www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Няколко въпроса относно Кали Юга


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Няколко въпроса относно Кали Юга
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Здравейте,

Въпросите ми са следните

След като Кали Юга е започнала в 3102 пр.христа и ще продължи 432 000 години(или поне така прочетох на други места), как точно се намества датата 21.12.2012 ? И ако се намества как ще се обясни съвпадението между майският календар и древноиндииските текстове след като през древността те трудно биха подържали връзка.

Какво ще стане след Кали Юга и защо индииците не са сложили 5та епоха

Каква е българската връзка и има ли такава?

И щом злите сили знаят(шом ние знаем и те знаят) че епохата им ще свърши, няма ли да искат да противодеистват?

*Надявам се да не ми кажете че след Кали юга ще доиде Видовден или Страшния съд и бог ще ни нареди на една стена да ни разстрелва. Това е само юдеохристиянското виждане.

Е ще ми е интересно да ми дообясните.



--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (vihar @ 4.6.2010, 11:21 )


Какво ще стане след Кали Юга и защо индииците не са сложили 5та епоха


Индийците не ти ли казаха?
QUOTE
Каква е българската връзка и има ли такава?

За кое по-точно? smil4334a7c1e8c32.gif
QUOTE
И щом злите сили знаят(шом ние знаем и те знаят) че епохата им ще свърши, няма ли да искат да противодеистват?

Те не само искат...правят го с последни сили smil4334a5f2e45cb.gif
QUOTE
*Надявам се да не ми кажете че след Кали юга ще доиде Видовден или Страшния съд и бог ще ни нареди на една стена да ни разстрелва. Това е само юдеохристиянското виждане.

Е ще ми е интересно да ми дообясните.


След толкова въпроси,може ли да ти задам само един:
Защо реши тук да търсиш отговорите им?
Ще ми е интересно да ми обясниш. smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Избии си бесовете от главата, и се научи когато те питат човешки да отговаряш човешки. Иначе омразата ще те погуби. А и ми е интересно какво целиш с враждебния тон - движението да загуби един свой читател? Може би причината за риторичните въпроси в темата "Пътят"(а именно защо само неколцина пишат), се крие именно в отношението.

Е тогава кажи ми това враждебно отношение към други българи, които са дошли добронамерено допринасяне ли е? Или заяждането просто прави денят ти по-добър? На никого не му е лесно. Повярвай...

Иначе както вече казах следя темите от доста дълго време и е съвсем нормално когато няколко материала се пуснат, да питам на мястото където са пуснати доуточняващи въпроси.



--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
anti666
Quote Post












Здравей и добре дошъл в Слънчевата земя. На много от въпросите ти тук са дадени отговори, но изисква търпение и възможност да отсяваш, както и да мислиш.
Кратък отговор на въпросите ти трудно можеш да получиш, а те са много и засягат важни неща. Епохата Кали юга ведите (а не индийците) никога не са уточнявали колко ще продължи. Нататък този дълъг период е даден в хиндуската митология в много по-късен период. Тук;
http://www.secretsbg.com/bulgaria/bulgaria.php?num=n4
е писано малко повече за това.
Маи, веди, християни, мюсюлмани, дори юдеи са единодушни, че сме в края на една епоха. Някои я наричат желязна, други епохата на Рибите или на петата раса. Последните години от нея и християни и мюсюлмани ги наричат крайни години. Времето на Антихриста, което ти дава и отговора на въпроса "нямало ли да противодействат". Само че срещу тези промени никой няма силите да противодейства, защото са дадени отгоре. Маите са най-точни, които заковават края на Епохата в деня Еднажден, 2012. В Тенгрианството не му дават точна дата, но се определя около средата на нашия век. Когато пак по една случайност за нас, българите свършва едно Проклятие.
Разбира се, че всичко това не е съвпадение, точно както маите и древните българи твърдят, че знанията им идват от Плеядите.
Наистина идва отегчително да се повтарят тези теми отново и отново, което обяснява донякъде отношението на iss. По принцип, преди да задаваш въпроси след като следиш сайта, означава че си намерил и отговорите. Ако не си ги намерил, то и както синтезирано да се поднасят, няма да ги разбереш. Това има предвид и тя, макар че те леко закача по Егото. Един вид ти тества търпението.
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (vihar @ 4.6.2010, 12:12 )
Избии си  бесовете от главата, и се научи когато те питат човешки да отговаряш човешки. Иначе омразата ще те погуби. А и ми е интересно какво целиш с враждебния тон - движението да загуби един свой читател? Може би причината за риторичните въпроси в темата "Пътят"(а именно защо само неколцина пишат), се крие именно в отношението.

