www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отново за пси-убийците


Страници: (9) « първа ... 5 6 [7] 8 9  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отново за пси-убийците
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Като гледам котката нагоре с краката се сещам за една друга такава котка. Нейният съпруг я изгони като мръсно коте именно заради склонността й да си вири краката при всеки удобен случай, и с всеки, който й падне. После тя отида да живее при Димитър Радев, виден агент на ГРУ. Ако тая котка не е същата, то поне е от нейната групичка.
Сега за ГРУ, Главното разузнавателно управление на Руската Федерация. Изцяло е под еврейски контрол. Както и руското правителство впрочем. Но в Русия ние имаме и много съюзници, милиони съюзници. От Казан, от Чувашия и много други места получавам писма от хора, които определят себе си като Българи. Самите руснаци също почват да застават твърдо на наша страна. Съденият 4 пъти за проповядване на антисемитизъм Игорь Колодезенско например винаги се обръща в писмата си към мен с думите Здравствуй, Брат! И пише, че руснаците възлагали големи надежди на нас, Българите. Последните дни получавам писма и от град Самара. Та нещата не са еднозначни, не са черно-бели. Но от провокаторите сме длъжни да се пазим. Навремето допуснах малко лекомислие и се самонадцених, за което платих много скъпа цена. Тоя път няма да го допусна. Съветвам ви да не го допускате и вие. Те наистина са опасни. Убиват дистанционно, от разстояние. Доказателства никакви. Хазарска измет, добрала се до високи технологии. Дръжте ги на разстояние, засега друг метод не виждам. Никакви диалози, никакви контакти с такива. И те дадоха жертви, но и доста от нашите хора умряха. Съпругата на инж. Генади Атанасов, известен като Инжинера ми каза, че последните му дни били страшно мъчителни. Това поне аз няма да им простя!


--------------------
PM
Top
meander
Публикувано на: 28.2.2013, 23:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 53
Участник # 2 124
Дата на регистрация: 22-January 10



Тъй като си много вещ,по котки,ГРУ,евреи,кучеглави и т.н.Да та питам нещо?
Какво е това,и какво значи.Ако знаеш кажи или мълчи.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Прощавайте, че трябва да го напиша, но не искам никой да ме обвини в страхливост или в отстъпление. От сряда насам стомахът ми отказва да поема всякаква храна. Ядене имам, просто не мога да ям. Включително бульони. Почти цялото си време прекарвам в леглото. Май няма да я карам дълго. Но за нищо не съжалявам.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (meander @ 1.3.2013, 01:57 )
Тъй като си много вещ,по котки,ГРУ,евреи,кучеглави и т.н.Да та питам нещо?
Какво е това,и какво значи.Ако знаеш кажи или мълчи.

А ти не си ли наясно какво е това? Еврейския седмосвещник (менора), на който палят свещи наште президентини и мин. председатели благославяйки Ханука, т.е. илюминизма smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Тоя седмосвещник във формата на Световно дърво е най-често цалувания предмет от българският политически елит, като оставим настрана рязаните пишки на Ротшилд и Рокфелер. Символ на юдаизма.
Но най-важното, котенце, мама ти, е това: "Менората е втория по важност предмет в еврейския храм след ковчега със скрижалите със завета. Предназначението и е било да осветява свещения сандък, придавайки му особено сияние, целящо психологическо въздействие у вярващите".
Дали да не ти сипна малко стрихнин?
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












QUOTE (Елтимир @ 1.3.2013, 22:19 )
Прощавайте, че трябва да го напиша, но не искам никой да ме обвини в страхливост или в отстъпление. От сряда насам стомахът ми отказва да поема всякаква храна. Ядене имам, просто не мога да ям. Включително бульони. Почти цялото си време прекарвам в леглото. Май няма да я карам дълго. Но за нищо не съжалявам.

