www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отново за пси-убийците


Страници: (9) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отново за пси-убийците
Елтимир
Публикувано на: 24.12.2012, 13:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Те продължават своята пъклена дейност. Въпреки усилията на хора като проф. Василев, въпреки моите усилия и усилията на хора като нас, пси-убийците вилнеят. Подпомагани от правителството на Боклука и на неговите тайни и явни служби, убийците продължават да убиват. Значи на мен поне не ми остава нищо друго, освен да продължа своята война срещу тях.

Кого убиват те, какви са техните цели? На прицел са най-вече перспективните личности. Хората, притежаващи потенциала и дързостта да се опълчат срещу Злото. Хората, притежаващи волята да впрегнат своите усилия за измъкване на България от блатото и за спасяване на българския народ от унищожение. Целта на убийците е да премахнат всяка възможност за спасението на България, да умъртвят всяка надежда. Такива хора биват убивани. Бива убивано бъдещето на България. С благословията на Боклука и със съдействието на служби като ДАНС. И пред нашите бездушни и равнодушни погледи. Твърдя го най-отговорно и нека ме изправят пред съд боклуците, ако им стиска. Обещавам им само едно: пред съда аз няма да мълча. Те го знаят, поради което няма да посмеят да ме съдят. Най-много да последва нов енергиен удар, като оня от четвъртък. Но момчето е жилаво и пак ще устои. А после?

Какъв е дотук резултатът от усилията на демократичните ни правителства и на убийствата на стотици, полезни за България личности? Резултатът го виждате с очите си. Какво виждам аз, когато изляза по улиците на Ботевград?

Виждам скитащи кучета и бродещи цигани. Виждам посърнали хора с наведени глави. Виждам задълбочаваща се бедност и нарастващо отчаяние. Виждам мърсотия и непочистени тротоари. Виждам преминаващи край мен джипове на мутри, наркотрафиканти, политици и на всякаква подобна измет. Виждам онова, което не бих искал да видя. Но го виждам.

Бъдни вечер и трябва да се радвам, а ми е тъжно. Седим, веселим се, а навън умира поредната жертва. Ето какво ми написа един баща: „…относно дъщеря ни не знам дали е била по-умна от другите но поне се опитваше да не се носи по течението, а за нас е разбира се умно и интелигентно дете което ни даваше смисъл в живота а сега го няма ...” Е, ще се примирим ли? Аз няма да се примиря! Аз също имам дъщеря и знам какво е. А вие, вие защо се спотайвате? Поне вие, които имате деца и не искате да ги загубите, вие защо мълчите?

Идат празници. Иде Коледа. Погубени хора с умъртвена съвест и с помътено съзнание ще слагат трапези. Отвън излъчвателите ще продължават да излъчват, да обработват нещастните им мозъци, а те нищо няма да разбират. Отвън охранявани от полиция и от агентите на ДАНС пси убийци ще насочват сигнала на своите „куфарчета” ту към един, ту към друг. Останалите живи ще продължат веселието си, докато сигнала не достигне и до тях. Отвън… Това „отвън” е на път да влезе във всеки български дом, а ние нищо не забелязваме.

Тая няма да я бъде!

Докато сме тук и ни има! Докато не позволяваме на Злото да ни обземе! Докато ни изпълва непримиримост и не се страхуваме да се опълчим! Докато ни има нас, надеждата ще е жива. Докато ни има нас, възможността за нашата победа ще стряска съня на враговете ни и на убийците. Докато ни има нас, ще я има и България.

А нас ще ни има!


Димитър Радев. Ръководеше група, занимаваща се с психотроника. Не знам колко убийства е извършила групата, аз знам поне за няколко. Радев ми обещаваше жестока смърт. Самият той умря от такава. В болницата му отрязали първо пръстите на краката. После продължили нагоре. Докато вече нямало накъде да се реже… Но това едва ли е утеха за близките на жертвите. (заб. Снимката е правена от мен, с моя цифров апарат. Та да не седне някой да пищи за някакво си авторско право.)

