www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Рибново


Страници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Рибново, новият Тъмръшки клин
Йордан_13
Публикувано на: 17.1.2012, 10:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (merry @ 17.1.2012, 04:10 )
Че Бог е един, казвам по няколко пъти на ден, не бери грижа. Не искам да бъда българка, аз просто съм. И от смърт не се плаша. Съдба... В свят, пълен с омраза не е лесно да се оцелява, ако вярваш в един Бог.

Един вярващ мюсюлманин изповядва вярата си искренно. И дори прадядо му да е приел религията насила, това не може да промени неговата вяра и възпитание, не разбираш ли?

Тъпото е, че след обиди и бан – не бан, пак не обърна внимание на основното, което ти говоря. Защо така не можем да се разберем с теб, не знам. Не проследи мисълта ми за сценария и сценаристите, за нагласената политика в местата, населени с мюсюлмани. За игрите на ДПС и тези на "Родина" (и съответно ГЕРБ). Това беше важното във всичките думи, дето изписах. Бъркам ли някъде в изказа си или просто не те интересува истината...

Той и имамът на Рибново изповяда своята вяра искрено. От искрената изповед на своята вяра от рибновци, самата ти, както показа, и по един доста наивен начин даде сведения за техния комиталък срещу Българската държава, независимо дали тя е република, царство, социалистическа или демократическа. Не виждам искреното изповядване на ислям от памаците да носи ползи на Българската държава, а точно обратното.
Българка си, добре. Щом си Българка, защо защитаваш и не осъждаш поведението на имама на Рибново?
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 17.1.2012, 11:07
Quote Post












От всички небългари ще има разлика какви точно са все пак. Едните, дошли като бежанци в Безвремието, статутът им ще е определен - бежанец с временно пребиваване. Докато си възстановят там държавите.

За тези, родени преди Събитията с български паспорти и самоопределящи се като небългари ще ги делим на две групи. Едните може да са арменци, руснаци, женени за българи или заселили се тук с наша покана от дълго време. Тези хора ако си спазват законите просто няма да имат достъп до оръжие и държавно управление. Иначе ще си имат същите права и задължения като българите, без отговорността да носят управлението и защитата на Саракта.

За другата група обаче ще обърна специално внимание. Това са наследници на народи, дошли по земите ни без съгласието на българския народ. Или като нашественици или доведени от тях, за да мачкат българите. Сещате се за кои народности става дума - турци и доведените от тях в османското робство цигани и евреи.
По всички международни закони окупатори и наследниците им нямат право на малцинство. Аналогът е все едно американски войски да имат претенции, че Ирак е тяхна държава и трябва да им се спазват правата като малцинство.
Така че тия, които се самоопределят като небългари от подобни народи - за тях търпимостта ще е още по-малка. Особено след всичко, което сториха в последните години. За тях си запазваме правото при най-малкото нарушение на българските закони - за яката и към Анадола (или каквото е останало от нея). Разбирай в случая и носенето на гъжви.
Това е положението, така че в Безвремието възстановяването на свещения Саракт няма да мине съвсем гладко. Наричайте го фашизъм, комунизъм, диктатура - все ни е тая.
Top
18j
Публикувано на: 17.1.2012, 16:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11





Според мен основен проблем е това че според закона гражданите на републиката България не се идентифицират по произход - официално пред институциите и за паспортите. Въпреки че на пръв поглед не изглежда основен проблема, но нали малките камъчета обръщат каруцата. Няма да изяснявам тук защо е толкова сериозен проблема, но ето например едни цигани в един момент се пишат българи което петни името на страната а в друг си се пишат цигани (роми) като искат да се пишат различни и онеправдани. А и двете нямат никаква юридическа или институционална стойност - нито характеристиката българин нито характеристиката циганин. Оттам не може да се зададат ограничения кои длъжности да се заемат от българи и така става възможно президент на България да стане помак, само щото бил роден на територията на България. Е да ама той не защитава националния интерес!

Така че както с референдум това всичкото може да стане и елегантно - промяна в закона - въвежда се български и небългарско произход или самосъзнание (диалектиката няма значение) - прави се преброяване, където небългарите ще са горди да се пишат помаци, цигани или каквито там - след което се въвеждат законодателните промени че небългари не могат да участват в държавните процеси.
Интересни времена настават. Ще се учудите небългарите какъв консенсус съществува сред масата Българи с национално самосъзнание. Това дали ще бъде очистена държавата от небългари не е под въпрос - то ще стане и то съвсем скоро. Въпроса е дали ще стане елегантно и без съпротива или ще се даде възможност на по-крайно настроените националисти да се развихрят! Така че колкото по-силна съпротивата толкова по мощна ответната реакция. Просто така е угодно на Небето - България да е на Българите!



