www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Циганите убиват безнаказано


Страници: (11) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Циганите убиват безнаказано
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Честит Йорданов ден, дами и господа! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Нашата полюция ни пази.

И тук трябва да се запитаме, дали вестник "Под лупа" пише срещу властта, щото това много ми намирисва на ченгеджийска постановка.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бургаският журналист от в. "Под лупа" Христо Луков бе жестоко пребит на автобусна спирка в центъра на града от цигански наказателен отряд пред очите на петима полицаи, които по думите му, са наблюдавали кървавото меле, а са можели да го предотвратят. Единият от служителите на МВР – цивилен, също е пострадал от удар на биячите, но за вендетата, на която свидетели стават десетки граждани, няма и следа в официалния бюлетин на МВР.

Показателният пример за вилнеещите безнаказано цигани из Бургас е от вечерта на 3 януари. 53-годишният Христо Луков шофирал стария си личен лек автомобил ситроен zx, производство 1991 г. Било около 18 часа. Движел се по бул. “Сан Стефано“ в посока Новата поща, за да завие на светофара по бул. “Ст. Стамболов“ към ТОХ-а.

Светофарът светнал зелено за чакащите да завият надясно коли и Луков предприел маневрата, бил пръв в колоната. Зад него имало микробус "Форд Транзит", в който се возели работници и всички видели какво се случва оттук-нататък. На светещ от около две-три секунди червен за пешеходците светофар, все още по зебрата вървели двама души – млад мъж с черен анцуг и жена на около 39-40-годишна възраст. Мъжът вървял по-бързо, но жената изобщо не си давала сметка, че пресича кръстовището на червено при отдавна светнал червен сигнал.

"Бях отпуснал леко съединителя и колата примърда напред преди жената да се е качила на тротоара. Тя беше точно пред мен, изобщо не съм я докосвал, нито е залитала. Придвижи се спокойно и едва тогава аз предприех завоя надясно", обяснява Луков пред бургаският сайт "Бесове".

Веднага след тази пешеходна пътека обаче следва перпендикулярна пътека за пешеходци и по това време по нея са вървели хора, тъй като за тях светофарът е зелен. Журналистът спрял, за да им даде предимство, зад него спира и колоната. Тогава колата му почнала да се тресе от нанасяни по задната дясна врата и капака жестоки удари с ритници и юмруци. Обърнал се и видял младия мъж с анцуга, който започнал и да го псува, да крещи и да го заплашва. Веднага след това нападателят се затичал към спирката на Новата поща и там препречил пътя на ситроена с викове: "Майка ми ли искаш да смачкаш ти бе, сега ти е*ах на тебе майката!"

"Не можех да не спра. Усетих, че нещата загрубяват, въпреки че хората от спирката и от другите коли също са свидетели. Ясно виждах как настояващият да се саморазправя с мен е циганин, нахъсан, държеше се като господар, затова включих аварийните и слязох със сгъната в ръцете телескопична палка, която винаги нося в колата си", казва Луков. Той е бивш военен, има две висши образования – от военния университет във Велико Търново и от военната академия „Г.С.Раковски“-София.

Хулиганът тръгнал към него с юмруци, а той разтворил палката, но в това време между тях застанала майката и вместо да усмири сина, почнала още по-каруцарски да псува шофьора и да налита на бой. Луков я ударил с палката по лявата ръка, с която тя замахнала. Ударът е бил един – в областта на лакътя, но без да е нанесъл повреда, видимо после от съдебно-медицинската експертиза, защото ромката, по данни от Съдебна медицина, е отишла да се освидетелства.

Жената почнала да надава кански писъци и да вика: „Полиция! Убиха ме!“ Точно в този момент на спирката, на около 20 метра по-надолу спрял син бус с надпис „ПОЛИЦИЯ“. Луков дори я призовал да се обърне към полицаите. Той също хукнал към тях да търси съдействие. Бусът превозвал служители на МВР, от него слезли две жени, а вътре останали шофьорът и един цивилен. Журналистът застанал откъм страната на шофьора и помолил да му помогнат, но вместо да слезе от колата, водачът поискал през прозореца личната му карта и почнал да записва номера й, да обяснява, че ще се наложи да я задържи.

