www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ТОПЛИ НОВИНИ ЗА МОИТЕ ИНКВИЗИТОРИ


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ТОПЛИ НОВИНИ ЗА МОИТЕ ИНКВИЗИТОРИ
Eлтимир
Публикувано на: 31.1.2006, 22:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Там е работата, че нас, българите никой не иска да ни заробва. Ние сме предвидени за пълно унищожение. Смъртна присъда без право на обжалване. Е, ще дръпнат малко качествен генетичен материал от нас, а което остане тук, то щеи бъде премахнато. Нас, българите искат да ни изметат от тази земя, за да я освободят за други. Ето, това е простичката истина и без да я разберем, няма никога да осъзнаем какво и защо се случва.
Сега малко за психотрониката. Писах го, но пак ще повторя. Тя се използва, за да бъдат угасени още в зародиш евентуалните огнища на Съпротива. Враговете ни насочват усилията си там, където виждат потенциална заплаха. На прицел са реалните носители на Българската духовност. Хората, способни да мислят критично, със собствените си мозъци. Хората, не поддаващи се на внушения. Защо например ще насочват усилията си и ще пръскат средства да неутрализират такъв като Мишока. Той си е неутрализиран по рождение. Той не представлява опасност за никого. Обаче щом има атака срещу някого, той може да се радва, че се е извисил над тълпата и Врагът го е забелязал. Остава да не допусне да бъде сразен, а да победи. Сам това ще бъде много по-трудно. Затова този сайт си постави за цел да обедини хората, извисяващи се над тълпата, да ги сплоти и в крайна сметка нашите обединени усилия да доведат до проваляне на вражеските планове.


--------------------
PM
Top
Nadejda
  Публикувано на: 1.2.2006, 0:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05



Елтимир,
Ти си вопиющо прав човече, но за съжаление малко са хората, които включват.
Но това което пишеш ми напомни една случка.Така стана един ден, че един човек от както аз ги наричам слугите на дявола ме заговори и тъй като аз съм много любознателен човек и много държех да разбера до дъно цялата тази шашмагория с вогромно удоволствие влизах в дискусия, особено ако лицето е интелигентно. За съжаление това беше рядкост, всичко на всичко само два пъти.
Другите са само перхфорирани и зомбирани мозъци, които само едно сиговорят, като навити с пружини.
Та тази личност имаше доблестта да ми каже нещо подобно, което и ти казваш.

Ти трябва да си горда, че теб са те избрали и да знаеш, че това не е случайно. Знам, че е пълен ужас и трудно се издържа, но поне трябва да те топли и дава сили мисълта, че не си от безкрайната сива маса. Всичко осе заплаща и това си заслужава цената. Тази личност също ми помогна, като ме насочи къде да търся източници по интернет и автори в тази област, за да мога докрай да вникна и разбера глобалността на проблема.

Така и стана и аз, въпреки че съм от другата страна на бариерата съм благодарна за доборото ориентиране, все пак.

ЦЕНАТА Е ВИСОКА, НО СИ ЗАСАЛУЖАВА ЗАЩОТО И СКОКЪТ НАГОРЕ Е МНОГО ВИСОК !!!


ЗАБЕЛЕЖКА: Мишокът, правилно се е назовал мишок защото сигурно още в зачатие са му фрагменатирали мозъкът и е от тогава лабораторна мишка и за него спасение нема и нема да има.


Елтимир,

Искам да те питам нещо, което аз мисля за важно.
Чел ли си нещо от Дейвид Айк, ако ли не намери начин да прочетеш в максимум.
За разбиране докрай методите за масовото програмиране на хората, аз мисля, че е много важно да се разбере какви са методите им и как го правят този номер с фрагментирането на мозъците на хората, дори още в утробата на майката... Според мен, това е фундаментално за разбиране на всичко останало, свързано с психоконтрола над масите и зомбирането.

