www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Момчетата от Сандански


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Момчетата от Сандански
balh
Публикувано на: 31.3.2013, 22:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



Така както са ни почнали чрез "законна" съдебна репресия много прилича положението ни на това през 19 век . Само че в онези години сме имали много повече възможности за контра мерки от сега . Ако почнат да се изброяват много хора ще изпаднат в униние .Трябва да се поучим от това което са правели дедите ни и малко по малко да почнем да го прилагаме. Само че ако стоим вътре в "системата" нямаме никакъв шанс ? Каква съпротива ще правим ако стоим в зависимост от собствените си врагове ? То и протестите за тока за това замряха . Как да отрежем това гнило дърво след като седим по клоните му ? В темата за Аерозолните атаки anti666 записа че не начина да се изолираме по планината защото няма къде да се скрием . Прав е ,но нали трябва да се разграничим от врага си за да воюваме с него ! През времето на борбата срещу османско-еврейското иго борбата е започнала в Балкана и е завършила пак там . Започнала е чрез исихиазма през 15 век и е свършила с Шипка през 19 век . Просто трябва да минем по този път, но този път много по бързо , защото нямаме време.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2013, 23:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



На 28.03.2013/четвъртък/ от 10.00 часа в Съдебната палата Софийският апелативен съд ще гледа мярката за задържане в ареста на Николай Йовев-Горския, който вече девет месеца от живота си е жертва на скалъпен съдебен процес целящ да го унищожи като личност, националист и млад човек, на който животът тепърва предстои. Наложеният стил на " тясно взаимодействие" между съда, прокуратурата и МВР е в състояние да пречупи и затрие всеки обикновен човек, който е дръзнал да бъде непокорен и да се изправи срещу системата, докато организираната и битовата престъпност процъфтяват необезпокоявани. Нека в четвъртък се съберем и покажем морална подкрепа за Ники и изразим протест срещу погазването на законите от страна на МВР, съда и прокуратурата. Да си националист, да си футболен фен, да имаш татуирани кръстове, да си палил факли на мачове, да участващ в протести срещу циганската престъпност - не е престъпление! СВОБОДА ЗА НАЦИОНАЛИСТИТЕ ОТ САНДАНСКИ!
===================================================

Имаше сигнал за "бомба" и Съдебната палата беше затворена близо 3 часа. Адвокатите на Ники изнесоха големи безобразия за работата на съдия Илияна Стоилова от Благоевградския съд, Апелативният съд сега ще проверява и на 03.04.2013 от 13.00 ще се гледа мярката за неотклонение.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2013, 23:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



За нарушения в гледаните мерки за неотклонение срещу Стоян Ставрев, един от обвинените за бомбения атентат в Сандански млади националисти, сигнализираха близки на задържаните момчета. Апелативен съд в София е разпоредил вътрешна проверка по случая, тъй като съдия Иляна Стоилова не е сложила подпис под протокола на гледаната мярка в благоевградския съд, което означава, че то не се е гледало и ще трябва да се проведе отново,Всяка мярка гледана в съда се води от съдия Стоилова, обект на проверката е, как тя е определена за съдия по делото.
По закон съдиите за подобни дела се излъчват на случаен принцип. Близки на Ставрев сигнализираха също, че полицията активно търси свидетели срещу националистите. Вече осми месец задържаните за взрива Николай Йовев, Стоян Ставрев, Александър Ангов и Васил Георгиев, лежат в ареста, като обвинението за убийство все още не е стигнало да съд.

Димитър Христов
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2013, 23:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Йордан_13 @ 1.4.2013, 1:22 )
За нарушения в гледаните мерки за неотклонение срещу Стоян Ставрев, един от обвинените за бомбения атентат в Сандански млади националисти, сигнализираха близки на задържаните момчета. Апелативен съд в София е разпоредил вътрешна проверка по случая, тъй като съдия Иляна Стоилова не е сложила подпис под протокола на гледаната мярка в благоевградския съд, което означава, че то не се е гледало и ще трябва да се проведе отново,Всяка мярка гледана в съда се води от съдия Стоилова, обект на проверката е, как тя е определена за съдия по делото.
По закон съдиите за подобни дела се излъчват на случаен принцип. Близки на Ставрев сигнализираха също, че полицията активно търси свидетели срещу националистите. Вече осми месец задържаните за взрива Николай Йовев, Стоян Ставрев, Александър Ангов и Васил Георгиев, лежат в ареста, като обвинението за убийство все още не е стигнало да съд.

