www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Аерозолен геноцид над България


Страници: (15) « първа ... 12 13 [14] 15  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Аерозолен геноцид над България, Химическите следи (chemtrails)
Йордан_13
Публикувано на: 29.12.2014, 13:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (kdewkdwekp @ 29.12.2014, 12:07 )
Тук съм за да намеря смисъла в това как свалянето на самолети помага на България.

Как? Просто. Ако имаме поне 100 броя нови и читави самолети, можем да формираме ята и при нужда, а някой пусне химически препарати и го караме да се приземи за проверка, ако е военен самолет и не се подчини, сваляме го. И в двата случая ги сваляме smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Когато обаче нямаме такива самолети, изчисляваме траекторията на движение на самолета, скоростта и времето, до което ще достигне до набелязана от нас точка. И там - дряян, парчетии из воздуха. И като падне, ще се разбере, къде му е била химическата тоалетна и кво е возил. Понеже ще мирише... Мнооого ще мирише и то кофти. Виж как малайзиските самолети как често почнаха да изчезват. Ми няма ги човек, изчезват... Кво толкова. лети, лети, па изчезне, техника е, пущината му, всичко се случва. А горе и Дядо Боже, нещо може да не е на кеф. С голямо самочувствие сте бре, това, че може да летите, не значи че няма да паднете. Нали, затова се говори за "паднали ангели". Панимаеш, сука?;)))

А, ти за какво говореше, за репутацията...? Ха-ха, държава с вечно разтворени бузи и навлажнен задник, каква репутация, мислиш има? М?!
Отговаряй, ченге! smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Ванина
Публикувано на: 29.12.2014, 18:25
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Около 24-25 ти бе въ София цяль день пръскаха. И тамъ и въ Бургасъ се разболявамъ, нещо накашлямъ. А престоя ми на село съм здрава.
PM
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 29.12.2014, 19:12
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 29.12.2014, 15:47 )
QUOTE (kdewkdwekp @ 29.12.2014, 12:07 )
Тук съм за да намеря смисъла в това как свалянето на самолети помага на България.

Как? Просто. Ако имаме поне 100 броя нови и читави самолети, можем да формираме ята и при нужда, а някой пусне химически препарати и го караме да се приземи за проверка, ако е военен самолет и не се подчини, сваляме го. И в двата случая ги сваляме smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Когато обаче нямаме такива самолети, изчисляваме траекторията на движение на самолета, скоростта и времето, до което ще достигне до набелязана от нас точка. И там - дряян, парчетии из воздуха. И като падне, ще се разбере, къде му е била химическата тоалетна и кво е возил. Понеже ще мирише... Мнооого ще мирише и то кофти. Виж как малайзиските самолети как често почнаха да изчезват. Ми няма ги човек, изчезват... Кво толкова. лети, лети, па изчезне, техника е, пущината му, всичко се случва. А горе и Дядо Боже, нещо може да не е на кеф. С голямо самочувствие сте бре, това, че може да летите, не значи че няма да паднете. Нали, затова се говори за "паднали ангели". Панимаеш, сука?;)))

А, ти за какво говореше, за репутацията...? Ха-ха, държава с вечно разтворени бузи и навлажнен задник, каква репутация, мислиш има? М?!
Отговаряй, ченге! smil3dbd4e5e7563a.gif

На думи всичко звучи лесно но ... ти не управляваш(за щастие) ВВСи за ракетата въпреки простата ти теория трябва доста повече познания от това.Знания ,който ти не демонстрираш.И освен това как ще преодолееш ПРО?
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.12.2014, 21:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (kdewkdwekp @ 29.12.2014, 21:12 )
QUOTE (Йордан_13 @ 29.12.2014, 15:47 )
QUOTE (kdewkdwekp @  29.12.2014, 12:07 )
Тук съм за да намеря смисъла в това как свалянето на самолети помага на България.