„Бях поразен, в същото време колата ми бе включена, циганинът всичко можеше да направи. Молех да дойде с мене за подкрепа, поне да я отместя, да не преча, но не получих съдействие, настоях полицаят да се представи и това, което разчетох от картата му, бе, че е с фамилия Арсенев, носеше очила“, обясни Луков.

Оказва се, че в това време циганката е повикала по мобилния си телефон помощ – но не от тел. 112, а циганска орда. Със заплашителни викове трима яки роми водели още няколко след себе си, задавайки се откъм градинката на църквата „Св. Иван Рилски“. Те не виждали, че зад гърба им идват и униформени ченгета от Второ РУ, повикани вероятно от случайните свидетели. В това време шофьорът на полицейския бус вече бил отвън, дори виждал как циганинът с анцуга държи половин базалтова плочка и се е подготвил за предстоящия бой. Минавайки покрай него, първият бияч от наказателния отряд, обут в ярко червен анцуг, замахнал и ударил полицая отзад по главата. Очилата му паднали на асфалта и се счупили. Тогава вкупом връхлетели на Луков с метални боксове и ритници. Изтръгнали палката му, удряли го с нея, направили му подсечка на левия крак и на земята го превърнали в пихтия. Боят траял няколко минути и бил наблюдаван безучастно от пристигналите трима униформени. Едва когато се уморили да го налагат и кръвта по главата му рукнала отвсякъде, биячите се изтеглили.

"Не помня колко време беше минало, защото бях почти в безсъзнание, когато чух как един от тримата униформени ме пита: видя ли сега какво направи, можеш ли да станеш? След което ми помогна да седна на бордюра. В същото време циганите стояха около нас и ликуваха от победата, палката ми все още беше в ръцете им. Това беше невиждано дръзка хулиганска групова проява на обществено място, дори не им сложиха белезници. Мен ме закараха до МБАЛ, където почнаха рентгени, операции, прегледи от съдебен лекар“, разказва Луков.

Над окото има шест шева, а носът му е счупен, на челото има дълбок срез от остър метален предмет, левият крак от подсечката е наранен и едва се придвижва. Нанесена му е средна телесна повреда.

"Независимо, че бях в такова състояние, аз настоях да отида във Второ РПУ и да дам писмени показания, защото смятах, че колкото по-скоро го направя, толкова по-скоро ще получат възмездие екзекуторите ми. Писах докъм 1 часа след полунощ, разпитаха ме обстойно. Извикаха дежурна група, за да снима моята кола отпред и отзад, за да се видят повредите от ритниците на циганина, както и предницата, за да е ясно, че не съм докосвал циганката, докато тя пресичаше като холивудска звезда по червен килим. Едва тогава ми върнаха личната карта и ме изпратиха да си ходя. Днес е 5 януари, случаят отсъстваше от сводката на МВР на 4 януари, няма го и днес, а в същото време вътре са отразени десетки други несъществени деяния. Страхувам се, че справедливост може и да не възтържествува, затова искам да оповестите за трагедията с мен, колкото и унизително да е това, защото ако трябваше да прилагам уменията си по бойни изкуства, вендетата щеше да е още по-кървава, аз се надявах, че полицаите ще ме защитят“, заяви Луков. Той няма данни дали циганите изобщо са задържани.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Под лупа. А под лупата се вижда една гола Тиква

http://www.podlupa.bg/UserFiles/File/broi%...Podlupa_196.pdf smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












Явна постановка. Само като се види съдържанието на вестника става ясно, че е антиГробаджийски. Просто са си наели от мургавите си ударни бригади да свършат мократа поръчка и готово. Факт е пълното бездействие на полицията и медийното затъмнение след това. Историята с бригадата на Чуковете под крилото на ДАНС, която преби реадктора на Опасните - Огнян Стефанов се повтаря.
Top
Сакар
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



QUOTE (Йордан_13 @ 6.1.2012, 03:29 )
Под лупа.  А под лупата се вижда една гола Тиква

smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

User posted image
PM
Top
x2012x
Публикувано на: 17.2.2012, 21:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 4 307
Дата на регистрация: 26-October 11