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 17.1.2012, 16:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (merry @ 17.1.2012, 04:10 )
Че Бог е един, казвам по няколко пъти на ден, не бери грижа. Не искам да бъда българка, аз просто съм. И от смърт не се плаша. Съдба... В свят, пълен с омраза не е лесно да се оцелява, ако вярваш в един Бог.

Един вярващ мюсюлманин изповядва вярата си искренно. И дори прадядо му да е приел религията насила, това не може да промени неговата вяра и възпитание, не разбираш ли?



Значи според мен Бог не е един! Че е един Бога се претендира в едва да кажем 5% от историята на всички човешки цивилизации - и то в епоха когато човека е станал безчувствено материалистично животно което изобщо не отчита Бога като някакъв фактор в битието. Боговете са много и Божествата още повече - въпроса е на кой от тях се кланя отделния индивид и това е тясно свързано с произхода му!
Аз така разбирам призива на Йордан да кажеш че е Един Бога - да назовеш на кой Бог се кланяш и това ще подскаже от какъв произход си!
А ти мери излиза че се не се кланяш на Един Бог с тоя ала където постоянно го пробутваш - той не е Българския Бог алато. Тва с фурнаджийската лопата - тука ала там Тангра ми е много странно и изобщо не е интересно! Тюх, мери пак развали позитивното впечатление което ми беше оставил от темата с чалгата - ама на кой ли пък му пука.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2012, 14:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 17.1.2012, 18:29 )
QUOTE (merry @ 17.1.2012, 04:10 )
Че Бог е един, казвам по няколко пъти на ден, не бери грижа. Не искам да бъда българка, аз просто съм. И от смърт не се плаша. Съдба... В свят, пълен с омраза не е лесно да се оцелява, ако вярваш в един Бог.

Един вярващ мюсюлманин изповядва вярата си искренно. И дори прадядо му да е приел религията насила, това не може да промени неговата вяра и възпитание, не разбираш ли?



Значи според мен Бог не е един! Че е един Бога се претендира в едва да кажем 5% от историята на всички човешки цивилизации - и то в епоха когато човека е станал безчувствено материалистично животно което изобщо не отчита Бога като някакъв фактор в битието. Боговете са много и Божествата още повече - въпроса е на кой от тях се кланя отделния индивид и това е тясно свързано с произхода му!
Аз така разбирам призива на Йордан да кажеш че е Един Бога - да назовеш на кой Бог се кланяш и това ще подскаже от какъв произход си!
А ти мери излиза че се не се кланяш на Един Бог с тоя ала където постоянно го пробутваш - той не е Българския Бог алато. Тва с фурнаджийската лопата - тука ала там Тангра ми е много странно и изобщо не е интересно! Тюх, мери пак развали позитивното впечатление което ми беше оставил от темата с чалгата - ама на кой ли пък му пука.

Бог винаги е бил един, Проявите му са многолики, защото човека ги възприема с ума и очите.
Тя трябва да каже" Един е Българският Бог и човекът е негово дете" или "Един е Българският Бог и българите са негов народ", за да стане негово Слово сред памаците и турците в България, да им каже: "Алла вече не иска да го наричате Алла, той ми рука, наричайте ме Тангра и ми се молете с това име, и аз ще ви донеса благодат, благоденствие и мир в душите".
Това е началото на тяхното възкресение. Те нямат друг път. Останалото е гибел в геената огнена.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2012, 14:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А ето ви отново тук вярата на примитивните според тъпите хамеригоси, диваците - индианци. Те са възприели Тенгрианството като децата, чрез духа си, а не чрез ума, който е основата на битието на европееца, поради което той си остава човек на технологиите, но не и на културата. Най-чистото отразяване на Тенгрианството имаме при индианците! Ето виж как те ти говорят за Единия Бог и неговите Проявления - Кръговете в Кръгове, как говорят за Умай, която наричат Умане! Да се учим от децата!
======================================================


(Куцият Елен за вярата на сиуксите)