Как? Просто. Ако имаме поне 100 броя нови и читави самолети, можем да формираме ята и при нужда, а някой пусне химически препарати и го караме да се приземи за проверка, ако е военен самолет и не се подчини, сваляме го. И в двата случая ги сваляме smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Когато обаче нямаме такива самолети, изчисляваме траекторията на движение на самолета, скоростта и времето, до което ще достигне до набелязана от нас точка. И там - дряян, парчетии из воздуха. И като падне, ще се разбере, къде му е била химическата тоалетна и кво е возил. Понеже ще мирише... Мнооого ще мирише и то кофти. Виж как малайзиските самолети как често почнаха да изчезват. Ми няма ги човек, изчезват... Кво толкова. лети, лети, па изчезне, техника е, пущината му, всичко се случва. А горе и Дядо Боже, нещо може да не е на кеф. С голямо самочувствие сте бре, това, че може да летите, не значи че няма да паднете. Нали, затова се говори за "паднали ангели". Панимаеш, сука?;)))

А, ти за какво говореше, за репутацията...? Ха-ха, държава с вечно разтворени бузи и навлажнен задник, каква репутация, мислиш има? М?!
Отговаряй, ченге! smil3dbd4e5e7563a.gif

На думи всичко звучи лесно но ... ти не управляваш(за щастие) ВВСи за ракетата въпреки простата ти теория трябва доста повече познания от това.Знания ,който ти не демонстрираш.И освен това как ще преодолееш ПРО?

Това ваше щастие, няма да продължи дълго, ченге. След време ще бъда главнокомандващ на всички въоръжени сили в България, разузнаване, контразузнаване, всички служби, които се сетиш. И тогава наистина, вашето щастие свършва. Вместо химикали самолетите ще ръсят отъ небето масони и илюминати, които трябва да демонстрират богоизбраността си, преодолявайки гравитацията и свободното падане, хъхъхъхъхъхъ. Имам жестоки идеи за справедливо възмездие, най-важното също така е, че са ефектни, като новогодишна заря;))))
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 29.12.2014, 21:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (kdewkdwekp @ 29.12.2014, 21:12 )

На думи всичко звучи лесно но ... ти не управляваш(за щастие) ВВСи за ракетата въпреки простата ти теория трябва доста повече познания от това.Знания ,който ти не демонстрираш.И освен това как ще преодолееш ПРО?

Ей ченгел, обикновенно с таквиз като теб не разговарям щото ви мразя неистово по причина че сте увредени непоправимо и както политиците сте бивши хора. Склонни сте да правите свирки на всеки началник и шеф за да си докажете лоялноста, но ако става дума за БЪЛГАРСКАТА КАУЗА - убежденията ви са 100% соросоидни. Това последното ми сте го доказали 200 пъти и няма начин да се убедя в обратното. Читави ченгели днес няма - всичките се с евроатлантически цености в префлашнатите чипове. Познавам само един от вас, който не е такъв, но той потвърждава желязното мое правило.

Та няма никакво намерение да те убеждавам в каквото и да е, НИЕ БЪЛГАРИТЕ ПО ДУХ ( за разлика от ченгелите) имаме ресурс за невероятни неща. Свалянето на самолет от екип от примерно 10 човека не е технически проблен, а въпрос на мобилизация и взето решение.

А това , че знаеш, че нямаме теакива познания или ресурс не е въпрос на доказване и не стои пред нас. А пред вас дето после ако случайно падне самолет ще трябва да се хванете за малките пишки да се вдигнете във въздуха за да обяснявате пред педалските си началници от де се е взело "тялото" причинило неутраллизирането на цистерната тровеща една нация и един народ, към който ти ченгел виждам, че нямаш никакви ангажименти!

А това, че днес сте всесилни - за мен не е притеснително. Понеже ВРЕМЕТО Е В НАС, НИЕ СМЕ ВЪВ ВРЕМЕТИ, ТО НАС ОБРЪЩА И НИЕ НЕГО ОБРЪЩАМЕ! И в този ред на мисли днешните управляващи измекяри - утре ще са каторжници, а техните днешни пазачи утре ще правят сФирки на мангаллите еженощно в затвора за лека нощ! Тоест вие ченгелите ще сте по долу от мангалите в затвора и ще им прислугвате. Няма да ви бесим вас. Само политиците ще обесим. И то не всички, а само някой.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 30.12.2014, 10:33
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 29.12.2014, 23:24 )
QUOTE (kdewkdwekp @ 29.12.2014, 21:12 )
QUOTE (Йордан_13 @  29.12.2014, 15:47 )
QUOTE (kdewkdwekp @  29.12.2014, 12:07 )
Тук съм за да намеря смисъла в това как свалянето на самолети помага на България.