Цигани бият човек на Яне Янев , става нова Катуница

Кметът на РЗС на село Момково е бил нападнат и пребит зверски от циганска банда. Инцидентът е станал в четвъртък вечерта, когато Трифон Трифонов отишъл да защити свои приятел. Тогава той видял как 9 мургави се нахвърлят и на него. При побоя кмета е получил множество удари в лицето,след което му изкъртили части от носа.
След това цялото село се качило на колите си и отишли в циганската махала на град Любимец. Там в масовото меле се вкючили и 30 роми.Кметът на село Момково е в Хасковската болница,където му е оказана незабавна интервенция , очаква се да му бъде направена операция.
"Двама от адвокатите на циганите и съдийката се опитаха да притупат делото като дребно хулиганство. Но ние поискахме да се разследва случката,защото Трифонов не е превишил правата си , а напротив той е бил жертва на нападателите си. Тази циганска банда е известна с кражбите си. От Момково са откраднати десетки акумолатори ,1 тон нафта , животни и желязо. Лично Яне Янев ще се занимае с този грозен случай. Плащат ни адвокат Емил Василев. Ние настояваме ,че това е нападение със средна телесна повреда" обясни разгневено лидерът на РЗС Слави Цингов.
От РДВР Хасково излязоха със следното съобщение:
"Вчера вечерта малко след 22.00часа е получен сигнал на тел.112 за сбиване на ул."Преслав" в града. Установено е ,че побоят е възникнал в резултат на неуредени отношения отностно цената при покупко-продажба на селскостопански животни. В мелето са участвали 9 души от село Момково ,Любимец и Харманли, като двама от тях са стари познайници на полицията.
При сбиването са нанесени материални щети на четири автомобила. У единия от побойниците е открит газов пистолет без документи за собственост и регистрация.
По случая е образувана полицейска преписка."
Ще стане втора Катуница, това вече се не търпи , докога ГЕРБ ще позволява този ромски произвол. В село Левка също се краде и бие безогледно,докога ще търпим това. Цялото село е настръхнало, ако няма истинско правосъдие ,ще се повтори Катуница - допълни Цингов.
Нека Ви припомним ,че Трифон Емилиянов Трифонов стана кмет на едно от най-развитите в селското стопанство села от ПП"Ред , Законност и Сигурност"с 193 гласа ,което прави 43.86%.

http://7plus7.net/index.pxp?option=com_k2&...ница&itemid=157


PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1257566

Нима вие сте очаквали някой друг да представи България на така или иначе бездарното "Евровизия"? Още като видях мангалката, включена там и разбрах, че ще спечели. Факт е, че циганската инвазия в България, започна още през 1997 г., когато Виденов, бе махнат и бе сложен откровен циганин - Иван Костов. Предизборни плакати на същите тие сини комунисти беха група цигани, ядящи кебапи и пиещи бира с фланелка "България - това си ти ". Още тогава ни се подиграваха и показаха пъкления си план - бавно и полека, коренните жители на тази територия да бъдат подменени с етнос, който много лесно се манипулира и управлява, който влиза в стандартите на юдео-американската визия за "нов световен ред".

User posted image

Ромите били по-важни от римляните
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1257399

Ако все още си мислите, че посланик (генерал-губернатора) Уорлок и рептила Клинтъница, говорят празни приказки, когато ви казват, че "циганите са бъдещето на България" и вие си мислите, че те се шегуват, шегата ще излезе много солено за вашите деца. Целта на циганската интеграция е омешване на българския ген с циганския и създаване на шоколадови мулета, т.е. американския модел за нация - тюрлюгювеча. За юдеите и хамеригосите, циганите са "негрите на Балканите", т.е. те са средство, лост за промяна генната и кръвна картина на българският народ, представян под благозвучното "свобода от расизъм". БЪДЕТЕ РАСИСТИ! Не е случаен факта, че Клинтънището, кога дойде в България и зимата я посрещна неблагосклонно (Господ си знае работата), тя беше особено кисела към българите, но особено любевобвилна към ццццциганчята!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Относно случая в село Момково, мога да кажа само едно: един по един, цък-цък, циганите ни разцъкват както си искат. Но така е: прост народ - циганска държава! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












Във вестник Труп има още едно интересно интервю със съветника на Вещерски. Някакъв циганин, възпитаник на Сороското "Отровено общество".
Ром съветва посланика на САЩ
Как точно го "съветва"цигането, само двамата си знаят. Не е наша работа да се бъркаме в интимните им отношения. Че е храненик на Шорош, също не е изненада. То и външното ни министърче-юдейче също е яло от неговата ръка. По-интересни са предложенията на сороския възпитаник;
QUOTE
За образованието;
Има сегрегирани училища, където качеството на образованието е много ниско. Или да се повиши качеството, или ромите да учат заедно с българчетата. Държавата обаче трябва да измисли механизъм и да задължи българските родители да не изтеглят децата си от такива училища.

