www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Шествието на БНС


Страници: (4) 1 2 [3] 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Шествието на БНС, годишнина от смъртта на ген. Луков
НСъпротива
Публикувано на: 13.2.2006, 19:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



QUOTE (bgskin @ Feb 13 2006, 08:14 PM)
QUOTE (НСъпротива @ Feb 13 2006, 02:31 PM)
Възможно ли е да се коментира нещо на което не си присъствал?
Вървиш по логика,ако Левски беше с бутиши,а Ботев с каска ;)
Друго си е лидеро да не позволява да се ходи и да имаме разрешение да говорим smil3dbd4e5e7563a.gif

Но най-добре си е  smil3dbd4e4c2e742.gif ,всеки ден да е така!

Благинка е да пиеш бира, но да не прекаляваш. Аз никви забрани не съм получил. и не знам за никви разрешения за говорене. Т'ва са си твой неща.
Палете Факлите!

Губиш аргументите си smil4334aa82a45b8.gif

Bgskin, не знам с какво можеш да плюеш против тази демонстрация.Тя беше за генрал Луков, и съм сигорен, че 100% от скинхеадс, не знаят какъв е бил:
Анархист,комунист,фашист,нацист.
И самото заглавие на темата е пуснато с грешка, не е шествие на бнс само, а е траурно шествие за почитането на памета на един българин мъченик.
Личните пристрастия като наделяват, само ние губим.
Ако ще и да съчиняваш цял ден какво да напишеш и да кажеш, че не си е заслужавало остава жалко и всеки от форума те усмива.
Всичките мнения бяха положително, което показва, че хората почитат героя си,а не като други хора.



--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Почитането на един човек, какъвто и да е той, е нормално, още повече ако той е достоен. Искам да ми отговориш на няколко въпроса. Къде и как аджаба ти почиташе този човек останалите 10-15 години след 10ти? Защо отдаването на полагащата му се почит трябваше да се направи под чужди знамена? Не ми обсявай сега че не си/сте били бройка включена към тази на БНС. Защото ако имаше където и да е репортаж в него щяха да кажат: Еди колко си на митинг на БНС в чест на г-л Луков. Ако искахте да почетет този велик българин, можеше и да го направите по-рано или по-късно от дадената анти-организация. А не да се сливате с нея. И вярвай ми тогава нямаше да сте само 3-4 познати момчета. Тогава щяхме да сме много.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 14.2.2006, 16:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ние тука се джавкаме, а някакви комуняги ли са не знам, взели та наплескали къщата на ген. Луков. Някакви идиотски надписи "смърт на фашизма". Егати говедата, нямам думи!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 14.2.2006, 16:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Севар @ Feb 14 2006, 04:23 PM)
Ние тука се джавкаме, а някакви комуняги ли са не знам, взели та наплескали къщата на ген. Луков. Някакви идиотски надписи "смърт на фашизма". Егати говедата, нямам думи!

Това сега го разбирам. Утре ще мина да проверя.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 14.2.2006, 16:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ами тогава да се продължи надписа както подобава:
"Смърт на фашизма, ционизма и евреите!
Да си спомним за великия българин ген.Луков" - в предвид на това като знаем от кои кръгове е поръчан надписа .


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 14.2.2006, 16:56
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ами да....ще се джафкаме понеже всеки знае най-много. Не се е намерил българина който да ни обедини под едно знаме (в буквален и преносен смисъл). и това няма да е нито Расате нито никой защото достойните българи отдавна са напуснали тоя свят! Не че искам да е така, само констатирам.

Констатирам, че арабесите из цял свят изгориха посолства заради някви си карикатури а тука като ти убият децата ходиш на мълчалив протест пред районното, а междувременно "изявените националистически първенци" ходят на кебапчета и разходки из града и планината за бог да прости...

Ако имахме наистина бойни националисти до са щеше да е гръмнала някоя джамия. Кажете момчета какво ви спира от всякакви действия???

