www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Моят протест!


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Моят протест!, срещу посегателството над ИДЕЯ и Личност
Искрица
Публикувано на: 26.1.2006, 18:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Здравейте, отдавна посещавам форума и ви чета. Днес реших да се включа в него. Усещам, че на много от вас, както и на мен, не е безразлична съдбата на Елтимир. Предлагам ви Моя протест, който днес изпратих до няколко държавни структури:

„Преди половин година попаднах на сайта www.voininatangra.org и силно се впечатлих от информацията поднесена в него. Не съм срещала досега в Интернет пространството такова величествено Българско слово! И такава изява на Свободния БЪЛГАРСКИ ДУХ! От известно време обаче съм притеснена, тъй като разбрах, че е заплашван живота на един от авторите на Основните материали на този сайт - Ангел Грънчаров.
Обръщам се с голяма молба към вас - държавните институции на Република България: моля, кажете ми КОЛКО реална е заплахата за живота и свободата на този творец на словото, човек - неизчерпаем извор на знанието?
Възможно ли е в държавата ни да бъдеш обвинен и призован на съд, за неща които не са ти известни? Защо за деянията, които му приписват, че е извършил искат да го съдят в ... гр. Варна?
Чакам отговора ви възможно най-бързо, защото този въпрос е важен за мен като човек и гражданин на България.
Смятам, че трябва да се направи всичко необходимо за да се разбере истината по случая "Ангел Грънчаров - Елтимир"!”


Искам мнението ви за начина ми на действие!
PM
Top
Иван
Публикувано на: 26.1.2006, 20:02
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE
Искам мнението ви за начина ми на действие!

Ето мнението ми:
Взех де що имаше адреси на министерства и ведомства и им написахследното:

Здравейте,

Обръщам се към Вас – служителите в държавната администрация с тревога!

Четейки материалите в интернет сайта www .voininatangra.org разбрах, че е заплашена свободата и живота на автора на много от материалите там – Ангел Грънчаров от гр. Ботевград.

От прочетеното научих, че Ангел Грънчаров е прекрасен българин, представил чрез блестящото си слово величествения свят на българите.

Моля Ви
да проверите истина ли е това, че Ангел Грънчаров от гр.Ботевград ще бъде даден на съд с необосновано обвинение, че делото ще се разглежда в гр. Варна в нарушение на закона и че Ангел Грънчаров дори не е запознат с обвинението – отново в нарушение на закона.
Ако това е истина, то молбата ми ще прерасне в друго!

Призовавам Ви
да споделите вълнението ми от усещането, че можем да поправим тази несправедливост, че можем да променим държавата си така, че ние да сме щастливи в нея!


Иван Иванов



Ако някой иска да му спестя време, мога да му дам списък с адресите на "писарушките", които прочетоха писмото ми.
PM
Top
Eлена
Публикувано на: 26.1.2006, 20:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



На тези адреси: mlsp@mlsp.government.bg, aeaf@aeaf.minfin.bg, office@registryagency.bg, fia@investbg.government.bg, mail@sasm.orbitel.bg, office@sme.government.bg, epi@epi-bg.org, cpcadmin@cpc.bg, NOI@nssi.bg, infocenter@parliament.bg, press@president.bg, GIS@government.bg, m.velkova@mee.government.bg, callcentre@mee.government.bg, ldimitrova@mfa.government.bg, iprd@mfa.government.bg,
пуснах това:

"Обръщам се към вас като ИНСТИТУЦИЯ.
Ще бъда безкрайно лаконична и ясна.

Прочетох в „Интернет" за страшни неща , които се случват и предстои да се случат - касаят Живота на Човек, когото много уважавам : Ангел Грънчаров, журналист на „свободна практика", националист по убеждения, живеещ понастоящем в Ботевград.

Питам ви конкретно:
1. Вярно ли е, че хора от НСС подготвят убийството му?
2. Вярно ли е, че служители от органите на Република България си позволяват да упражняват ПСИХИЧЕСКИ ТЕРОР над човек, българин, заради смелостта му да изнесе слабо казано нелицеприятни истини за хора, „упражняващи" държавните постове в България за своя лична изгода и във вреда на Националната ИДЕЯ?
3. Вярно ли е, че има списък на хора, нарочени за физическо премахване заради националистическите си УБЕЖДЕНИЯ (моля не бъркайте с нацистки или фашистки!!!) и работа в името на Родината ни? И в този списък под № 1 Ангел Грънчаров ли е?

Искам от вас следното: БЪРЗ ОТГОВОР! И то ПО СЪЩЕСТВО!

Запознайте се с фактите и не ме пращайте .... в „шеста глуха" – според служители в Ботевградския съд, убийството на този Българин е определено за 5/6 февруари. Няма никакво време.


Такова писмо, със същото съдържание разпращам НАВСЯКЪДЕ. Ще бъде адресирано и до чуждите посолства – в превод на съответния език.
Сега сте наясно с намеренията ми. А още доста хора са разтревожени като мен.

Няма повече да мълчим!

