www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Материали на Елтимир


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Материали на Елтимир
anti666
Quote Post












След разговор с Йордан и поради претенциите на Елтимир за авторски права материалите му ще бъдат махнати от сайта на Движението. Причината е посочена от Елтимир по-долу;
QUOTE
Кой е седял до мен, когато пишех и си вадех очите? Кой ще се осмели да се нарече мой съавтор? Ако пък твърдиш, че съм преписвал, посочи откъде! Точно, ясно и конкретно. Заради своите книги претърпях толкова лишения. Заради книгите си лишавах от внимание своето семейство. Не твоето, Анти666, моето семейство претърпя лишения заради текстовете ми. Заради текстовете понесох толкова жестоки удари и стоях години без работа и без доходи. Да, това са си мои текстове, само мои. И държа те да бъдат махнати от вашия клеветнически сайт. В други сайтове могат да стоят, нямам нищо против. Но в други, коректни сайтове, където уважават личността на автора, а не го хулят и не го клеветят.
С Движението е свършено, защото аз реших така. Без значение дали на някого му харесва или не. Какво съм направил и защо е свършено, не съм длъжен да обяснявам. Резултатът е важен. Да бяхте помислили навреме.

Това няма да стане веднага поради липса на време, но вероятно до края на месеца ще са свалени в архива. Който иска - да ги записва докато са още тук. Мненията му от форума няма как да бъдат махнати, защото Йордан или модераторите нямат време да се занимават да трият текст след текст.
Материалите, които ще останат тук по мое изрично настояване са Кръгове и вестник Съпротива. Ако някой има възражения по този въпрос - да ги отнася към автора на тези материали. Пуснали са му интернет и ако не сте в категорията "зомбита и предатели" ще ви отговори.
След това изречение "С Движението е свършено, защото аз реших така" няма какво да се добави повече. Други хора имат думата ако искат да кажат нещо.
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
Изобщо не става дума да величие или илюзия за величие. А за проява на елементарно достойнство. Фактите са пред очите на всички. Просто няма да се оставя да ме унижават, това е. Достатъчно компромиси правих и всеки път съжалявах после. Стига ми толкова. Оня сайт бе създаден с моя труд и с труда на Севар и помощта на Хунор. Това бяхме в самото начало - само тримата. После дойдоха онези, новите и един по един ни изгониха.

Държа да уточня, макар всички можете да си го намерите в архива. Така е, сайта в началото беше структуриран с материалите на Елтимир и техническата помощ на Севар през 2005. Севар не е изгонен, сам изостави сайта през есента на 2007г. малко преди да бъде свален от българския сървър по заповед на НСБОП. След няколкомесечно прекъсване, в което Елтимир или Хунор не си мръднаха пръста в опит да го възстановят, архива на Движението беше качен на казахстански сървър с помощта на Запознат и още няколко участника.
През есента на 2008 след поредния скандал Хунор беше баниран от админите заради грубо нарушаване на модераторските си права. По-конкретно заради триене и прехвърляне на текстове на Йордан, който по това време също беше модератор. Съвсем логична и навременна реакция, която и в други сайтове би била същата.
Елтимир е баниран през есента на 2009 от Йордан с валиден бан до 21.12.2012г. Причините са посочени тук. Ако някой има възражения - да ги отнася към сегашния администратор. Аз лично не смятам, че Движението е мъртво, но е ударено много сериозно и то не от външни сили.
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
Среща м/у Йордан и Елтимир?! Аз дадох достатъчно от себе си за такава среща-нищо не се получи.Тея двамата са две противоположности, които никога няма да се срещнат. Ликвидацията на Движението е факт. Има трима виновни за този факт. Просто и ясно.