Как? Просто. Ако имаме поне 100 броя нови и читави самолети, можем да формираме ята и при нужда, а някой пусне химически препарати и го караме да се приземи за проверка, ако е военен самолет и не се подчини, сваляме го. И в двата случая ги сваляме smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Когато обаче нямаме такива самолети, изчисляваме траекторията на движение на самолета, скоростта и времето, до което ще достигне до набелязана от нас точка. И там - дряян, парчетии из воздуха. И като падне, ще се разбере, къде му е била химическата тоалетна и кво е возил. Понеже ще мирише... Мнооого ще мирише и то кофти. Виж как малайзиските самолети как често почнаха да изчезват. Ми няма ги човек, изчезват... Кво толкова. лети, лети, па изчезне, техника е, пущината му, всичко се случва. А горе и Дядо Боже, нещо може да не е на кеф. С голямо самочувствие сте бре, това, че може да летите, не значи че няма да паднете. Нали, затова се говори за "паднали ангели". Панимаеш, сука?;)))

А, ти за какво говореше, за репутацията...? Ха-ха, държава с вечно разтворени бузи и навлажнен задник, каква репутация, мислиш има? М?!
Отговаряй, ченге! smil3dbd4e5e7563a.gif

На думи всичко звучи лесно но ... ти не управляваш(за щастие) ВВСи за ракетата въпреки простата ти теория трябва доста повече познания от това.Знания ,който ти не демонстрираш.И освен това как ще преодолееш ПРО?

Това ваше щастие, няма да продължи дълго, ченге. След време ще бъда главнокомандващ на всички въоръжени сили в България, разузнаване, контразузнаване, всички служби, които се сетиш. И тогава наистина, вашето щастие свършва. Вместо химикали самолетите ще ръсят отъ небето масони и илюминати, които трябва да демонстрират богоизбраността си, преодолявайки гравитацията и свободното падане, хъхъхъхъхъхъ. Имам жестоки идеи за справедливо възмездие, най-важното също така е, че са ефектни, като новогодишна заря;))))

След време не само няма да упрaвляваш никое от изброените ,но няма и да можеш да управляваш собственото си тяло.Ти ще умреш стар и сбръчкан.Твоето възмездие никога няма да съществува.
Top
kdewkdwekp
Публикувано на: 30.12.2014, 11:57
Quote Post












QUOTE (Георги-НЗ @ 29.12.2014, 23:29 )
QUOTE (kdewkdwekp @ 29.12.2014, 21:12 )

На думи всичко звучи лесно но ... ти не управляваш(за щастие) ВВСи за ракетата въпреки простата ти теория трябва доста повече познания от това.Знания ,който ти не демонстрираш.И освен това как ще преодолееш ПРО?

Ей ченгел, обикновенно с таквиз като теб не разговарям щото ви мразя неистово по причина че сте увредени непоправимо и както политиците сте бивши хора. Склонни сте да правите свирки на всеки началник и шеф за да си докажете лоялноста, но ако става дума за БЪЛГАРСКАТА КАУЗА - убежденията ви са 100% соросоидни. Това последното ми сте го доказали 200 пъти и няма начин да се убедя в обратното. Читави ченгели днес няма - всичките се с евроатлантически цености в префлашнатите чипове. Познавам само един от вас, който не е такъв, но той потвърждава желязното мое правило.

Та няма никакво намерение да те убеждавам в каквото и да е, НИЕ БЪЛГАРИТЕ ПО ДУХ ( за разлика от ченгелите) имаме ресурс за невероятни неща. Свалянето на самолет от екип от примерно 10 човека не е технически проблен, а въпрос на мобилизация и взето решение.

А това , че знаеш, че нямаме теакива познания или ресурс не е въпрос на доказване и не стои пред нас. А пред вас дето после ако случайно падне самолет ще трябва да се хванете за малките пишки да се вдигнете във въздуха за да обяснявате пред педалските си началници от де се е взело "тялото" причинило неутраллизирането на цистерната тровеща една нация и един народ, към който ти ченгел виждам, че нямаш никакви ангажименти!

А това, че днес сте всесилни - за мен не е притеснително. Понеже ВРЕМЕТО Е В НАС, НИЕ СМЕ ВЪВ ВРЕМЕТИ, ТО НАС ОБРЪЩА И НИЕ НЕГО ОБРЪЩАМЕ! И в този ред на мисли днешните управляващи измекяри - утре ще са каторжници, а техните днешни пазачи утре ще правят сФирки на мангаллите еженощно в затвора за лека нощ! Тоест вие ченгелите ще сте по долу от мангалите в затвора и ще им прислугвате. Няма да ви бесим вас. Само политиците ще обесим. И то не всички, а само някой.

