www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Банда цигани убиха човек в София


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Банда цигани убиха човек в София, на 4 юли
anti666
Публикувано на: 23.8.2010, 13:36
Quote Post












Ежедневието в окупираната България. По-известна като република Гоцева Мангалия

Полицаи разпитвали отвлечения журналист в… тронната зала на “цар” Киро!

Домът на алкохолния бос е нещо като местна прокуратура, твърди Емил Кацаров

Репортерът Емо Кацаров, който беше нападнат от самопровъзгласилия се за ромски цар Кирил Рашков, публикува подробен разказ на премеждията си в пловдивското село Катуница. Той разкрива шокиращи факти за страхопочитанието, с което местните служители на МВР се отнасят към алкохолния бос.
Припомняме, че цар Киро прибегна до саморазправа с Кацаров, защото журналистът си позволил да… заснеме имотите му. Предлагаме ви пълния разказа на потърпевшия в оригиналния му вид без редакторска намеса.

ЗА ЦАР КИРО… ИЛИ КАК "ЖУРНАЛИСТИТЕ ГИ БЕСЯТ В ИРАН И ИРАК”
Онзи ден бях "отвлечен” от Кирил Рашков. Или по-скоро бях настойчиво задържан в автомобила му, докато той се добере до касетата в моята видеокамера… Уви, тя беше празна. Но гузната съвест на ромския Дон Корлеоне изигра обичайния сценарий през последните 20 години: той реши да покаже „царския” си произход с евтин шантаж и креслива надменност. В крайна сметка, кой бях аз?! Един никому ненужен репортер, който може спокойно да бъде обесен на крайпътно дърво. Жалко, че не сме в Иран! Почти съм убеден, че Кирил Рашков не чете вестници. Но винаги има услужливи адвокати, които го осведомяват за публичния му имидж. Искам да им кажа, че аз не мразя техния клиент. Той е „цар”, колкото аз съм „император”. Г-н Кирил Рашков си позволи да отнеме свободната ми воля.

Каза ми: „Ти няма да излезеш от този автомобил,
извади касетата. Чуваш ли?!” Кресна ми в лицето, сякаш съм негов слуга, който е длъжен да му работи безплатно ангария всеки втори ден от седмицата. Някои приятели казват съчувствено: „Не е трябвало да се качваш в колата му”. Е, какво можех да направя, когато тъмната Ес-класа беше спряна диагонално на платното, а в далечината се виждаха бабаитите на „Царя”. А и все се надявах, че при цялата му арогантност, той няма да посмее да ме заплашва. Все пак сме 2010 година, а не 1995-а…
Всъщност не мога да се сърдя на Кирил Рашков. Той си е такъв. Това е животът му, който, повярвайте ми, е по-лош от Дантевия ад. Но г-н Рашков знае, че колкото и журналисти да напсува, на него все ще му се разминава. В крайна сметка, за 20 години нито един прокурор не набра смелост да го попита откъде са парите му за грозните псевдобарокови палати и Ес-класите с кожена тапицерия.

Ако ме питате как ще завърши всичко, мога да ви кажа: НИКАК.
И затова са виновни двама униформени служители, на чиято съвест ще лежи поредният провал на г-н Цветанов /когото иначе много уважавам/. Да поясня… След като г-н Рашков взе „компрометиращата” касета, той великодушно ме пусна да изляза от автомобила му. И добави: „Сега ще дойдеш вкъщи да се разберем”. Точно в този момент се появи патрулка с двама полицаи. Те не се опитаха да разберат. Те знаеха. Нямаха нужда от моите обяснения. Просто ми казаха: „Ела сам до дома на цар Киро. Карай след нас”. Двамата униформени щяха да ме разпитат в тронната зала на цар Киро. Явно домът му изпълнява функцията на местен полицейски участък или прокуратура. Срам за шибаната ни държава, г-н Цветанов! Полицаите да водят репортер в дома на местен алкохолен бос, за да му се обясняват за неудобството, причинено му от журналиста… Затова не е никак чудно онова, което последва.