Е тогава кажи ми това враждебно отношение към други българи, които са дошли добронамерено допринасяне ли е? Или заяждането просто прави денят ти по-добър? На никого не му е лесно. Повярвай...

Иначе както вече казах следя темите от доста дълго време и е съвсем нормално когато няколко материала се пуснат, да питам на мястото където са пуснати доуточняващи въпроси.

Ето ,това са злите сили за които питаш в един от въпросите си...те така работят-карат те във всеки и всичко да ти звучи враждебно и веднага ставаш враждебен и ти smil4334ad1724132.gif Много съжалявам,че така приемаш моя отговор,който в никакъв случай не е враждебен...по скоро малко шеговит,защото извинявай ама от къде да се започне да ти се обеснява?И...да ,благодаря ,че уточни че следиш темите тук...С радост бих ти отговорила на всичките ти въпроси обстойно и приятелски,но не мислиш ли че всеки трябва сам да търси отговорите?А и след тази забележка:
QUOTE
*Надявам се да не ми кажете че след Кали юга ще доиде Видовден или Страшния съд и бог ще ни нареди на една стена да ни разстрелва. Това е само юдеохристиянското виждане.

..няма нищо лошо да те попитам :"Кой си ти и за какво се бориш?Кой си ти дето задаваш въпроси и уточняваш самоуверено какво да не ти се отговаря...Бре да му се невиди какъв народ се пръкна smil3dbd4dbc14f3f.gif

P.S.vihar...не се сърди...НЕ СМЕ ЗЛИ!Просто не можем да евоюлираме за да сме добри!
(да ме прощава ТОТ че перефразирам)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
anti666
Quote Post












