www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отново за пси-убийците


Страници: (9) « първа ... 6 7 [8] 9  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отново за пси-убийците
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



QUOTE (18j @ 6.3.2013, 23:36 )
QUOTE (Mahaira @  6.3.2013, 17:05 )
QUOTE (18j @  6.3.2013, 15:37 )
QUOTE (Елтимир @  5.3.2013, 21:04 )
Чакалите започват своята последна битка срещу нас, Хората. Ще им кажа. Да се връщат в своя сумрачен свят и повече да не не връщат тук. А техните слуги да се покаят и да спрат. Защото иначе ги чака смърт. Не само тях, но и целите им родове. И тук ще кажа нещо изненадващо. Един от редовните участници в тоя сайт ме е виждал по бански, на брега на Персийския Залив. Вероятно е забелязал белезите ми. Тук няма как да се сбърка. Шевовете и другите дупки. И белег от куршум, който е минал през сърцето. А аз още съм жив. Има и белези по ръцете си, които мнозина са ги виждали. Изненадващо от вчера те почнаха да изчезват. Значи...
Чакали, аз идвам за вас!

Елтимире, пиши ми лично съобщение, моля те май е време да се посъветвам нещо с теб. Профила ми има някакви проблеми - освен че не мога да публикувам снимки и да боравя с галерии, вече не мога да отварям и профилите на други участници и да им пиша лични съобщения. Мога само да отговарям на това което получавам в пощата си.
За модераторите, когато се опитам да отворя нечий профил, за да му пиша лично, получавам този отговор: Fatal error: Call to undefined method skin_profile::user_stuff() in /home/voininat/public_html/modules/ipboard/sources/Profile.phpon line 745

Заради това отлагах известно време да ти пиша, Елтимире, но май сега дойде време, моля те пиши ми.

От кога започнаха проблемите ти с профила? При мен също има такива.

Не знам от кога точно - още миналата година не можех да правя галерии, а тази забелязах и проблема с профилите на други участници. Но не знам кога точно тъй като не ползвам постоянно тези опции. Админите опитаха да оправят нещата с галерията но не стана. Не е от доставчика тъй като ползвам постоянно различни доставчици. В големия град освен многото недостатъци има удобството, да си избереш която искаш мрежа безжичен интернет, където и да си smil3dbd4e398ff7b.gif
Само се надявам да не са ми влизали по профила, но каквото и да се е случило - продължаваме.

Явно много си се разприказвал и си станал интересен. smil4334ad8a149e0.gif За влизането - влизат навсякъде, като у тех си, нали сме на тяхна територия. В бившите сайтове на Елтимир ни четяха личните съобщения като сутрешен вестник. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Бяхме си станали едно голямо и задружно семейство. smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
anti666
Quote Post












Сайта на Елтимир беше безплатен и при това базиран в Хазария.

А за тук не съм сигурен, че толкова лесно може да влизат ушевци. Имаме няколко нива на лустрация, включително що се отнася до самия сайт.

Смени си паролата и използвай опцията с изкачащия прозорец при влизане, ей тъй, против троянски коне. Смея да твърдя, че нашата поща е много по-надеждна от разните mail.bg, gmail.com или rambler.ru

Що се отнася до тези проблеми ,ако не идват от сървъра единствения начин е да си изчистиш пощата и да дадеш паролата на Йордан да види какво е. Но не очаквай някакви чудеса, той не е програмист. Другото е нова регистрация с различен браузър и толкова. Мисля, че 18j това бе направил преди време и си качваше снимки нормално.
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Комунистите също са в паниката от пси убийците. Е, достигна ги и тях, затова са уплашени. "Който вади нож, от нож умира", нали така. За мен лично е много-по важно, че истината почна да достига до съзнанието на милиони хора по цял свят. А само до вчера мнозина ме подиграваха и твърдяха, че пиша фантасмагории. Само ще допълня, че психотронно оръжие използват както САЩ, така също Русия и Израел. Все пак вжте новината.

"Смъртта на венецуелския лидер Уго Чавес от рак може би е част от заговор на САЩ да зарази враговете oт Латинска Америка с болестта. Това заяви лидерът на руската Комунистическа партия Генадий Зюганов, цитиран от РИА Новости.

„Как се случи, че шестима лидери на държави от Латинска Америка, които критикуваха американските политики и създадоха влиятелен съюз с цел да бъдат независими и суверенни страни, се разболяха едновременно от едно и също заболяване?", попита Зюганов по руската държавна телевизия.

