www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА????


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА????
r1970
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 51
Дата на регистрация: 28-July 05



"Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости."
КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА????
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Достатъчно ясно е. Няма да преча повече. Конунизирайте се на воля. С другарите от ДС, те са много готини хора, както чувам напоследък. Но без ме, аз не ви трябвам.


--------------------
PM
Top
r1970
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 51
Дата на регистрация: 28-July 05



ЯСНО - СЛЕДВАШ БИБЛЕЙСКАТА МЪДРОСТ "НЕ ХВЪРЛЯЙТЕ БИСЕРИ НА ПРАСЕТАТА". АЗ ПЪК СЕ ПРИТЕСНИХ, ЧЕ НЯКОЙ ТИ ЗАПУШВА УСТАТА.
Е, ЩОМ И ТАКИВА КАТО ТЕБЕ СЕ ОТКАЗВАТ, МАЙ Е ВРЕМЕ ЗА УПОКОЙНА МОЛИТВА.
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (r1970 @ Aug 8 2005, 02:16 PM)
ЯСНО - СЛЕДВАШ БИБЛЕЙСКАТА МЪДРОСТ "НЕ ХВЪРЛЯЙТЕ БИСЕРИ НА ПРАСЕТАТА". АЗ ПЪК СЕ ПРИТЕСНИХ, ЧЕ НЯКОЙ ТИ ЗАПУШВА УСТАТА.
Е, ЩОМ И ТАКИВА КАТО ТЕБЕ СЕ ОТКАЗВАТ, МАЙ Е ВРЕМЕ ЗА УПОКОЙНА МОЛИТВА.

малка корекция: Не ХРАНЕТЕ свине с БИСЕРИ!

В нашия фолклор има "контра"-Мъдрост:
Хубавите ябълки - ПРАСЕТАТА ГИ ЯДАТ.
.........................

Не съм изненадана от СТАНАЛОТО.

Въздържам се да квалифицирам пишещите в `другия` сайт или да `адвокатствам` на Елтимир. Различията във Визиите им за Каузата са Непреодолими на този етап.
..................................




--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, донна Клара..
Рамиро


--------------------
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Крал, крал - Симеон. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 8.8.2005, 20:00
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Елтимир @ Aug 8 2005, 08:04 PM)
Да, донна Клара..
Рамиро


smil3dbd4d75edb5e.gif

"О МИт, ... ПОСПРИ!"

smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



А чудя се какво ли ще е този сайт без Елтимир? Не е ли той в последно време самотния войн на Тангра? Забавна история. Защо всички способни хора са гонени и са им взимани творенията? Странни неща се случват на тази земя нашата. Както Коловрат пеят Изходит старие, приходит младие, (извините ма не съм на ти с руския) ама като ги няма младите какво става?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Елтимир е като древните пророци - никой не го разбира и се страхува от него.... Ще минат стотици години и хората ще му направят паметник, туристически брошурки и подходящи СД-та с музика по негови произведения....

А днешните предатели ще го плюят, ще му се присмиват, ще се страхуват за кожата си и ще се правят на "родолюбиви българи".

За мен Волен е лигльо, който се страхува и се опитва да бъде "пилитически коректен" както и Боян Расате от БНС - "Ще скоча, ама ако не е високо..." (Аз между другото развивах тази тема в други форум и ме оплюха - исках само да обясня, че да си печеливш политик трябва да си "поилитически коректен"....обаче си отнесох майните - не че не ми достави удоволствие, защото това доказа, че ние българите сме си ебали майката с извинение и не играем по свирката на някой....")

И все пак Волен скочи. Не знам дали е подкупен, както хиляди българи твърдят, но все пак е единствената ни БЪЛГАРСКА партия и аз ще си гласувам до дупка за нея. Жал ми е, че Елтимир и другите от Войните не са там, но го приемам като акция за събуждане на българите, а това не е малко.

Елтимир е много душевни нива над нас и понякога неразбираем за простолюдието като мен и все пак неговите книги и материали ни отключват вратите към недосегаемото.

За да успее обаче Елтимир трябва да се принизи до нивото на днешните българи, а доколкото виждам това на му е по силите и нервите. Това значи да обяснява едно и също нещо по няколко пъти и по няколко начина неща като "Ако се наведеш под кръста надолу да гледаш рибите от моста, ще паднеш...".