Всяко нещо, дори и да е дребно и маловажно, има дух, даден му от Уакан Танка. Тункан е това, което може би ще наречете бог на камъните, но той също е част от Великия Дух. Боговете са отделни същества, но всички те са обединени в Уакан Танка. Трудно е за разбиране - нещо като Светата Троица. Не можеш да го обясниш освен чрез връщане към идеята за "кръговете в кръгове", духът, който се разделя в камъни, дървета, дори дребни насекоми като прави всички тях "уакан" (демек свещени) с вечното си присъствие. И обратно - всички тези безбройни неща, които образуват вселената, са обединени в този Прататко Дух.
Смятаме че Тункан - богът на камъка - е най-старият дух, защото е най-твърдият. Символизира възпроизвеждането -нали се сещаш - мъжката част. Твърд, изправен и пронизващ -като остриетата на копията и стрелите, които изработвахме от камък едно време.
Тункан, духът, на камъка; Уакиян, духът на гръмотевицата; Такусканшка, духът на движението; Унктехи, водният дух - всички те са уакан: мистериозни, прекрасни, непонятни, свещени. Те всички са част от Великата Тайна. Това са нашите велики свръхестествени същества, които ни водят до една друга форма на символика - магията на числата, която споделяме
с много други народи. Четири е числото, което е ти-уакан, най-свещено. Четири символизира Татуйе Топа - четирите посоки на света. Един от неговите главни символи е Умане. Представлява неизползваната земна сила. С това имам предвид, че Великият Дух излива огромно, невъобразимо количество сила във всички тези неща - камъни, мравки, листа, вихрушки - каквото се сетиш. Но той има още толкова останала енергия, която не е използвана, която е неговият дар за получаване и трябва да бъде използвана мъдро и с мярка, ако ни бъде дадена част от нея.
Тази сила се символизира от Умане. В стари времена мъжете обикновено имали олтар на Умане, направен от натрупана пръст в своите типита за специални случаи. Той бил толкова уакан, че не можел да бъде докосван или човек дори да си държи ръката над него.
И до днес все още издигаме олтари - купчини пръст, украсени с връзки тютюн и знамена - за нашите юипи церемонии.
Четири, свещеното число, символизира също и четирите ветрове, чийто символ е кръстът.
Магическата торба на Великата Тайна съдържала четири пъти по четири неща. Унктехи, водният дух, създал земята и човешките същества върху нея. Всичко води своето начало от водата. Унктехи ни е дал тази торба пълна с Тайни. В нея пухът на лебеда символизира всички птици, снопчето бизонова козина представлява животните на четири крака, тревата — всички билки, корите и корените - дърветата. Вързопчето съдържало четири вида кожи от птици, четири вида кожи от жи-вотни, четири вида растения и четири вида скали и камъни.
Четири неща са направили Вселената: земя, въздух, вода и огън.
Ние, сиуксите, говорим за четирите добродетели, които] мъжът трябва да притежава: смелост, щедрост, издръжливост,
мъдрост. За жената те са: смелост, щедрост, честност и раждането на деца.
Ние, сиуксите, правим всичко четири пъти: четири пъти смукваме дим, когато пушим лулата на мира.

Изливаме вода четири пъти върху нажежените камъни по време на церемонията на изпотяването. В продължение на четири нощи търсим видение при ханблечия. Мъжете се въздържат от женска компания в продължение на четири дни и нощи преди важна церемония. Жените на свой ред стоят извън общия лагер в продължение на четири дни, когато са ишнати - в менструация - или след като са родили. Поне така правеха.
Седем е също свещено число и символизира седемте лагерни огньове на народа сиу, седемте свещени церемонии, седемте подгрупи на тетон - сиу, но четири е по-уакан. Издигаме четири цветни знамена за всички наши церемонии, което ме подсеща за символиката на цветовете.
Черният цвят представлява запада; червеният - севера; жълтият - изтока; белият - юга. Черното е нощта, тъмнината, мистерията, слънцето, което е залязло. Червеното е земята, камъкът за лули, кръвта на хората. Жълтото е слънцето, когато изгрява от изток, за да огрее света. Бялото е снегът. Бял е слънчевият блясък в зенита си.
Червено, бяло, черно, жълто - това са истинските цветове. Те ни дават четирите посоки, които можем да наречем и път на нашите молитви. Една от причините да сме толкова очаровани от тези цветове е, че те символизират човешкото единство - че черната, червената, жълтата и бялата раси са наши братя и сестри.
Думите също са символи и носят голяма сила, особено имената. Но не Чарлс, Дик и Джордж. Няма много сила в тези имена. Но Червеният облак, Черният Елен, Вихрушката, Две Луни, Куцият Елен - тези имена имат връзка с Великия Дух. Всяко индианско име има своя история, видение, търсене на
вещи сънища. Получаваме големи дарове от източника на§
името; то ни свързва с природата, с народа на животните. Т«
дава сила. Можеш да се осланяш на името си, да черпиш сшш
от него. То е специално име за теб и единствено за теб - нга
нещо подобно на Дик, Чарлс и Джордж.

