www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отново за пси-убийците


Страници: (9) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отново за пси-убийците
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



"... Информацията за психотронното оръжие е сред най-секретната информация на планетата. В интернет ще откриете информация за всякакви земни и извънземни конспирации, за космически портали, за клониране на хора, за супер-войници, генетично и Монарх-програмиране и всички тези неща са верни, но в същото време ще откриете почти никаква информация за психотронното оръжие (или поне ако сравните обема между едното и другото съотношението ще е 98% към 2%). Това се прави умишлено.
...
Ето защо според тях психотрониката трябва да бъде оставена на мира и да не се говори за нея, защото тя е възможно най-близо до съзнанието на масите от всички останали окултни методи за контрол. Защо? Защото е (почти) обяснима чисто научно, включва технология и енергийния елемент при нея не е задължително да бъде разбран, за да се види ефекта от самото оръжие. Това прави говоренето за психотронното оръжие опасно за тях, което съдържа известен парадокс. Можете да говорите за висшите нива на конспирацията – извънземните (повтарям – защото е твърде фантасмагорично да бъде повярвано на масово ниво) откъдето дефакто конспирацията започва да се случва и продължава към по-ниските нива надолу, но не можете да говорите за психотрониката, защото тя е свързващия елемент между най-ниското стъпало в пирамидата (хората) и всички по-високи етажи на окултния контрол. Защото ако имате свързващия елемент и го разберете в дълбочина, автоматично ще разберете, че това няма как да е дъното, а просто е метод за поддържане на даден тип колективно състояние на съзнание. И ще започнете да се оглеждате. И ако започнете да се оглеждате, с първичен ужас ще откриете, че психотрониката е ежедневие и тя ви ръководи на много повече равнища, отколкото изобщо можете да допуснете! И ще започнете да виждате модела. А започнете ли да виждате модела... Вече не сте угоден на системата.


И макар бума на психотронното оръжие в България да беше от началото на 80-те до средата на 90-те (когато ескалира докрай и после внезапно започна да затихва), това не означава, че в страната все още няма такива екипи, инсталации и потърпевши от всичко това..."