Прилагам: линкове към съответните теми, разисквани в Интернет форумите. А също и някои препратки към публикации на г-н Грънчаров, с които изнася ФАКТИ, заради което може и да се прости преждевременно с живота си.
http://atakabg.net/forum/index.php?topic=3993.0
http://atakabg.net/forum/index.php?topic=4...g30079#msg30079
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...p?showtopic=280
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...p?showtopic=146
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...p?showtopic=281
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...ils.php?album=8


С уважение: Силвия Мирчева

26.01.2006 г"


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Според мен трябва да се състави едно сериозно писмо, което да бъде пратено от всички за да му се обърне внимание. Щото иначе не си представям как държавните служители с голям интерес ще седнат да четат н якви фермани....

Едно писмо пратено от много хора има по-голяма тежест и не случайно организации като грийнпийс работят на такава система! Техните писма са в строго офицялен стил, ислагат точно фактите и протестът и не се отплесват в някви настроения! Предлагат формата в сайта им и всеки може просто да влезне, да си напише имената и да настисне ок. Писмото е готово и адресите на които трябва да се прати са също подбрани от администратора....с две думи много по бързо и лесно и точно и Ефикасно! Аз предлагам севар да се заеме с това нещо, смятам че ще има най голям успех в съставянето на офицялно сериозно писмо от тоя тип и да направи опцията за изпращането на писмото от този сайт лесна и достъпна!

Поне така правят по големите организации....
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Bell @ Jan 27 2006, 01:46 AM)
Аз предлагам севар да се заеме с това нещо, смятам че ще има най голям успех в съставянето на офицялно сериозно писмо от тоя тип и да направи опцията за изпращането на писмото от този сайт лесна и достъпна!

Поне така правят по големите организации....

ИЗЦЯЛО ТЕ ПОДКРЕПЯМ, "камбанке"!!!
Нека админите тук го направят.



--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Подкрепям въпреки , че в началото бях на мнението че писмата трябва да са индивидуални.
Сега мисля, че еднаквото садържание би показало нашата единност, насоченост и сплотеност, докато индивидуалните писма са стихийна реакция на неорганизирана тълпа.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (georgi_nz @ Jan 27 2006, 09:11 AM)
... индивидуалните писма са стихийна реакция на неорганизирана тълпа.

smil4334abded4493.gif

smil4334ad4cc8e95.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
blag009
Публикувано на: 27.1.2006, 21:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Проблем от моя страна няма.Но пистмото трябва да бъде подписано с истинските имена , затова предлагам , АДМИНА тъй и тъй има имената да се нагърби да получи по Лична Белегжка потвърждението , на тия които искат да участват в подписката.
ПП.Намирам мнението на Бел за най-резонно,ако може да се нагърби да напише някакъв обрезец и да му мислиме за окончателният вариант.Все пак КОЛКО СА ДОКАЗАНИТЕ ДЕСИДЕНТИ В БЪЛГАРИЯ?


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Нямаме време за губене.
На Иван или на Елена писмата да пращаме?
Или комбинация?

Мисля, че с АБВ-то не може да се пращат писма на куп адреси.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 28.1.2006, 11:50
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



На мен мисълта ми беше писмото да е в сайта така всеки който влезне да може да го прати, просто като натисне на нещо като "акция" или де да знам освен обяснение за кво става дума после да се предложи писмото, и отделно място където всеки да си напише имената и града от който е или нещо от сорта, всичко останало да е автоматично (и адресите ще са вкарани автоматично) само имената да си ги пишем ние. Така ше стане най-бързо и най-достъпно до всеки който влиза.

Посетете сайт на greenpeace и ще видите за какво ви говоря!
Много дълга и широка ще стане ако го правим по друг начин и по малко хора ще се съберат.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 28.1.2006, 12:01
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05






Ето ви link към начина по които се пращат писма от тоя тип които препоръчвам...попълнете го и вижте какво представлява и така...




https://ctk.greenpeace.org/od-en/ctk-letter...er%5fid=1217756
PM
Top
Bell
Публикувано на: 28.1.2006, 12:18
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



А това е малко по-подробен вариант със всякакви обяснения дори показва писмото и адресираните хора или институции преди да си решил
....можеби това е още по добро. А обясненията са най отгоре!



http://nen.kleercut.net/en/sendtokc
PM
Top
Иван
Публикувано на: 28.1.2006, 13:33
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Имате адреси,
знаете и български език.

Какво ви трябва за писането и пращането?!
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 28.1.2006, 13:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Не се караи. Не разбра ли к'во ни трябва. Еднакво писмо. Еднотипно. Идентично. На което само да му се сменя името от долу. Капиш?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 28.1.2006, 15:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Иван е прав. Аз съм съгласен единствено с него. Защо да търсим ефекта на голямите отганизаций нали сме ИДЕЯ? "... индивидуалните писма са стихийна реакция на неорганизирана тълпа." точно това трябва да се постигне.

П.П. Пък ако има желаещи нека напишат скрипт.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020