Пред дома на г-н Рашков бях посрещнат с псувни, заплахи за изкормване и засилка с ритник
/явно, дебелият младеж, който замахна към мен, беше гледал много каратистки филми/. Честно да ви кажа, тези 10 секунди, в които очаквах ритника на принц Георги, ми се сториха няколко часа. Можех спокойно да размишлявам: да спринтирам ли или да остана, за да ме спасят полицаите, които стояха на десетина метра от нас… Слава Богу, оказах се предвидлив! Редовно ходя на фитнес и съм добър в бягането. Скок надясно и спринт, в който имах чувството, че спасявам живота си. После добрите полицаи озаптиха разгневения „принц”: „Айде, да не правим панаири”. Рекох си: „Човекът се е объркал нещо. Афектиран е. На всеки се случва”.

И влязох в тронната зала на царя.
На метър от мен седна г-н Рашков, отдясно застанаха полицаите, отляво – царският кортеж: мургавите царици, принцеси и принцове. Делеше ни само една дървена масичка. Безкрайният царски монолог звучеше като нравоучително напътствие и абстрактна заплаха. Отново ми напомни, че такива като мен ги бесели с хиляди в Иран и Ирак. Полицаите гледаха с разбиране. Не направиха и най-малкия опит да апострофират Царя. Каква ти касета, какви 5 лева. Стой мирен и се радвай, че си жив.
Иначе, г-н Рашков, като всеки циганин, си пада малко поет. Обясни ми търпеливо, че гората, която оградил с ограда, е на общината, но просто той я пази. Така ми каза: „Пазя я, но не е моя. Жал ме е за животинките в нея. Ако махна оградата, селяните ще ги избият”. Не се майтапя. Това бяха думите на Царя. Чудех се дали да се захиля или да заплача от умиление. Тъкмо да се сприятелим, и хоп, принц Георги седна срещу мен и започна да ме гледа в очите като хипнотизатор. Когато отместих поглед, той просто каза: „Запомних те добре. Ще те намеря в Пловдив и ще те изкормя. Ще ти откъсна главата…”
и прочие дивотии. Тогава взе, че ми звънна телефона. Търсеше ме колежка от телевизията. Слава Богу, в суматохата на пътя бях вече предупредил началниците си в София, че съм влязъл в устата на цар Киро. И те предвидливо се обадили на когото трябва, за да дойде екип криминалисти от Асеновград. Но в този момент те все още бяха далеч. А цар Киро, подразнен от моя безжичен разговор, издърпа телефона и започна диалог с колежката от София: „… А знаеш ли, че такива като вас ги бесят по дърветата в Иран и Ирак?! Майка ти д…ба, ай сиктир!” Затвори телефона. Но не предполагаше, че разговорът вече е записан. Другото са вече маловажни подробности.

Дойдоха истинските полицаи и ме освободиха.
Не се наемам да споря дали съм бил в плен или просто на гости при цар Киро. Двамата униформени от патрулката после дали писмени обяснения на началниците си. Казали чистосърдечно, че ме пазели. А на мен едно птиче ми нашепна, че са пропуснали няколко важни моменти от престоя ни в дома на г-н Кирил Рашков.
В момента се води следствие. И аз няма да разкривам подробности. От опит знам, че „скритите” камери нямат особена стойност в съдебната зала. Затова няма да разкрия дали съм записал престоя си в дома на цар Киро. Ще изчакам търпеливо решението на съда и свидетелските показания на полицаите. И като пуснат принца да си ходи по живо, по здраво, току виж и аз покажа някои интересни артефакти, които може би ги има, може би ги няма. Ще видим. Това е следствена тайна. Но обещавам да покажа на какви полицаи плащаме заплатите, за да ни пазят от такива като г-н Рашков.