„По мое мнение това е далеч от съвпадение", каза Зюганов, който е ръководител на втората най-голяма политическа партия в Русия. Той призова разследването за причините за смъртта на Чавес да се води под „международен контрол".

Миналата седмица вицепрезидентът на Венецуела Николас Мадуро обяви, че Чавес е станал жертва на „империалистичен" заговор.

„Старите врагове на нашия баща търсят начин как да навредят на здравето му", изтъкна Мадуро.

Самият Чавес, който почина вчера на 58 години след двегодишна борба с рака, обяви, че САЩ може да са създали методи за разболяване на врагове със заболявания.

Останалите други леви лидери в Латинска Америка, диагностицирани с рак, са бразилският президент Дилма Русеф, парагвайският - Фернандо Луго и бившият бразилски лидер Луиз Инасио Лула да Силва."


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ударната сила на Злото
„Стояха зверчета край плета, в тях стреляха и те умираха…”

Те, убийците са тук, сред нас и аз знам кои са. Тук са, продължават да убиват и знаят, че аз разполагам с достатъчно доказателства за дейността им. Те са тук, банда безскрупулни убийци и мен не ме е страх да разкажа всичко, което знам за тях. Което и ще направя.

Следва въпросът защо не напиша веднага имената им и не покажа техни снимки. Ще обясня. Защото след като го направя, веднага ще последват действия, които поне за известно време ще ме отклонят от работата ми по тяхното разобличение. Службите ще им помогнат, като поне временно ме отстранят от сцената. А аз нямам никакво време за губене. В опасност е животът на мои близки и аз искам да ги спася. Поне засега не пиша имената им и не показвам техни снимки, защото доста хора ги познават по лице или поне знаят тези имена. Значи тайната не е никаква тайна. И моята цел сега не е да разкривам тайни, а да дам доказателства за своите твърдения.



Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Вчера получих излъчения по Първи канал на руската държавна телевизия документален филм „Ударна сила”. Вече разполагам с недостигащите ми факти и мога да тръгна. Във филма е показана техника, част от която съм виждал. Изпитал съм ударите на технологии, описвани в този филм. Нещо повече. Онова, с което ми се наложи да се сблъскам бе по-съвършено от показаното във филма. А и немалко ми бе разказано. Включително от човек, който плати с живота си за направените от него разкрития. Гледах филма веднъж, гледах го втори път, и дори сега, докато пиша съм го пуснал, за да чувам звука. И да запомням. Гледам, слушам и се чудя. Как така никой не се заинтересува?

Нашите службици не ги слагам в сметката. Тях никакви ги няма. Тях ги има само когато могат да изкарат малко парици. Или да арестуват някой честен наивник, позволил си глупостта да се възмути от циганските зверства. Та нашите служби да ги оставим. Ами чуждите? Те могат да получат информация, позволяваща им да се сдобият с техника, за която само са слушали. Българското контраразузнаване няма да им пречи, всъщност в бивша България няма контраразузнаване. На службата, наречена ДАНС й е забранено да закача чуждите шпиони.

Заявявам най-отговорно, че съм готов да дам на всеки, абсолютно на всеки сведенията, с които разполагам. Тези сведения съвсем не са малки. Нито са незначителни. Нито са безобидни. Пари няма да му искам. Ще поискам само едно – да ми помогне да отървем България от чакалите, избиващи невинни хора. Пак казвам: готов съм да дам сведенията абсолютно на всеки, дори на Ал Кайда. И хич не ме е грижа за ДанС, за МанС и подобните й институционални недоразумения. Щом те не желаят да се справят с убийците, аз поне ще се опитам да го направя. Та ако ще с помощта на Ал Кайда да е. За мен животът на хората, които искам да спася стои над всякакви закони и съображения. А за моя живот не ми е жал. Ясен ли съм?

Другият вариант е чакалите да спрат, докато не е станало прекалено късно. В което обаче се съмнявам. Третият вариант е да ме убият. Предупреждавам ги, че няма да им е лесно. Всъщност те от опит го знаят. И нека не се уповават на някакво си предсказание, защото никое предсказание не се сбъдва на 100%.