Целият материал-ТУК


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Да, групата на Радев далеч не е единствената, макар че беше ако не най-опасната, то поне една от най-опасните. След неговата смърт нивото им със сигурност е слязло. Руските групи се намират под командването на проф. Борис Золотов и на ген. Георгий Рогозин. И двамата от ГУ, да не го бъркаме с ФСБ, бившето КГБ. Има обаче и групи на Мосад. Те се обучават и изпращат тук от Тамара Тютченко. Украинска еврейка, омъжена за кипърски евреин. За Тютченко знам от две места. Първо от моя съученик, когото тя се опитала да вербува и дори известно време го обучавала. После д-р Симеон войнов потвърди информацията, като допълни, че преди 1989 година хората на Тютченко били наблюдавани от ДС, а някои от тях арестувани. Руснаците бяха направили филм, където бе показана апаратурата и бяха обяснени методиките. Онова, което видях във филма се покриваше на 100% с онова, което бях виждал на живо, с очите си. По-късно филмът го махнаха от Интернет. Някъде имам снимки, скриншотове и ще ги потърся. След боледуването още не съм във форма, но трябва да се стягам, не остана никакво време.
Каква е ситуацията днес? Имам сериозни основания да мисля, че двете централи - ГРУ и Мосад, а по всяка вероятност и ГРУ са преминали към единодействие. Режимът на Боклука и неговите служби ги подпомагат и закрилят. Съдействат им. Затова моето мнение е, че трябва да насочим общественото внимание към тая тема. За да няма още "самоубити" български деца. Пък и не само деца... Запомнете едно, в опасност сме всички ние, в смъртна опасност. Без никакво изклчение.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Преди години с някои от вас се намирахме във Варна, в Морската градина. И там дойде един човек от Балчик, който започна да говори. Говореше направо, без заобикалки и с имена. Ставаше дума за най-доверената секретарка на Золотов в България. И как са се държали един към друг на неговите семинари. Вероятно помните тоя разговор. Човекът каза, каквото имаше да казва и си тръгна. Не беше анонимен и се представи. Кой е и какво работи.
Та за същите семинари ми е думата. В началото на 90-те в някои вестници се появи информация за тях. За гадостите, които са се вършели там. Писаха и за убийства, извършени от емисари на проф. Борис Золотов. После над темата бе наложено табу. Виждам, че същото табу е наложено и в Русия. Което означава, че "нашата" ДАНС и "руското" ГРУ работят ръка за ръка. Всъщност и двете служби са под пряко еврейско командване.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (VostroRe @ 4.1.2013, 11:19 )
Като гледам, темата май доста се отклони. Посочих конкретна ситуация с конкретни методи. Посочих конкретни имена. Обясних как биват изтребвани най-опасните за Системата. Писал съм и ако преценя, пак ще напиша конкретно за техниката за убийства. Виждал съм я с очите си, а се случи така, че я носих и с ръцете си. Разполагам и със снимки. Това е избиване на отделни, предварително набелязани индивиди. Само не знам дали наистина никой не разбира за какво говоря или не иска да разбере. Или пък го е страх да разбере. Пак повтарям - думата ми е за убийствата на предварително набелязани за убиване отделни индивиди. Които утре могат да се окажат спасители на своите народи. Общите методи са нещо различно и борбата срещу тях е с различни средства. В момента геноцид се извършва срещу всички народи по света, без изключение. Ваксини, пръскане от самолети, отровни храни, отровена вода, отровена земя... това го има навсякъде, дори в Изсраел и САЩ. Моята мисъл беше за най-перспективните деца на България. Написах този текст, продължение на една доста дълга тема с желанието да спасим най-добрите, най-ценните. Явно, на някого това не се харесва.
Ваша работа, няма да настоявам повече. Установявам, че някой отново дава тон за песен за моето отстраняване, а други отново подемат песента. Нека да е така. Аз нямам какво да губя. Направих каквото прецених, че е мой дълг да направя. Останалото е в ръцете на Отключеното Небе. И на Ериг Кан, който праща душите на Средната земя и после си ги прибира обратно.

Елтимире, музиката от тая плоча, вече сме я слушали преди години, но ти май си забравил. Просто в момента правиш интерпретации на тема, за която си говорил преди години, и забъркваш нова каша със стари лица. Верно е, че хубавата музика не остарява, ама понякога и омръзва.
Като скотовете живеят по градовете, там ги облъчват с какво ли не. Не е нужно някой да бъде убит със специално оръжие, човек може да бъде убит по всякакви начини и с всякакви методи. Изобретателността на човека в това да убива е много голяма.
А че върху скотовете се експериментира, това също е известно. Но какво да направи една овца в кошарата? Нищо не може да направи. Колкото и да пишеш по темата, това няма да прекрати въздействието на психотронното оръжие и никой няма да си мръдне пръста по случая, особено, когато става въпрос за секретни оръжия.
Писал си го преди години. Дотук, аз не виждам нищо ново по темата, освен аларма, че това нещо го има. Ми то винаги го е имало Елтимире, и в древността даже, нарича се "убиване чрез мисъл форма". но щом е мисъл, тя може да бъде екранирана, щом е техника, тя също може да бъде блокирана и има места, където не може да работи. Иначе в градовете си като в кошара. Няма мърдане. Там саде дето кога спиш не те оправят.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Е, навремето успях ако не да ги спра, то поне доста да ги препъна. А песента изобщо не е стара, щом убийствата на деца продължават до ден-днешен. Наистина е жалко, че в тези убийства са замесени някои от "старите муцуни", за които съм писал преди години, но уви. Песента не е стара, щом заради нея закриват цели сайтове и пращат глутници провокатори. Това е действителността пред които не бива да си затваряме очите. Ако искаме да бъдем с чиста съвест и да не изменяме на Българския род. Поне така мисля, а аз винаги пиша онова, което мисля.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ударната сила на Злото
„Стояха зверчета край плета, в тях стреляха и те умираха…”

Те, убийците са тук, сред нас и аз знам кои са. Тук са, продължават да убиват и знаят, че аз разполагам с достатъчно доказателства за дейността им. Те са тук, банда безскрупулни убийци и мен не ме е страх да разкажа всичко, което знам за тях. Което и ще направя.