Това е мнение от някой от бившите участници тук, което също има обяснение. Срещата беше на път да се осъществи през 2007г., когато Елтимир беше поканен да се качи в Родопите при Йордан. Тя се провали, защото навреме се намесиха Службите. Които успяха да убедят Елтимир, че там ще го замбират, ще му се подиграят и кой знае какво още. Доколкото си спомням, всичко тръгна от буркан туршия. Елтимир реши че му се подиграват, защото той не яде зеленчуци, а по-скоро месо. Докато при Йордан е точно обратното и всъщност наистина това има у тях. Видях ги тези туршии с очите си, а не е фрашкан с пари за да купува шунки. Това, с което Елтимир падна в очите на много хора беше публикуването на снимката на Йордан, която той му я беше пратил по лп за да го познае като се видят. Малко по-късно въз основа на тази снимка Службите извадиха от МВР базата записания там адрес на Йордан, както и местоработата му и я пуснаха в интернет.
Top
anti666
Quote Post












И понеже вече се търсят виновници за това положение, аз бих казал, че освен Службите и егото на някои от участниците други виновни няма. По простата причина, че Идеите от първия и втория етап на Движението са коренно различни. В началото идеята беше това Движение и в частност сайт да се превърнат в медия, атакуваща отделни корумпирани пионки от системата с евентуално влизане в политиката с руска помощ.
Дориян Александров
QUOTE
Така към ордата са се присъединили "Воините на Тангра", "Велика България" и дискусионен клуб "Царство България

QUOTE
"Ангеле , аз пак не разбрах как да се регистрирам във форума на "Воините на Тангра", за да пиша там?!? Имам доста материали останали от сп. "Авитохол", пък и някои мои неща, които са важни! Да разбирам ли, че си изгубил контрола там?!?"
Получено от: Doriyan Aleksandrov <bfw_laoshe@abv.bg

ТУК
Понеже се очакваше да се бърка в кацата с меда, в сайта имаше едно масово участие, като освен бивши и настоящи служители на ДС участваше и родата на основателя на СИК. Много хора се надяваха чрез Движение "Воини на Тангра" да получат летящ старт в голямата политика.
За това, че не се получи така вина има само Небето, което не позволи да се превърнем в поредното СДС.
Top
Varvarina
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Наистина ще е жалко за хубавите материали, но щом техния автор желае да се свалят от сайта значи трябва да се свалят. Другото което не мога да разбера е, защо Йордан и Елтимир не могат да си работят всеки в сферата която го интересува и без да има взаимни нападки. Просто всичко да е на едно място, пък те не е задължително да се харесват, ако ще и да се мразят. Не е ли по-добре да работим заедно за пробуждането на Българите, всеки където му е силата, пък след време като си оправим нещата ако ще и двамата да се избият, това вече ще си е техен проблем. Нима малко хора се махнаха, като все се създаваха някакви интриги, кой казал, кой чул, кой не дочул, а пък колко хора не желаят да пишат поради тези неща е отделен въпрос. Нима не може да се свикат всички за общото благо и да се знае, че не е нуждо да харесваш някого за да работите за обща Идея или кауза. А за това, че тук са някакви доносници и не знам си какви, всеки си има мнение, времето ще покаже кой какъв е. Както и че Движението било мъртво, това са ала-бала глупости за мен. Това ,че не пишат много хора и предпочитат да вършат нещо в което им е силата, не означава че ги няма и не четат какво се пише в сайта. Това е моето мнение по въпроса, надявам се ,че ще го прочетат достатъчно хора както и бивши участници. Който иска да работи за Идеята и най-вече за нас Българите да не изчезнем като народ, нека помисли върху въпроса и да се захващаме за работа, а не да си пилеем творческата енергия за глупости както става до момента.
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Толкова съжалявам ,че се случва всичко това.Извинявай Анти,но имаше период в който просто демонстрирахте окупация на сайта,грубо отношение и нетолерантност към уастниците,които прогонихте един по един...Много Жалко за Севар и Хунор...тяхната липса е очевидна-сайта обедня...Сега няма проблеми защото си пишите само двама души.На Елтимир му се чудя защо иска да си изземе материалите-с тях или без тях тук отдавна няма оня живец ,който имаше преди и разпалваше всеки,който се зачете тук...Как можахте да допусните всичко това? smil4334a4c5e23b8.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



От известно време ми се ще да направя приятелска забележка относно темите и тяхната насоченост.Ако искаме този сайт да работи за изграждане и запазване на всичко "българско и родно",нека не го превръщаме в жълта преса,с което да подхранваме още повече значимоста на това срещу,което се борим....нека подхранваме с енергията си ,която влагаме в темите това ,което искаме да осъществим....Мен,не ме интерисува Дуган и "края на републиката"-мене ме интерисува как да преодолявам,да съхранявам и на пук на всичко да вървя към " разцвета на републиката"...не ме интерисува Атака какво изака в своя форум,защото аз съм в този форум- и съм тук с надеждата да открия надежда,тук съм за да захранвам своята борбеност,своята святост и преданост...тук съм защото знам че имам съмишленици- въпреки превратностите и промените в сайта!