За пореден път ти казвам аз не съм ченге.И не нямате хора за такива неща и не е въпрос на само решение и мобилизация.И не вие специално никога няма да свалите правителството и да дойдете на власт.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.12.2014, 12:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (kdewkdwekp @ 30.12.2014, 13:57 )
QUOTE (Георги-НЗ @ 29.12.2014, 23:29 )
QUOTE (kdewkdwekp @  29.12.2014, 21:12 )

На думи всичко звучи лесно но ... ти не управляваш(за щастие) ВВСи за ракетата въпреки простата ти теория трябва доста повече познания от това.Знания ,който ти не демонстрираш.И освен това как ще преодолееш ПРО?

Ей ченгел, обикновенно с таквиз като теб не разговарям щото ви мразя неистово по причина че сте увредени непоправимо и както политиците сте бивши хора. Склонни сте да правите свирки на всеки началник и шеф за да си докажете лоялноста, но ако става дума за БЪЛГАРСКАТА КАУЗА - убежденията ви са 100% соросоидни. Това последното ми сте го доказали 200 пъти и няма начин да се убедя в обратното. Читави ченгели днес няма - всичките се с евроатлантически цености в префлашнатите чипове. Познавам само един от вас, който не е такъв, но той потвърждава желязното мое правило.

Та няма никакво намерение да те убеждавам в каквото и да е, НИЕ БЪЛГАРИТЕ ПО ДУХ ( за разлика от ченгелите) имаме ресурс за невероятни неща. Свалянето на самолет от екип от примерно 10 човека не е технически проблен, а въпрос на мобилизация и взето решение.

А това , че знаеш, че нямаме теакива познания или ресурс не е въпрос на доказване и не стои пред нас. А пред вас дето после ако случайно падне самолет ще трябва да се хванете за малките пишки да се вдигнете във въздуха за да обяснявате пред педалските си началници от де се е взело "тялото" причинило неутраллизирането на цистерната тровеща една нация и един народ, към който ти ченгел виждам, че нямаш никакви ангажименти!

А това, че днес сте всесилни - за мен не е притеснително. Понеже ВРЕМЕТО Е В НАС, НИЕ СМЕ ВЪВ ВРЕМЕТИ, ТО НАС ОБРЪЩА И НИЕ НЕГО ОБРЪЩАМЕ! И в този ред на мисли днешните управляващи измекяри - утре ще са каторжници, а техните днешни пазачи утре ще правят сФирки на мангаллите еженощно в затвора за лека нощ! Тоест вие ченгелите ще сте по долу от мангалите в затвора и ще им прислугвате. Няма да ви бесим вас. Само политиците ще обесим. И то не всички, а само някой.

За пореден път ти казвам аз не съм ченге.И не нямате хора за такива неща и не е въпрос на само решение и мобилизация.И не вие специално никога няма да свалите правителството и да дойдете на власт.

И аз не съм Пинокио... smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Откъде знаеш тогава, какви хора имаме и какви нямаме smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Не можеш да знаеш с какво разполагаме, че и да си така дълбоко убеден, че го нямаме, ако не си едно кирливо и мръсно ченгенце, което си вре гагичката, където не му е работаса, но ще получи юмрук в зъбаса.
Това, че не ти се иска да сме на власт и насиращ гащичките и с право ги насираш, само виж там мама да те опира редовно.
Колелото на историята се върти и никой не си бе помислял преди 9 септември 1944 г., че шумците дойдоха на власт, но те дойдоха, по един или друг начин. С една дума, когато колелото на историята се завърти достатъчно, т.е. вие се осерете тъй щото, дори калпавият ви електорат нема ви верва, историята ще ни извика и тогава тежко и горко, на тебе и на рода ти, ще ми бъдете лични роби! Искам ви като роби, без да създавам институт "робство". Целият ти род!

А сега умри, слагам лимонката в устата ти и дърпам шплента! Да живее Тангра, смърт на враговете му, обиротъците и тиквокелешите!

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 30.12.2014, 13:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
И не вие специално никога няма да свалите правителството и да дойдете на власт.