Следва въпросът защо не напиша веднага имената им и не покажа техни снимки. Ще обясня. Защото след като го направя, веднага ще последват действия, които поне за известно време ще ме отклонят от работата ми по тяхното разобличение. Службите ще им помогнат, като поне временно ме отстранят от сцената. А аз нямам никакво време за губене. В опасност е животът на мои близки и аз искам да ги спася. Поне засега не пиша имената им и не показвам техни снимки, защото доста хора ги познават по лице или поне знаят тези имена. Значи тайната не е никаква тайна. И моята цел сега не е да разкривам тайни, а да дам доказателства за своите твърдения.
Вчера получих излъчения по Първи канал на руската държавна телевизия документален филм „Ударна сила”. Вече разполагам с недостигащите ми факти и мога да тръгна. Във филма е показана техника, част от която съм виждал. Изпитал съм ударите на технологии, описвани в този филм. Нещо повече. Онова, с което ми се наложи да се сблъскам бе по-съвършено от показаното във филма. А и немалко ми бе разказано. Включително от човек, който плати с живота си за направените от него разкрития. Гледах филма веднъж, гледах го втори път, и дори сега, докато пиша съм го пуснал, за да чувам звука. И да запомням. Гледам, слушам и се чудя. Как така никой не се заинтересува?

Нашите службици не ги слагам в сметката. Тях никакви ги няма. Тях ги има само когато могат да изкарат малко парици. Или да арестуват някой честен наивник, позволил си глупостта да се възмути от циганските зверства. Та нашите служби да ги оставим. Ами чуждите? Те могат да получат информация, позволяваща им да се сдобият с техника, за която само са слушали. Българското контраразузнаване няма да им пречи, всъщност в бивша България няма контраразузнаване. На службата, наречена ДАНС й е забранено да закача чуждите шпиони.

Заявявам най-отговорно, че съм готов да дам на всеки, абсолютно на всеки сведенията, с които разполагам. Тези сведения съвсем не са малки. Нито са незначителни. Нито са безобидни. Пари няма да му искам. Ще поискам само едно – да ми помогне да отървем България от чакалите, избиващи невинни хора. Пак казвам: готов съм да дам сведенията абсолютно на всеки, дори на Ал Кайда. И хич не ме е грижа за ДанС, за МанС и подобните й институционални недоразумения. Щом те не желаят да се справят с убийците, аз поне ще се опитам да го направя. Та ако ще с помощта на Ал Кайда да е. За мен животът на хората, които искам да спася стои над всякакви закони и съображения. А за моя живот не ми е жал. Ясен ли съм?

Другият вариант е чакалите да спрат, докато не е станало прекалено късно. В което обаче се съмнявам. Третият вариант е да ме убият. Предупреждавам ги, че няма да им е лесно. Всъщност те от опит го знаят. И нека не се уповават на някакво си предсказание, защото никое предсказание не се сбъдва на 100%.


Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Признавам си, този кадър от филма предизвика лек шок у мен. Вярно, това куфарче е малко по-различно по външен вид. Тук камуфлаж не им е бил нужен. Но вече разбрах защо проклетото „куфарче”, което преди години носих бе толкова тежко.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Това устройство е било показано по държавната руска телевизия. Във филма са обяснени и част от функциите му. А щом в един официално показан филм нещо е обяснено, това означава, че сега технологията е напреднала неимоверно много. Е, някой желае ли да се сдобие с подобна технология? Ще го улесня и ще му излезе много евтино. Вероятно десетки, а може би стотици пъти по-евтино, отколкото да реши да си го купи отнякъде?

Засега спирам дотук, с въпросите. Може би пък чакалите да се смислят? Твърде много жертви дадохме, и те, и аз. И ние. Жертви в буквалния смисъл на думата. Много смърт имаше, прекалено много. Аз не искам повече смърт. Ако и те не искат, лесно е да предотвратят по-нататъшното развитие на военните действия. Но ако решат друго, дори да победят накрая, победата им ще се окаже Пирова. Знам много, прекалено много. И те са се убедили отдавна, че знам.