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
Извинявай Анти,но имаше период в който просто демонстрирахте окупация на сайта,грубо отношение и нетолерантност към уастниците,които прогонихте един по един

Защо Хунор не пише го обясних по-горе. Защо Севар се отказа - няма да коментирам, но не мисля, че някой от нас има отношение по това. За нетолерантното отношение - да така е. И ще продължава да бъде такова спрямо ДС и мутрите им просто защото в този момент смятаме, че те са основните унищожители на България и след време ще бъдат натикани в кучи гъз. И те и родата им. Ако преди някой можеше да се регистира с аватар на масонския дявол Бафомет и да си пише без проблем 2 години сега няма как да стане, дори да останем няколко човека. Разберете го най-сетне. Това не е дискусионен форум, а строго насочен сайт към една конкретна Идея.
И точно затова във втория етап имаме по-малко участници. Защото няма каца с мед, вече е ясно че нямаме интерес към политиката в републиката нито пък нещата ще станат толкова скоро, че да се получи веднага награда и признание. Тук говорим за саможертва, за издигане на Орендата и за качествено нов тип хора с много по-различен мироглед. Тези са хората, критичния минимум към които е насочен сайта. Дори и да не пишат и да не участват, както по-горе беше споменато. Войната е на духовно ниво и много малко са българите, истински вярващи. Още по-малко са тези които могат да разберат че именно нестандартните методи могат да свалят системата. Всичко останало е игра по тяхната свирка, по техните правила и никога, ама никога няма да възстановим Саракта.
Искам и още нещо да кажа. Всички политици от "елита" прибягват до услугите на "гледачки". Защо ли? Нали в тях е концентрирана цялата материална сила, медиите, бухалките, бопаджиите! Замислете се по въпроса. Ако Небето каже, точно за няколко минути един всесилен властоимащ може да се срине. Щото за какво са му бодигардовете ако например го удари бързотечен рак или първородния му син катастрофира и е в кома? Има някои неща, които са извън техния контрол и те си го знаят. Ако Тангра каже, точно за няколко месеца можем да си възстановим Саракта. Някои биха го нарекли късмет или стечение на обстоятелствата. Но това няма да стане преди да имаме нужните хора, дори и да са съвсем малко. А пътят за това ясно е посочен от Йордан в
тази тема;
Издигане на Орендата
Top
anti666
Quote Post












Аз поне нямам намерение да омаловажавам приноса на Елтимир и Севар, на Хунор и Запознат и на всички, допринесли да го има този сайт и това Движение. Но пак ще цитирам текст на Йордан, в който между другото показва отношението си именно към един много важен материал на Елтимир
QUOTE
Постави се пред този текст, усети неговата сила и всякакви други думи са излишни. Трябва умеем да оценим това, което Небето дава чрез другия. Небето дава чрез всеки Българин. В един момент един е повече нужен и излиза на преден план и излива, това, което Небето дава чрез него, в друг момент, на преден план излиза друг и Небето дава чрез него. Обилието на Небето стана толкова голямо, че колцина са недостатъчни. То иска да излее своята благодат, чрез всеки Българин, който е готов. Затова То призовава за обединение готовите. А всяка капка е нужна, защото чрез нея плодородието става по-обилно.
Затова адекватната формула беше образуването на Съвета на Боилите. Белия Конник е събрал своята Конница от бели коне. Небето е пълно с тях.
Това е нашата небесна армия. В нея са всички, които са служили на Българския Бог от създаването на първата ни Държава на Балканите. Всички те чакат само знак от нас.