Всяко индианско име разказва история, която остава!
скрита за външните хора, освен ако не им бъде обяснена. Вземи например нашия известен вожд Човекът-Който-Се Страхува-от-Коня-Си. Звучи смешно на английски. Човекът-Който-Се-Страхува веднъж повел воините в битка срещу врага, който се обърнал в бяг. Шаманите искали да го почетат и
затова му дали това име, което всъщност означава: той е толкова смел, че враговете му бягат само като зърнат коня му, дори и той да не е върху него. Това е силно име. Той живял, съобразявайки се с него.
Освен имената, с които сме известни, ние, сиуксите, имахме и тайно второ име, което никога не биваше изговаряно на глас. Това е нашето име за късмет, за дълъг живот. Понякога дядото или шаманът дава на детето това тайно име, но най-добре е да се отиде при уиикте за него.
Уинкте са мъже, които се обличат като жени, изглеждат, като жени и се държат като такива. Правят го по свой личен избор или подчинявайки се на вещ сън. Не са като останалите мъже, но Великият Дух ги е направил уинкте и ние ги приемаме. Смята се, че тези мъже притежават дарбата на пророчеството и тайното име, което уинкте дават на дете, се счита за особено могъщо и ефективно. По-рано бащата на детето е давал хубав кон на уинкте в замяна на такова име.
За белия човек символите са просто приятни думи, за които да размишляваш, да ги въртиш из ума си. За нас те са нещо много, много повече. За нас целият животът е символ, който трябва да се изживее.
PMEmail Poster
Top
merry
Публикувано на: 18.1.2012, 17:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 119
Дата на регистрация: 30-August 07



...................
"Българка си, добре. Щом си Българка, защо защитаваш и не осъждаш поведението на имама на Рибново?"
...................

Йордане, за имама на Рибново нищо не съм казала, няма и да кажа. Въобще не го знам кой е, какъв е и какво върши. Съответно не мога нито да го защитавам, нито да го осъждам. Дадох факти, за да се разбере проблема Рибново. Основата на този проблем съвсем не е изучават ли децата в училище религия или не. В основата стоят едни долни политически номера.
PMEmail Poster
Top
merry
Публикувано на: 18.1.2012, 17:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 119
Дата на регистрация: 30-August 07



18j щом смяташ, че Бог не е един, ок, твоя си работа. Аз обаче няма как да кажа на кой Бог се кланям, защото за мен си е Един Единствен. Няма тоя Бог и ония Бог. Така смятам аз, в това вярвам и не го "пробутвам" на никой. Вие ме питате. Няма никаква "фурнаджийска лопата", просто нямам проблем с имената, припознавам го с различните му имена, стига разбира се да става въпрос за Бог, а не за някакво нисше извънизмериално същество. И Бог няма националност. Турците смятат, че Тенги е тяхно старо турско божество (справка: идеологията на "Сивите вълци"), вие смятате, че Тангра е български бог, а пък аз приемам, че Тангра и Бог (Единствения) са едно и също нещо, и че на Него не може да му се приписва никаква националност. Не знам дали е интересно или не, но със сигурност е много просто. Може да го наричам и Аллах, може и да си му измисля някакво друго име, но аз пак ще имам предвид едно и също – Единствения Бог. Ислямът и тенгрианството не си противоречат в същината си. Според мен.
Съжалявам, че ти развалих "позитивното впечатление", но няма нищо лошо в това, че не мислим еднакво. Еднаквото става излишно – Вселенски закон.