Ако все пак има търпение и желание да ни учи:

Елтимир, моля те пиши - аз лично попивам всичките ти материали.....докато ги разбера.....
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (bgskin @ Aug 8 2005, 11:36 PM)
А чудя се какво ли ще е този сайт без Елтимир? Не е ли той в последно време самотния войн на Тангра? Забавна история. Защо всички способни хора са гонени и са им взимани творенията? Странни неща се случват на тази земя нашата. Както Коловрат пеят Изходит старие, приходит младие, (извините ма не съм на ти с руския) ама като ги няма младите какво става?

Ще опитам да съм "литератерно" лаконична, bgskin.
1. Без постингите на Елтимир този сайт ще е Българска Информационна Библиотека (с Уникалните му авторски материали на "Портала") и говорилня.
2. Без творчеството му ... ще стане ... говНорилня, като много такива, съществуващи в нета.
3. Ангел Грънчаров-Елтимир не е бил Самотен Воин преди 15-ина години - от "ДС" ИЗЗЕХА архива му, заедно с пишещата машина, но Тогава е имал Приятели и Съратници.
Днес написаните от него слова се ПАЗЯТ в много архиви - на Воините, които той Упреква в слабост.
4. Закономерни са и атаките срещу ИДЕОЛОГА на Движение "Воини на Тангра" от страна на `служби`и бивши съмишленици.
Първите Осъзнават Силата на СЛОВОТО му - Идеята за Българщината и опасността за властимащите, ако ТАЗИ ИДЕЯ се споделя И РЕАЛИЗИРА от мнозинството българи.
Другите - осъзнават собствената си слабост, защото СА се огънали под тежестта на отговорността да ПРОПАГАНДИРАТ ИДЕЯТА с Личните си Действия. И са ПРЕДАЛИ не само Елтимир, а и КАУЗАТА на България.
5. Липсва ПРИЕМСТВЕНОСТ - за това си прав. Прекъсната е връзката в предаването на ЗНАНИЕТО: преди време Колобрите са го криели и са го `подавали` само на "Търсещите". Затова е толкова малко достигналото до наши дни. Днес Елтимир боила колобъръ ТЪРСИ на Кого да предаде Знанието и ... се оказва, че ...
Спирам дотук. Изводът си направи сам.
6. Вместо `точка` ще дам "връзка" (мразя чуждицата `линк`) към 2 "ЗОВА" , на двама ЖИВИ Български колобри. Прочети:

http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=174
http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=135

УСПЕХ!


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, но тогава, перди години ченгетата не посягаха на деца. Вече посягат. И смейте да кажете нещо срещу подполковник Петър Петро, шеф тна НСС - Ботевград. Няма да посмеете, щото сте страхливци. Преди Елтимир имаше проятели. Сега има дърдорковци. Е, ще си воювам както си знам, но не знам кой ще загуби повече. Дори в предсмъртни конвулсии, аз пак ще се бия и ще нанасям поражения на враговете. А там, в Отвъдното дано ме посрещнат по подобаващ начин. Аз ще воювам, а вие си философствайте. Аз ще воювам без вас, в които някога вярвах и на които се надявах, че ще бъдеите с мен в труден час. Вие си философствайте без мен. Вие го решихте, не аз!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Mistique @ Aug 9 2005, 01:58 AM)
Елтимир е като древните пророци - никой не го разбира и се страхува от него.... Ще минат стотици години и хората ще му направят паметник, туристически брошурки и подходящи СД-та с музика по негови произведения....

А днешните предатели ще го плюят, ще му се присмиват, ще се страхуват за кожата си и ще се правят на "родолюбиви българи".

За мен Волен е лигльо, който се страхува и се опитва да бъде "пилитически коректен" както и Боян Расате от БНС - "Ще скоча, ама ако не е високо..." (Аз между другото развивах тази тема в други форум и ме оплюха - исках само да обясня, че да си печеливш политик трябва да си "поилитически коректен"....обаче си отнесох майните - не че не ми достави удоволствие, защото това доказа, че ние българите сме си ебали майката с извинение и не играем по свирката на някой....")

И все пак Волен скочи. Не знам дали е подкупен, както хиляди българи твърдят, но все пак е единствената ни БЪЛГАРСКА партия и аз ще си гласувам до дупка за нея. Жал ми е, че Елтимир и другите от Войните не са там, но го приемам като акция за събуждане на българите, а това не е малко.