И аз няма да съм задълго тук, но бих желал дотогава ясно да определим параметрите на това, за което се борим. Самата стратегия и самата Идея, която на този момент се основава на несъвсем разбираема езотерична основа. Много хора биха си казали, ходенето по светилищата ще ми плати ли ипотеката? Каква файда от прескачането по камънаците като нас ни унищожават и духовно и физически. Този въпрос и самият Елтимир го задава и както виждате именно тук започват различията. Доскоро и аз си мислех, че става дума за личностни дрязги, но случая е доста по-дълбок и се отнася до стратегия и идеи.
Така че Йордан си е поел отговорността пред Небето с това;
QUOTE
Каза си, каквото има да кажеш и наистина съдник, ще ми бъде Небето, както Съдник, ще бъде и за тебе. Това не бива да го забравяш. А то вече почна да те съди. Затова, от днес те банирам за три години. Можеш да пишеш каквото си искаш, но няма да позволя повече да свинстваш. 10.11.2009г.

Ако е сгрешил - на всички българи Бог да ни е на помощ. В случая той е поел тази отговорност открито и не мисля, че са само междуличностни отношения. Така че това е положението. Нищо повече не мога да добавя. Който иска - да си копира материалите му докато е време, вероятно ще ги намерите и в неговите сайтчета, а и на други места.
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Точно това беше идеята и това, което исках да направя - всеки да работи в сферата си. Обаче, това не се получи, и то не от моя страна. Въпреки, неколкократните ми опити. Това го казвам съвсем отговорно. Тук не става въпрос за омраза.
Ако сте следели добре събитията, всякакви нападки срещу нас, двама с Анти 666 и неколцина други хора са неоснователни. Този сайт, просто нямаше да го има. Той беше захвърлен в коша за боклук и никой нямаше намерение да го възстанови, т.е. беше едно пълно безхаберие, каквото срещаме и днес в републиката. Не само това, но когато той се възстанови, същите тези участници, които стояха безхаберно, започнаха да мрънкат и да имат претенции за това или онова. Те тогава се сетиха, че има нещо такова, като сайт. Нещо, повече, самият Елтимир се отказа от това, което е създал - Движението 'Воини на Тангра". Ако мрънканията, воят и виенето в тази посока продължат, аз съм готов, дори да го преименувам, без да го изменям смислово. Въобще не ми пука. А най-лесният вариант е, да приключим всичко, чакаме да изтече срока, до който е платен сайта и който откъдето. Защото на мене от воя и мрънкането на определени хора, честно казано страхотно ми додява.
Мисля, че това е едно много долно мрънкане с много мръсни цели.
Нещата са ясни. Мискинлъците с материалите на Елтимир не са от вчера. Това нещо датира, още от 2005/2006 г. Просто искам да го напомня на всички, които почват пак да използват ситуацията и да ни казват колко са сме лоши. Къса им е паметта, всъщност мръсна им е паметта. Избирателно си спомнят, това, което им е изгодно.

Махайте ми материалите от сайта и не ми се пречкайте пред очите...11.2007
Ако обичаш, изтрий всички мои материали, за да не ги трия аз един по един...08.2005
Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости... 2005

Нека погледнат каква е ситуацията, когато админ е Севар. Това е 2005/2006. Абсолютно същото мрънкане за сваляне на материали, което за мене ми звучи, като опит да се въздейства на админа за нещо си или опит за извиване на ръцете на хората, с които си тръгнал да работиш. И понеже нямаш други лостови механизми да им въздействаш, използваш най-деликатната струна.
Аз питам, някой може ли да работи при такава атмосфера? Но понеже Севар лично беше обвързан с него, му уйдиса на акъла. Аз, обаче, на акъл не уйдисвам. Режа безпощадно лозата, особено, ако трябва да се подмладява.
Материалите на Елтимир, ще бъдат свалени и точка. Не ми се занимава още 1 година да се уточнявам кой е авторът на материалите и какви права има над тях.


Аз мога да кажа само едно - публикувам ли нещо тук, то може да се ползва от всички Българи, т.е. над него аз няма да предивя никакви авторски права. Понеже, кога ми е дадено, дадено ми е, да го дам на другите, а не да вадя дивиденти от него; кога съм го взел, взел съм го, да го дам на другите, а не да се правя на важен с него или да изнудвам с него, останалите.