Съгласна съм, че името носи много голяма сила, но не виждам проблем в името "Аллах", това си е много стара арамейска дума за Бог, използвана и преди Мухаммед.
Суфиите например смятат, че всички имена на Бог са дадени от човека, а единственото му естествено име е "Ху". Затова в прекрасните песни на суфии, шиити, алиани, бекташи... се пее "Аллах Ху" или "Ху Аллах". Събират двете имена без противоречия. Дори наскоро чух суфиска песен, в която фразата "Няма друг Бог, освен Аллах" се пееше като "Няма друг Бог, освен Ху". (?)
Ето една суфиска притча:

"Един дервиш запитал Баязид Бистами:
- Кое е най-великото име на Аллах (Бог)?
Баязид отговорил:
- Синко, кое от имената на Аллах не е велико? Не се заблуждавай, всички Негови имена са велики. Ти, ако искаш Той да приеме молитвата ти, старай се да пазиш сърцето си само за Него. Неговите имена не достигат заблудените сърца. Обаче до изпълнените със светлината Му сърца Той винаги стига чрез много Свои имена."

Много правилно.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2012, 17:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Не е точно така, като кажеш "Бир Тенгри" може да станеш българка, но като кажеш "Алла" си оставаш гаджалитет от класа и Българският Саракт те изритва към Анадола. Смяната на Прозвищата не е механично, тук се сменя цялостно и възприятието и никакъв Муххамад не играе никва роля smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Исляма е примитивна вера, присвоява единобожие, за да се освободи от многобожие, а ние сега искаме да ви освободим от исляма, връщайки ви изконното единобожие и сваляйки гъжвите ви в прахта.
Или ставаш "Бир Тенгри" или шут към Анадола, това е положението smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 18.1.2012, 18:00
Quote Post












Бог е един и това е част от божествената йерархия. Каквато след време ще бъде и Саракта - с един Кан. Наричаме го Български по съвсем конретни причини, които са обяснени ясно в този сайт.
Всички останали "богове", божества, демони, алпове, светци, духове и т.н. са си по-надолу в йерархията. Там и с право можем да кажем, че духът Шекина (или както се знае Йехова) си е еврейски.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2012, 18:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Не искате покръстване, добре, няма да ви "кръстим",само ще ви сменим Бога smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2012, 18:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Смяната на Алла с Тангра изисква освен промяна във вътрешния мир и промяна във външната одежда, която символзира вашето присъствие в една нова духовна общност. Гъжви долу, шалварите в печката, требе си пуснете чумбас и някои други такива дреболии, които ще уточним по-нататъше. Но с гъжви, шамии и шалвари, не върви да славославяте Тангра smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 18.1.2012, 23:28
Quote Post












QUOTE
Така че както с референдум това всичкото може да стане и елегантно - промяна в закона - въвежда се български и небългарско произход или самосъзнание (диалектиката няма значение) - прави се преброяване, където небългарите ще са горди да се пишат помаци, цигани или каквито там - след което се въвеждат законодателните промени че небългари не могат да участват в държавните процеси.

Това се подразбира от самосебе си. Естествено че ще е в началото, а не след като Саракта достигне своята мощ. Лоялноста се показва в нужда, а не на софрата. Дори да останат няколкостотин хиляди, самоопределящи се като българи. Нито самото преброяване ще е в сегашния му вид. Просто старейшините на селото, заедно с апостолите на Саракта ще съберат хората и ще ги питат преди да ги впишат в кетапа - българин ли си или не. Ако Хасан каже - българин е ясно, че преди да получи оружие и право да гласува в събора ще трябва да свали гъжвите и шалварите. И да каже "Един е Българският Бог и българите са неговия народ". Не знам що си мисля, че в тия времена много от помачените ще го кажат с готовност. Особено ако голяма част от Туркия зачезне нанякъде и минат през Отключеното Небе или видят Слънцето да изгрява от запад, а къщите им да са още тук, в свещената България.
Top
18j
Публикувано на: 20.1.2012, 13:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11





мери, толкова са ти примитивни вижданията за Бога, колкото могат да са само на един помак или на един атеист. Мислех изобщо да те игнорирам, но ми се ще да вметна някои забележки на вниманието на всички тук четящи.
Тангра не може да бъде алах и алах не може да бъде Тангра при никакви поврати и обстоятелства, нито пък презряният и прокълнат от Българската Родова Памет ялллаа може да бъде Българския Бог. Самите енергийни стойности са им различни и това че си безчувствена по тази проблематика, но я коментираш разпалено е доста дразнещо! Обаче да ми коментираш Българския Бог от гледната точка на разни притчи за дервиши, имами, султани и ходжи - презряни от Българския народ е толкова жалко, че ми става смешно на колко низко еволюционно, енергийно и вибрационно ниво сте всички последователи на мухамета.

