www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отново за пси-убийците


Страници: (9) « първа ... 7 8 [9]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отново за пси-убийците
AtilaArian
Публикувано на: 10.3.2013, 19:50
Quote Post












Измамница близка до Маргините и Илия Павлов, съди наред жертвите си.

- Какво се случи със сина ви?

- Синът ми завърши Медицинската академия - умно, добро момче.

Замина за Москва. Върна се оттам някак особен - дразнеше го всеки шум и все реагираше, че съседите говорели много високо, децата им били много шумни и пр. Аз усещах, че с него става нещо, но го отдавах на свръхнапрежение.

Един ден обаче той ми сподели, че счита, че съзнанието му било под контрол. Взе да ми говори за някакви генератори и че може да е станал жертва на психо-експеримент в Русия.


След време един ден излезе от дома и буквално изчезна. Търсехме го с мъжа ми и се чудехме какво става, а съседи и познати ни успокояваха, че са го виждали и да не се тревожим. Докато на 40-ия ден не го намериха... обесен.

Какво го накара да постъпи така, не знам. Беше добър, вярващ, даваха му големи надежди като лекар... След смъртта му дарихме апартамента му в „Люлин” на църквата „Св. Седмочисленици”, в която е кръстен. Сега там живеел някакъв млад свещеник,но аз не съм ходила и не искам да ходя там...

================================

Това е дело на Хазарските Копелета от ГРУ.

Техния филиал в Задунайска Губерния НСС прекръстен на ДАНС също прави подобни психо експерименти но повечето са неуспешни.

Истинският БолгАрийски Ген е трудно, да не кажа почти е невъзможно да бъде пробит.

Психотрониката може да доведе до изменения или малоформации на клетъчно ниво, но тази промяна не води до летаргия а напротив превръща обекта на въздействие в своебразен Франкенщайн неподвластен на време и материя, стига в него да тече Кръвта на ДУЛО-Българската Кръв.

Аз също преминах през подобен период на въздействие от Генератор на електромагнитно облъчване и оцелях. smil4334a79125a1c.gif

Сега аз самия съм Машина за психо атаки срещу Руските Юдейски Копелета и техните Гавази пазещи Задунайския Колониален Кенеф а Умът ми Генератор на Хаос и Анархия-задължителните Лекарства срещу Юдо Комунистическа Чума и нейните Славянски и Турски лайна цапащи Българската Земя и Вмирисващи Българския Род.smil3dbd4e7853679.gif

Безплатен обяд Няма !!!

КРЪЧМАРЯ идва със сметката, ще я платите с ЛИХВИТЕ !!!


АКО СИ БЪЛГАРИН:

НЕ ГЛАСУВАЙ.

НЕ РАБОТИ.

НЕ ПЛАЩАЙ ДАНЪЦИ.

ВЛАСТТА Е НЕЗАКОННА.

ЗЕМЯТА Е БЪЛГАРСКА - ДЪРЖАВАТА ХАЗАРСКА !!!

ДА СЕ ЛИКВИДИРА !!!

КАЗАХ !!!

www.bulgarya.cu.cc/russiangenocide.html
smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Той Животътъ чрезъ вълни бе създаденъ, но поради това, че не бе оцененъ произлезе грешка, явиха се вълни отъ друго естество завличащи въ Нищото всеки зародишъ на Животъ. И великото Равновесие се наруши. Какъ да си върнемъ Равноерсието? Като го оценимъ, като спреме да вярваме въ демонкратичното управлвение, спреме да мантруваме демонични мисли и думи. И на место това нека задвижимъ Вълните на Живота, Силите на Тангра който самъ той ни е дарилъ!
Бургасъ на покрива на хотелъ България и висока сграда на кръстовището на бул. Струга и ул Одринъ има антени, които са много вредни, сателитни чини, съзряхъ и някви цилиндри подобни са на тези съ които атакуваха психиката на протестиращите въ Грузия. Какво е това нящо?
Кога уравновесена и живнала от село се завръщамъ въ Бургасъ, въ района около гарата и хотелъ България усещамъ нарушението, като че губя Същностите губя усещане за себе си. Въ Бургасъ Живота се изяжда отъ Нищото. И 99 процента съмъ сигурна че тея ми цилиндри са поставени да поглъщатъ разрушаватъ Живота, човешкото у хората. Време е да реагираме! Азъ започвамъ. Сама съмъ за сега, но имамъ Небето.