Пиша Българи с главно "Б", щото има хора, които се мислят за такива, но не са. Към тях ще бъда непремирим с брадвата.
Това е ясно и просто.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 1.5.2010, 08:24 )
И понеже вече се търсят виновници за това положение, аз бих казал, че освен Службите и егото на някои от участниците други виновни няма. По простата причина, че Идеите от първия и втория етап на Движението са коренно различни. В началото идеята беше това Движение и в частност сайт да се превърнат в медия, атакуваща отделни корумпирани пионки от системата с евентуално влизане в политиката с руска помощ.
Дориян Александров
QUOTE
Така към ордата са се присъединили "Воините на Тангра", "Велика България" и дискусионен клуб "Царство България

QUOTE
"Ангеле , аз пак не разбрах как да се регистрирам във форума на "Воините на Тангра", за да пиша там?!? Имам доста материали останали от сп. "Авитохол", пък и някои мои неща, които са важни! Да разбирам ли, че си изгубил контрола там?!?"
Получено от: Doriyan Aleksandrov <bfw_laoshe@abv.bg

ТУК
Понеже се очакваше да се бърка в кацата с меда, в сайта имаше едно масово участие, като освен бивши и настоящи служители на ДС участваше и родата на основателя на СИК. Много хора се надяваха чрез Движение "Воини на Тангра" да получат летящ старт в голямата политика.
За това, че не се получи така вина има само Небето, което не позволи да се превърнем в поредното СДС.

Точно така. Масовия пик на посещаемост, беше заради жълтенията и пикантерията, която самият Елтимир създаваше около себе си и поради това, че българинът се е превърнал в долен клюкар, без всякаква самокритичност и изключително ниски вътрешни стремежи. Затова кога има скандал, караница, нещо по-така жълтичко, в темите има по 10-11 нерегистрирани участника на куп, когато, обаче дойде сериозна тема, ела да видиш, те са 1-2, максимум 3, рядко 4.
С циркаджилъци и сеирджии никаква работа не се върши. Със сеирджиите, аз дори не се наемам боклук да събирам заедно.
Затова обещанието за аванти, които някога ще получат, както и досега е в нашата политика, ние не се наемаме да правим. Иска се труд, който да води до качествени резултати.
Най-общо казано, на мене ми омръзна да обяснявам очеизвадни неща, като в училище за бавноразвиващи се.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (iss @ 1.5.2010, 10:04 )
От известно време ми се ще да направя приятелска забележка относно темите и тяхната насоченост.Ако искаме този сайт да работи за изграждане и запазване на всичко "българско и родно",нека не го превръщаме в жълта преса,с което да подхранваме още повече значимоста на това срещу,което се борим....нека подхранваме с енергията си ,която влагаме в темите това ,което искаме да осъществим....Мен,не ме интерисува Дуган и "края на републиката"-мене ме интерисува как да преодолявам,да съхранявам и на пук на всичко да вървя към " разцвета на републиката"...не ме интерисува Атака какво изака в своя форум,защото аз съм в този форум- и съм тук с надеждата да открия надежда,тук съм за да захранвам своята борбеност,своята святост и преданост...тук съм защото знам че имам съмишленици- въпреки превратностите и промените в сайта!

Относно темите, всеки участник има възможност да създаде важна и значима тема, без затова да му помага админа или който и да е, т.е. той може да усъвършенства атмосферата, да създава в нея нови тенденции.
PMEmail Poster
Top
Канатица
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Offline downloader
Това е връзка към страница с възможности да сваля цяла друга, посоченa от вас такава. Например тази.

Anti666, на два пъти из темите срещам намеци че преустановяваш участието си тук и вярвам че не тези поредни щуротии на Ангел са причината/ите. Сам знаеш колко осиротя сайта. Следя дискусиите напоследък и е жалко, тъжно това държание на Елтимир. Чета и тук и там и съм наясно с безпочвените му обвинения. Идеята няма да умре, семената са посяти, но дали няма да спре процеса на засяване на нови, дали няма да спре напоителния процес? Вярно е че който търси намира, но и много биват заблуждавани и пратени в трета глуха. Подобни страници доста из мрежата... За лъчът светлина ми е тревогата.