Признавам си, този кадър от филма предизвика лек шок у мен. Вярно, това куфарче е малко по-различно по външен вид. Тук камуфлаж не им е бил нужен. Но вече разбрах защо проклетото „куфарче”, което преди години носих бе толкова тежко.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Това устройство е било показано по държавната руска телевизия. Във филма са обяснени и част от функциите му. А щом в един официално показан филм нещо е обяснено, това означава, че сега технологията е напреднала неимоверно много. Е, някой желае ли да се сдобие с подобна технология? Ще го улесня и ще му излезе много евтино. Вероятно десетки, а може би стотици пъти по-евтино, отколкото да реши да си го купи отнякъде?

Засега спирам дотук, с въпросите. Може би пък чакалите да се смислят? Твърде много жертви дадохме, и те, и аз. И ние. Жертви в буквалния смисъл на думата. Много смърт имаше, прекалено много. Аз не искам повече смърт. Ако и те не искат, лесно е да предотвратят по-нататъшното развитие на военните действия. Но ако решат друго, дори да победят накрая, победата им ще се окаже Пирова. Знам много, прекалено много. И те са се убедили отдавна, че знам.

Е, чакали? Вие приложихте и продължавате да прилагате своите знания. Прилагате ги за зло. Досега аз моите съм ги прилагал почти изключително за самозащита. Но както всяко знание на този свят, моите знания също имат двойно предназначение.

Засега спирам с публикациите. Но само с тях. Подготовката продължава.

05 май 2011 година

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Когато преди две години пуснах тази тема във вече изтрития ми сайт, тя предизвика истерична реакция. Но темата е писана по документален филм, излъчен по официалната Руска телевизия. Никой не може да отрече истинността на фактите. Най-добре е да се види и самият филм, но нямам възможност да го пусна. Тогава написах този текст и го публикувах, тъй като част от технологията ми бе позната от личен опит. И защото бях пострадал от нея, макар и не толкова тежко като сега. И защото видях колко са еднакви техниките, с които убийците оперират и в Русия, и в България. Пускам я пак, за може всеки да се убеди в реалността на тези техники. И сам да разбере какво точно се върши, с помощта на какви методи. А кой точно го върши, по въпроса може и ще си говорим пак.
Искам обаче отново да напомня. Върши го не само ГРУ. Вършат го същи и Мосад, и ЦРУ. Нататък си правете сметката.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












ТУК има едно интересно интервю с бивш затворник. Там какво е ставало в затвора - не е свързано по темата. Обаче име нещо интересно, което казва затворника;
[QUOTE] Има ли нещо, за което си спомняш с ужас от пребиваването ти зад решетките?
- Най-страшното нещо беше, когато сложиха т. нар. тапи в затворническото общежитие “Кремиковци”. Това са заглушаващи устройства, които излъчват т. нар. бял шум, който заглушава честотите, на които излъчват и приемат GSM-ите. За да заглушат сигналите, на които работят GSM-ите, те излъчват много по-мощен сигнал на същите честоти! Никой не си направи труда да дойде и да замери влияят ли тези тапи зле на затворниците, колко такива устройства могат да се поставят?! Откакто ги сложиха, всички получихме страхотно главоболие и отпадналост!

Ако отидат нужните специалисти и направят замерване, ще установят, че там се пържат мозъци!
На всяка барака има по 3-4 тапи! Има там един човечец, който поддържа тези тапи - Коце Гъза се казва. Викаме му: “Слушай, бе, човек, направете нещо с тия тапи! Не ги намалявайте, но така направете нещата, че да не болят толкова главите, това е ненормална работа!”. Знаеш ли какъв е неговият отговор: “Аз не съм ви викал тук!”
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Психторониката е навсякъде и вече никой не е в безопасност. Включително и полицаите, и пси операторите. Ама те могат да го разберат. Щом почнаха да посягат на държавни глави, та макар с леви убеждения, можете да си представите докъде се е стигнало.
Днес в блога и в сайта си:
http://eltimir.blog.bg/
http://eltimir.ovo.bg/
Пуснах няколко стари текстове от изтритите ми сайтове. Нека ги има на повече места, ека повече хора да ги прочетат.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












Хайде сравнете го с това какво казва за пустинните котки (подарени от Израел) бившият шеф, към чието министерство са заведени;
QUOTE
„Пустинните котки“ са бронирани автомобили, които по цял свят се използват и при потушаване на безредици. В тях има възможност за качване на модулно оборудване, което може да включва мощни заглушители за мобилни телефони, радиостанции, смущение на телевизионния сигнал и т.н. Освен това според случая може да се монтират източници на ултракъси вълни, които са вредни за здравето на хората и могат да доведат до главоболие със седмици, загуба на съзнание и др. директни физически и психически вреди.


