www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Въпроси, некои съображения и отговори


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Въпроси, некои съображения и отговори
iss
Публикувано на: 22.8.2011, 15:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Ще завърша с дебата...прав си Анти,че се увлякохме... smil4334a3ebd31a5.gif с едно око от космоса...невероятно красива снимка !

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.8.2011, 16:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз съм на мнение, че ИСС води "спора", изключително добре. И може да продължава в същия дух. Истината е, че на мене страшно много, дори ще употребя термина "адски много" ми писна да се обяснявам за едно и същи неща на едни и същи хора с различни никове или различни хора, които идват тук, и без да се запознаят основно с нещата публикувани във форума и сайта, почват да задават въпроси и да нападат. И аз трябва да обяснявам, отново и отново, нашите позиции, и да хабя излишно енергия, в безполезни препирни. И почвам да ставам вулгарен. А мисля, че нарочно се прави това - да ми хабят енергията за да оставам апатичен и безразличен за дълги периоди от време, щото ми писва. Мога да им кажа само, че аз и тогава работя, нищо, че не го проявявам на външен план, т.е. безсмислени са атаките срещу мен на римско-еврейските кохорти в тоя сайт и където и да е.
Момичето-гаджалка, нищо не разбира от древнобългарската вера, просто налучква и изяснява позициите си в драстичен спор, с твърде много употребена нисша мисловна енергия, т.е. липсва и синтезирала афористична мисъл, а тя се получава само тогава, когато интуицията осветлява ума. Най-много мразим дългите размисли, в които говориш много за да кажеш 2-3 тези или говориш академично, за да прикриеш мисловен недоимък.
Аз съм пас. "Спора" ми харесва.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020