www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Аерозолен геноцид над България


Страници: (15) « първа ... 11 12 [13] 14 15  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Аерозолен геноцид над България, Химическите следи (chemtrails)
Йордан_13
Публикувано на: 26.12.2014, 21:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И тука още нещо, ще въведем нови правила за регистрация във форума. Във форума, може да се участва само с личното си име, дори участника да си го е измислил, но важното да е име. Такива регистрации се одобряват. Регистрации с букви и цифри, директно в коша
PMEmail Poster
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 28.12.2014, 9:58
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 26.12.2014, 23:16 )
QUOTE (kdewkdwekp @ 26.12.2014, 13:47 )
А какво пречи гражданските самолети да пръскат със скрити у-ва в тях?И освен това не мислите ли ,че ако свалите някой самолет така ще нараните на репутацията на България?

Репутация? На България? Ти България за държава ли я броиш? Ако поискам може да падне всичко, каквото лети в Небето, мойто момче, дадена ми е Правото да поискам всичко необходимо за делото ми на земята и то ще бъде удовлетворено. Мога да пращам души в Тартар, ако поискам, мога да завържа и развържа съдби.
Когато някой тръгва да ми говори за репутация, първом трябва да измери собствените си дела, защото, ако те бъдат поставени на Везната, може да се окаже изведнъж в Долната земя (Тартар). Оттам като го заключа, няма излизане. А мога да не го отключа въобще.
Тъй, че може да падне някой самолет, това трябва да ти е най-малката грижа. Тепърва ще имате такива грижи, щото падащите самолети и репутацията ще са ви най-белият кахър smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Репутация... земни суетници.

Всички останали дръжави зачитат България за държава така че да.И ти не можеш да свалиш нищо във въздуха ,защото нямаш техническите средства за това.И никак не можеш да ме впечатлиш с твоята псевдорелигия ти не притежаваш никакви правомощия над когото и да било.ТИ си просто един форумен трол и нищо повече.Ти кой си в живота?
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 28.12.2014, 10:02
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 26.12.2014, 23:22 )
QUOTE (kdewkdwekp @ 26.12.2014, 1:03 )
QUOTE (Георги-НЗ @  25.12.2014, 23:47 )
Да. ДНЕС СЕ НАСРАХА ОТ ПРЕСТАРАВАНЕ С ХИМИЯТА В АТМОСФЕРАТА!!!!

Мисля си ако спазарим няколко ракети от когото трябва и свалим няколко хвъркала на хамериканците - дали ще се стреснат!!!!

А ако със самоделка поне замерим пръскащо хвъркало дали ще са по-предпазливи гнусовете!!!!???

Преди да те обявя за пълен психопат ще те попитам как ще различиш гражданските полети от тези на военните.Осъзнаваш ли че ставаш пълен психопат и терорист като искаш да сваляш самолети.

Психопат и терорист smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif А не мислите ли,ч е точно вие - управляващите, сте такива?
Когато обикновеният човек е достигнал границата да бъде наричат психиопат и терорист, това означава, че управлението на държавата е прогнило отвсякъде, а управниците са бандити, разбойници и престъпници. Воглаве с президента, като главнокомандващ. Нещо да имаш да ми кажеш? Опитай се да си упражниш витиеватото си слово, за да те размажа като муха върху лайно!

Аз не съм управляващ ,а най-обикновен гражданин на България.А ти не си обикновен гражданин а си потенциален терорист хората в университета и хората на работа не искат да свалят самолети.Както и хората по улицата.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2014, 13:27
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (kdewkdwekp @ 28.12.2014, 12:02 )
QUOTE (Йордан_13 @  26.12.2014, 23:22 )
QUOTE (kdewkdwekp @  26.12.2014, 1:03 )
QUOTE (Георги-НЗ @  25.12.2014, 23:47 )
Да. ДНЕС СЕ НАСРАХА ОТ ПРЕСТАРАВАНЕ С ХИМИЯТА В АТМОСФЕРАТА!!!!

Мисля си ако спазарим няколко ракети от когото трябва и свалим няколко хвъркала на хамериканците - дали ще се стреснат!!!!

А ако със самоделка поне замерим пръскащо хвъркало дали ще са по-предпазливи гнусовете!!!!???

Преди да те обявя за пълен психопат ще те попитам как ще различиш гражданските полети от тези на военните.Осъзнаваш ли че ставаш пълен психопат и терорист като искаш да сваляш самолети.

Психопат и терорист smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif А не мислите ли,ч е точно вие - управляващите, сте такива?
Когато обикновеният човек е достигнал границата да бъде наричат психиопат и терорист, това означава, че управлението на държавата е прогнило отвсякъде, а управниците са бандити, разбойници и престъпници. Воглаве с президента, като главнокомандващ. Нещо да имаш да ми кажеш? Опитай се да си упражниш витиеватото си слово, за да те размажа като муха върху лайно!

Аз не съм управляващ ,а най-обикновен гражданин на България.А ти не си обикновен гражданин а си потенциален терорист хората в университета и хората на работа не искат да свалят самолети.Както и хората по улицата.