Искам да ти дам един малък пример:
Имам един много близък човек, който е също под тотален психологичен контрол от дете, което не мога да подложа на съмнение, защото е ставало и става пред моите очи. Освен това е запознат и знае в дълбочина проблемите на методите за психо-ментален контрол. До тук добре, но тъй като все пак са успяли да му фрагментират мозъка, очевидно твърде много, в сублимни моменти, избрани от тях според нуждите им, той им става абсолютна послушна пионка. Този процесус може човек да го разбере само ако добре се запознае с методите им за фрагментиране на мозъците на хората още обикновенно от най-ранна възраст.
Ти сигурност си запознат с тези проблеми много добре, но аз, нали съм ти кака, стрелян заек, искам все пак да подчертая този проблем, който изисква много подробно изучаване.

А, искам да ти кажа още, че аз излагам само една много минимална част от дейността на тези хора, върху моята личност и още по-страшно върху цялата ми фамилия.
Не се страхувам от тях, но нещата са толкова страшни, че хората няма да искат да вярват.

Тези манипулатори знаят много добре, че колкото по-луди и страшни издевателства извършват върху жертвите си, толкова са на по-сигурно, точно затова, защото цялата лудост пада върху главата на жертвата, като почне да обяснява и се защитава.

Всичко много добре са го изчислили и номерът върви без грешка.
Може само да го разбере, човек, който е под същите удари или този който участва в ударите. Но обикновено и в двата случая поради страх, няма ответ.

Знаейки от личен опит на какво са способни тези хора, практически на абсолютни всички садистични и инквизиторски гадости, напълно поддържам мнението ти, че искат да ни изчистят от лицето на земята всички българи, като са ни взели генни проби и някои други нещица. Точно тук работата е много дебела, направо грандиозна, но в отрицателен смисъл. Направо страхотия.

Всъщност положението е много по-лошо, отколкото дори и ние може да си представим, въпреки доста голямата ни яснота по въпроса.
А за повечето вхора е направо немислимо да включат, за голямо съжаление.

Иска се много информация и цяло време. Знае ли човек, може и да започнат да осъзнават някои, колко страшни неща ги чакат, тепърва.

ВСЕ ПАК СЪЖАЛАВАМ МНОГО, ЧЕ МИ ИЗТРИХА ДНЕШНИЯ МАТЕРИАЛ ОТ ТВОЯ ФОРУМ, ЩЕШЕ ДА Е ИНТЕРЕСНО ХОРАТА ДА ЗНАЯТ, КАК ТИЯ ПЛАДНЕШКИ УБИЙЦИ НЕ СИ ПОПЛЮВАТ И С ПЪЛНОТО ЧУВСТВО НА НЕНАКАЗУЕМОСТ ПОЧТИ ОТКРИТО ДЕЙСТВАТ И СЪДЕЙСТВАТ ЗА БАВНОТО УБИВАНЕ НА СВОБОДОМИСЛЕЩИТЕ ХОРА.

ВО ВЕКИ ВЕКОВ ДА СА ПРОКЛЕТИ.
smil4334af067a7a3.gif smil4334a5f2e45cb.gif

НАДЕЖДА ДЖАМБАЗОВА
ДАНКО




--------------------
?????
PMUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ей, ей, ей, да не кажеш пак админа трил! Нищо не сме трили на Надежда, мога да го заявя. Надежда, не ми казвай, че някой е влязъл в нашия сървър и ти е изтрил мнението. Нещо си объркала според мен.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Nadejda
  Публикувано на: 1.2.2006, 0:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05



Човече, не обвинявам никой от вас, защото знам, че те могат да го направят още в движение.
Не мисля, че някой от вас го е направил, това са тук моите хора, дето ми дишат цело време във врата.
Но това не е важно, важно е да разберете, че тези хора не се шегуват и действат без никой да ги притеснява и имат твърде много слуги по всички етажи и във всички страни.
Важно е и да разберете, че България и българите са под особено голям контрол и че примката около вратът й се затега от ден на ден все повече и че не трябва да спомагате този процес, защото си режете клона, на който седите.
Това е.
Няма проблем с триенето. Не е за първи път, но винаги, когато се отнася за нещо много конкретни неща, а не за общи изводи и приказки по въпроса.
Аз съм виновна, че не го записах, защото бързах, но повтарям, много добре го видят отпечатан.
Бъди жив и здрав !
smil4334af067a7a3.gif smil4334a5f2e45cb.gif