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 24.12.2012, 16:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Какво е положението днес?
Невинни деца биват убивани не заради нещо, което са извършили. А заради онова, което в представите на извратени болни мозъци те евентуално биха могли да извършат. Служби като ДАНС ги прикриват и им помагат. Правителството на Боклук Бойко ги закриля. А ние стоим и наблюдаваме безмълвно.
Страшно е.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 26.12.2012, 14:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Някои се страхуват да не загубят нещо и не смеят да предприемат каквото и да било. Но аз знам. Не загърбим ли недоразуменията и противоречията, не си ли подадем ръка и не се ли опълчим срещу Злото, ще загубим всичко. За нас пощада не е предвидена, налага се да воюваме за живота си и за живота на своите деца и внуци. Сега някои се крият като плъхове в дупките си и не смеят носа си да покажат навън. Продължат ли да се крият, като плъхове ще бъдат издавени. Сега искам отново да припомня спасителната формула, която ми завеща Илия Минев, а аз предавам на всички: "Не вярвай, не се страхувай, бори се!" Другото е илюзия.


--------------------
PM
Top
balh
Публикувано на: 27.12.2012, 2:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



"Невинни деца биват убивани не заради нещо, което са извършили. А заради онова, което в представите на извратени болни мозъци те евентуално биха могли да извършат." Влизам си аз във vbox7 да послушам малко музика за разтуха и какво виждам? Ето това : http://www.vbox7.com/play:dac23b5473 . Въпросният е мой състудент за кратко защото се премести в друга специалност. Поразрових се за още информация и какво се оказа. В клипа само леко се загатва за някаква фондация където болния работи в "поза роду" , ето я и нея :http://2012.startup.bg/ . Чики - рики , ала - бала , цял час съм ровил в сайта на тези "меценати" докато открия "главния герой" за какво аджеба толкова работят и целят. Накратко цялата работа е да правят конференции из страната на които да канят млади и предприемчиви хора желаещи да се развиват като правят свой собствен бизнес. На конференциите си правят нещо като състезания по разработване на бизнеспланове на микро и макро (държавна икономическа политика) равнище и ... толкоз . Като свърши конференцията всички се разотиват кой откъде е ,или поне така го представят . "Да ама не" (както казва едно почти 100 годишно агентче от ДС) . За какво да се прахосват толкова време , пари , управленски ресурс ако ще се прави някаква си говорилня само. Работата , поне както аз я разбирам е да се откриват чрез такива форуми въпросните млади хора, които след провеждане на състезанията да се отсеят от останалите. Веднъж локализирани за тези младежи има два сценария. При първия те се съгласяват да се влеят в някоя бизнес-мрежа и започват работа в нея след като преминат допълнителна подготовка. В случай че покажат умения и "лидерски качества" им връчват по едно "андрейлуканово куфарче " и нататък я знаем историята. Във втория случай обаче въпросният младеж показва че освен интелигентност да прави пари има и нещо като съвест . Благодарение на съвестта си младежа успява да отвори на даден етап очите си за цялата схема и респективно отказва по натътшното си участие изцяло или отчасти . Мисля че именно на този етап идват тези "пси -убийци" за които става дума. Колкото за конкретната история с моя познат прави впечатление че цяла медийна кампания се е юрнала да го спасява ! Такова нещо само по изборите се вижда . Даже утре сутрин по БосфорТВ в предаването "Тази сутрин" ще представят този случай. В крайна сметка се питам дали болестта на този човек е нещо като божие възмездие , някаква "пси-атака" или просто случайност ? Иначе ми се ще да пратя някой лев защото ме боли за него , но като видя мазните мутри на разни министърчета , евроатлантически педалчета и самозабравили се посРаничета ме хваща свещен гняв. Затова и написах всичко това до тук. Моля ви за акъл какво да правя , ако не го чувствах близък човек (казват че следването в университет е като наборната казарма) нямаше да ми пука , но сега е различно. ПОМОЩ !
PM
Top
balh
Публикувано на: 27.12.2012, 2:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