Послеслов:
Ние, българите, сме ужасно търпеливи хора. 20 години пазим етническия и социалния мир, не търсим отговорност от никого, защото все се надяваме, че „преклонена глава сабя не я сече”. И това е така. Доказан факт. Ако обаче почакаме още 20 години, всичко ще си остане мирно и тихо, но се опасявам, че вече няма да ни има. Дано не съм прав.
Цар Киро да е жив и здрав… Не го мразя.

Автор: Емил Кацаров

Източник

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.8.2010, 21:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Един ден тези цигански палати, просто ще изгорят. По този повод се сещам как Исмаил ага впрегнал населението на Ситово, Лилково и другите селища наоколо, в Чернатишкия дял на Родопите да строят чифлика му на връх Средня. Един ден, мъкнейки камънаците нагоре по баира, един от "работниците" му рекъл: "Исмаил ага, тия камъни, дето сега ги качваме нагоре, ще дойде ден, отново да ги бутнем надолу".
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.8.2010, 22:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Маймуна на трон. Това може да се случи само в Гоцева Мангалия, наричана накратко "България". Случи се само един път в праисторията в древна Индия, когато цар бе Равана. Но срещу него се води битка и така се създаде прочутия епос "Рамаяна".

User posted image
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 086
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image

Това представлява днес чифликът на Ахмед ага Тъмрашки - само едни основи. Тук, както "цар Киро", агата е седял на чардаците, пиел е кавето и е издавал смъртни присъди на българете, така, както гнусния циганин Киро Катунишки иска да беси журналистите по дърветата. А може би и агата така ги е бесил, кой знае...
Само дето днес нищо не е останало от тази сграда, така един ден нищо няма да остане от палатите на "цар Киро". А полицаите, които го обслужват, ще го последват заедно с него за измяна към рода.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 19.9.2010, 14:09
Quote Post












Поредните цигански изтъпления, премълчавани от режима на Гоцевата Мангалия.

Цигани пребиха ученик погрешка

Този път не е "криминално" изясняване, а посегателство на чисто етническа основа. Най-важното;
QUOTE
Предишният ден десетокласниците се подигравали на негов съименник - Иван Алексиев, който е от ромски произход и е от близкото до Варна село Каменар. Той се оплакал на роднини от расистките обиди на наборите си. В петък трима бабаити нахлули в класната стая на Иван Ганчев. Без много разправии те се нахвърли върху нищо неподозиращото момче. То само свило ръце и си пазело главата

Дали е имало "расистки" обиди - това е тъй според "тормозения" циганин. Щом така казва ромчето, нямаме основание да се съмняваме, иначе Шорош ще ни обвини и нас в расизъм.
Ужасяващият факт е, че ОПИТЪТ ЗА ПРЕДУМИШЛЕНО УБИЙСТВО ПО ОСОБЕНО МЪЧИТЕЛЕН ЗА ЖЕРТВАТА НАЧИН е станал в класната стая. По погрешка! В училище, което би трябвало да се охранява. В центъра на голям град, а не в някое циганско гето. Не съм сигурен, дали повечето родители схващат за какво иде реч. А то е, че на мястото на момчето Иван Ганчев Николаев може да е вашето дете. Така да го бият, че цитирам;
"мозъкът му, който бе обърнат от побоя..."
И нито охрана, нито учители, нито някой въобще да се намеси.

Четем и нататък;
QUOTE
Най-странното е, че преди две години в строителната гимназия започнала кампания за интегриране на ромските ученици от Каменар и Игнатиево

Ето го и резултата от юдоглобалистичната интеграция. Между човешко същество и примат.

Уважаеми родители. Не си пускайте децата в паралелки, където има подобни животни. Просто или си изтеглете детето оттам или го инструктирайте ако бъде нападнато от диви животни какво да прави. Най-удачен е първия вариант. Да си ги интегрират в Израел или Франция.
Другата възможност е тази;
QUOTE
Иван все още е в реанимацията на командно дишане и са възможни всякакви усложнения, каза вчера шефът на болницата “Света Анна” във Варна д-р Веселин Николов.
Ученикът беше приет там с черепно-мозъчна травма и тежки кръвоизливи. По думите на д-р Николов в петък състоянието на младежа било изключително критичн

Господата от охраната, господа учители и директори - къде бяхте вие по това време? Ясно е, че ТЯХНАТА полиция ги пази, но това става в самото училище.