Димитър Христов

Полицията търсела свидетели? Как да го разбораме това? Превода на изречението е следният: полицията търси лъжесвидетели; съдийката според закона била избрана на случаен принцип? Само дето нищо неслучайно няма в действията й, Трябва ни информация, чий човек е в съдебната система въпросната съдийка, към коя политическа партия членува. Щото си мисля, че членува в ГЕРБ. И няма да се учудя, ако се окаже и позната на Цветанов, оная каунъ с любимешката глава.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2013, 23:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (balh @ 1.4.2013, 0:41 )
Така както са ни почнали чрез "законна" съдебна репресия много прилича положението ни на това през 19 век . Само че в онези години сме имали много повече възможности за контра мерки от сега . Ако почнат да се изброяват много хора ще изпаднат в униние .Трябва да се поучим от това което са правели дедите ни и малко по малко да почнем да го прилагаме. Само че ако стоим вътре в "системата" нямаме никакъв шанс ? Каква съпротива ще правим ако стоим в зависимост от собствените си врагове ? То и протестите за тока за това замряха . Как да отрежем това гнило дърво след като седим по клоните му ? В темата за Аерозолните атаки anti666 записа че не начина да се изолираме по планината защото няма къде да се скрием . Прав е ,но нали трябва да се разграничим от врага си за да воюваме с него ! През времето на борбата срещу османско-еврейското иго борбата е започнала в Балкана и е завършила пак там . Започнала е чрез исихиазма през 15 век и е свършила с Шипка през 19 век . Просто трябва да минем по този път, но този път много по бързо , защото нямаме време.

В планината винаги има къде да се скриеш, стига да можеш да водиш планински живот. Трябва да се лишиш от много удобства на цивилзиацията, да не кажа - всичките, ако ще се води въоръжена борба оттам.
Но първом на нас ни трябва пълно познаване на противника, за да може, когато той предриема действия, ние да предприемаме ответни и със същата сила, а дори и с по-голяма, противодействия. Така, например, ако изградим такъв механизъм, за всяко неправилно отсъждане на съдийката, следва от наша страна наказание, дали то ще бъде материално или личностно, зависи от размера на белята дето е направила. противникът е организиран, значи ние трябва да бъдем по-добре организирани от него, за да успеем.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Данчо, позволи ми да ти възразя. Тоя път сами няма да се справим. Ще ни трябва помощта на външните българи. Най-вече на Волжските. Това са над 26 милиона! И са наши кръвни братя, знаят, че са българи по произход. Вчера една татарка от Казан ми писа, че знае, че е българка по произход. Преди време един чуваш ми написа: "Аз съм чуваш, значи аз съм българин". В Москва срещнах мишари, от Башкортостан. Те също се осъзнаваха, че са българи. Балкарците от Кавказ също се осъзнават като българи. Освен тях половината Русия е Българска. Да не забравяме, че много велики руснаци всъщност са българи. Суворов, Кутузов, Достоевски, Тургенев, Лев Толстой... Всички те са чистокръвни българи. Генерал Гурко си е рискувал живота в защита на българи с обясението, че той също е българин. И Украйна поне половината е българска. Анти666 ми пуска на диск украински песни, които едно към едно звучаха като български. Нашата победа ще дойде, когато Русия признае духовното върховенство на Българите. И това ще се случи. Българи отново ще бъдат на върха на великата Империя, простираща се от Великата Китайска стена до Рим. Предсказано е и ще бъде


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ 1.4.2013, 11:48 )
Данчо, позволи ми да ти възразя. Тоя път сами няма да се справим. Ще ни трябва помощта на външните българи. Най-вече на Волжските. Това са над 26 милиона! И са наши кръвни братя, знаят, че са българи по произход. Вчера една татарка от Казан ми писа, че знае, че е българка по произход. Преди време един чуваш ми написа: "Аз съм чуваш, значи аз съм българин". В Москва срещнах мишари, от Башкортостан. Те също се осъзнаваха, че са българи. Балкарците от Кавказ също се осъзнават като българи. Освен тях половината Русия е Българска. Да не забравяме, че много велики руснаци всъщност са българи. Суворов, Кутузов, Достоевски, Тургенев, Лев Толстой... Всички те са чистокръвни българи. Генерал Гурко си е рискувал живота в защита на българи с обясението, че той също е българин. И Украйна поне половината е българска. Анти666 ми пуска на диск украински песни, които едно към едно звучаха като български. Нашата победа ще дойде, когато Русия признае духовното върховенство на Българите. И това ще се случи. Българи отново ще бъдат на върха на великата Империя, простираща се от Великата Китайска стена до Рим. Предсказано е и ще бъде

Нямам нищо против от пълна подкрепа от страна на сънародниците отвъд Дунавска България, но ние тук, трябва да покажем, че можем да правим Орда. Иначе, закъде сме? Трябва да сме добре организирани, по начин, по който всеки пълноценно може да разгърне онова, което може и същевременно организацията ни да не е уязвима за противника. Противника е много добре организиран, той има дългогодишна практика в това, но нашият шанс е, че се е схематизирал и няма много нови идеи извън рамката на това, с което се легитимира. И тук е значението на Ордата.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Тук вече съм съгласен на 100%! Тук, в Дунавска България са върховните родове и ние трябва да дадем пример. Орда означава Ред, а не тълпа. Трябва да възродим Ордата, друг избор нямаме. А после другите ще ни последват.