За Последните времена, това не е юдеохристиянство. Защото в юдаизма имат едни виждания за тях, в християнството/мюсюлманството и Тенгрианството - други. Както се казва, зависи от гледната точка. Откровението на Иван Богослов е едно от най-важните предсказания, което си е яка символика и въобще не става дума, че Бог ще ни нареди на стената да ни разстрелва. Това не ти е кръвожадния демон Яхве smil3dbd4e5e7563a.gif
Пак изпитвам трудности да го обясня с няколко реда, но тук става дума за Отключено Небе (Rupture на английски), в който границата между трите свята ще се махне. Това при нас се случва винаги на определени дни (кога, е писано в сайта) или при колобърски ритуали. Тогава ще е и времето на така наречения "страшен съд". Всички тези, които са се поддали на системата, наречена НСР и дефакто я обслужват срещу малцината, небелязани от номера на звяра. Толкоз за средния свят. Ако си чел все пак Откровението, там става дума и за душите на вече починалите. Които са на долния свят, в света на кан (Ел)Ериг и чакат своето прераждане. Това не е ада, а по-скоро чистилището. Да го кажем, временно място докато преминеш обратно на средната земя в поредния кръг с подобни ситуации от предишния си живот и с надеждата, този път да реагираш по различно (или както индийците казват, да си промениш кармата). Това са циклични процеси, които продължават многократно докато или си еволюирал да се въздигнеш на Горния свят и станеш част от Абсолюта (Ден Грее) или пък вече и "чеп за зеле" не ставаш и си оставаш завинаги на долния. Просто всякакви по-нататъшни опити за прераждане са безсмислени.
Това е и Сташния съд. Един вид "зануляване". И за нас живите от средния свят и за починалите, които си чакат поредното прераждане от долния
свят.
Сам разбираш, че в момента баланса между Добро и Зло сериозно е нарушен в полза на Злото. И ако продължава така, Земята не може да издържи вечно и има опасност да се превърне в марсианска пустиня. На елохимите на Злото това им е и целта, но то идва в сериозно противоречие с Божествения порядък. Сам виждаш, че масони, илюминати, кабалисти използват цялата материална мощ на подконтролните им държави, както и езотерични практики от въпросните ниски йерархии, за да използват тази смяна на Епохите в създаването на НСР и идването на мешината им - Антихриста. Както е предсказано в техните сатанински книги. Тоест пълен дисбаланс на Злото над Доброто.
Сам виждаш, че самите ние нямаме техните материални ресурси и каквито и материални средства за противодействие да използваме - те са част от системата. От тяхната система и тяхната игра. Така че единствения начин е битката за душите и самото Отключено Небе. С призоваването на сили, с по-висока йерархия от техните.
Играта им е предварително обречена, защото в макроплан Божествените порядки са, че трябва да има зло като коректив и сравнителна точка на доброто, но в разумен баланс. Наруши ли се този баланс, идва хаосът който също е временен, защото накрая се намесва той, Богът и с едно форматиране възстановява равновесието. Последното е било преди няколко хилядолетия с Потопа след почти неминуемата победа на северните атланти над южните, беласите - нашите предци. Още едно съвпадение в имената, нали smil3dbd4e7853679.gif
Сега в планетарен мащаб или равновесието ще се възстанови с идването на зелената епоха на Българите или планетата ни след броени години (а не векове) ще се превърне в мъртва, безжизнена топка като Марс. Това, когато слезе в депресия Елтимир, нееднократно прокобва.
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Здравейте отново,

Iss, думите носят заряд - те не са мъртви. Аз не мога да кажа ти какво си мислела, когато си ги писала, а само отразявам как моята душа се чувства при техният прочит наредени така, както си ги поставила. Нищо повече и по-малко от това. Не те обвинявам за да се оправдаваш, не очаквам да се поправяш или замисляш а просто отбелязвам. Човек няма правото да нарежда на другите нищо. Така че - извинявай, ако тълкуваш мойте думи грешно, тъй както аз съм изтълкувал твоите думи грешно според последният ти постинг.

Поставяш интересна концепция за търсенето на истината. Но кажи ако всеки сам тръгне да я издирва, какъв е смисъла на народната общност, на колективната памет и предрасъдъци. Аз вярвам в споделянето и получаването на истина от и за всички мой сънародници за да може общността да продължава да бъде общност... И по раса и по дух. Надявам се да открия отговори на моите въпроси в тази стеснена общност тук, защото тук хората са се посветили на издирването на тази част от световната истина.


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Благодаря за защитата Анти...и ти се възхищавам на търпението и умението да обясняваш.Да обаче,колко ще те разберат какво точно искаш да кажеш,без да те обявят за "малко смахнат"?Малцина Анти...малцина!Защото ги мързи да четат...защото питат,но в същото време са саркастични и неуважителни...И когато понякога се опитвам да ти го кажа ми е много тъжно ,защото ти им говориш за САРАКТА,но те са в пълно безхаберие какво точно искаш да кажеш...а силите и енергията не трябва да се разпиляват ...трябва да се пази всяка капчица от тях за да може да напои оная почва,която ще даде плод...разбра ли ме?