Хотелъ България


Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:18
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



хотелъ България

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:19
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



хотелъ България

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



хотелъ България

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Висока сграда на кръстовището на бул. Струга и ул Одринъ

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:23
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Интересна писаница е на барабана. Но снимката не е хубава. Азъ тълкувамъ скритото намерение така: Кръгъ това е Слънцето, Живота, Личностьта, Абсолюта, Началото и Краятъ. Кръгътъ е зачертнатъ. Някой иска да зачертне Животътъ, да зачертне човешкото и човека. Вижте въ ляво е Сърцето. Сърцето е атакувано най вече.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:30
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Преместихъ коментара по горе при снимката. Искамъ да изтрия тукъ, но не зная какъ.
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:32
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Кадри отъ ютубито. Нямамъ програма за видео че да прегледамъ. Мисля че тъй е озаглавенъ клипа “Применение пси-оружие” пибликуванъ отъ Владимир Ищущий

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:34
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



барабанче

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Ето какъ са побърквали протестиращите въ Грузия

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.6.2013, 16:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Разбирам твоето негодувание, Ванина, то кипи и у мен. Но сама няма да се справиш. Ти дори не подозираш срещу каква нечовешка сила се изправяш. Ти не знаеш какви мощни международни организации стоят зад пси убийците. Само ще кажа, че нашите така наречени правителства вместо да ги преследват, ги закрилят и им сътрудничат.
За ефикасна борба са нужни много хора. Уви, наоколо не забелязвам такива.
Аз водя тази борба вече 10 години. Ако има нещо невероятно, то е, че още съм жив. Виж в архива на сайта ми:
http://eltimir.ovo.bg/
Там има доста статии, посветени на психотрониката. Далеч не са само антените. Въпросът е много по-сложен. Онова, което можем да правим засега, е да отваряме очите на хората. Да им покажем пред каква смъртоносна опасност са изправени. И да ги мотивираме към борба.


--------------------
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 16:47
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Да, така е. Зная че е невъзможно. Но знаешъ ли... Силата, силата на Живота, за която не подозираме, че Тангра ни е далъ... Дедите ни са били вещи управляващи Вълните. Та съ Вяра колкото силица ми е... какво ми остава друго. Нищо нямамъ.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.6.2013, 16:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Имаш, Ванина. Имаш велик дух. Точно затова не бива да се излагаш на безсмислен риск. Ти трябва да оцелееш, ще си нужна на България. А битката ние си я водим. Гришата Симов съвсем доскоро не вярваше в психотрониката, гледам, че вече пуснал такава тема. А сме спорели до пунощ, без да успея да го убедя. Засега само просвета. Друго не препоръчвам. Но пък от собствен опит знам, че просветата и разобличенията могат да се окажат смъртоносни за нашите убийци. И те, които искат смъртта ни, понякога умират преди нас. Нека Тангра бъде с нас и нека Ериг Кан ни помага. Нека благословията и закрилата на небесната Майка Умай се простират над главите ни и никоя земна сила няма да ни съкруши.
Ще кажат, че говоря измислици, че си фантазирам? Но ако е така, как останах жив след 10 годишни психотронни атаки? В почти всички случаи хората издържат най-много по няколко месеца. макар и това да са редки случаи. Обикновено всичко приключва за дни. Все пак успях да докажа, че те не са непобедими, и че ние не сме безсилни. Вярвам, че и това не е малко.


--------------------
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 22.6.2013, 17:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Азъ се моля колкото сила имамъ да се прехвърли при тебе за да си още на Средната Земя, че имаме нужда отъ тебе. Няма директно съ калашниковъ да атакувамъ, има други техники))))))))) Но дали за защитенъ ударъ на физическо ниво, или на духовно, наистина трябва си повече хора и за това трябватъ будители. Ахъ, да знаете какъвъ човекъ бе мой състудентъ, истинска Личностъ отличаващъ се отъ оеднаквените тълпи. Но като отиде въ америка, измени се стана безличностенъ, стана досъщъ наивенъ, вярващъ на американските власти, досъщъ като самите американци. Опитахъ се въ фейс пространството да събудя Азътъ му, да събудя Звездата сътворена на Небето и слязла на Земята, която спи въ тялото му. Но нормално е да не разбере на момента. Важното е че си му казахъ. Та дано, дано... Майка България ще се радва ако той се събуди.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (9) « първа ... 7 8 [9]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020