Е, чакали? Вие приложихте и продължавате да прилагате своите знания. Прилагате ги за зло. Досега аз моите съм ги прилагал почти изключително за самозащита. Но както всяко знание на този свят, моите знания също имат двойно предназначение.

Засега спирам с публикациите. Но само с тях. Подготовката продължава.

05 май 2011 година

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ние, доброволните затворници
Какво е Системата? Нашият поробител. А в какво се изразява робството и как да тръгнем към Свободата?
Външната принуда не се нуждае от обяснение. Данъци, полиция, цензура, отрови… виждаме го. Знаем го. А какво не виждаме и какво не знаем? Всъщност изразих се неточно. Какво е онова, което уж всички виждаме, а малцина, един на милиони го забелязва? Вътрешната, доброволната принуда. Не виждаме как робът сам се съгласява да е роб. Ще карам направо, без много предисловия.
Системата насажда у нас определен мисловен модел и ние го следваме, без много да му мислим. Циганите станаха роми, на педерасите казваме гейове. Защо? За да виждаме не картината, откриваща се пред очите ни, а картината, насаждана пряко в нашето съзнание с помощта на подсъзнателни внушения. И ако за циганите и за педерасите поне донякъде сме наясно, то как е с другите внушения?
Какво е комунизъм и какво е фашизъм? Наложени и финансирани от едни и същи банки управленчески модели. Променящи се по волята на истинските си началници щом възникне нужда от промяна. Думи, лишени от съдържание. Какво е демокрация и какво е диктатура, щом демокрацията ти е отнела и малкото права, които си имал по времето на диктатурата? Какви са тези сини, червени, оранжеви и не знам още партии, щом те следват сляпо и безпрекословно повелите на един и същи господар? Какво е това расизъм, какво е това антисемитизъм? Какъв расизъм е антисемитизмът, щом семитите са част от бялата раса? Какъв антисемитизъм е да се обявиш срещу евреите, щом евреите са малка, незначителна част от голямото семитско семейство? Какво антиеврейско има да се обявиш срещу противочовешките принципи на Талмуда, щом същата тази зловеща книга зове за проливане и на еврейска кръв? Нетолерантност, политическа некоректност… Когато по улицата върху крака ти скочи бълха и почне да смуче твоята кръв, ти нямаш право да я убиеш. Ти нямаш право да я махнеш от крака си. Направиш ли го, постъпката ти е посегателство срещу правата на нейната паразитна раса. Тя обаче има право да пие кръвта ти. Соломон Паси нарича нейното право „позитивен расизъм”. В какъв свят живеем?
Един и същ ли е светът, в който живеем със света, в който си мислим, че живеем?
Прекъсването на обвързаността със Системата започва оттам. От пълното отхвърляне на нейната понятийна структура. От неприемане на нейните измислени, нищо не значещи думи и думички. От скъсване с нейните аксиоми и догми. От погнуса към нейния мисловен модел. Другото са технически подробности.