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
anti666
Quote Post












И пак за Отключеното Небе (или по-точно, Отворено Небе). Както е казано, границите между нашия материален свят и Горния и долния ще изчезнат. Което с други думи означава, че картите са хвърлени на масата и се играе "ва банк". За Горното небе уточнихме вече. Случва се неколкократно в годината, случва се и след тенгриански ритуали по светилища. По интересно е отключването на долното небе. По принцип езотеричните практики на масоните и талмудистите са точно такива. Започнало е след като някой си Моше извиква един демон, много по-древен от самото човечество. Който по-късно обещава като награда на племето на извикалите го (левитското) целия свят и неговите богатства (настъпващия НСР). Проблемът на лунния Демон е, че му идва и на него края. Единствената му възможност е в Крайните години да се превъплъти в землянин - Антихриста. И с негова помощ да създаде НСР. На демона дори това не му е крайната цел. На него му трябва Земята да бъде унищожена, за да е свободен. Съвсем естествено е, че ако победи за вечността този НСР (поне това им е обещано), Тангра няма да търпи този фрапиращ дисбаланс и ще махне с четката. Прекрасната ни Синя планета вече няма да е толкова синя без атмосферата и магнитния ни пояс.
Този дисбаланс обаче на нас ни дава нещо друго, което мисля, че Елтимир в едно от студията си го е обяснил много добре;
QUOTE
Поуката? Едната поука е, че защитата е равностойна на заплахата. Че ако срещу теб е насочен автомат М-16, то в твоя защита няма да излязат с тояга, а поне с "Калашников". Втората поука е, че информацията излиза извън контрола на управляващите. Което означава, че е твърде вероятно скоро и други неща да излязат извън техния контрол. Властта, например...
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
трябва да се пази всяка капчица от тях за да може да напои оная почва,която ще даде плод...разбра ли ме?

Не си първата която ми го казваш това. Всеки прави каквото може.
QUOTE
И всякоя възраст, класа, пол, занятье
взимаше участье в това предприятъе:
богатий с парите, сюрмахът с трудът,
момите с иглата, учений с умът...
Ботев
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Здравей anti666,

Твоите отговори ме оставят с все повече въпроси на ума ми, защото душата ми ме мъчи с две солидни искания, които не мога да пренебрегна а те са

1)Искам да знам
2)Искам да го почувствам

И така, ето моите допълнителни въпроси и наблюдения

Хиндуистката митология не е ли поставена на основата на ведите. Защо тогава тя ще си позволи да периодизира с конкретно число епохата и на каква база. Интереса ми се провокира от това което излиза в гугъл при задаване на "kali yuga 2012", където англоезични сайтове говорят за съвпадение с еднажден 2012

Библията Исляма и Юдаизма всъщност имат еднакво схващане за последните времена с едно голямо уточнение. Юдаизма твърди че злото ще победи, а Библията и Корана говорят за второто пришествие и победа на доброто.

Което поражда много въпроси... Антихриста(Даджал) владее и сега и ще владее още до като се стигне до времето когато годината ще тече като месец, месеца като ден, деня като час... след което ще доиде божият син и ще спаси света.

а Юдаизма свършва историята с момента в който антихриста започва да
владее, и сочи царството на злото за вечно.

Сега въпроса е следният. След като Юдясалите имат достъп до всички свещенни писания и предксазания, както и тотална власт над нас, те чинно изпълняват ролята си и стриктно се придържат към плана. Дори може да се каже че умишлено изпълняват предсказанията ако погледнем на тях като списък с неща които злото трябва да направи. Откъде Юдясалите са толкова сигурни че последната част от последните времена няма да се изпълни и да се самопогубят?

Може ли да знам повече за проклятието което споменаваш. Искам също да попитам тенгриански ли са апокрифите на българите, които науката като стар професор отрича...?

*
По отношение на вторият ти постинг

броя живи организми на земята се саморегулира, и ако хората се увеличават, то други животински видове намаляват. Тоест броя души е един и същ. което обяснява прераждането но ти споменаваш и за едно отделяне на чистите души, което се вярва при индуизма и при богомилите(а може би и при други). Тоест се получава едно математичско неравенство, защото броя души след всеки цикъл би трябвало да намалява. Тогава? В кой български текст мога да прочета повече за Ериг?


