www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Циганите убиват безнаказано


Страници: (11) « първа ... 4 5 [6] 7 8 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Циганите убиват безнаказано
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Почти 90 гроба са били поругани във
варненското село Горен Чифлик, съобщи
кметският наместник Георги Панев.
По случая са задържани четирима роми,
трима от тях на по 18 години и един на 20.
Младежите решили да се „забавляват“ в
гробището в понеделник вечерта, след като
обърнали по няколко чаши алкохол.
Опиянени и развеселени, те тръгнали към
селското гробище. Там започнали да трошат
и събарят надгробни паметници. Като се
налудували, удовлетворени от стореното,
тръгнали към центъра на селото.
За да им стане още по-забавно,
преобърнали няколко контейнера за смет.
Това обаче им изиграло лоша шега, защото
органите на реда взели отпечатъци от
преобърнатите кофи за смет и именно така
разследващите стигнали до тях.
Младежите, които си признали всичко, са в
ареста за едно денонощие. Те са безработни
и неосъждани досега.
По думите на кметския наместник на Горен
Чифлик в момента напрежението в селото е
овладяно и няма размирици на етническа
основа. Родителите нате обещали да
възстановят щетите, нанесени от синовете
им.
Този случай идва, след като в началото на
май група роми поругаха гробове в
пазарджишкото село Звъничево. Тогава
младежите дори качиха снимки от
“приключението“ си във Facebook.


http://www.dnes.bg/stranata/2012/07/03/rom...arnensko.162888



А за да се случи това виновен е Б.Боклука - лизача на еврейски задници!

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 3.7.2012, 23:47


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
x2012x
Публикувано на: 30.8.2012, 15:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 4 307
Дата на регистрация: 26-October 11



Малии , гледайте екшън в Бяла Слатина се разиграло . Трима полицаи са пострадали :
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=954808
http://pravda.bg/ужас-група-цигани-преби-трима-полицаи/

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Полюцаите да се оплачат на Урко от "бъдещето на България" и да поискат компенсации за нанесени морални и материални щети от хамеригочкото посолство. Допълнително да бъдат обезщетени от сините и червени лумпени. Навремето синия лумпениат писа на фланелките на циганите в едно гето: "България - това съм аз". И наистина, г-да, син лумпениат: те ли са България? Като гледам Иван Лостов, май да! Нали той подписа "конвенцията за защита на малцинствата", която фактически им даде власт над мнозинството. Мангалята не са хора, който смята обратното има циганска жилка. А какво да кажем за еничарите, които наричаме днес "полицаи". Ох, горките те, еми джанъм, ем че ви бият, ем сикиш, че ви праят. Ама иначе, сте големи мъжаги га требе да пазите циганите от нас. А сега да ви разширят аналното отвърстие с някоя лопата и другия път пак бийте сънародниците си, кога отиват да начукат електората на посраник Урлок. Еничари, тъпи, прости, проклети...

http://news.ibox.bg/news/id_1042026638
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




User posted image

Сега остава да си зададем резонния въпрос, наште цигани ли са чисти американци или американците са си чисти цигани;))) Ееее, сега ми стана ясно, за что хамеригочкия посраник в България - Урко, разправеше, че "циганите са бъдещето на България" И на Америка, и на Америка, г-н посраник!:))))

http://www.blitz.bg/news/article/153018


Кметът на София Йорданка Фандъкова побърза да обясни защо роми и защо от Пловдив са поканени за паметното събитие: “искаме да покажем на целия ЕС, че в България има толерантност между етносите и различните общини. Това е причината да поканим цигани от Столипиново, както обявената по-ниска цена от софийските роми и обещанието да не преджобват желаещите да тестват новата линия”



“Искаме и при нас подземен влак, да возим чаветата, много по-скорост е за изкарване на пари като хората се бутат и са по-гъсти”, пожела си Мустафа, тъпанджия в оркестъра.

