и знам какво мисли. Това е човек, който е алчен за власт и е готов на всичко, за да постигне целта си. На всичко! Повтарям още веднъж това, което казах и на Сашо Диков: нека застанем с Алексей Петров един до друг и той да опровергае казаното от мен. Хората сами ще преценят кой лъже и кой казва истината. Нека присъстват също и психолози, които да преценят професионално кой манипулира и заблуждава. Затова той иска да ме премахне, защото знам много неща за него.

- Държавата няма ли да ви защити?

- Не знам, дано го направи. Не ме е страх за мен, а за децата, за семейството ми.


Човек на Трактора се издъни пред Сашо Диков и потвърди разкритията

Емил Бонджев, близък на Алексей Петров, неволно разкри манипулации на „Октопода” пред журналиста Сашо Диков по Канал-3. Той обясни, че предал на Пламен Устинов 300 000 лв., за да се откаже от показанията си срещу Трактора. За по-голяма убедителност бе показано видео, на което се вижда как Устинов подписва декларация. Тезата обаче се сгромоляса още щом бе включен по телефона бившият служител на НСО. Според него тези 300 000 лв. сигурно са дадени на Бонджев, но той ги е прибрал за себе си. „Сега твърди, че ми ги е дал, но няма документ, че съм ги получил. Без такава разписка не биха могли да ме рекетират, каквато е практиката”, безпощадно логичен бе Устинов. „Целият този цирк доказва категорично, че Петров е искал да се откажа от показанията по делото. Защо, ако те са лъжливи?” – пита Устинов. Бонджев през това време почнал да си строи скъпа къща и вероятно парите на Алексей са отишли за нея.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.10.2011, 11:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В Бокова Бантусия за няколко дни настъпи истински апокалипсис, тия дни.
Природата люто се разлюти, додеяло и от мислите и изказванията на великомъдрения Батман и с цяла сила изсипа натрупалата се в нея отрова върху главата на бедното и нещастно бантускотско население, гласувало за Великия Спасител, ловеца на снежинки във въздуха.
И природата не обича Тиквата, Шимона Дянков, Цачева и Цвъ. Как ще разберете, кога едно правителство е успешно? Наблюдавайте природата! Тя реагира на всяка отрова на мисълта!
И си спомнете, че тя реагираше и при предните правителства, но и онези чукундури не разбраха Посланието й. Само тъпата, грозна, мазна туркиня Ебем Етем рече: "Ми природа, кво да прайш"

http://www.monitor.bg/article?id=311256

http://news.ibox.bg/news/id_1702847149
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 18.10.2011, 18:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Основните хвалби на Боко Рапоня са с магистралите, които нито е построил, нито ще построи.
Ами той Тиквата тези пътища дето ги има в момента не може да подържа, а има претенции за нови!!! Смешник.

Главните проходи на страната са блокирани и Майката природа му показва как може да му се обезмисли "родната полиция" дето го пази от нас Българите.
В една такава снежна виелица , блокирала пътищата- всеки град може да си вземе власта в собствени ръце и "родна полиция" няма как да се придвижва в районите на сблъсъците с коли и да координира защитата на Хунтата. Една снежна изолация би ни била най-добър помощник. А когато масовоста е налична в съчетание с Природата - няма сила дето да ни спре.
То дори в летни условия в Катуница се видя, че Чудото е възможно и реално постижимо.
Чак след този случай там, аз си обяснявам как е било при въстанието на Асеневци - внезапна и мощна вълна дошла от небитието и помела византийските гарнизони.

Ако Тиквата не беше с умствени възможносто на обикновена мутра - щеше да си направи извода, че е обречен и всички силови структури няма как да му помогнат при едно масово осъзнаване и надигане. Както, че е натрупал толкова много грехове към българина и няма как да му се размине. А освен това този е с потенциал да натрупва много други - от тежки, по-тежки. То май и заради това са го сложили на това място.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (61) « първа ... 5 6 [7] 8 9 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020