--------------------
?????
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Nadejda не съм убеден че е важно да възпроизведеш изтрития ти пост буква по буква. Смисъла и основните случки винаги можеш пак да постнеш. А ако се съмняваш в повтовно изтриване, прати ги на Севар на мейла и той ще ги "закопчее с кламерче". Да видим как ще ги изтрият тогава. Не си мисли че са всесилни. Ако бяха всесилни да бяха ни избили до сега. Не, те се страхуват максимално от българите защото е предсказано , че от България и от българите ще тръгне краха на световната олигархия. Нашата задача е тази и ние сме длъжни да изпълним волята на небесата. А колко ще ни струва това - никой не е повдигал въпроса за цената. Ние не сме евреи да се пазарим за цената и там е разликата ни с другите народи.
Нека посмеят да направят нещо по рязко с нацията ни и са изгорели. Затова действат плавно и методично, като разчитат на заспалия народ. Затова правят всичко за да се отстранят БУДИТЕЛИТЕ като Елтимир например.
Мисля, че са изпуснали момента и ЛЪВА е в полудрямка и поглежда с едното око към кожодерите си.
Иде времето последните да станат първи. smil4334af067a7a3.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Nadejda
  Публикувано на: 1.2.2006, 20:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05



Чул те Господ !

Все пак искам да ти кажа, че малко дълбочко е заспал българският лъв и докато се събуди, да не му модифицират лъвската природа напълно.
Мисля, че последните минути изтичат за реагиране, масирано и много решително.
С приказки и хвалебствия, няма да стане нищо.
Това са методите на манипулаторите.

Аз цял живот, т.е. повече от половин век наблюдавам този дълбок сън и започвам наистина да мисля, че положението е много страшно вече.
Аз съм първата, която искам да не съм права и дано не съм.

Една лястовица, не прави пролет, макар и да е бяла и заобиколена само от гарвани.


smil4334af067a7a3.gif smil4334a5f2e45cb.gif


--------------------
?????
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ррррррррррррррррррррр! Буден съм!
Надежда, в Москва ги разтъсих. Справих се и в Париж. Нямам нищо против да си опитам силите и в Женева. Само кажи. Аз съм готов.


--------------------
PM
Top
Nadejda
  Публикувано на: 1.2.2006, 21:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05



Аз съм в Монтрьо, но нема значение, тъкмо ще ни упукат и двамата, голем кеф ще им стане, да знаеш.
Но тъй като и двамата сме си авантюристи скорпиони първа класа, немаш проблеми, па да видим, кой кого.
Ще пуснат цела глутница след нас, въоръжена до зъби със всичките възможни психотронни техники, от най-модерен тип и ще ни снимат на
всеко кюше. Но ние ще сме готови избарани и нагласени, че да ги поядосваме малко. На един скорпион му дай предизвикателства и той с двата крака, за съжаление често и в торбата.
А по хълмовете на градо ще има да им присветкат лазерните апаратури в наша чест с пълна пара...
Боже, ще има да се чудиш и да се маеш, на какво са способни тия сатани.
Такива зверове като нас накуп, скоро не са виждали, да знаеш?

Малее, голем майтап ще падне, разбира се ако не ни пречукат.

Ти си се справил в Москва и Париж, но си бил временно, а аз тука съм постоянно и продължавам да издържам.

smil4334af067a7a3.gif smil4334a5f2e45cb.gif


--------------------
?????
PMUsers Website
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Надежда, просто и ясно можеш ли да ми кажеш. Какво си направила, кой, кого и защо точно теб следи и иска да убие? Елтимир е ясен. Ами ти?