Информация, безумно много информация, с която съзнанието не успява да се справи. Заливат ни с информация, за да ни попречат да мислим. А дали онова, с което ни заливат е действително информация?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Пси оръжието – битката продължава
Те, враговете ни се съюзяват, за да ни изтребват. Но и ние, българите също почваме да се съюзяваме за отпор срещу тях. Засега го правим предимно по Интернет, но никой не знае какви изненади ще ни поднесе утрешния ден. Защото ден с ден не си прилича и помощта идва тогава, когато най-малко я очакваме.
***
Има полза от повдигането на неудобни въпроси. Най-малко хората четат и виждат, че не е толкова страшно да се говори. Ответната страна пък временно спира атаките и преминава в отбрана. Но има още нещо и може би то е най-важното.
От действията на пси терористите и пси убийците са засегнати твърде много хора. Създадени са множество малки, независими една от други групи, борещи се срещу психотронното зло. Взети поотделно, техните успехи са нищожни, а понякога напълно липсват. Една от главните беди е, че хората не знаят за съществуването на други като тях. Не знаят, че и други българи се борят за живота си и за живота на своите близки. След интервюто на Маргарита Михнева с проф. Георги Василев стената на мълчанието взе да се пропуква и ситуацията е на път да се промени.
Предоставям на вашето внимание откъс от писмо на проф. Василев, което получих тази сутрин:
„Господин Грънчаров, продължавам битката с електронният тероризъм. Моля, вижте публикацията на Добринка Корчева „Уред на ДАНС разболя цял жилищен блок”, в. „Шоу”, бр.7-13.9.2011, с.68-69. Струва ми се, че хора като вас и мен и други можем да основем неправителствена организация „Защита от вредни електромагнитни излъчвания.” Но за това ви предлагам да поговорим по-нататък, тъй като до края на септември имам много служебни задължения.
Искрено ваш: Георги Василев”
Тъй като в момента нямам възможност да купя вестника, а довечера ми изтича и абонамента за Интернет, имам една молба. Който от вас може да купи вестника, нека да го сканира и да пусне снимките във фотогалерията на сайта. Може да ми го прати и по пощата и аз да го сканирам, но не знам кога ще имам възможност да пусна снимките. Във всеки случай фактите трябва да станат достояние на колкото може повече хора по цял свят.
Психотронното оръжие е като конвенционалното. Съществуват множество разновидности и технологии. Затова и методите за защита биват различни, и борбата срещу психотронния тероризъм се води по различни начини и с различни средства. Професор Василев използва чисто научни методи, като същевременно ангажира световната общественост с проблема. При мен обстоятелствата се стекоха така, че се наложи да събирам информацията трошица по трошица, базирайки се на своите лични наблюдения и преживявания. Ако понякога си служех с чужд опит, то се стараех разказите да бъдат от първа ръка. Някои използват съвсем различни методи. Но целта е една и съща: да бъде прекратен терора.
Вярвам, че за постигането на тази цел си заслужава всеки от нас да даде своя личен принос. Нека покажем на цял свят, че българският народ не е съгласен да умира.
И нека Отключеното Небе бди над нас!


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image


User posted image


Двата случая на масово самоубийство в Пловдив на две семейства, които са заличени изцяло, ни дават основание да смятаме, че в Пловдив е позиционирано психотронно оръжие и в момента се извършва експеримент. Част от експеримента е да се види какво е въздействието върху военнослужещи от БА. При една военна ситуация, примерно на офанзива на иначе смешната ни БА е възможно това оръжие да бъде употребено и един командир на взвод да избие взвода си или група войници да започнат без причина да избиват своите. Обикновено тази апаратура се събира в малко куфарче и се позиционира в апартамент в града. Така, че, внимавайте, ако до вас има апартаменти под наем, или съседът ви е полицай или видите да се разхождат край вас, съмнителни хора с куфарчета.

Оръжието най-ефикасно действа срещу хора, чиято психологическа нагласа е да приемат и изпълняват заповеди, т.е. за хора, оптимално сраснали се със Системата.
Оръжието предизвиква при по-устойчивите индивиди кошмари, в които се сънува как етерна субстанция ви обгръща и обзема. Оръжието прави пробив в етерно-астралната ви обвивка и менталния ви пласт. Най-вероятно е извънземна технология, "подарена" на тези, които искат глобален контрол над всички.
При някои може да предизвика високо кръвно налягане съпроводено с инфаркт или инсулт.
Наблюдавайте децата си, за съответни непривични реакции тези дни, и ако детето на едно място в града има необичайни за него реакции, веднага го изнесете оттам, в обсега на оръжието сте.


Трябва да се провери какво има в авиобазата Граф Игнатиево, защото

==================================================
Трето самоубийство тегне над Граф Игнатиево

РАДКО ПАУНОВ

Трагедията със сержант Георги Тепавичаров попълва черната статистика със самоубийства в елитната авиобаза Граф Игнатиево край Пловдив, коментират военнослужещи.

За по-малко от 10 г. край на живота си сложиха старшина Тосев и кадрови войник. Единият прибягнал до най-страшното, защото му липсвали 2 флагчета, които се поставят на маса.