--------------------
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Извинете за мнението ми,което не е конкретно по темата.С прочитането на идеите Ви,ясните цели,които поставяте,планът,който правите вдъхвате надежда,защото другото е празна приказка.Наслушал съм се, и начел на борци,които критикуват,а не поставят ясни цели и планове,по които да се води борбата.Продължавайте така,давайте ясни планове и цели.Давайте,защото,Вие сте по ерудирани от мен,и с по-голям опит.Хората се нуждаят от напътствия.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Болгар
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 31
Участник # 5 945
Дата на регистрация: 30-March 13



Няма насрочена дата за самото дело, иначе да, в Сряда ще се гледа пак мярката за неотклонение в Софийският апелативен. Само Стоян Ставрев бе пуснат и то от друга съдийка, а за вкарването им в листите на ВМРО няма значение дали са на първите места, щото така или иначе ВМРО няма да влезе в парламента, целта е да им се даде имунитет като кандидат-депутати, а Джамбазки това го прави, щото предимно момчетата от футболните агитки го вкараха в Общинския съвет на София и най-вероятно се стреми към нов мандат, да може да води сутрешни блокове и да прескача от предаване в предаване по телевизиите.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












В сряда, 3-и април същата съдийка ли Илияна Стоилова ще бъде?

По наши канали става ясно, че наистина Николай Йовев-Горския е тенгрианин. И макар да е върл националист, досега не е искал да се обвързва с организации. Визирам БНС, ВМРО и нашето Движение. Ето го обаче резултата.

Движение "Воини на Тангра" иска политическия затворник Йовев на свобода още в сряда. Българският Бог го повелява!
Не ни интересува какъв точно член там ще намерят да го пуснат до самото дело. Важното е в сряда да е освободен. Иначе ще се задействат други сили и на някоя гербаджийска пикла ще й се стъжни. И да са силни изродите материално, ние ги превъзхождаме духовно. Няма какво повече да се церемоним с тия. Трябва да се научат да не посягат на тенгриани.

Да получиш, трябва да дадеш. За да бъде освободено това момче, Небето си взе своето от мен лично.

Чакаме го освободен...
Top
anti666
Quote Post












Момчето се оказва, че е бил организатор на бунтовете срещу циганския произвол в Благоевград още от събията в Катуница, 2011г. Явно от тогава ушевците са го нарочили, това в комбинация с тенгрианските му възгледи.

QUOTE
съдийката според закона била избрана на случаен принцип? Само дето нищо неслучайно няма в действията й, Трябва ни информация, чий човек е в съдебната система въпросната съдийка, към коя политическа партия членува. Щото си мисля, че членува в ГЕРБ.

Малка справка и излиза, че мъжът на тая съдийка, Георги Стоилов е шеф на Районна прокуратура в Сандански. Някъде по белите държави това се нарича конфликт на интереси. Щото няма как съдийката и прокурора (или неговия шеф) да са рода. Остава и онзи психопат, дознателя с бурканите да им е шурек и картинката се заформя отвсякъде. Сладури
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ако това момче не бъде освободено, съдии и другата измет ги чака проклятието на Тертерите! Друго не мога да направя, но мога да осигуря мъчителната им смърт. А момчетата са герои, и един ден за тях ще се пише в учебниците по история.


--------------------
PM
Top
Van
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 5 356
Дата на регистрация: 13-February 13



QUOTE (Елтимир @ 3.4.2013, 9:09 )
съдии и другата измет ги чака проклятието на Тертерите!

Елтимире, а за тези съдии от Хасковския съд и за мастития /в прекия и преносен смисъл/ адвокат Марковски какво ще кажеш? Тези не са просто за проклятие, тези са за бавно и мъчително изличаване от лицето на земята.

http://www.blitz.bg/news/article/190991
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Преди малко получих от град Самара това: "А рядом с нами есть город Болгары, там есть церковь,в которой батюшка лечит молитвой.".
Ето я силата на Българския Дух!


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020