www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Аерозолен геноцид над България


Страници: (15) « първа ... 5 6 [7] 8 9 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Аерозолен геноцид над България, Химическите следи (chemtrails)
Канатица
Публикувано на: 25.10.2013, 17:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Статията е на английски, но снимките са важни и показателни. Обърнете внимание на документа от Австрали за откритите вещества в атмосферата им и нормата на превишаване. Малко по-долу са снимките на пръскачките и вътрешността на самолет за пръскане.

http://www.globalresearch.ca/chemtrails-a-...neering/5355299

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Публикувано на: 31.10.2013, 10:43
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Здравейте, от доста отдавна чета вашия форум и много се радвам че все още има будни БЪЛГАРИ. Аз живея в края на Стара Загора и имам чудесна гледка на юг към турско. Всяка сутрин докато си пия кафето на терасата гледам небето и виждам как някакви уроди правят небето на решетка, от границата ни с Турция до където ми стига погледа навътре в България. Особенно последните няколко дни явно е високо атмосферното налягане и небето вместо да е ясно и хубаво синьо то е на решетка и мъгливо. Явно ще ни трябва ето това:

http://www.youtube.com/watch?v=NjaqWENqjj0

Профила е изтрит погрешка. Регистрирай се наново ако желаеш smil4334aa05d5cb2.gif

Това съобщение е редактирано от Admin на 3.11.2013, 7:21
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 31.10.2013, 20:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Уха, требва ни таквози нещо. Ми каква е разликата между самолетъ, който пуска бомби и самолетъ, който изхожда пръски, състава чиито е химикали, бактерии, вещество което атакува генна клетка у човека отговаряща за духовния му стремежъ и сумати други разни гнусотийки, за които не знаемъ? Единиятъ носи смърть за вчасъ, а другиятъ също носи смърть, но за по дългосрочно време. Това си е война и трябва да се защитимъ. За сега съ клетви стрелямъ по тези самолети, както и по наредителите на това зловещо дело, но ако имамъ възможностъ и съ зенитъ бихъ ги ударила. Въ нашия край рядко ги виждамъ пръските, защото последните две години следсвие пръските малко са ни слънчевите дни. Пръскатъ на западъ отъ Атия, където са селата. Надъ Атия не съмъ виждала пръски, може би защото е военна база както и жилищата на военните са тукъ.
PM
Top
18j
Публикувано на: 1.11.2013, 12:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Напоследък много си мисля за обстрел по тия уроди. Ама това нящо като се стовари в полето или връз някое село... в Китай мисля че беше паднало в района на някакво езеро и целия живот вътре - с корема нагоре..


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
nelly_d63
Публикувано на: 5.12.2013, 15:55
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 17 788
Дата на регистрация: 17-September 13



Днес над Пловдив пръскаха много интензивно.Започнали са рано сутрин ,около изгрев слънце на запад от града имаше червеникави продълговати облаци. Това не е характерно за ранните утрини. Този път пръскаха с прекъсвания,нямаше ги дългите линии,които кръстосваха небето над Пловдив.Наблюдавах как самолетите пръскаха и спираха, в резултат на което се образуваха по- къси отсечки. Сигурно за да не бият на очи. Това , което най-много ме безпокои, че към 14.25 мин. забелязах в дясно от слънцето малко облаче,което блестеше със синкаво-червеникав цвят.Може да е естествено явление , но съм гледала много клипове , в които хора са заснемали такива облаци преди земетресения.Дай боже да греша и това да е природно явление.Облакът блестеше около 5 мин. На юг от града към Родопите също имаше няколко десетки следи.Мъчно ми е за природата.Съсипват ни хубавите гори.В нашия квартал имаме голям парк , с много дървета.От целия град идват майки с деца .Но последните няколко години забелязваме, че дърветата изсъхват.Често идват от Градини и паркове и режат изсъхналите клони.След години нищо няма да остане от парка. И накрая искам да изкажа съболезнования на близките на Елтимир!Не го познавах, но сигурно е бил добър човек.Бог да го прости!
PMEmail Poster
Top
Махайра
Публикувано на: 5.12.2013, 16:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Последните няколко дена забелязах същото. В периферията на облаците се виждаше синкаво-червеникав цвят. Но от много време не съм виждал черни следи и си мисля, че вече пръскат с тях само нощем, понеже се заговори за тях, а е трудно да го обяснят, без да кажат каква е истината.
PM
Top
Teres
Публикувано на: 5.12.2013, 16:49
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 9 681
Дата на регистрация: 21-May 13



QUOTE (Махайра @ 5.12.2013, 18:39 )
Последните няколко дена забелязах същото. В периферията на облаците се виждаше синкаво-червеникав цвят. Но от много време не съм виждал черни следи и си мисля, че вече пръскат с тях само нощем, понеже се заговори за тях, а е трудно да го обяснят, без да кажат каква е истината.