А боецът взел фаталното решение, измъчван от раздялата на родителите си.
Защо над поделението тегне такава прокоба, питаха се вчера униформени. Според тях щатните психолози се сменяли един след друг, а полза от работата им не се виждала.

Предишната психоложка сутрин идвала и хуквала да пие кафе. После отивала да спортува във фитнеса. А на обяд си вземала душ и си тръгвала за Пловдив.
==================================================
PMEmail Poster
Top
Марин
Публикувано на: 23.1.2013, 10:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



В предишния случай в София, когато пак беше унищожено цяло семейство, бащата е бил бивш военен. Естествено в официалните медии няма да се чуе нищо за психотронни оръжия, а вниманието ще бъде насочено в други посоки:

"Убийството на петчленно семейство в София взриви социалните мрежи и форумите и отново разпали до краен предел болната тема за психичното здраве на българите."
...

11.01.2013
Бивш военен изби у дома им четирима от семейството си и се уби
PM
Top
anti666
Публикувано на: 23.1.2013, 16:24
Quote Post












Лето 6781-о. В страната на победилото зло. В страната на някогашните БОГари, дали началото на човешката цивилизация.
QUOTE
Оръжието предизвиква при по-устойчивите индивиди кошмари, в които се сънува как етерна субстанция ви обгръща и обзема. Оръжието прави пробив в етерно-астралната ви обвивка и менталния ви пласт. Най-вероятно е извънземна технология, "подарена" на тези, които искат глобален контрол над всички.
При някои може да предизвика високо кръвно налягане съпроводено с инфаркт или инсулт.
Наблюдавайте децата си, за съответни непривични реакции тези дни, и ако детето на едно място в града има необичайни за него реакции, веднага го изнесете оттам, в обсега на оръжието сте.

За да го пишеш това не е случайно. Срещу теб ли е използвано?
Top
anti666
Публикувано на: 23.1.2013, 16:33
Quote Post












Ако някой си мисли, че това са брътвежи на луди хора. Запознайте се с този материал;
Тайнствен апартамент облъчва съседи
В тази тема сме писали повечко;
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...=ST&f=18&t=3051
Само че се оказва, че сайта на проф. Василев
Терористи в ДАНС
го е хванала липсата. Вероятно по същата причина, по която и нашия сайт не се отваря цяла сутрин. Някакви терористични атаки са го свалили. Както зам-председателя на ДАНС Дръшков му е обещал, случая е решен. Жалко, че не копирахме протокола от измерванията тук.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.1.2013, 12:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 23.1.2013, 18:24 )
Лето 6781-о. В страната на победилото зло. В страната на някогашните БОГари, дали началото на човешката цивилизация.
QUOTE
Оръжието предизвиква при по-устойчивите индивиди кошмари, в които се сънува как етерна субстанция ви обгръща и обзема. Оръжието прави пробив в етерно-астралната ви обвивка и менталния ви пласт. Най-вероятно е извънземна технология, "подарена" на тези, които искат глобален контрол над всички.
При някои може да предизвика високо кръвно налягане съпроводено с инфаркт или инсулт.
Наблюдавайте децата си, за съответни непривични реакции тези дни, и ако детето на едно място в града има необичайни за него реакции, веднага го изнесете оттам, в обсега на оръжието сте.

За да го пишеш това не е случайно. Срещу теб ли е използвано?

Срещу мен не мога да съм сигурен, но че мисъл-формови атаки бяха изпозлвани в продължение на 1 година, в това съм сигурен, дали е било обаче оръжие или са просто група зли хора, не мога да кажа, но атаките бяха отразени. Не съм мислил да им връщам жеста, защото не ми се употребяват психични сили срещу миндили. Тази енергия трябва да се използва за съвсем друго нещо. Тя затова е дадена. Но злите, искат тя да бъде употребена в психична война и да бъде разпиляна. Те не искат друго. Плашат се от концентрирания психичен субстрат на будния българин. Затова са като пирани, видят ли такъв, веднага предприемат атака. Иначе тежко им и горко, ако стоваря артилерията си срещу тях. Ще ме помнят хилядолетия напред.

А наблюданията са от оплаквания на хора, веднага на другия ден, след като самоубиха семейството на военния в Пловдив.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (9) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020