"Димитър Радев. Ръководеше група, занимаваща се с психотроника. Не знам колко убийства е извършила групата, аз знам поне за няколко. Радев ми обещаваше жестока смърт. Самият той умря от такава. В болницата му отрязали първо пръстите на краката." Интересно съвпадение и на моя познат вече му липсва едни от пръстите на краката ,изрязан някъде в началото на 2012, сега не знам как е . "Моят" човек е болен от "Сарком на Юинг" . Елтимире , "твоя" човек за какво са го рязали ? Иначе още по интересно е че тази болест се била развивала в детските или юношески години . Пък при моя познат първите симптоми се появяват след като е навършил 24 години . Много интересни факти се насъбраха !
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.12.2012, 10:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Не знам точно от каква болест умря Радев. Последният път като ходих у тях, той едва вървеше. Имаше си болногледачка. Пръстите на краката го боляха ужасно и кървяха. Тогава все още го имах за приятел и му съчувствах, но с нищо не можех да му помогна. После научих,, че се опитвали да го лекуват и в двете академии - медицинска и Военномедицинска. Там наистина са много добри специалисти, но не могли да му помогнат и те. Може да е от алкохола, той пиеше много. Но може да е и от психотрониката. Тези лъчения, на които те подлагат другите едва ли са безвредни за тях самите. Когато Радев тръгна срещу мен недоумявах. Трябваше да умре, за да разбера откъде се е взела тази люта ненавист. От Силвия, тя му е била любовница. Писаха го в БЛИЦ.
Не съм лекар и много неща не разбирам. Мога да дам само факти. С психотроника предизвикаха рак на моя добър приятел Генади Атанасов - Инжинера. Умря в страшни мъки. Много ми липсва. Пак с излъчвател предизвикаха неустановена болест на друг мой приятел, Марин Брезнишки. Отиде си за четири месеца само. Помагаше ми при компютърни проблеми. Предизвикаха рак на мозъчната кора на д-р Симеон Войнов. Преди да рухне съвсем той споделил пред една българка, емигрантка, че подозира психотронна намеса. Тя ми го каза, макар и аз да го подозирах. С енергиен удар поразиха жена ми. Седем месеца болнични, едва се оправи. Миналата седмица за пореден път удариха мен. В началото болките бяха непоносими. После се справих. От опита, който имам стигнах до извода, че противодействието е в самите нас. И то се съдържа във формулата, която навремето ми завеща Илия Минев: Не вярвай, не се страхувай, бори се!


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.12.2012, 10:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



За децата. Каза ми го Браил Близнаков, мой съученик и приятел от детските години. В момента живее и работи в Кипър, с цялото си семейство е там. Завърши ветеринарна медицина, но не го давам за много хуманитарни лекари. Обича си професията и се интересува. Баща му беше директор на гимназията, а иначе преподаваше биология. Браил се опитала да го вербува самата Тамара Тютченко. Украинска еврейка, омъжена за кипърски евреин. Браил мислеше, че нейният съпруг е кипърски грък, но Симеон Войнов ми каза, че и той е евреин. Веднъж Браил си идва и се виждаме съвсем случайно на пазара. Седнахме на по бира. И той ми казва:
- Ангеле, няма да повярваш какво ми се случи.
И ми разказа неща, които вече бях преживял. Куфарчето и т. н. Браил обаче ми разкри схемата. Както технологичната, така и мотивировката. Те издирват личности - от деца до старци, които представляват потенциална заплаха за тях. Критично мислещи личности, които не приемат натрапените им внушения. После се опитват да ги вербуват, да ги приобщят към себе си. Не успеят ли, пристъпват към тяхната ликвидация. Тамара станала дори любовница на Браил. Но не успяла да го вербува. Той се отказал да участва в такава мръсна работа. Честно казано, чудя се как още е жив. Схемата е една и съща. Навремето Силвия бе направила цял блог, чието съдържание бе изцяло насочено против мен. Та там някой я беше попитал вярно ли е спала с мен. Силвия отговори, че за определени знания понякога човек е принуден да плаща със себе си. Много пъти съм мислил и стигнах до заключението, че именно тези думи на Силвия бяха причината Митко Радев да изпитва към мен такава неистова ненавист. Но както и да е, това е минало.
Какво да правим за в бъдеще? Как да спасим набелязаните за ликвидация деца? Това е най-важният въпрос. Най-важен е животът на децата. И нито аз, нито вие, които четете имаме такова значение. Как да спасим децата?