http://nenovinite.com/news.php?action=view&ID=2023&pageno=1
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.10.2012, 20:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Първата добра новина от Европа, откак сме евро-членове. То че сме членове, членове сме, ама защо сме евро, само туй не можехме да разберем веке 5 години. Та тази добра новина ни обнадеждава, че ще разберем що е туй еврочленство и има ли то
не само тояга, но и морков. И че най-накрая ще видим какво представляват прословутите "евро-атлантически ценности" на евреина Моника Паси. Не само, че ще ги прочетем на теория, но ще ги видим и приложени на практика. Една от водещите сили в Еврейския, ох, извинете Европейския съюз ще ни покаже на дело силата на демокрацията, свободното слово и еволюцията на Дарвин, която превръща маймуната в човек. Това е то държава, която може да носи отговорност! И държава, която държи на традициите си в демокрацията въплътени в девиза "свобода, равенство, братство". Наистина, г-да французи, ние искаме да ни научите на демокрация, ние искаме да видим нашите талибани, ох, извинете, нашите йетита, "голямата стъпка" и т.н и т.н., как се превръщат в хора, как евроатлантическите ценности ги еволюират и ги възвисяват тъй високо над собствената им природа, че те стават человеци от най-висок порядък. Ние наистина, ще бъдем благодарни на Франция за това. И за благодарност, може и да станем франкофони, да сменим надписите на английски в България с френски;))) И най-вече тия, по циганските маали;)))

http://news.ibox.bg/news/id_995360361
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.10.2012, 20:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://afera.bg/pozitsia/31642.html

Към всичко това искам да добавя и поведението на българската милиция, чиито членове имат дори профили във Фейсбук, някои са членове на футболни агитки и се пласират като патриоти - когато цигани убиват българин пред очите им, полицаите стоят и гледат, чакат да го убият, за да приберат трупа; когато българите отиват да изтрепят циганите, българските милиционери, започват да бият българите и да пазят циганите. Затова и аз, когато видя цигани, да изнасилват дъщерята на някой милиционер, няма да подмина, с мълчание, не, просто ще се включа и аз!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 4.11.2012, 13:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Избивайте циганите! Не ходете никъде неснаряжени, където има поне 1 циганин. Циганин ли е, той е орк, не е човек! Избиването на орките е едно добро дело. На тях се крепи властта на политическата олигархия в България и те са оръдие за физически, социален и морален геноцид над Българите! Убий циганин, Бъди Българин!

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1617989
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.11.2012, 11:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



„Дик со кердеман ден адре тай мударенлес", което преведено от цигански означава „Вижте какво ме направи, влизайте вътре и го убийте."

http://news.ibox.bg/news/id_1826149910
=================================================

Не съм наясно с Шопия и не знам къде е тази циганска маала там, но не е ли време да се сберем, да обкръжим маалата от всички страни, да я запалим и да убиваме всеки, който тръгне да се спасява? Трябва да ги избием всичките - майки, жени, деца, мъже, всичките до последната мангуста. Ако се организира клането, аз съм готов да сляза с оръжие от планината.
PMEmail Poster
Top
Канатица
Публикувано на: 6.12.2012, 15:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Поредно циганско изтъпление. Някой може да запита с какво това престъпление е по-различно от десетките подобни из Колониал България. Различното е, че тази млада жена ще има още едно притеснение да даде начало на нов живот на българче. smil3dbd4e5e7563a.gif

http://news.ibox.bg/news/id_472515889


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.3.2013, 14:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Циганите веке не убиват безнаказано! Поклон пред героя, отсрамил Българската армия и показал, как трябва да се действа срещу врага - мангалите, роднини на евреите. Няколко черни сача по-малко, няколко гласове по-малко в предизборните урни на политическата олигархия.