Елохимите на злото диви ли са? И ако са, то елохимите на доброто трябва да алпи нали? Питам защото искам да разбера наслагването между Тенгрианство и християнство.

Можем ли да обвържем увеличаването на злото с увеличаването на небелите във несиметрични измерения. Пропорцията между расите се изменя до пълното изчезване на арииците...

Кой са северните атланти и къде са живели те? има ли техни наследници? защо обвързваш потопа с такава битка. Кога и по какви причини се е случила. Това наистина чувам за пръв път.


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (vihar @ 4.6.2010, 14:03 )
Здравейте отново,

Iss, думите носят заряд - те не са мъртви. Аз не мога да кажа ти какво си мислела, когато си ги писала, а само отразявам как моята душа се чувства при техният прочит наредени така, както си ги поставила. Нищо повече и по-малко от това. Не те обвинявам за да се оправдаваш, не очаквам да се поправяш или замисляш а просто отбелязвам. Човек няма правото да нарежда на другите нищо. Така че - извинявай, ако тълкуваш мойте думи грешно, тъй както аз съм изтълкувал твоите думи грешно според последният ти постинг.


smil3dbd4daabd491.gif О,ти си и нагличък...противоречиш си....такива много ги обичам smil4334af067a7a3.gif
Обаче тъй като вейна бяло флагче ,аз съм пас...скоро ще стане "белни" дали си за тук!
QUOTE
Поставяш интересна концепция за търсенето на истината. Но кажи ако всеки сам тръгне да я издирва, какъв е смисъла на народната общност, на колективната памет и предрасъдъци. Аз вярвам в споделянето и получаването на истина от и за всички мой сънародници за да може общността да продължава да бъде общност... И по раса и по дух. Надявам се да открия отговори на моите въпроси в тази стеснена общност тук, защото тук хората са се посветили на издирването на тази част от световната истина.

Да ...концепцията е интересна!И,повярвай ми след време и ти ще стигнеш до нея!Това е за ИСТИНАТА!Но аз правя разлика м/у търсенето на истината,народната общност и колективната памет.За да може общноста да бъде общност-и по раса и по дух се спазват,уважават и предават заветите,законите...не напразно България е била Велика и Силна със саракта и със Своя кинеш,законите на Торе и т.н.Много трябва да ти пиша за да ме разбереш,защо мисля така...Анти ,може да ти го обясни по добре от мен...и пак,ще ти кажа...не стигнеш ли сам до истината,колкото и да се обяснява не се разбира...


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
anti666
Quote Post












Виждам, че си в час с терминологията, което означава, че наистина си чел. За дивите и алпите - опитай се да разбереш концепцията, а тя е уникална. Дивите или както ги определяш елохими на злото са необходими и са част от мирозданието на Абсолюта. Злото става зло, когато се наруши равновесието. Иначе то е необходимо, защото без него няма как да знаеш какво е добро. Това е разликата в Тенгрианството от зороастризма например, където има добро и зло и война между тях. Всъщност борбата е между баланса и промяната на баланса. За небелите - ами щом ги има, те са част от мирозданието. И няма нищо лошо в това, нито пък те сами по себе си са лоши. Проблемите го създават едни други хора, а те определено не са "небели", която цели размесването им с бели и създаването на "сива" нация без родова памет за целите на НСР.
QUOTE
Откъде Юдясалите са толкова сигурни че последната част от последните времена няма да се изпълни и да се самопогубят?