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Nadejda
  Публикувано на: 2.2.2006, 0:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05



И ти също си ми много ясен !!!???

smil4334af067a7a3.gif smil4334a5f2e45cb.gif


--------------------
?????
PMUsers Website
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Надежда винаги бягаш от конкретиката......за това така се получава. Напиши го пак това което си искала да ни кажеш дето е било изтрито!



Много говориш, но нищо не казваш!
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Аз като прос и тъп българин искам око да види и ръка да пипне, иначе обикновено трудно вервам. smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Nadejda @ Feb 2 2006, 12:44 AM)
И ти също си ми много ясен !!!???

smil4334af067a7a3.gif smil4334a5f2e45cb.gif

Слушам те тогава.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Nadejda @ Feb 1 2006, 08:19 PM)

Мисля, че последните минути изтичат за реагиране, масирано и много решително.
С приказки и хвалебствия, няма да стане нищо.

За това, че времето изтича може би си права. Но аз мисля че опасноста която ще ни се стовари идва след един ключов момент - разполагането на американските бази в България. Икато кацнат тука чернилките - възможноста за преврати и каквито и да са поврати се изпарява!
А функцията на Атака май беше да заблуди народа и го поуспокои за още малко - поне докато дойдат американците. И подписка даже прави Атака против базите - наглост!

Е кажи какво можем на направим сега? Да се съберем в София и едно меле да заформим няма да е зле. Лично бих обесил един министър или депутат. Склоност имам към Милко Ковачев - слабост ми е какво да направя?
Виж за Доган не мога се вреди, но ще опитам.
Но за цялата тая работа трябва нещо което липсва май сега. Или по-скоро тепърва ще се появи. Става въпрос за един всеобщ ентусиазъм на българите, стихийно събиране в София и начало на въргала. Нещото което описва Вазов като "Пиянството на един народ". Мисля, че полицаите в един момент ще са на страната на протестиращите.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Nadejda
  Публикувано на: 2.2.2006, 19:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05






ПУСКАМ ТИ МОИТЕ МНЕНИЯ, КОИТО СЪМ ПИСАЛА В НЮЗА НА БГ, ПО ТОЗИ ВЪПРОС.
КОЙ РАЗБРАЛ, РАЗБРАЛ, КОЙ НЕ ТОЛКОВА ПО- ЗЛЕ, ИДВАТ ОЩЕ ПО-ТЕЖКИ ВРЕМЕНА И ВСИЧКИ ЩЕ БЪДАТ ПРИНУДЕНИ ДА ИЗЛЕЗАТ ОТ ИЛЮЗИЯТА, В КОЯТО ЖИВЕЯТ.
ТОВА Е, КАЗАХ !!!???

Danko
презимувал заек



Регистриран на: 16 Ное 2005
Мнения: 690


Points

Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 4:46 am

--------------------------------------------------------------------------------
Клакьори и клакьорчета,
Полицаи и полицайчета
Ha българските форумчета
и страниците на интернета

Щом се появи верен глас,
изтривате го завчас,
не допускате истината,
тероризирате хората,
гордеете се с садизмът си
Взимате хората за глупаци,
но вие сте истинските бунаци
истината е за това,
да излезе един ден на светлина.


Hикой не може да спре това !!!

ГОСПОД ЗАБАВЯ, НО НЕ ЗАБРАВЯ !!!

ВО ВЕКИ ВЕКОВ ПРОКЛЕТИ ДА СА ВСИЧКИ СЛУГИ НА ТЪМНИТЕ СИЛИ, КОИТО ВЕЧЕ ОТКРИТО ПОКАЗВАТ ЗЪБИ С НОВИЯ ЗАКОН И ЯСНО ВЕЧЕ НАСТАНЯВАТ НОВИИЯ ФАШИСТКИ РЕЖИМ В БЪЛГАРИЯ.