Да, аз не съм гражданин, тъй като не признавам "постиженията" на френската революция, която впоследствие създаде и октомврийската революция. Гражданин си, ама на село раждан smil4334ad8a149e0.gif С една дума, понятието "гражданин" няма как да ми бъде наложено. Защото това са понятия-спекулации на идеологиите създали дадена система.
Виж, не си толкова умен в определенията
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif дори да си от мисловната полиция на системата. Декларацията "аз съм обикновен гражданин" в интернет не работи.
Ти не си "обикновен гражданин" още повече щом си свързан с университет или някакво учреждение. А хората на улицата се водят по кукловодите. И да, ако кукловодите на искат и хората на улицата не искат. Улицата носи първичните стадни импулси, които са тъй необходими на идеологичексите доктринери, да си осъществяват целите. Улицата винаги е била първичен импулс, мек за управление smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
"Потенциален терорист" - чист Оруел 1984 smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif С потенциалното мислепрестъпление за занимава мисловната полиция;))) Тероризирам кого? Съвестта на безсъвестните? От университетите сте ми безкрайно ясни, там сте на хранилка и копанка, на масата и софрата на системата и от вас, не се очаква някаква будност, мой човек, а да слушкате и папкате и да омайвате другите, че, ако и за тях да няма папкане, поне трябва да има слушкане, оти няма как и няма накъде, такова е положението. А, че промяната не ви устройва, е, кой ви пита, един ден и на вашата маса ще свърши хлябът, щом на другите маси, отдавна го няма!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2014, 14:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Уведомявам подсъдимият Цветан Цветанов и неговият шеф женерал Тиква, че оперативната разработка на тема "Потенциални терористични групи в интернет" във виртуалният Саракт скоро ще бъде прекратена чрез отстраняване на имплантираният Ви агент, който е с неособено високо IQ smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 28.12.2014, 14:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Данчо тоз май е за коледна баница без късмети.

И понеже абривиатурата от букви твърди, че нямаме технически средства да свалим самолет от тези с пръскалата - мога да заявя, че в днешно време с тези технически възможности на интернет търговията ЗАЯВЯВАМ:
Не е невъзможно да бъдат поръчани части за видеонаблюдение, за сервоуправление, за радиоконтрол, за кибернетично управление на бързи процеси в реално време, бързи микроконтролери и многосигнални процесори .... и т.н. джаджи от интернет магазините за какво ли не. И така да бъде сглобена една или няколко управляеми ракети-близнаци. И ресурс има и знания. А финансирането може да бъде със достъпни средства, понеже електрониката вече е твърде евтина, а ракетния двигател с твърдо гориво в стъклопластова тръба може да се напълни с евтини химикали от агроаптека. А световния рекорд за самоделна ракета с гориво селитра и захар (тристепенна ) е постигане на височина 80 километра! Което според американския стандарт си е в космоса! А тези пръскащите цистерни са на 5-8 километра.

Така, че един самодеен клуб е в състояние да произведе няколко управляеми ракети с бойна глава от амониева селитра ( без да се търси на черния пазар тротил от утилизиращи фирми, което не е никакъв проблем в днешната бандитска республика). Пък в нета има и рецепта за амонал от три достъпни компонента . И от тези няколко ракети една да свали самолет, а други няколко да накарат пилотите да се насерат - ефекта ще е достатъчен за да се заяви, че ТАЗИ БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ НЕ Е РАЗГРАДЕН ДВОР И ИЗКОННИТЕ И ЖИТЕЛИ МОГАТ ДА Я ОПАЗЯТ ОТ ЦИОНИСТКИТЕ СВИНЕ!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 28.12.2014, 16:56
Quote Post












QUOTE (Георги-НЗ @ 28.12.2014, 16:37 )
Данчо тоз май е за коледна баница без късмети.

И понеже абривиатурата от букви твърди, че нямаме технически средства да свалим самолет от тези с пръскалата - мога да заявя, че в днешно време с тези технически възможности на интернет търговията ЗАЯВЯВАМ:
Не е невъзможно да бъдат поръчани части за видеонаблюдение, за сервоуправление, за радиоконтрол, за кибернетично управление на бързи процеси в реално време, бързи микроконтролери и многосигнални процесори .... и т.н. джаджи от интернет магазините за какво ли не. И така да бъде сглобена една или няколко управляеми ракети-близнаци. И ресурс има и знания. А финансирането може да бъде със достъпни средства, понеже електрониката вече е твърде евтина, а ракетния двигател с твърдо гориво в стъклопластова тръба може да се напълни с евтини химикали от агроаптека. А световния рекорд за самоделна ракета с гориво селитра и захар (тристепенна ) е постигане на височина 80 километра! Което според американския стандарт си е в космоса! А тези пръскащите цистерни са на 5-8 километра.