Отговаряш изцяло на профила на ушевец. Тъп и зомбиран като тях. Сигурно ти е много кеф да им дишаш на терористите отровите, да разболяват децата ти с грипове, от които няма лечение и въобще да се радваш как ония изроди, на които ти си им "гражданин" методично унищожават бъдещето на децата ти - родени и неродени.
И вземи малко понаучи граматиката, в българския език няма такова нещо като тройно отрицание. Не бери грижа, "не ние специално никога няма да свалим" любимата ти република. Българският Бог ще го направи, ние само сме отправили към него Призива. Въпрос на време е! Бог бави, но не забравя, пасаж от една древна Книга на Завета.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 30.12.2014, 13:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (kdewkdwekp)
Освен това ти ще се насереш от страх когато полицията те закопчае за опит за атентат.

Забравих и за това. Познаваш ли го лично Георги? Откъде си сигурен, че ще се насере от страх или няма да свърши като героя от Лясковец и други да са осраните? Както той, така и Йордан не се крият, режима знае имената и адресите на повечето от нас. Обаче имаш ли си на идея какво би се случило на някой ако посегне на вярващ Тенгрианин заради убежденията му? Срещу воин на Саракта, на доброто?
Хайде помисли си пак или като всеки ушевец си атеист и караш от заплата до заплата. Бабини деветини, нали smil3dbd4e5e7563a.gif И онзи "форумния трол", познаваш ли го него? Не допускаш ли поне за миг, че може да казва истината и наистина да му е дадено правото да ти завърже съдбата тъй, че да не можеш да я отвържеш? В тенгрианството има едни умения, рядко използвани, но използват ли се - отърване няма! Нито равин, нито ходжа ще ти помогне. Още повече пък началника ти в РПУ-то. Защото идва от Слънчевият Бог, а при него няма демократични права. Има справедливост!
Така че най-добре си стой баниран и както ти казах, понаучи малко правописа, ако въобще българският ти е майчин език...
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.12.2014, 13:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 085
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Той вече не чете, лимонката гръмна в устата му и му разнесе леша smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Канатица
Публикувано на: 30.12.2014, 18:46
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Една показателна снимка по темата. Отбележете тежкият трафик в небето над България! Цели три невинни "пътнически" самолета преминават в шпралир в тясното ни въздушно пространнство. Най-интересно за тефлонените глави е наличнието само на две "кондензационни" следи. Интересно какво някой тефлон би казал за тоя случай. Може би по фланговете правят завет на третия и неговата конденз. следа се расейва по-бързо?

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...4/web_ready.jpg

User posted image


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 27.10.2015, 13:06
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



http://www.zahariada.com/оон-гръмна-със-ст...а-истина-която/

Не, дамата не е героиня как я представятъ. Те масоните като видятъ че зомбирането е овладяло по голямата частъ отъ човеците, сами разрешаватъ на видео да се разкрие малко истина за техните пъклени планове и дела. Чрезъ тези разкрития целятъ да приспиватъ човеците като всяватъ респектъ и страхъ, че да владеятъ по лесно. Да се напакости на физическото здраве на човека е най малкото зло кое може се направи. Не разкриватъ още какви гадории правятъ, опити да засегнатъ и психиката душата и сърцето на човеците. Но там лесно не се бърка освен ако отворятъ съ измама вратата на човека подобно, как кумчо вълчо измами седемте козлета. Всячески се стараятъ да отключватъ доверието на хората, за да имъ станатъ роби.

Самолетните следи се вижда въ хронологията на снимките въ тази тема, че зачестяватъ, сгъстяватъ. Отдавна не съмъ правила снимки, а и отдаван не съм въ града. Преди над селата забелязвахъ по няколко само следи, не как е характерното гъмжило надъ градовете. Напоследъкъ тук над селата въ Трънскиятъ край си е цяла мрежа отъ газови линии, подобно как наблюдавахъ над Бургасъ. Тамъ както и надъ Атия идваха отъ Турция. Тукъ идватъ отъ западъ, вероятно отъ няква натовска база отъ Косово.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



http://bradva.bg/bg/article/article-64334#.Vj5t2ib0-Et

Па какъ са се изтъпанили, позволили да ги сниматъ? Заглавието е манипулиращо, стресиращо. Нали трябва да разбератъ хората "страшната истина", че отъ после да купуватъ лекарствата за прочистване отъ отровите.
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 14.11.2015, 22:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



няма да ги коментирам,достатъчно са красноречиви

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (15) « първа ... 12 13 [14] 15  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020