ТАЗИ ТЕНДЕНЦИЯ НЯМА ДА ЗАКЪСНЕЕ И В ЦЯЛА ЕВРОПА, КАКТО И В СВЕТА, КОЯТО ОТДАВНА СЪЩЕСТВУВА НА ПРАКТИКА, НО НЕ ТОЛКОВА ОТКРИТО, ПО ЛИНИЯ НА ЗАКОНА.

БЪЛГАРИТЕ, ВЕЧНИТЕ СТРАДАЛЦИ, ПЪРВИ ГИ ПОДЛАГАТ И ПОДЧИНЯВАТ НА НАЙ-НОВАТА ФАШИСТКА СИСТЕМА НА НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД ЧРЕЗ ЗАКОНА.

СЛЕД НАСТАНЯВАНЕТО НА АМЕРИКАНСКИТЕ БАЗИ И ВЛИЗАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ В ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ, ВЪЛЧИЯТ КАПАН С НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЗЪБИ ЩЕ ХЛОПНЕ И ЩЕ СЕ ЗАТВОРИ ЗАВИНАГИ.

ЖАЛНА НИ МАЙКА !!!

НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ ЗА ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ, САМО ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ НА ПАЗАРА.

ВЛЕЗЕ ЛИ ЗАКОНА В СИЛА, СЪВСЕМ НЯМА ДА СМЕЯТ ДА СЕ ОПЪЛЧАТ.

СТРАШНИ, МНОГО СТРАШНИ ВРЕМЕ ИДВАТ ЗА БЪЛГАРИЯ И СВЕТА, АКО НЕ СЕ НАПРАВИ НЕЩО ЗА СПАСЕНИЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО.

ОТВАРЯ СЕ МОЖЕ БИ НАЙ-ЧЕРНАТА СТРАНИЦА ЗА ЧОВЕЧЕСТВОТО ОТ ЦЯЛАТА МУ МНОГОВЕКОВНА ИСТОРИЯ.

ТАЗИ, ИДВАЩА ДИКТАТУРА, КОЯТО СЕ УПРАЖНЯВА ПРИ ТОВА С ПОМОЩТА НА НАЙ-НОВИТЕ ПСИХОТРОННИ ОРЪЖИЯ И НАЙ-НОВИТЕ НАУЧНИ ОТКРИТИЯ ЗА ТЕРОР НАД ХОРАТА И ДОРИ ГЕНЕТИЧНОТО МУ МОДИФИЦИРАНЕ, ЩЕ СЕ РЪКОВОДИ ОТ ЕДИН СВЕТОВЕН ЦЕНТЪР И ЩЕ СЕ ОКАЖЕ НАЙ-СТРАШНОТО И УЖАСЯВАЩО НЕЩО, КОЕТО НЯКОГА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ Е ПРЕЖИВЯЛА.

ВПРОЧЕМ, НЕ СЕ ЗНАЕ, ДАЛИ ВЪОБЩЕ ЩЕ ПРЕЖИВЕЕ НИТО ЧОВЕЧЕСТВОТО, НИТО САМАТА ЗЕМЯ, КАКТО Е ТРЪГНАЛО...И ПО ВСЯКА ВЕРОЯТНОСТ.

ЧОВЕЧЕСТВОТО Е ХИПНОТИЗИРАНО НАПЪЛНО, НЕ САМО БЪЛГАРИТЕ, И НИЩО НЕ ПРАВИ ЗА СОБСТВЕНОТО СИ СПАСЕНИЕ.

МНОГО ТЕЖКИ ВРЕМЕНА ИДВАТ, ЧЕРНИ И УЖАСЯВАЩИ, НО НИКОЙ НЕ СМЕЕ ДА ГИ ВИДИ, НО УТРЕ ЩЕ БЪДЕ КЪСНО, МНОГО КЪСНО !!!



_________________
http://enkade.blogspot.com/



smil4334af067a7a3.gif smil4334a5f2e45cb.gif


--------------------
?????
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020