Така, че един самодеен клуб е в състояние да произведе няколко управляеми ракети с бойна глава от амониева селитра ( без да се търси на черния пазар тротил от утилизиращи фирми, което не е никакъв проблем в днешната бандитска республика). Пък в нета има и рецепта за амонал от три достъпни компонента . И от тези няколко ракети една да свали самолет, а други няколко да накарат пилотите да се насерат - ефекта ще е достатъчен за да се заяви, че ТАЗИ БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ НЕ Е РАЗГРАДЕН ДВОР И ИЗКОННИТЕ И ЖИТЕЛИ МОГАТ ДА Я ОПАЗЯТ ОТ ЦИОНИСТКИТЕ СВИНЕ!

За да накараш ракета да улучи самолет си трябва и насочване ,което не се постига лесно.За да се направи ракета както трябва трябват технически познания и опит който съм убеден ,че ги нямаш.Освен това ти ще се насереш от страх когато полицията те закопчае за опит за атентат.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2014, 18:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (kdewkdwekp @ 28.12.2014, 18:56 )
QUOTE (Георги-НЗ @ 28.12.2014, 16:37 )
Данчо тоз май е за коледна баница без късмети.

И понеже  абривиатурата от букви твърди, че нямаме технически средства да свалим самолет от тези с пръскалата - мога да заявя, че в днешно време с тези технически възможности на интернет търговията ЗАЯВЯВАМ:
Не е невъзможно да бъдат поръчани части за видеонаблюдение, за сервоуправление, за радиоконтрол, за кибернетично управление на бързи процеси в реално време, бързи микроконтролери и многосигнални процесори .... и т.н. джаджи от интернет магазините за какво ли не. И така да бъде сглобена една или няколко управляеми ракети-близнаци. И ресурс има и знания. А финансирането може да бъде със достъпни средства, понеже електрониката вече е твърде евтина, а ракетния двигател с твърдо гориво в стъклопластова тръба може да се напълни с евтини химикали от агроаптека. А световния рекорд за самоделна ракета с гориво селитра и захар (тристепенна ) е постигане на височина 80 километра! Което според американския стандарт си е в космоса! А тези пръскащите цистерни са на 5-8 километра.

Така, че един самодеен клуб е в състояние да произведе няколко управляеми ракети с бойна глава от амониева селитра ( без да се търси на черния пазар тротил от утилизиращи фирми, което не е никакъв проблем в днешната бандитска республика). Пък в нета  има и рецепта за амонал от три достъпни компонента . И от тези няколко ракети една да свали самолет, а други няколко да накарат пилотите да се насерат - ефекта ще е достатъчен за да се заяви, че ТАЗИ БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ НЕ Е РАЗГРАДЕН ДВОР И ИЗКОННИТЕ И ЖИТЕЛИ МОГАТ ДА Я ОПАЗЯТ ОТ ЦИОНИСТКИТЕ СВИНЕ!

За да накараш ракета да улучи самолет си трябва и насочване ,което не се постига лесно.За да се направи ракета както трябва трябват технически познания и опит който съм убеден ,че ги нямаш.Освен това ти ще се насереш от страх когато полицията те закопчае за опит за атентат.

Ако го фане smil4334ad8a149e0.gif Тя не мое едни бежанци да спре smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Но виж, теб бихме те издирили , закопчали и разодили из едни мечкадарници. Пред бърлогата на мечката ке те вържем. Все някога ще я събудиш, а готово хапване, тя дори не би предположила, че "дядо Коледа" и й е донесъл smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2014, 18:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Чифута пише от някое РПУ в Казанлък. Хъхъхъхъхъ, хъхъхъхъхъхъ, хъхъхъхъхъ, след малко идваме!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.12.2014, 18:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Намира се недалече от главен път Е 871, недалече от село Копринка.
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 28.12.2014, 19:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш. - Марк Твен
Страхът е нещо нормално,но когато имаш волята да го превъзмогнеш не се надявай много на него!А волята се разпалва и поддържа от каузата!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 28.12.2014, 20:28
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 28.12.2014, 20:34 )
Намира се недалече от главен път Е 871, недалече от село Копринка.

Не съм от община Казанлък
Top
РонинА
Публикувано на: 28.12.2014, 23:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (kdewkdwekp @ 28.12.2014, 22:28 )
QUOTE (Йордан_13 @ 28.12.2014, 20:34 )
Намира се недалече от главен път Е 871, недалече от село Копринка.

Не съм от община Казанлък

Все тая от къде си,по скоро е интересно защо си тук...
никой не ти е длъжен да ти обяснява за какво иде реч,и ако се смятш да правиш квалификации по адрес на един или друг не предизвикваш нищо друго освен smil4334af067a7a3.gif smil4334abded4493.gif а от там е ясно закакво си тук.
Предлага да си ходиш по живо по здраво...

п.с.
предимно "ръсенето"става от т.нар. гражданска авияция-познай кой държи авиокомпаниите и на кого целува ръка за ги има на пазара,разбира се има и много полети без информация за тях,кой,къде и т.н.
доста често гледам радара и полетите са основно от smil4334af067a7a3.gif турция за западна европа
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 28.12.2014, 23:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



за спрвка...

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 29.12.2014, 10:07
Quote Post












Тук съм за да намеря смисъла в това как свалянето на самолети помага на България.
Top

Topic OptionsСтраници: (15) « първа ... 11 12 [13] 14 15  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020