За метросексуалните учениЧКИ няма какво да говорим. Те са продукта на шибаната глобализация, които най-толерантно са гледали как двама цветнокожи пребиват до смърт техен приятел. И тази рая, тия дасове ще построят Саракта?!
Няма какво да се чудим, че дори и в този сайт някакви ни обвиняват в нетолерантност. Няма какво да се чудим, защо българите сме станали за подигравки в целия свят, защо самия Режима ни нарича подигравателно ШИБАН МАТРЯЛ и всеки се прави, че не става дума за него.
Мога да кажа само;
И още по-шибан матрял отглеждаме! Двата рома е трябвало да осъществят след побоя анални контакти и с останалия клас - поне да знаят педалчетата за какво ги шибат!
Top
anti666
Публикувано на: 24.9.2011, 10:10
Quote Post












Предупреждавахме преди година за това прокълнато котило в Катуница. Само че режимът си го пази и то реши, че вече може да убива безнаказано. Сега отново се налага тяхната полиция, на заплата от българските данъци, да ги варди. Само че ще постоят няколко дни докато утихне шумотевицата и ще си отидат. А палата на този наркомафиот ще си остане....

QUOTE
Метеж избухна в Катуница, след като бус с роми прегази 19-годишния Ангел Петров. Напрежението в селото срещу ромския бос Кирил Рашков, което се трупа от години, през последните дни рязко ескалирало и довело до смъртта на младежа. Инцидентът станал в 20 часа , когато Ангел излязъл да разходи кучето. Оранжев бус “Форд”, който обикалял час по рано по улиците, се засилил и го блъснал. Според очевидци колата влачила тялото на момчето повече от 10 метра. Бусът избягал, а минути по-късно докато линейката откарвала към Пловдив с полумъртвото момче, мъжете от Катуница започнали да се събират пред къщите на клана Рашкови. Пристигнали и двама местни полицаи. Час по-късно оранжевият бус, ескортиран от мерцедес, се появил отново и опитал да пробие блокадата. Младежите преградили пътя , но фордът пробил кордона, прегазил двама , ударил и двамата полицаи от подучастък Садово. След това се скрил в двора на къщата на дъщерята на Киро Рашков. Според запознати вътре имало роми- подкрепления от “Столипиново”. Това още повече нагнетило напрежението и по една от къщите на фамилията била хвърлена бутилкасъс запалителна течност. На място пристигнали пожарни коли , които успели да загасят пожара, преди да обхване цялата къща. Около полунощ обаче според наши източници е била запалена прочутата хасиенда на Рашкови край Катуница. Кървата саморазправа с клана е била предотвратена от светкавичната намеса на служителите от СПООР и Охранителна полиция. Над 150 полицаи са били вдигнати по тревога и изпратени в Катуница. На място бяха зам. директорът Костадин Баков и шефът на Охранителна полиция Тодор Гребенаров. Въоръжени до зъби полицаи и с автомати и щитове преградиха достъпа на хората до къщата, в която се бяха окопали Рашков и фамилия. “ Това са убийци, докога ще ги пазите! Този мафиот ни тормози от години, няма семейство , което не е пропищяло от него и от децата му, а полиция и прокуратура нищо не предприемат. Всичко което прави е незаконно, но явно за него законите не важат. И сега пак ще го покрият”, негодуваха хората. Мъжете в селото се бяха разделили и държаха под око и двата изхода, от където бе възможно полицаите да измъкнат Рашкови. От време на време прехвърчаше по някой камък в посока къщите.
Трагедията , разиграла се снощи, има дълга предистория. Факт е обаче , че през последните дни близки на Цар Киро са заплашвали хора от семейството на убитото момче. Сутринта мерцедес, натоварен с роми, е спрял пред къщата на Ангел , показали му нож и го заплашили , че кръв ще се лее. “Пуснахме жалба в РПУ Асеновград, предупредихме ги , че готвят погром, а те вместо да вземат мерки, дойдока нас да ни предупреждават” , разказаха близки на убитото момче. Бащата на момчето Атанас снощи изобщо не бе допуснат да излезе от къщи, защото близките му се страхуваха да не посегне на себе си или да стане поредната жертва на Рашкови. Ангел учел в Строителния техникум в Пловдив, майка му е на гурбет в чужбина. Хората в Катуница настояват цялата фамиля на Кирил Рашков да бъде изселена , искат и среща с министър Цветан Цветанов.
Top
anti666
Публикувано на: 24.9.2011, 12:35
Quote Post