мери, според мен ти изобщо не знаеш на кой свет се намираш, кое ти е горе, кое ти е долу и къде се срещат двете! Само да ти кажа, че човекът съдържа в себе си един енергиен поток, концентриран в 7 центъра и самото естество на молитвите и духовните практики насочва по определен начин енергията, която от своя страна определя и помислите и страстите на човека. Това гъзурчене където го извършват в исляма и между другото в юдея е по същество като технология - теглене на енергия от долу и качване на тези долни енергии по горните енергийни центрове! Това по същество е сатанизъм, ако знаеш какво е сатана и как циркулира енергията която от него извира. По същото време и в двете религии се залупват да не би случайно нещо да ги осени от Горе! Заради това, но не само вашите духовни водачи функционират от първо второ най-много трето ниво, а сега отиваме резко на четвърто и затова се радвам, че може да зачезнете на групи незнайно къде от този свят.

А що се отнася до Тангра - незнам дали си чел съответните теми в този форум и какво мислиш за тях, но всъщност това няма никакво значение.

Различни сме били, а?! Ше ти кажа че изобщо не сме различни Българите - напротив - сърцата на събудените Българи вибрират като едно сърце, мислите им протичат като една мисъл и целия Божествен енергиен поток движи ръцете им като едно! Ние всички сме си обещали преди да дойдем в тези тела, по това време, че щом настъпят тежките моменти - ще се съберем заедно и ще се борим като един. И аз не ти говоря наизуст и по принцип, а ти говоря от личен опит! Един фантастичен опит, който ми дава спокойствие и увереност в идните дни.

Сега вече не става дума, мери, да философстваме по форумите кое е бог и кое е мог! Кой разбрал- разбрал - другите има да патят. Сега е време да се запретват ръкавите и да се бачка здраво за Майка България! Часът удари и в момента текат последни разпивки. Съвсем скоро кръчмата затваря и ще трябва сметките да се оправят или да се съберат вересиите - както е обичайно да се казва в този форум. А това с чалмите, потурите, минаретата и турския език на Българска земя е вересия, която няма аз да я плащам, а ти и изменниците като теб!



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 20.1.2012, 13:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11





Що се отнася до Българския Бог Един изцяло съм съгласен с това:

QUOTE (anti666 @ 18.1.2012, 20:00 )
Бог е един и това е част от божествената йерархия. Каквато след време ще бъде и Саракта - с един Кан. Наричаме го Български по съвсем конретни причини, които са обяснени ясно в този сайт.
Всички останали "богове", божества, демони, алпове, светци, духове и т.н. са си по-надолу в йерархията. Там и с право можем да кажем, че духът Шекина (или както се знае Йехова) си е еврейски.


..докато тук:

QUOTE
Бог винаги е бил един, Проявите му са многолики, защото човека ги възприема с ума и очите.


ще си запазя правото за някои коментари, но в никой случай не бих седнал да споря с Анти и Йордан понеже от толкова изписано в този форум са ми дали насока да осъзная невероятно много неща и да стигна до толкова заключения, че само мога да съм благодарен.

От всичко преживяно благодарение на участието ми тук - към горните две твърдения само бих добавил че човека, като най-низко стъпало в проявите на Йерахичните нива, не би трябвало да игнорира онези, които са над него и се проявяват в неговото битие. Това е една огромна грешка, за която можем да си направим равносметката едва сега 2-3000 години по-късно. ХОРата само могат да се учат от по-горните йерархии, но ние Българите - родените души на тази земя България си имаме Тангра, нашият Бащица и можем да общуваме директно с него. Тогава Той ни отговаря.

А яллла - мери - ако сънуваш тия дни как те набиват жив на кол в името на яллла, пред цело село, понеже не искаш да издадеш Българския Бог. Как колеца се отрива о всичките ти вътрешни органи, ама да не вземеш да издъхнеш преди да те изправят набит на кола да висиш...!! Тогава ще разбереш разликата между Тангра и алах и какво става когато не Го зовеш по Име!




--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020