След тази статия, явно написана набързо съвсем доборсъвестно предупреждаваща демонстрантите да се пазят, да сте видели някакви други интервюта с Цонев? Някой от обслужващия журналистически слугинаж да го е запитал, "Абе аджеба, защо казваш така?". Да е имало някакво прокурорско разследване? Все пак ДЪРЖАВНАТА власт използва оръжие за масово поразяване срещу собствения си народ и накрая... тишина, тишина.
User posted image
София, 19.02.2013

User posted image
Тбилиси, 7.11.2007
Top
anti666
Quote Post












Темата на astronomer за събитията в Грузия. Посочената връзка вече я няма, но текста е запазен в нашия сайт;

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=1596

В статията на astronomer се обяснява точно типа оръжие, използван в Тбилиси. MRAD на фирмата InstaSol с акустична честота 2кHz. От явночната квартира ДАНС са използвали срещу проф. Василев подобен, но в инфразвуковия обхват.

При случая от 19-и февруари, "котките", според бившият им собственик, снабдени с модулно оборудване. Не само акустични генератори, но и модули за "бял шум", което си е чиста психотроника

Учените от руската академия на науките след атаката в Тбилиси обаче допълват, че и там освен MRAD е използвана и СВЧ психотроника;
QUOTE
Други пациенти, обърнали се към нас, съдейки по всичко, са били подложени на по-сложно комбинирано въздействие. Да припомни, кое е предшествало агарофобията у тях с паническо разстройство, в резултат на което за три денонощия напълно е блокирана възможността за съзнателното им участие в каквито и да са събрания и митинги: въздействието на газа, водещо до изменено съзнание на пострадалите и звъненето по мобилни телефони, след което тяхното психическо състояние се променяло кардинално.

Очевидно е, че са използвани психотехнологии, влизащи в групата на така наречените информационно-сугистивни методи, а именно, аудиосугестия. Сега вече е описано въздействието на акустичния резонанс върху биологични обекти, отработени са методи за акустична сугестия чрез въздействие с акустични вълни с честота по-ниска от прага на чуваемост и спектрална маскировка.

В нашия случай ние не можем напълно да отхвърлим и варианта за използване на СВЧ – излъчване (към настоящия момент на базата на СВЧ-генератори (генератори за излъчване на свръх високи честоти – б.пр.) вече са създадени множество генератори със «специално излъчване», такива като торсионни, лептонни, електромагнитни с надлъжна компонента и др.).

Според нашите данни, максималната ефективност на информационната сугестика се достига, ако въздействието премине през три последователни етапа:
1) етап на блокиране на привичния жизнен стереотип и привеждане на човека в особено състояние на съзнанието ( в това състояние той изпитва емоционално сътресение и губи първичните си жизнени ориентири);
2) етап на активация на нова психофизическа програма със съвършено друга йерархия на ценностите;
3) етап на безпрекословно изпълнение на вложените през втория етап команди.


Можем да предположим, че в нашия случай ролята на активатор на втория етап, позволяващ да се инициира нова психофизична програма, е изиграл стандартният мобилен телефон, чрез който е била пусната програма за паническо разстройство.

Това за сведение на всички любители на мобилните телефони...
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Препечатах я и нея. Тези неща трябва да се разпространяват навсякъде. Само ще кажа за пореден път. Пораженията могат да бъдат не само върху мозъка. Те могат да бъдат приложени към всеки един орган от човешкото тяло и да предизвикат най-различни заболявания.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












Пораженията могат да бъдат не само върху мозъка. Те могат да бъдат приложени към всеки един орган от човешкото тяло и да предизвикат най-различни заболявания
=================================================
В горните статии се описват психотронни генератори за борба с масови размирици. Тоест, не срещу конкретна жертва. В случая с куфарчетата и това, което ти си се сблъсквал вече се използва по-специализирана техника, настроена именно за въздействие срещу определен индивид. Всеки човек, негов орган, животно, растение дори и енергийна същност имат своята специфична честота. Чрез такива генератори може да ти вкарват например енергийни паразити (мафлоци), да ти запушват чакрите, с които орендата се нисполира в теб. Най-елементарните обаче са си отново на принципа "затапване". Просто влизат в резонанс с честотата на по-слаби органи на жертвата и ги разстройват още повече. Например, имаш слабо сърце - ще те атакуват там. Имаш високо кръвно - тогава според това се настройва точно в тази сърдечна честота.
Откъде Чудовищата знаят за здравословните ви проблеми? Забелязали ли сте вече, като ходите с направление - вашето джипи е предимно секретарка. Цялата информация я вкарва в компютър. Уж за здравната каса и да имат ваш файл. Но здравната каса го предава нататък кък "органите" на реда, а те на свой ред към групите по психотроника. Ударните сили на злото.
Това отдавна се използва на запад, където даже по пломбите в зъбите ви могат да разберат ако се наложи кой сте вие.
Top
anti666
Quote Post