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Получих конкретна информация, че истинската причина за спирането на сайтовете са именно темите, свързани с психотрониката. А от тая тема остатъците от дружинката на Радев били побеснели. Но темата тук, както и в блога ми, а също във вече спрения сайт са прочетени от твърде много хора и това няма да остане без последствия за убийците. Каквото и да се случи оттук нататък, аз успях да им нанеса сериозен удар. Също както през 2003 и 2008 година.


--------------------
PM
Top
pan4o
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



относно изчезванията на деца се сетих за един клип - той е 7мин. но важното във него е това, което казва Алекс Колиер след 7мата минута за това кой е отговорен за изчезването на 31 000 деца във САЩ. Вярвам, че и тук в БГ картинката не е по-различна.

https://www.youtube.com/watch?v=Z32v10WR1bA

Размишлявайки днес за момичетата Индиго се сетих и за онова момиче Мирослава от Перник, такава мистериозна смърт я порази, но хубавото беше, че след това имаше неочаквана за елита на бивша България реакция от страна на перничани.

https://www.youtube.com/watch?v=NTUPDi3_kSw

- а земетресението, което им дойде малко по-късно, и свидетелствата на перничани, че 1 час по-рано над селото, епицентъра, са прелитали на ниска височина самолети както никога досега. Нищо лично към бате Бойко, ама фактите са си факти, и те говорят. Просто плъховете от антибългарския елит трябва да разберат, че българите няма да им стоят със скръстени ръце, докато една шайка елитни психопати им изтребват децата.
Мога още много факти да дам, наистина много, ама засега ще спра. Така реших, защото не искам повече да ме боли главата. Обаче искам само да подчертая, че от тук нататък, след всяка новина за умъртвено българско дете ще се активирам отново, и не само аз. И тогава ще разберат изродите колко е сплотен българския народ.. Има кой да окаже отпор на малките и изолирани групи от чифутски насилници дето не познавали думата СТРАХ, скоро обаче може и да им се наложи да я опознаят, а дали ще я опознаят наистина, зависи единствено от тях и от никой друг. Ако искат да си пробват здравината на кратуните ТЪПИ с българските ТИКВИ, да ги пробват. И ако Вие българи, се страхувате от тези и разчитате на тяхната милост, и съжаление към децата ви, сте живи умрели.. Нека това бъде и призив към полицейските и съдебни органи на тази бивша държава - да бъдат безмилостни към убийците на деца, и за разкриването на такива убийства да използват дори и криминалните си контингенти, които на драго сърце биха им помогнали с каквото могат, тъй като във тях има много повече човешка милост, от колкото към убийците на деца.

И още нещо! Разочарован съм от стопанина тук, и той знае за какво. И това е още една причина заради която ще спра наистина да пиша тук. Поисках от него нещо елементарно а той ми отговаря, че съм бил като вдовица която плачела за уй. Еми като е уй няма да пиша повече тук, или поне дотогава, докато не изпълни волята ми. Дотогава за мен, той ще бъде просто един от системата, и нищо повече, и няма да си променя мнението...
PMEmail Poster
Top
pan4o
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



Ученичката, написала писмо до Дянков отново ВЗРИВИ обществото!
- Марина е отчаяна от мизерията в страната ни

http://www.plovdiv-online.com/component/k2/item/40800

май наистина повечето от децата Индиго са момичета, но и те не стоят безучастно. Още от сега са се развихрили, макар и само момичета и макар и само с писане. А какво ли ще стане след 10 - 15 години. когато пораснат и станат зрели хора. Как ще се преборят със тях тогава кърлежите. Ето, затова ги избиват още от сега.