Все пак макар и Мутристан, не сме още Северна Корея, че да ме задължи държавата в кое училище да учат децата ми. За да се реализира тази идея трябва трябва да предложи на Цвъцко да осигури воденето на децата ни под стража до класните стаи и оковаването им там, докато мангалчетата маат гюбека по чиновете.
QUOTE
За жилищните условия;
В голяма част от ромските квартали къщите са незаконни. Трябва основна промяна в закона за устройството на територията, с които да се узаконят жилищата

В цял свят ако искаш да стоиш, първо правиш архитектурен план, вадиш съответното разрешение и така. В случая върколавият съветник предлага за сънародниците му да си строят коптори както си искат и да бъдат озаконявани автоматично.
Прекрасни съветници, но и посланието на Големият брат е ясно. "България това си ти!"
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
Осъдените са екзекутирани, тъмничарите са избити, свободните са поробени. Краят си е отишъл, без да дочака Началото. Помръкнало е Слънцето над Скрития дом, избледняват цветовете на Книгата. Колобърите заспиват, без изобщо да са се пробуждали. Паразити изсмукват последната капка Българска кръв. Чандала тъпчат свещените граници.
Така ще е, ако не го направим иначе!

КРЪГОВЕ

User posted image
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А, да видят, че не ги лъжем, а именно поради что се образоват ромите?! Ами да станат "негрите на Балканите". Знаете, че де факто циганската държава СЕЩ се управлява именно от тях на видим план. Всичко там е черно или шоколадово, а бялото става все по-малко.
Секс канали ви рекламират как черен негър или шоколадов, редовно опрашва бяла жена, но да сте видели некога обратното?! Еврейските канали за разврат и разбиване на нациите, бълват всекаква сатанинска гнус и разлагат българската народност.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И за да покаже Господ, колко съм абсолютно прав, когато говоря за юдео-американската политика за ликвидиране на българския народ, чрез циганите, генерал-губернатора на банановата республика Боцландски Тиквостан, благозвучно наречен "посланик Уорлок", побърза да потвърди това, което писах само преди часове! А не, както някои господа, дето му ходят по гайдата и си вземат цигани за приятели, че ги и бранят даже. Докоснете ли се до душевността на чандала, и приемете ли я, вие веке не сте българин, а мелез някакъв. С какъв термин ще ви определят, подобно термина "афроамериканец" е вече без никакво значение.


Посланик Уорлик за Труд: Интегрирайте ромите както ние - афроамериканците

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1259487 smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Проблемът на този там посланик ( посранник) на онази измислена държава е , че не е тричан.
Ако беше завъртян 20-30 пъти с 2-3 оброта в секунда и света пред погледа му да се размаже ... и накрая да цопне в ледената вода - нямаше да е така ненормален и да го измъчват бесове. Щеше да се пречисти от прилепени мафлоци, енергийни паразити и всякакви урунгели от Невидимото.

smil4334abded4493.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Vineh
Публикувано на: 14.3.2012, 16:11
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 17
Участник # 2 744
Дата на регистрация: 15-April 11



http://www.dnes.bg/video-obshtestvo/2012/0...z-s-azis.153780

Деца от ОУ "Софроний Врачански" гр.Видин се кълчат на мангал педераст.В интервю за Дарик така нареченият "хореограф" Методи Филчев казва че не вижда нищо лошо в това децата да танцуват на песни на Азис и че той решава какво ще танцуват.Тази новина е пореден пример за циганизавията и геноцида над Българите.Вместо да учат децата да танцуват или изпеят една Българска народна песен ги учат на еврейско-циганските извращения.А до колкото за хореографа и за изказванията му, той просто заслужава линч.Ето го и него:

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=869516
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.3.2012, 13:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Пияни роми размазаха главата на българин по среднощ!

http://www.plovdivplace.com/index.php?article=167


User posted image
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020