В цитирания материал на astronomer съм допуснал грешка че доклада е съставен от руски учени. Там направо си пише;
"Справката е подготвена от катедрата по психиатрия на Международната Еврейска Академия «Маймонид»"

Ето и сайта на тази академия от Хазария

http://www.gka.ru/rus/index.php/medkaf

Кой е талмудиста Моше Маймунид е отделен въпрос. Това във връзка с показанията на пострадали тогава, които казват, че в болницата при прегледите е имало и чужденци, говорещи английски със странен анкцент.
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Според мен е важно да разгледаме повече методи за пси въздействия. А те са доста разнообразни. Сега ще се върна към нещо старо, което новите участници вероятно не са чели и не знаят.
Разговор за психотрониката
Пуснах този текст на един сайт, те го закриха. Сайта закриха. Пуснах го във втори сайт, те и него закриха. Но за мен това е важен и съществен текст и ще го пусна на още сто места, ако трябва. Освен тук, го пуснах в новия си сайт и в блога си. Ето ви оригиналната версия без никакви промени:

Политическите статии и коментари засега можете да търсите на:

http://tangra.ucoz.ru/

Докато не закрият и този сайт. А дотогава ние ще търсим подходящ сървър, намиращ се на територията на подходяща страна, откъдето да продължим да ви информираме за всичко, което според нас си заслужава да се знае.

През 2007 година в сайта на Движение „Воини на Тангра” се проведе интересен спор. Позволявам си да препечатам част от спора. Предварително ще кажа, че PARADOX и ЛЕМС накрая се оказаха част от една и съща група. Тук обаче PARADOX казва много истини и дава ценни наставления. Нямал е друг избор. Неговата цел беше на всяка цена да спечели доверието ми. Да ме накара да повярвам, че е на моя страна, че е мой приятел и враг на Силвия. И аз, глупакът се подведох, повярвах. Докато не видях с очите си как добродушни и честни, но наивни хора биват превърнати в послушни зли зомбита. Докато не получих тяхното собствено признание, че са едно цяло.

Според мен цитираните откъси са ценни. Те са лично преживян от мен опит, и аз искам да го споделя с вас. Искрено ми се ще да вярвам, че все някой ще съумее да извлече ценни за себе си знания, и че поне част от споделеното ще му бъде от полза.

Да, предишният сайт, в който беше извадена на показ много информация за психотрониката беше унищожен. Информацията остана. И ще продължава да бъде разпространявана. Ако не тук, то в някой друг сайт, на друг сървър, и ако трябва, намиращ се в друга страна. Ръкописите не горят и Знанието не умира. Разговорът трябва да продължи и ще продължи. Защото се отнася до живота ни. До живота на всички нас. Без никакво изключение.

Елтимир Публикувано на: Mar 22 2007, 03:09 PM

Да няма недоразумения. Силвия или някой друг от групата ЛЕМС ми писа, че ми остава по-малко от година живот, и че последните минути от живота ми щели да бъдат ужасни. Вероятно ще го отрече, но аз да си го напиша, да се знае.По-интересно е какво е породило интереса на ГРУ към нас и персонално към мен. Шефът на КГБ в Балашиха каза, че в Хелиопол искали да ми изследват мозъка. Щели да го нарежат на филийки и нещо да търсят. Наскоро ми се подметна, че пак ГРУ искали да ми правят ДНК анализ. Хубаво, де. Като искат, да го направят. Ама да си платят, а не да ми излизат с тъпи номера, на които не се хващам. В края, когато си мислят, че всичко е опечено, аз взема, че избягам. Казах им да спрат с терора и после да седнем и да поговорим като хора. Вижда им се трудно. Е, сега, когато няколко агенти бяха разкрити и отписани да видим дали ще им е по-лесно.Силвия е била преводачка на Виссарион, секретарка на Золотов, значи не е случайна. В присъствието на доста свидетели тя ми заяви, че съм първият и единствен неин провал. В КГБ ми казаха, че съм първият и единствен, успял да избяга от такава база на ГРУ. Абе това ГРУ що не вземат да го закрият, щом такива като мен селянчета ги провалят.