- който днес е срещу Индиго, той е срещу човешкия род
PMEmail Poster
Top
pan4o
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



Още нещо за децата Индиго:
- щях да забравя за онези ваксини, дето наскоро искаха да ги поставят на момичета - само на момичета, против някакъв си рак на шийката на матката... Беше доказано, че те водят до безплодие, но това не спря изродите да продължат да ги рекламират.. Защо се вцелиха в момичета, и защо точно в момичета?.. Ами ясно защо.. Защото истинската заплаха за изродите се казва Индиго, щом им обръщат такова голямо внимание няма как да е друго-яче.. Няма да ги убиват, ама ще ги лишат от възможността да раждат други индиговчета.. Или по-просто казано - тези момичета, които са ваксинирани, тях изродите няма да ги самоубиват... Знаете ли; май напипахме източника на самоубийства сред българските деца - и той със сигурност се подвизава сред тая компания дето иска да ваксинирва български момичета против измисления рак на шийката на матката (вашта мама). А това междудругото е много полезна информацийка за службите ако изобщо ги има, и ако изобщо са български...

Някой трябва да провери дали умъртвените български момичета, пък и момчета - все деца, са имали поставени ваксини преживе.. Аз мисля, че не са имали.. Ако някой може да я свърши тая работа, това проследяване, разпитване на близките на жертвите, ще е добре да я свърши... Та, какво ни казват изродите на нас, българите... Или си ваксинирайте децата, или ще ги загубите... Случайно ли е това дето плашат хората със смърт от болести (по-би.ти.ви), и че само ваксината може да ги предпази от заболяването, което би довело до тяхната смърт...
За какво си мислите, че служат онези предавания за деца, като онова - по-по-най... като рубриката на Би.Ти.Ви. Малък Коментар... Точно от тях изродите се убеждават във интелигентността на тези деца и каква заплаха биха представлявали те за системата им като пораснат... Отидете на www.vbox7.com и напишете - малък коментар...

- а това е от едно българско училище, в което репортери на Би.Ти.Ви. са ходели да взимат интервю от дете...

Участието на децата в рубриката “Малък коментар” на БТВ не е намеса в личния им живот

http://www.portal-silistra.eu/index.php?op...p-do-informaciq

2-годишно разтопи интернет с „Обесването на Васил Левски“

http://offnews.bg/index.php/102466/2-godis...il-levski-video

- това е само част от пъзела, за да ви стане ясно срещу кого и какво се води войната...

мога още много да говоря по-темата и ще говоря... Стига само да има кой да ме чуе, ще се сдобие даже и с доказателства за много от твърденията ми.. И пак ще го повторя - войната е точно срещу Индиго...
Родители! Никога не позволявайте да Ви снимат децата и да взимат интервюта от тях.. Щом към вашето дете има проявен интерес от страна на някое от тия предавания за деца - досещайте се... Също така (освен ваксинирването) някой трябва да провери и колко от изчезналите и умъртвени деца са участвали в предавания за деца, или пък са им взимани интервюта в такива предавания... Алоооо, службите, има ли ви, или ви няма.. Щото ако ви няма, нас, българите ни има...
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (pan4o @ 4.1.2013, 00:42 )
Още нещо за децата Индиго:
- щях да забравя за онези ваксини, дето наскоро искаха да ги поставят на момичета - само на момичета, против някакъв си рак на шийката на матката... Беше доказано, че те водят до безплодие, но това не спря изродите да продължат да ги рекламират.. Защо се вцелиха в момичета, и защо точно в момичета?.. Ами ясно защо.. Защото истинската заплаха за изродите се казва Индиго, щом им обръщат такова голямо внимание няма как да е друго-яче.. Няма да ги убиват, ама ще ги лишат от възможността да раждат други индиговчета.. Или по-просто казано - тези момичета, които са ваксинирани, тях изродите няма да ги самоубиват... Знаете ли; май напипахме източника на самоубийства сред българските деца - и той със сигурност се подвизава сред тая компания дето иска да ваксинирва български момичета против измисления рак на шийката на матката (вашта мама). А това междудругото е много полезна информацийка за службите ако изобщо ги има, и ако изобщо са български...