Елтимир е много душевни нива над нас и понякога неразбираем за простолюдието като мен и все пак неговите книги и материали ни отключват вратите към недосегаемото.

За да успее обаче Елтимир трябва да се принизи до нивото на днешните българи, а доколкото виждам това на му е по силите и нервите. Това значи да обяснява едно и също нещо по няколко пъти и по няколко начина неща като "Ако се наведеш под кръста надолу да гледаш рибите от моста, ще паднеш...".

Ако все пак има търпение и желание да ни учи:

Елтимир, моля те пиши - аз лично попивам всичките ти материали.....докато ги разбера.....

Мистик, така ли те научиха твоите приятели от ДС, до поваш с четки. Четките обаче нещо не вървят, когато същите тези патриотични ченгета посягат на детето ти. Помисли, Мистик, ако същите чентета посегнеха на товето дете. Хайде, като си толко искрена, кажи нещо срещу полковник Павлин Димитров, който е инициатор на годостите! Хайде, кажи Мистик! Амя няма да кажеш, защото приятелството ти с ДС ти е по-скъпо от всякакви принципи. Гади ми се от вас, отвращявам се от вас!!! вие сте нищожества!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ще воювам сам и няма да е моя вината, ако на някого от вас нещо се случи. Вече не ми пука, копелета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ще ви скъсам!
Елт


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Самотен Воин
ВИП
Голям българин

Активен

Публикации: 332



Re: www.nezavisim.net - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НЕЗАВИСИМ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИ САЙТ
« Отговор #313 -: Днес в 03:10:03 PM »

Цитат на: Jordan_13 в Днес в 02:50:09 PM
Цитат на: Самотен Воин в Днес в 02:31:31 PM
Никога няма да имате истниски новинарски сайт, защото ви е страх да качвате опасните факти. пишете ннапример как НСС и полк. Павлин Димитров, зам. шеф на Наци.оналната полиция тръгнаха да воюват срещу детето ми, след като не успяха да уплашат мен. хайде, ама не смеете. Всички си глътнахте граматките! И утре, когато успея да убия някоя и друга дузина от тези копелета, ще питате "Ама защо, ама кака така". Квакате като жаби и нищо повече. Презирам ви.


А ти запознал ли си ги въобще за какво става въпрос? Като не го качват те, качи го ти, дай им пример! По възрастен си и по-опитен. Дай им пример за безстрашие сега, за да го имат като урок за безстрашие утре.


Къде да го кача? На оная си работа ли?
Валентин Златев, след като кланът Чорни му друпна килимчето, се сети да избива комплекси чрез атаки срещу такива като мен. И неговият кадровик, полковникът от ДС Николай Ненчев му посочвам мен като цел. Хубаво, ама ченгетата не тръгнаха да се занимават пряко с мен, ами поръчаха на тяхното агентче Цветомир Георгиев Йолов до почне провокациите. Дадоха му телефона на моята дъщеря и така почнаха провокациите. Денонощни заплахи, пред които ченгетата мълчат, отказват да вземат отношение. Хайде, де, нали сте герои, нали сте солидарни. Направете нещо да ви видя.
Аз ще направя и ще падат глави и ще има отнесени от реката /посветените знаят какво значи това/, но вас да ви видя като сте герои.


--------------------
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Звучи, някак си обиден, наранен и ядосан. Нормално за всеки човек най-скъпто са децата му и няма да го заболи толкоова, ако посегнат на него, боли повече, когато посегнат на децата ти. Лошо е, че такъв човек не намира подкрепа доста години, лошо е че той е мислил, че е намерил, но се е излъгал (боли когато те прдадат хора, който си мислил че са ти приятели).
Самотните вълци са най-опасни, най-кръвожадни не може да се предскаже къде ще ударят, а ако ударят се бият до смърт.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (bgskin @ Aug 9 2005, 02:16 PM)
Звучи, някак си обиден, наранен и ядосан. Нормално за всеки човек най-скъпто са децата му и няма да го заболи толкоова, ако посегнат на него, боли повече, когато посегнат на децата ти. Лошо е, че такъв човек не намира подкрепа доста години, лошо е че той е мислил, че е намерил, но се е излъгал (боли когато те прдадат хора, който си мислил че са ти приятели).
Самотните вълци са най-опасни, най-кръвожадни не може да се предскаже къде ще ударят, а ако ударят се бият до смърт.

На кого го казваш, на тях не им пука.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020