Точно днес над Русе имаше самолет, който чертаеше с една бяла и една черна следа. Става въпрос за времето около 13:30 - 14:00. Съжалявам, че не го снимах. Цял ден пръскането е много интензивно. Чертите са в посока Север - Юг. Интересно е, че се разпръскват доста по-бързо от друг път - за около половин час вече са разпухнали и са практически неразличими от перестите облаци. Вероятно горе, където пръскат има силен вятър и това е причината. Преди малко забелязах нещо като много ситен сняг, който се сипе от иначе ясното небе.
PM
Top
18j
Публикувано на: 5.12.2013, 17:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



В такива случаи не ги жалете и не жалете лични средства обаждайте се веднага на 112 и на всички възможни авиодиспечери които се сетите граждански военни и гражданска защита. Това е война и единственото ни оръжие в момента е да ръчкаме институциите с въпроси и искания. Просто искаме да се спре да се лети с тия самолети над България. Може да сти сигурни че съответните ви обаждания стигат да където трябва. Причината да пръскат на отсечки да пръскат с химикали които бързо се разсейват както казвате за да не бият на очи това е именно зора който напъват хората. Иначе ставаме като по европа. Там над големите градове няма ясни дни. Винаги да обяд гледат да решетосат небето. А отдолу ония глупаци одат като мухи безглави.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 5.12.2013, 18:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



QUOTE (Teres @ 5.12.2013, 18:49 )
QUOTE (Махайра @  5.12.2013, 18:39 )
Последните няколко дена забелязах същото. В периферията на облаците се виждаше синкаво-червеникав цвят. Но от много време не съм виждал черни следи и си мисля, че вече пръскат с тях само нощем, понеже се заговори за тях, а е трудно да го обяснят, без да кажат каква е истината.

Точно днес над Русе имаше самолет, който чертаеше с една бяла и една черна следа. Става въпрос за времето около 13:30 - 14:00. Съжалявам, че не го снимах. Цял ден пръскането е много интензивно. Чертите са в посока Север - Юг. Интересно е, че се разпръскват доста по-бързо от друг път - за около половин час вече са разпухнали и са практически неразличими от перестите облаци. Вероятно горе, където пръскат има силен вятър и това е причината. Преди малко забелязах нещо като много ситен сняг, който се сипе от иначе ясното небе.

Значи въобще не ги бърка, че ще ги види някоѝ, щом и денем си позволяват да пръскат.

По повод много ситния ''сняг'', коѝто си видял, се сещам, че Елтимир беше написал това:''За втори път го виждам, няма как да сбъркам. Излизам рано сутринта и гледам, че ръми. Някакъв много, ама много ситен дъжд. Едва се забелязва, ама се забелязва. Асфалтът обаче сух. Вгледах се внимателно, никаква влага. Някой изглежда е почнал да ни пръска с нещо ново.''
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 5.12.2013, 19:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



И надъ Бургасъ днесъ къмъ три и нещо си часа. На западъ.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 5.12.2013, 19:12
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



И на изтокъ

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
anti666
Публикувано на: 5.12.2013, 22:47
Quote Post












Във раздела Видеовръзки е качен филма с български превод "С какво ни пръскат от небето". Този филм, както и Газланд няма да го видите по Чифут ТВ, може би сте го гледали, но има интересни репортажи
http://www.voininatangra.org/modules/websh...hp?cid=3&lid=42

Този проблем ще се реши, както много други с възстановяването на Саракта. Дотогава така ще е, ние си пишем, те ни ръсят. Същата картинка я наблюдавам от два дни в северна България. Няма спор, времето се изясни и се започва наново.
Top
Богатир
Публикувано на: 12.12.2013, 13:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



http://nepoznato.energetika-bg.com/2013/12...s-50-ot-2005-g/

Това го забелязах и без да ги преброявам още преди две години. Говоря специално за врабчетата и лястовиците. Самата атмосфера в страната се промени. Няма вече такава птича глъчка, каквато имаше през детските ми години. Тихо, като гробница.
PM
Top
nelly_d63
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 17 788
Дата на регистрация: 17-September 13



След празниците започнаха усилено да пръскат. Към 17,00ч. над Пловдив изведнъж се появиха десетки следи. Изглежда са пръскали извън града и вятърът ги е докарал. След малко забелязах 2 , 3 самолета , които оставяха следи на запад от града. На залез слънце те се обагриха в червено.Малко преди това гледах Канал 3 по телевизията и там съобщиха за подадени сигнали за замърсяване на въздуха над София. Реших да се обадя на тел. 112 .Разказах им за проблема , служителката беше любезна и се обади на Гражданска защита. Оттам и отговорили естествено ,че нямат данни за замърсяване на въздуха. Също така служителката ми каза ,че моето обаждане е единствено , в което се съмнявам. След толкова години пръскане и обаждания на телефони на разни интитуции от много хора няма резултат. Трябват по– ефективни действия.Да се направят изследвания на въздуха след пръскане , но от независими специалисти както в чужбина. След това да се сигнализира прокуратурата и да се даде широка гласност от независими журналисти.Много хора сме готови да помогнем.
PMEmail Poster
Top
vokil
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 4 241
Дата на регистрация: 9-September 11



В този блог може да се прочетат ,някои съвети как да се неутрализират вредните влияния от различните химикали ,които се ръсят от небето .

http://hristokrasimirov.blog.bg/technology...yskaniia.714115

а в това видео са заснети химически атаки с изглед от космоса .Не знам как манипулаторите ще обяснят дългите по над 1000 км следи с обичайния конденз ,при положение че той се разпада за секунди .

http://www.youtube.com/watch?v=-YeEDi9P9Xo
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (15) « първа ... 5 6 [7] 8 9 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020