Някой трябва да провери дали умъртвените български момичета, пък и момчета - все деца, са имали поставени ваксини преживе.. Аз мисля, че не са имали.. Ако някой може да я свърши тая работа, това проследяване, разпитване на близките на жертвите, ще е добре да я свърши... Та, какво ни казват изродите на нас, българите... Или си ваксинирайте децата, или ще ги загубите... Случайно ли е това дето плашат хората със смърт от болести (по-би.ти.ви), и че само ваксината може да ги предпази от заболяването, което би довело до тяхната смърт...
За какво си мислите, че служат онези предавания за деца, като онова - по-по-най... като рубриката на Би.Ти.Ви. Малък Коментар... Точно от тях изродите се убеждават във интелигентността на тези деца и каква заплаха биха представлявали те за системата им като пораснат... Отидете на www.vbox7.com и напишете - малък коментар...

- а това е от едно българско училище, в което репортери на Би.Ти.Ви. са ходели да взимат интервю от дете...

Участието на децата в рубриката “Малък коментар” на БТВ не е намеса в личния им живот

http://www.portal-silistra.eu/index.php?op...p-do-informaciq

2-годишно разтопи интернет с „Обесването на Васил Левски“

http://offnews.bg/index.php/102466/2-godis...il-levski-video

- това е само част от пъзела, за да ви стане ясно срещу кого и какво се води войната...

мога още много да говоря по-темата и ще говоря... Стига само да има кой да ме чуе, ще се сдобие даже и с доказателства за много от твърденията ми.. И пак ще го повторя - войната е точно срещу Индиго...
Родители! Никога не позволявайте да Ви снимат децата и да взимат интервюта от тях.. Щом към вашето дете има проявен интерес от страна на някое от тия предавания за деца - досещайте се... Също така (освен ваксинирването) някой трябва да провери и колко от изчезналите и умъртвени деца са участвали в предавания за деца, или пък са им взимани интервюта в такива предавания... Алоооо, службите, има ли ви, или ви няма.. Щото ако ви няма, нас, българите ни има...

Това не е ново в еврейската история. Защо говоря за еврейската история, а не за българската? Защото днес България се ръководи от евреи и ние носим товара на тяхната история, с всички негативи (защото в нея позитиви няма). Затова, когато при тях се ражда Христос, предсказано е на Ирод, че той ще вземе трона му. Ирод не знае, кое е това дете. за по-сигурно заповядва да избият всичките 11 000 новородени младенци в Юдея, с надеждата, в това клане да загине и бъдещия им цар Иисус Христос. Твръде просто е. Четете еврейска история, след като нямате доблестта да имате собствена. Това е.
Всичко останало е второстепенно. Още преди раждането имате право да откажете детето ви да бъде ваксинирано. Имате право и затова се попълва документ, че не искате детето ви да бъде ваксинирано. За него, обаче, никой не ви казва предварително, защото идеята е като се роди, моментално още прясно излязло от утробата, детето се ваксинира, т.е. набучва се като пиле на шиш с ваксини! По този начин в тялото му се вкарва определена програма, защото според мен, с ваксините се вкарват определени програми в децата. Това е възможно днес, защото има и наночипове, но никой не ни казва. Гледам,ч е всички деца, които са ваксинирани гледат тъпо, безидейно, като телета, не са контактни, едни вяли са. Явно тези ваксини подтискат в тях живота, духовните импулси, режат по някакъв начин връзката им с духа, защото до 7 годишна възраст, тя е най-силна и с най-голямо въздействие върху характера, физиката и предназначението, т.е. житейският път на индивида.
Ако не успеете да подпишете такъв документ, борете се след това да не получава ваксини детето. Ще ви извикат на разговор от ХЕИ. Не отивайте! Там ще ви наложат глоба. Ако отидете ще ви наложат глоба. Не е голяма, но защо трябва да я плащате, за да угодите на Рокфелер? Спират ви детските от 35 лв, но какво са 35 лв.? Това е подигравка от страна на республиката с детето ви! Толкова ли струва едно българче? Това ли дава държавата за един свой бъдещ жител и творец? М-да... Ако все пак отидете и ХЕИ ви наложат глоба, обжалвайте я писмено, доведете нещата до съд. Отива се на съд. И там с Божия помощ, може да спечелите делото. Запомнете: Божията Помощ не е имагинерна реалност! Тангра да бъде с вас!
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Поставянето на ваксина също може да бъде избегнато и по други 2 начина:
1. Корумпираноста на държавата започнала от президенти и мин.председатели завършва с обикновените ДЖИПИТА. Срещу скромна сума - ваксината може да бъде поставена в памперса на детето smil3dbd4e5e7563a.gif . Та чифутската корумпираност на държавата донякъде е полезна в този случай.