Преди две години по това време....
QUOTE
Официално удостоверение за членство в ГЕРБ получи известният ромски бос Кирил Рашков, по известен images (1)като Цар Киро.Монархът бил получил мястото си в Бойковата партия лично от нейния неформален лидер в централата й, в административната сграда на НДК. Само дни преди изборите, ромските кланове се разделили на политически лагери. Мълвата, че Дон Цеци е застанала на страната на БСП, а скандално известният кирил Рашков-Цар Киро агитирал „братята си по съдба“ да гласуват за Бойко Борисов. Двата клана са се разделили от омраза, стигнало се дори до кървави сблъсаци, коментират представители на ромския етнос. След победата на Борисов обаче лагерът на монарха Рашков бил щедро възнаграден за саможертвата, а самият ромски лидер-приет официално като борец за каузата на ГЕРБ, както казал самият Бойко Борисов. от днес насам с чиста съвест може да се смята, че циганският неформален лидер на партията се казва Кирил Рашков-Цар Киро, говори се в ромските среди.
Top
anti666
Публикувано на: 24.9.2011, 12:37
Quote Post












И сега;
QUOTE
Ситуацията в Катуница излиза извън контрол. Преди минути жители на селото обърнаха два мерцедеса на фамилията Рашкови по таван и ги помляха. Двата автомобила "Мерседес ML" с регистрационен номер РВ8898 и друг "S- класа" с номер РВ4242 снощи са участвали в меллето, при което загина 19-годишният Ангел Петров. Те са ескортирали оранжевият бус "Форд Транзит", който прегази младежа. И двата автомобила бяха на метри от мястото, където Ангел е бил размазан. Над 700 души се събраха пред кметството, където в 11 часа бе насрочена среща с ръководството на
Областна дирекция полиция. Тъй като обаче залата се оказа абсолютно недостатъчна да побере всички, афектираните жители на Катуница , след като прочетоха декларация , с която искат изселването на клана Рашкови, поеха към мястото на произшествието. Там обаче се разигра друга трагедия- 20 годишен младеж, приятел на загиналият Ангел припадна до локвата с кръв. Според близки момчето е било с присадено сърце и състоянието му е критично. Линейката , пристигна 40 минути след първия сигнал и това стана поредната причина за ескалация на напрежение
то. След като смляха мерцедесите, цялото село потегли към палатите на Рашкови. СПООР и жандармерия се опитва да овладее ситуацията, която се променя непрекъснато. На този етап за задържани шестима души, съобщи директорът на Областната полиция старши комисар Тодор Чонов.
Оранжевият бус, който е прегазил Ангел, е открит в "Столипиново", но на този етап не е ясно кой е седял зад волана.Установен е собственикът му, но той твърди че го е продал на друго лице.
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 24.9.2011, 12:46
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Докато за убит българин от цигански изстъпления под протекцията на полицията не се започне да се убиват по 10 мангала - нищо няма да се промени. Милициите на Тиквата ще охраняват убийците, прокурорската и съдебната мафия ще оправдава извергите и така докато не останат българи.