Ако само това е решението, и аз призовавам някой от Съвета да драсне два реда, да се влее малко ред, да се види черно на бяло кой крив кой прав и да продължаваме напред че има още много работа - за целия китайски народ, както съм чувал да казват. :)


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (Йордан_13 @ 2.5.2010, 00:04 )
Материалите на Елтимир, ще бъдат свалени и точка. Не ми се занимава още 1 година да се уточнявам кой е авторът на материалите и какви права има над тях.

Направете каквото смятате за необходимо.
Но моето мнение е, че този сайт с всичко което го изгражда - НЕ Е СОБСТВЕНОСТ НА НИКОЙ!
Той е на всички Българи и като такъв - никой не може да има претенции от типа " на ти куклите - дай ми парцалите".
Въпросните материали ги качва сам Ангел през 2005-та, когато беше админ заедно със Севар. То и затова профила му е с такова количество постове - заради качваните материали и галерии със снимки. Свидетел съм на това, понеже от тогава съм в течение на нещата.
Сега е баниран за втори път( първия път беше от Запознат) и то не без причина. И като няма какво друго да направи - пак старата песен: да му се свалят материалите от сайта. Та историята се повтаря за незнам кой път.

Горното е само мое мнение. Може би ако пък бъдат свалени материалите да е за добро. Или поне на мястото на текста под заглавието на всеки материал да има следното : " за да прочетете материала използвайте някоя търсачка в Мрежата". И така всеки да си го сваля от другаде.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
А най-лесният вариант е, да приключим всичко, чакаме да изтече срока, до който е платен сайта и който откъдето. Защото на мене от воя и мрънкането на определени хора, честно казано страхотно ми додява.

На мен също ми е додянало от цялата тая история. Сега пък бяхме обвинени, че не сме проявили съчуствие на жена му Ваня, когато беше болна. Да не отварям и темата с погребението, че ще стане мазило. Затова цитата от Йордан отговаря и на този въпрос;
QUOTE
Anti666, на два пъти из темите срещам намеци че преустановяваш участието си тук и вярвам че не тези поредни щуротии на Ангел са причината/ите

През лятото няма да имам редовен достъп до интернет, а есента идва време да подновим сайта. Ако не успеем да съберем необходимата сума ще се наложи да го качим на безплатен сървър и кой откъдето. Или пък ако не е достатъчна ще намалим размера му, за да се събере на по-евтин пакет. Което означава, че най-вероятно голяма част от форума ще отиде на безплатен сървър, за да може в платения да се качват снимки, материали и използва пощата. Без това нямаме кой знае какво участие във форума. Както казах всичко зависи дали ще има някакво развитие на нещата и дали ще съберем достатъчно финикийски знаци.
QUOTE
Идеята няма да умре, семената са посяти, но дали няма да спре процеса на засяване на нови, дали няма да спре напоителния процес? Вярно е че който търси намира, но и много биват заблуждавани и пратени в трета глуха. Подобни страници доста из мрежата... За лъчът светлина ми е тревогата.

За да се развиват семената е нужна подходяща почва (човешки ресурс) и поливане. Този лъч светлина ще се постараем да не изгасне, но за останалото не зависи от нас.
Материалите му ще бъдат свалени в архива, за да се прекрати този рекет веднаж завинаги. Той се играе с два коза - материалите и публикуването на лични данни. Аз познавам Йордан, той мен ме познава и категорично мога да кажа, че нито е агент на ЛЕМС, нито е предавал съмишлениците си, нито е обратен или наркодилър, че да се срамува или страхува от нещо си, а вече Елтимир му е пуснал добронамерено снимката из сайтчетата си. Така че изнудванията, с които работеше Севар и Запознат са дотук.
АБСОЛЮТНО СЪЩОТО СЕ ОТНАСЯ И ЗА МЕН.
Бил съм честен и открит в целия си живот, помагал съм и ще помагам докато мога, но мразя рекета и заплахите от дъното на душата си. Смятам, че останалото е обяснено от Йордан пределно ясно. Ако все пак има намеса от Съвета и те предценят, че Елтимир е прав, Данчо крив - нямаме никакви проблеми. Едно обаждане до Казахстан и получава правата на системен админ.
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020