2. Между ДЖИПИТАТА има и ХОРА - след няколко разговора с тях и подарък книга или текст описващ какво са ваксините всъщност - те могат да минат на наша страна и тогава отново да ваксинират памперса, като при това попълнят съответните документи и документират ваксината за пред НЗОК ( НЗОК - това е едно раково образувание, смучещо наша кръв).


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Но както и да е, това е минало.
Какво да правим за в бъдеще? Как да спасим набелязаните за ликвидация деца? Това е най-важният въпрос. Най-важен е животът на децата. И нито аз, нито вие, които четете имаме такова значение. Как да спасим децата?
===================================================
Отново се връщам към еврейската история. Господ предупреждава за намеренията на Ирод родителите на Исус: "Вземете детето и бягайте в Египет". Днес Египет не съществува. Не бягайте там. Не бягайте и никъде другаде, в друга държава. Всички държави, които са под властта на Мамона са колонии на Израел.
Къде тогава? Къде? Колкото и прозаично да ви звучи: Бягайте в Планината! Заведете ги в "Балканът - побащим стар", в близост до някоя още действащо светилище нека да е. Принесете дарове на светилището. Помолете се Тангра да го закриля! Устройте се за живот в Планината. Не мислете за това дали детето ви ще бъде социализирано, дали ще завърши училище. Училище и социален живот ще му даде Планината! Там всичко е истинско и детето ви ще получи истинската стойност на социалният живот и образованието!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Като гледам, темата май доста се отклони. Посочих конкретна ситуация с конкретни методи. Посочих конкретни имена. Обясних как биват изтребвани най-опасните за Системата. Писал съм и ако преценя, пак ще напиша конкретно за техниката за убийства. Виждал съм я с очите си, а се случи така, че я носих и с ръцете си. Разполагам и със снимки. Това е избиване на отделни, предварително набелязани индивиди. Само не знам дали наистина никой не разбира за какво говоря или не иска да разбере. Или пък го е страх да разбере. Пак повтарям - думата ми е за убийствата на предварително набелязани за убиване отделни индивиди. Които утре могат да се окажат спасители на своите народи. Общите методи са нещо различно и борбата срещу тях е с различни средства. В момента геноцид се извършва срещу всички народи по света, без изключение. Ваксини, пръскане от самолети, отровни храни, отровена вода, отровена земя... това го има навсякъде, дори в Изсраел и САЩ. Моята мисъл беше за най-перспективните деца на България. Написах този текст, продължение на една доста дълга тема с желанието да спасим най-добрите, най-ценните. Явно, на някого това не се харесва.
Ваша работа, няма да настоявам повече. Установявам, че някой отново дава тон за песен за моето отстраняване, а други отново подемат песента. Нека да е така. Аз нямам какво да губя. Направих каквото прецених, че е мой дълг да направя. Останалото е в ръцете на Отключеното Небе. И на Ериг Кан, който праща душите на Средната земя и после си ги прибира обратно.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (9) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020