www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Само не разбрах,Вие отричате Христос или


Страници: (15) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Само не разбрах,Вие отричате Христос или, се бъркам..!?
bgskin
Публикувано на: 30.1.2006, 21:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (мишока @ Jan 30 2006, 05:39 PM)
А ти не си съвсем наред. Често ли го чуваш по свой адрес чеси ненормален ? Създали сте си,някакъв измислен свят и се опитвате да вкарате и останалите в него, амане става, и няма и да стане.

"И баща ми не беше нормален" Искаш ли да ми го кажеш в лицето?

Smash Smash The Reds!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
мишока
Публикувано на: 31.1.2006, 12:53
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 165
Дата на регистрация: 31-October 05



QUOTE (bgskin @ Jan 30 2006, 09:38 PM)
QUOTE (мишока @ Jan 30 2006, 05:39 PM)
А ти не си съвсем наред. Често ли го чуваш по свой адрес чеси ненормален ? Създали сте си,някакъв измислен свят и се опитвате да вкарате и останалите в него, амане става, и няма и да стане.

"И баща ми не беше нормален" Искаш ли да ми го кажеш в лицето?

Smash Smash The Reds!
Искам да ти кажа в лицето че си ненормален, и какво от това ? Дреме ми какъв е бил баща ти ! Ти си ненормален и това е положението. Скин ли си , какъв си все ми е тая .

Защо да не ти кажа в лицето че си ненормален ? Знаеш ли колко ме боли какъв точно скин си ? Взел си се много на сериозно !
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Мишка, абе я бегай да играеш някъде другаде!
Кой те е вързал да стоиш тука.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
НСъпротива
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



Защо така,оставете шута да ни забавлява :)
На мен ми харесва да се смея на комплексите им,който избиват.
Продължавай мишка,искам още интересни комлексарски мнения.
Ника също много ти отива,в коя дупка си се сврял?


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Е да ама той е пратен тука да гризе щяло и нещяло.
Някой новак тука ще се върже. А на него това му е целта.
Нас не може ни заблуди, но колебаещ се човек - да.
Затова такива по форумите ги банват да им е мирна главата и да не се отклоняват в разправии с такива елементи.
Той този и във ворума на Атака гризе. Вижте в темата за тенгрианството. Бях му написал един хубав пост и точно да го пратя и Операта ми заби. Дявола го пази него - не го жалете.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Този индивид прилича на онези от дружинката. Сякаш от калъп ги вадят.
Идват и най-просташки почват да сипят обиди наред и то при положение, че въобще никой от нас не познават. Освен това правят само деструктивна критика. Такива нямат място в нашия форум. Мишока вече е баннат заради обидите, които избълва почти във всеки един пост. Нашия форум сме казали, че нито е обществен, нито е демократичен, така че да не се оплакват.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Браво!

Аз мисля че всеки трябва да си искаже мнението дори и толква скапано като на тоя....но повече от веднъж никому не е нужно....като няма кво друго да каже да се маха!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Севар @ Feb 1 2006, 04:03 PM)
Нашия форум сме казали, че нито е обществен, нито е демократичен, така че да не се оплакват.

Ма и да се оплаква и устно и писмено на арменския поп. Щом е ритнат зад борда на кой му пука за него.
Тоя плъх задачата му е да удря по тенгрианството. Във форума на Атака дали и там не го банаха. Jordan 13 не можеше онзи ден да смогне да му трие глупостите. Ама все такива деструктивни и заядливи - колко били тенгрианите в България и що не били регистрирани към агенцията по вероизповеданията?

Мишо лие, Михалил лие ,но най-вероятно да е Моше.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Този си го спомням и във официалния форум на Атака. И там храчки по Елтимир, гаври с Тенгрианството и такива гадости. На всяка крачка се заяждаше, но Елтимир не му обръщаше внимание и вероятно това го е подразнило. Предлагам да не се обръща особено внимание на такива елементи. Нормално е хубавите неща да предизвикат изприщване при гадовете. Между другото нали точно мишката, плъха са носители на злото според древните тенгриански вярвания.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Интересно защо г-н Плъхът не воюва със същата страст против юдействащите лъжехристиянски секти, върху които се спираме вече в два броя на в-к "Съпротива". Той не забелязва нито Свидетелите на Йехова, нито мормоните, нито сциентолозите. Плъхът не казва нито думица и срещу ислямските фундаменталисти. Но непрекъснато бълва ругатни срещу Тенгрианите. Да ви кажа ли защо го прави? Защото сектите рушат българската държава, а Тенгрианите ратуват за нейното възраждане. Мисля, че повече не е нужно, за да разберем кой е плъхът и към какво се стреми.


--------------------
PM
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Знам ли, момчето може да е от хазарски произход, щом мрази толкова Тенгриянството. smil4334a7c1e8c32.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Вълчан
Quote Post


Читател
**

Група: Изгонени
Съобщения: 28
Участник # 143
Дата на регистрация: 13-October 05



Абе човека си е съвсем наред,никакъв хазар не е.И само за инфо,Христос не е чифут....от арамейски произход е майка му!И дори от апостолите 11 са от същия произход,чифута е само един....този дето го предаде!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Хубаво, да приемем, че е българин. Обаче остава въпросът защо толкова мрази Българското. И нито думица срещу онова, което руши България.


--------------------
PM
Top
Вълчан
Quote Post


Читател
**

Група: Изгонени
Съобщения: 28
Участник # 143
Дата на регистрация: 13-October 05



По какво съдиш че мрази българското>?!За това,че казва колко опасно е да се залита тепърва по тангризма ли?!
Ами чифутите точно това искат,те се стремят по всякакъв начин да принизят Християнството.Дори за това да използват старото българско разбиране за Бог,Тангра!!?
Преди българите сме наричали Бог,Тангра,защото така сме го разбирали,но след идването на Божия син,той е дошъл именно за това на Земята,да покаже да разкрие как трябва да се слави истински.Затова се нарича нашата религия Православие....
Сложно ми е да го обясня,не съм богослов,но аз за мен го разбирам,то се чувства,то е в теб...
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Казваш, че не си богослов. Аз обаче донякъде съм. Обучаван съм специално в манастир. И на християнство, и на Тенгрианство. И по-късно съм обучаван. Та съветът ми е първо прочети внимателно, а едва после съди. И не е зле да си зададеш въпроса защо юдеите от всичко най-много мразят именно Тенгрианството. Нещо повече, те се боят дори да се докоснат до тази Вяра, особено в случаите, когато тя излиза от средите на Българи. Тези въпроси са прекалено сложни. Нека не ги свеждаме до едните ритуали и до едната дума, с която наричаме Бога. Познавам прекалено отблизо както християнството като религия, така и Българската православна църква. Само че сега не е време за религиозни спорове. Някога в завладяната от ромеи България дошли братята - Тенгриани Асеневци със своите колобъри, съюзили се с християните и така прогонили ромеите. само си представи какво би станало, ако българите християни се бяха съюзили с ромеите християни и бяха убили Асеневци.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (15) 1 [2] 3 4 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020