PARADOX Публикувано на: Mar 22 2007, 03:16 PM

И аз съм за това да не се банн-ва ЛЕМС...

Така ще си я държим под око...!!

Ако някой смята, че му въздейства негативно по някакъв начин да ми пише на ЛС...

Един съвет към всички....

Ако видите тройни повторения, трийте...

Не и разрешавайте неуместно да ползва големи букви...

взех си бележка, PARADOX - погледнете последните ми мнения от днес тук: няма нито една кавичка или главна буква (освен обръщението към Вас, което копирам от сайта). плюс това редактирам изреченията си така, че да не се получават и трикратните повторения. малко се бавя с тия неща, но щом предизвикват страх у някого - си заслужава усилието да го правя.и нещо за Ваш личен размисъл, PARADOX: може ли да се хване светлината? а топлината, а радостта? а да се държи неуловимото?

успех Ви желая!

и обич!

За ваше сведение ЛЕМС светлината може да се хване...!!!!!

От 20 години НАСА има лаборатория в която ловят неутрино...

Хората отдавна замразяват светлината и я забавят до 37 км/ч в лабораторни условия...

Ще потърся едно много интересно клипче по-въпроса..!! На него се вижда как велосипедист изпреварва лазерен лъч....!!!Преди 2 години австралийски учени телепортираха фотон, до колкото знам вече има успешни опити и с органична материя...!!!

Драга ми ЛЕМС, всяка енергия може да се улови, като се промени състоянието и формата и...!!! Какво според вас е пламъка...?!!! Не е ли уловена и после освободена енергия..?!!! Не ме връщайте в началния курс по химия и физика с подобни наивни въпроси...!!!

PARADOX Публикувано на: Mar 22 2007, 03:35 PM

QUOTE (ЛЕМС @ Mar 22 2007, 01:37 PM)

QUOTE (PARADOX @ Mar 22 2007, 01:13 AM)

СМЯТАШ ЛИ, ЧЕ СИ ДОРАСЛА ДА ВИДИШ РЕДА В ХАОСА..?!!!

отчасти - да: имам база за сравнение, прилично ниво на познаваемост и висока

работоспособност.отчасти - не: не ми е подвластно да преподреждам `разхвърляното` от небрежни самовлюбени недорасляци.

Проявата на ниска култура е признак на слабост...!!!

До този момент не съм си позволил да ви окачествявам по какъвто и да е повод....!! Ще ви помоля да направите същото..!!! В противен случай, въпросния "самовлюбен недорасляк", по случайност може да "отключи" някоя неприятна по-това време на годината алергия, а с тази наша спешна помощ, това може да се окаже фатално...

И още нещо...!!! За "степен на познаваемост" може да се говори за числата от тото-то, метеорологичните прогнози, гледането на кафе, на боб и т.н....При някои хора, обаче не се налага да се гадае (познава), защото на тези хора им се казва...!!! Тези хора не познават...!!! ТЕ ЗНАЯТ...!!! А вие ЛЕМС, не сте от тях... Най-голямата ви заблуда е, че бъркате психологията с магията (изкуството да се борави с енергийни потоци и полета) Вярвате в нещо което е прекалено младо и произхождащо от човека ЛЕМС...!!!

PARADOX Публикувано на: Mar 22 2007, 03:49 PM

Напълно съм съгласен с теб...!!! Още с появата си в този сайт, започнах да пиша за това, на което всички много се издразниха (незнам защо)..?!!! Сега вече на някой започна да им "просветва"...!!! Когато посетих Елтимир, видях една сянка...!!! Това е останало от него... Насила задържа духа си в изнемощялото си тяло... Мога да го повдигна с едната си ръка... Стопен е...!!! За съжаление и той вече иска да си тръгва... Прекалено е уморен... Аз нямаше да издържа и на половината от това което се бълва върху него... Опитвам се да построя огледало, но не мога да го фокусирам...

А що се отнася до ЛЕМС, тя скоро ще се "опари" и ще се откаже завинаги... За нея няма друг избор, освен ако не е камикадзе... Проблема на Колобъра е на много по-висше ниво... Съмнявам се друг, освен някой от СЪВЕТА да може да му помогне...!!!

Тяхната цел е да се настанят в нашите мозъци, в нашето съзнание. И да ръководят всяко наше действие и движение. Нашата цел е да бъдем свободни хора.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (9) « първа ... 6 7 [8] 9  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020