Грешката в Катуница е била, че преди да дойде полицията е трабвало насъбралите се да обесят въпросния цар на мангалите , а ако се съпротивлява - местните ловджии да спретнат един бърз лов на укрилите се животни в циганския палат. А накрая един палеж на палата би покрил кой какво е правил.
Тоест от общото меле резултата да е няколко трупясани циганина, като най важното царят на мангалите да е от първите.

Само така милициите на тиквестия премиер няма да имат време да ги опазят, а българите да си опражнят правото от Бога да се защитят в собствения си дом и Земя.

След като тази фашистка власт в България ( по всички определения за фашизма) иска да ни изтреби, чрез мангалите - тогава ние сме в пълното си право да правим каквото намерим за добре и ни най малко не ни интерисува дали това ще се хареса на приятелите на Тиквата от Исраел и на американския крастав посланик.

Затова както се казва на няколко места - въоръжавайте се докато е време. Защото когато пред нечия къща са натрупат 100 мангала с брадви - озверели и толерирани от полиция и прокуратура, ЩЕ Е КЪСНО ДА СЕ ПРАВИ КАКВОТО И ДА Е ЗА СПАСЯВАНЕТО НА ЖИВОТА.

Но ако пък стопанина излезе и застреля няколко от озверелите - това ще му даде шанс за спасение. Понеже не може да се разчита на никакви власти вече - доказано е че приоритета са циганите , а ние сме по-зле и от през турско робство. Понеже тогава е имало хайдути дето да закрилят обикновените хора и турците не са смеели много-много да се отпущат. Тъй като често бейове и аги са бивали позаколвани докато спят при ханъмите си.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 24.9.2011, 12:46
Quote Post












Тази нощ ТЯХНАТА полиция ще има трудна дилема. Към Катуница ще се отправят стотици разярени българи и ченгетата трябва да решат какво ще правят. Ясно е, че им е поръчано да пазят прокълнатото котило. Но тогава ще им се наложи да стрелят по българи. А те също имат деца, които след броени години също ще бъдат жертви на чудовищния Геноцид. Най-разумния вариант за тях е просто да поизпушат някоя цигара докато преминават колите на демонстрантите. Всичко ще свърши за по-малко от час. А на сутринта село Катуница за първи път от много години ще бъде свободно.
Това ще е добър урок на самозабравилите се мангусти, че тук е БЪЛГАРИЯ. И Българите живеем в свещената си Родина от хилядолетия и ние сме стопаните на тази земя.

Грешката на мангала Киро Рашидов бе, че се самотитулува "цар". А Небето самозванци не търпи. Дадохме пример с чифлика на Ахмед ага Търнашки.
Top
anti666
Публикувано на: 24.9.2011, 12:49
Quote Post












Подозирам обаче, че няма да дочакат вечерта. Инфото е отпреди 15 минути;
QUOTE
В момента жителите на Катуница щурмуват палатите на наглите цигани. Има и бой с полицията , която пази циганите!

User posted image
СВАЛЕТЕ ОРЪЖИЯТА, ГОСПОДА ПОЛИЦАИ! Не си вкаравайте тая карма на децата си.

Още една жертва на Прокълнатия!;
QUOTE
16 годишният Павел, който припадна при безредиците в Катуница, почина в Хирургиите в Пловдив. Спешно беше докаран, за да му се прилее кръв, но лекарите не можаха да го спасят. При новината майка му припадна, брат му и придружаващите го младежи са в шок. Момчето е било близък приятел на премазания от бус на клана Рашкови Ангел. Имал е байпас на сърцето.
в-к Марица
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 24.9.2011, 13:06
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



За тези дето са наблизо и са желаещи да понаминат през Катуница - ето карта:

User posted image

Но стане масова дестинация за посещение - ще трябва да се ходи, няма как. smil4334a43204b20.gif

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 24.9.2011, 13:08


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 24.9.2011, 15:04
Quote Post












"Положението в Катуница е овладяно" каза Цветан Цветанов по време на визитата си в Несебър.