А...верно, страха е голяма работа ми каза някой тука. Ами явно не сме годни да се борим за свобода-само сме годни да се бием в гардите, да забравих! smil4334ab7941679.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 14.2.2006, 17:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Бел, бих ти дал подробна инструкция за направа на експлозив от домашни препарати.
Би ли взривила някоя джамия?
И ако да, какво ще постигнеш с това?
Каква е следващата стъпка според теб?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 14.2.2006, 18:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Да взривиш джамия е най-лесното нещо и означава единствено да затвърдиш мюсюлманската вяра и да дадеш козове в ръцете на врага. Ние не сме нито терористичната група на Доган, нито на Марко Фридман. Ще се справим и без техните гнусни методи. Виж това да се накажат мръсните мангали-насилници е друго нещо.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 14.2.2006, 22:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Важно е да схванете основната идея а не да се хващате за някви образни неща които съм казала които са ми хрумнали на момента. При всички положения добре умеете да говорите с лозунги от типа на "трябва да се накажат мръсните мангали".

Само че незнам кой чакаме да ги накаже....не не искам дори да казвам директно някои неща които мисля щото като гледам ще излезнат твърде неудобни за да бъдат признати.

Който е пожелал да си отвори очите и да ме разбере добре за него, който не - нищо не мога да направа по въпроса!
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 15.2.2006, 16:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Бел, права си за тези неща. Това е защото всеки вика "България на всичко" обаче всъщност личностните интереси надделяват.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 15.2.2006, 17:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (georgi_nz @ Feb 14 2006, 05:45 PM)
Ами тогава да се продължи надписа както подобава:
"Смърт на фашизма, ционизма и евреите!

Знам разни млади левичари и анархисти, за които фашиста е нещо абстрактно и неопределено, но пък е смъртен враг. Ако ги питаш какво е точно фашизъм и фашист, няма да могат и 2 думи да кажат.
Снощи гледах един еврейски сериал - "Приятели". Сигурно го знаете. Та там Чандлър, който е единствения бял сред приятелите си евреи, го нарекоха фашист, само за това, че харесвал естествените форми на жена си и бил против силикона. Може да е само комедия, но щом усмиват дадено нещо, значи то някъде съществува. Смятайте до каква степен са им промити мозъците.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 15.2.2006, 20:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Добре, хора, който показват недъзите много. Това не се правило онова се правело ама не какато трябва, или не трябвало така според някой си. Ми айде правете бе. Вместо да ми давате акъл. А направете нещо. Кажете аз отивам там и правя това. Аз отивам там и искам помощ искам ти или той или всички да сме там. Не разбирасе алкохолни празници. Вместо само да давате акъл действаите. Но пак ви казавам не действаите под чуждите знамена. Изберете си вашата борба и се опитайте да постигнете целите си. Под вашите знамена. smil4334a5a360a6a.gif


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Публикувано на: 15.2.2006, 21:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Ако ги питаш какво е точно фашизъм и фашист, няма да могат и 2 думи да кажат.

като стана дума за фашизъм .. то ясно там - мусолини, италия и тн... интересното е че марксисткото разбиране на този термин (това което нашите баби, дядовци, може би майки и бащи разбират) е дефинирано от Г. Дмимитров на 7 световен конгрс на коминтерна в Москва (ако не се лъжа - може и да друг и може да не е бил в Москва, ама за наш Георги съм сигурен) ... малка, но интересна подробност.


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
НСъпротива
Публикувано на: 15.2.2006, 23:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



Bgskin,обоснови се в това,какво разбираш под собстевени знамена и чужди ?
За мен е чуждо знаме,което пише на английски език.
Така,че се обоснови,а не да говориш по инерция


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 16.2.2006, 18:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (НСъпротива @ Feb 15 2006, 11:38 PM)
Bgskin,обоснови се в това,какво разбираш под собстевени знамена и чужди ?
За мен е чуждо знаме,което пише на английски език.
Така,че се обоснови,а не да говориш по инерция

Притежанието е доста абстрактно изкуство. Това което пише на английки може да го пише на български. В личен разговор ми спомена, че знамето на БНС било българско и имало само едни IYI знак повече. И на Омо- Илинден Пирин имат българско знаме с някакъв знак. И надявам се малък те да не са твоя организация и скоро да те видим и на тяхно факелно шествие.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020