http://news.ibox.bg/news/id_149005728
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 19.3.2013, 15:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ще ми се да кажа няколко думи за епидемията от самозапалвания. Само цитирам какво писах на един приятел току-що.
Първото самозапалване го видях през 1979 година, в затвора. Симеон, в столовата се хранехме точно един срещу друг. Не знам защо го бяха взели на мушка, но накрая той не издържа. Пратили го да чисти съблекалнята, той се полял с кореселин и се запалил. Спаси го Любомир Собаджиев. Оживя, но няма да забравя как го върнаха. Обезобразен и с осакатени пръсти. Тогава отначало обявихме стачка, ама повечето се отметнаха. Стефан Вълков ме посъветва да не казвам, че протестирам, а че съм много разстроен. Извика ме лично началника на затвора, Димо Николов. Казах му, че в това състояние не мога да работя. И се случи нещо невероятно. Не ме вкараха в карцера, а 20 дена в болничния стационар на затвора.
Вторият случай мисля, че беше през 1991 година. Георги Славев. Снимката тогава отнесе някакви международни награди. Имам се някъде на снимка с него като му ходих на свиждане в болницата. Убиха го година или две по-късно, след като разобличи юристката на ЕРА-3, една еврейка. И сега възприемам тази епидемия от самозапалвания твърде тежко. Виждал съм какво е. За да направи човек това, е нужно да са го довели до пълно отчаяние. Нима никой не го разбира?

Намерих и снимката.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 19.3.2013, 15:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ето и публикацията за самозапалването на Георги. За Симо нямам никакви документи. Но има живи политически затворници и те помнят.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Van
Публикувано на: 19.3.2013, 16:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 5 356
Дата на регистрация: 13-February 13



Чувал съм жестоки истории за женските комунистически концлагери. Известната надзирателка и садистка от Белене Юлиана Ръжгева, която преди няколко години се обеси, се е смятала навремето за голяма хубавица и ако в лагера попаднела хубава жена или момиче, изродката му палела косата. Някои от жертвите й оставали с тежки изгаряния за цял живот, други умирали в мъки.
Дано изроди като Ръжгева и на оня свят да нямат покой!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.3.2013, 17:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Хората се самоубиват, а медиите ги представят за виновни

http://faktor.bg/mnenia/lacheni-carvuli/73...za-vinovni.html


Неописуема трагедия!!

В същото време нашите медии отделят на това ужасяващо събитие една малка бележка, но нещо повече!

Вместо да потърсят не просто мнения на психолози, а и на т.нар. духовни водачи (доколкото ги има, разбира се), вместо да намерят истинските причини за тези отчаяни действия, те се занимават с какви ли не "важни" неща:

- защо никой от министрите не искал да ходи в ТВ7;

-че Тайгър Уудс и Линдзи Вон били обявили интимната си връзка;

- интервю с Искра Фидосова (която и да е тя, явно е много важна личност на фона на самозапалите се);

- че "Левски" връщал Боримиров за треньор;

- И т.н., и т.н.

За съжаление не само традиционните медии, но и ние - пишещите в Интернет - не сме кой знае колко по-добри.

Все още мнозина дори не знаят името на самозапалилия се на 18-и февруари Траян Маречков; ако го потърсите в Гугъл, ще видите, че името му е публикувано предимно във вестниците "Борба" или "Струма"... Проправителствените медии го обявиха за психично болен. Досещате се защо, нали? Един вид, не е протестирал, не е бил отчаян, а "просто" не е бил с всичкия си! Можем да се досетим, че източниците на тази пропагандна теза са били в МВР, а може и още да са там на работа.

По същия начин медиите предадоха информацията за Даниела Накова, открита в пловдивския парк "Младежки хълм". Забележете, че в този случай медиите цитират "разследващите", демек МВР им е дало тази информация! Информация, която би трябвало да е следствена тайна. Информация, която по недопустим начин представя жертвата за виновна!

Освен тях тримата, срещу живота си протестираха по този трагичен начин още и: Венцислав Василев, Пламен Горанов, Димитър Димитров. Не сме чули и прочели кой знае какво за тях в нашите независими медии, нали?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.3.2013, 18:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



" ...когато станело съвсем нетърпимо и хората започнели да избират смъртта пред живота, щяла да дойде змията."


Светците са тези, дето ще изберат смъртта пред живота. Неканонизирани светци ще останат, истински, понеже пламъкът от горящите им тела ще разпръсне мракът тегнещ над националния ни дух.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) « първа ... 4 5 [6] 7 8 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020