Благодарение на елитните мутри от Тяхната милиция, които ще висят цяла нощ пред прозорците Му, верният член на ГРОБ мангал Киро ще спи спокойно в покоите си. По едно време истерясалата му дъщеря по теле-визията искаше даже армията да се намеси срещу "злите българи".

За всички тия българи, които все пак искат да изкажат съболезнованията си лично в 20.00 тази вечер на семейството на убитото момче трябва да имат предвид следното;

Всички асфалтови пътища (4 на брой) към селото ще са завардени от жандармерия. Ако няма много трафик нататък ще спират поголовно всички, ще проверяват лични карти, багажници и който не е от селото, ще бъде връщан обратно.
Ако масово тръгнат българи от различни краища на страната, няма да смеят да ви спрат, но това е най-добрия случай. Така че ако държите много да бъдете там (което не могат го забранят, защото Катунци не е военна зона), може да се наложи да се поразкършите пешком през нивята няколко километра. Със сигурност местни хора ще ви преведат, а и охранителите на цар-плъх не могат да опашат цялото село по външния му периметър.

Ако все пак предцените, че сега е много "жегаво", Цвъцко не може да плаща квартирните на маскираните си мутри до безкрай. Те ще се там няколко дни, а после ще си заминат по живо, по здраво. Така че и другия месец ще можете да се полюбувате на палатите на родата на "цар" Киро. Ако дотогава не е станало късо съединение някъде из инсталациите им. Все пак хубава работа, ама циганска.User posted image
Top
anti666
Публикувано на: 24.9.2011, 16:53
Quote Post












Четете и се дивете! Това са уникални ситуации, които не трябва да бъдат забравяни. На кого служи антибългарската Хунта. Който още не е разбрал. НИЕ СМЕ ПОД РОБСТВО!
QUOTE
Образувани са нови четири досъдебни производства срещу неизвестен извършител срещу тези, които обърнаха и подпалиха автомобили в с. Катуница.
Това каза старши комисар Тодор Чонов, директор на ОД МВР Пловдив, в Катуница пред журналисти. Едното досъдебно производство е за увреждане, включително и подпалване на къщата. Тече оглед на обърнатите и запалени автомобили.


И преди минути стана ясно, че под полицейска охрана цялата рода на цар Киро е изведена от селото. Заедно с останалите цигани от Столипиново, участвали в убийството, заклещени в къщата на дъщерята на наркобарона.
Спасиха Цар Плъх!
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 24.9.2011, 21:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (anti666 @ 24.9.2011, 18:04 )

Ако все пак предцените, че сега е много "жегаво", Цвъцко не може да плаща квартирните на маскираните си мутри до безкрай. Те ще се там няколко дни, а после ще си заминат по живо, по здраво. Така че и другия месец ще можете да се полюбувате на палатите на родата на "цар" Киро.

Сега е там целия властови силов апарат и мачка българите.

Обаче ще минат дни и милициите ще си идат. А мангалите ще останат сами!!! smil4334aa21c9ca7.gif

Аз мисля, че по три чувала амониева селитра на всяка мангалска къща ще са достатъчни - общо девет.
Законно закупена изкуствена тор, полята с няколко литра нафта от бензиностанция Петрол, ОМВ или ЛукОйл.
Нищо незаконно. Освен някакъв случайно попаднал от някъде си ръчно приготвен детонатор до чувалите със селитрата.

А от къде са се взели тези детонатори до законно закупените чували със селитра - това е вече въпрос, който касае единствено заинтерисованите милиционери.
Но това си е техен проблем.
На кой друг му дреме?

Последното го пиша за да се знае, че се знае каквото трябва от когото трябва и където трябва за времето когато потрябва.

Мъчили са се умове на науката да направят селитрата "безопасна", но не са успели. А земеделието трябва да тори нивите със селитра.

Освен ако не се подмени селитрата с компост от престъпни мангали от Катуница.



Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 24.9.2011, 21:51


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020