Защо мислиш, че са сигурни? Точно тук се крие заека. Значи през хилядолетията те са успели да насадят в самите евреи вярата, че те са богоизбрани. Забележи. Избрани от Бог! Ако говориш с еврей, той ще е убеден че мадам Яхве е самия Бог. Най-висшата йерархия в Мирозданието. Затова са и убедени. Ако погледнеш, именно там и е най-яката намеса в християнството. Че Новия завет е продължение на Ветхия. Че дори самия Христос е евреин. И че всякаква съпротива срещу Богоизбраното племе е съпротива срещу самия Бог и априори е обречена на неуспех. Затова са и сигурни. Но повярвай ми, има и евреи, които вече се съмняват в това. Един такъв е Вануну. Кой е той, потърси го с гуглето.
Момента, в който разберат., че техния Яхве не е никакъв бог а кръвожаден демон - това ще е края на юдаизма. Ненапразно го наричат Лукавия. Същото е и при масоните и тамплиерите, на долните стъпала в пирамидата те искрено вярват, че служат на Бог. Кой Бог обаче - не се учточнява. Бог на еврейски е Ел и всъщност е старобългарска дума - оттам Ел Ериг. Чак вече в по-високите степени се разбира, че Великия Архитект на Вселената всъщност си е демона Бафомет. Другото име на Адонай, Яхве, Йехова.
Top
anti666
Quote Post












Това е и най-ревностно пазената тайна в юдаизма. Затова изучаването от гой на талмуда е било забранено, да не говорим за Кабалата, която се е предавала устно. Забранено е било и влизането в Храма на Соломон от неевреи под страх от смъртно наказание. На самия вход е имало надпис на гръцки, еврейски и латински. Разбираш защо. Самият талмудизъм си е затворено учение, гносис. Нещо подобно на Тенргианството в основата си за Саракта. Темата е много дълбока, но в България например Елтимир беше един от първите който започна да показва истинската същност на юдаизма и именно срещу това са най-силните атаки. Разбере ли Светът, че юдаизма си е вид сатанизъм, самите евреи ще си саморазрушат Богобория. Точно както бившият масон Богдан Филов след като разбира истинската му същност приема първия антимасонски закон в България - Закона за Защита на Нацията, който след броени години смятаме да го възстановим.
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



То и зороастризма не може да се откъсне съществено от другите световни религии - пъпната връв си стои. Тангра е първото и неписано и записано проявление на бога. А борбата между доброто и злото просто е поставена като централен момент в този култ. Християнството издига централният момент в Любовта, Исляма в спазването на традициите, будизма в отрицанието на изкушенията, и така нататък, но всички религии в цялостта си се допълват и носят един и същ заряд... Всички без качествено различната религия Юдаизъм, която е поставила в своят зарят политическата идеология на заробването на целият останал свят и култа към злото. Разбира се има и разни смешни творения като сатанизъм

Иначе небелите са необходими, точно както и злите полубогове, но проблема си стои. Точно както злите полубогове започнаха да доминират в духовната борба, на чисто земно ниво небелите доминират над белите с изземване на жизненопространство и множене.

Сега ти поставяш въпроса че хазарите са си бели което е напълно вярно. нещо повече - хазарите са били племе родствено на българите, което приема концепцията на богоизбраността от злите сили и се съюзяват със оригиналните евреи. Иначе за това дали са сигурно съм склонен да се съглася но...

Вануну е един обикновен чифут. Вярно... син на равин и прочие, но все пак обикновен. А чифутите си имат един орган дето от 2500 години управлява цивилизования свят и това е Синедриона. А Синедриона отчита без съмнение всички гледни точки и би внимавал допоследно да не падне от власт, защото връщане няма. Именно затова държави пазят банките а банки - държавите с цел да се грабят хората. И така нататък.

Та след като и чифутите знаят това което ние знаем защо не подходят различно в стъпките към последните времена. Зашо не направят изненадващ ход с които да променят предначертаното... Те имат тази възможност защото в земния свят те водят а ние следваме... Ако сега стане някаква воина ще си мреме пак по бойните полета залъгвани че умираме за родината а всъюност умиращи за чифутите

Каква ще бъде ролята на българите след Кали Юга?
Защо Ванга не споменава някаква съществена промяна напред във близкото бъдеще?
Какво ще стане ако България се унищожи преди края на злото? Или ако България остане а българите ги няма?


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020