www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ново политическо убийство


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ново политическо убийство
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Много жалко за този истински българин. :( Чел съм няколко неща за него но не достатъчно. Не искам да се отклонявам от темата. Но само ще добавя, че за тези немски вестници е по-важен задника на Азис от наистина значимите неща. Само "Нова Зора" си купувам аз сега.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Елтимир @ Aug 2 2005, 07:44 PM)
"Нова Зора" е по-опасен, защото заблуждава, че е националистически. А всъщност на подсъзнателно /а много често и на съзнателно/ ниво насажда идеите на интернационализма и на комунизма. Само погледни кои работят в тази вестник и ще ти стане ясно. Не мисли, че Ст. Станилов е по-добър от Воденичаров.

Предполагам си прав, от състава знам само Румен Воденичаров и Минчо Минчев. И Хайтов естествено. На 18 години съм и не съм толкова добре запознат с хората, че да знам всеки кой-кой е, за какво се бори и за какво се е борил преди. Но ми е писнало да гледал Станишев на първа страница на "Труд" и "24 часа" след като мога да си го гледам в квартала (Лозенец) колкото искам, само трябва да нацеля момента. Мисля че в "Нова Зора" има тук там по някой интересен материал.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Ето един цитат от вчерашния брой на "Нова Зора" (31ви): "Ето това искат българите, които са дълбоко смутени от обвиненията, че са десни и ксенофобски настроени."
Статията може да намерите на първа страница с продължение на втора.

Аз пък говорих с една баба гласувала преди за БСП а сега за Атака. И разбрах, че такова нещо няма. Даже много се радвала, на направения от Атака митинг. Също така на митинга се скандираше "Долу БСП" и "Станишев еничар" това 'ляво' настроени хора ли са? Ех... тези автори... защо не си пишат имената. Статията е писана от комунист, това е повече от ясно. Елтимир е прав.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Admin
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Само не разбрах какво имало във форума на Атака. За Воденичаров ли става въпрос?
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



smil3dbd4e7853679.gif

Това съобщение е редактирано от ЛЕМС на 4.8.2005, 20:54


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Здравейте на старите познати.
Тази тема от почит към един националист се превърна в една кочина.
Атака това, Атака онова. Не е ли Атака лъже националистката партия, която сега ще заклейми вас националистите. Ще ви покаже в най-лошата светлина. И когато ходите по улиците с тениска България на три морета и подобни, ще ви сочат с пръст и ще викат мръсни фашисти. Не е ли Атака една измислена партия с разни измислени депутати, като започенм от лидера им минем през малкия му доведен син, Петър Берон, дебелия доскорошен адвокат от ВМРО. Не бе ли Националистическата партия Атака, която не избра за премиер Станишев само поради неграмотността на новите не били депутати до сега турци от ДПС? Кой истински националист е в Атака, къде е Елтимир, къде са неговите другари Легионери, Ратници и други националисти от преди 9ти или политически затворници след 9ти. Не е ли Атака едно плашило, което да послужи за лош пример на онези хорица, който останали отчаяни от всякакъв др политически строи, започват да харесват национализма.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 5.8.2005, 20:50
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
Тази тема от почит към един националист се превърна в една кочина.


Прав си. Именно затова си изтрих писаното в предишни постинг.

QUOTE
Атака това, Атака онова.


Атака-та има много измерения и много превъплъщения - ДВИЖЕНИЕ, Обединение на партии, НациОналистическа партия...

Коалицията "АТАКА" е ТАЗИ, КОЯТО има Парламентарна група в 40-то НС!

КО- + ЛИЦА... значи многоликостта й Ти дава право НА ИЗБОР:
Тя е ТОва, ЗА КОЕТО Я МИСЛИШ!

smil3dbd4e7853679.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Елтимир @ Aug 5 2005, 06:16 PM)
Според мен, Атака все още не е загубена за каузата на национализма. От нас зависи дали ще я превърнем в такава или ще я оставим в ръцете на комунягите. Нека не повтаряме грешките от 1990 година, когато оставихме червените да се разпореждат със СДС. Нека поне опитаме, за да не се упрекваме утре. Поне такова е моето мнение.

Добре Елтимире нека си позволя да ти задам един въпрос. ТИ не се ли бори 1990 за каузата на СДС, не бяхте ли тогава повече тези анти-комунисти, националисти, демократи и прочие, които тогава можехте да спасите тази идея, повече от колкото сега. И тогава не успяхте, защо сега да успеете/ем. Сега хората вярващи в тази идея са много по-малко, обезверените са повече, което за мен значи, АТАКА е обречена на водачество от червените куловоди и техните подчинени.
Follow The Blood & Honour Way!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Чел съм я Елтимир, как няма да я прочета, се пак и аз фигурирам вътре макар и само в два абзаца. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Защо толкова залагаш своята вяра на този Долен Сидеров, не бе ли той един от онези от сДС (както ти им казваш), които те изгониха от там. Не бе ли той един изявлен приятел и застъпник на турците и циганите, повремето когато беше гл. редактор на Демокрация, не бе ли той изявлен царист когато НВ се върна в България, не бе ли отявлен анти царист когато бе отстранен от листата на НВ в Ямбол. И сега изведнъж стана националист подкрепян тайно от БНС и техните сродни, организаций, макар техния основен лозунг на изборите беше: Не гласувам!. Не са ли малко много тези метаморфози за толко крактък период, да не се окаже Долен поредния Хайдер и да се откаже изведнъж от национализма си?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020