Има ли някой от нашите да отиде да го види този човек и да го заведе до болницата? След гробаджийските реформи той няма застраховка, но поне да му се направят някакви изследвания. Няма да струва майка си и баща си. Защото ако не може да яде, няма дълго да остиска. Още есента беше така, видях го с очите си. А той ни е необходим още на средния свят.
Ако има някой, да ми пише на лична.
Top
anti666
Quote Post












meander, не се прави на шантав. Знаеш, че джудеите са копнали идеята за Бой Терек и свещената седмолъчица от старата ни Вяра. Знаеш и че знаем за това. Проверяваш ли ни, или така ни се струва?
Верно търпението ни се изчерпва. Особено пък сега.
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (anti666 @ 2.3.2013, 00:40 )
meander, не се прави на шантав. Знаеш, че джудеите са копнали идеята за Бой Терек и свещената седмолъчица от старата ни Вяра. Знаеш и че знаем за това. Проверяваш ли ни, или така ни се струва?
Верно търпението ни се изчерпва. Особено пък сега.

Тоя "котарак" е от групата на ЛЕМС. Ако не е и самата Силвия, не знам. Радев, бившият им ръководител беше евреин, от рода Аксьонови. Женен беше три пъти, и трите пъти за еврейки. Мирчева също е еврейка по майка. А ГРУ се знае, че се командва от евреи. Така че позицията му не е изненадваща.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Получих едно писмо, което вярвам, че съм длъжен да публикувам. Става дума за зачестилите напоследък самоубийства, които също и според мен са плод на психотронно въздействие. Те, хазарите почнаха да избиват безогледно и ние сме длъжни да реагираме съответно. Ние просто не можем да позволим на хазарските псета да изтребват децата на България, не можем!!! Искам само да кажа на човека, който ми го написа:
- Не, вече не съм единствен. Фактът, че ми го пишеш вече значи много. Ами професор Василев? Има и още. Ние можем да окажем съпротива и да победим Злото. И ще го направим. Аз вярвам в това.
Ето и самото писмо:
"Ти си единствения шанс гласът ти да бъде чут. През последните няколко
дни много млади хора слагат край на живота си.Продажната журналистика
слугинажно мълчи.Никой и дума не обелва за причините. Имам усещането
че някой умишлено посяга на живота ни чрез психотроника.Чудовищни
самоубийства стават в България ............и Русия. Нещо не е както
трябва Приятелю. Така както е тръгнало тези копелета ще ликвидират
еснцията на нацията ни. Пиши Елтимире. Хората те четат и
разпространяват знанията ти. Дано със здравето да си добре че и аз
нещо я закъсах. Да нещо страшно се случва върху всички ни. Дано Бог
съхрани България. "


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Чакалите започват своята последна битка срещу нас, Хората. Ще им кажа. Да се връщат в своя сумрачен свят и повече да не не връщат тук. А техните слуги да се покаят и да спрат. Защото иначе ги чака смърт. Не само тях, но и целите им родове. И тук ще кажа нещо изненадващо. Един от редовните участници в тоя сайт ме е виждал по бански, на брега на Персийския Залив. Вероятно е забелязал белезите ми. Тук няма как да се сбърка. Шевовете и другите дупки. И белег от куршум, който е минал през сърцето. А аз още съм жив. Има и белези по ръцете си, които мнозина са ги виждали. Изненадващо от вчера те почнаха да изчезват. Значи...
Чакали, аз идвам за вас!


--------------------
PM
Top
Maistora
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 5 525
Дата на регистрация: 2-March 13



QUOTE (Елтимир @ 5.3.2013, 21:04 )
Чакалите започват своята последна битка срещу нас, Хората. Ще им кажа. Да се връщат в своя сумрачен свят и повече да не не връщат тук. А техните слуги да се покаят и да спрат. Защото иначе ги чака смърт. Не само тях, но и целите им родове. И тук ще кажа нещо изненадващо. Един от редовните участници в тоя сайт ме е виждал по бански, на брега на Персийския Залив. Вероятно е забелязал белезите ми. Тук няма как да се сбърка. Шевовете и другите дупки. И белег от куршум, който е минал през сърцето. А аз още съм жив. Има и белези по ръцете си, които мнозина са ги виждали. Изненадващо от вчера те почнаха да изчезват. Значи...
Чакали, аз идвам за вас!

Покажи снимки на тялото си,нека да се видят тези белези от куршуми,особено този куршум през сърцето.Интересно е,нека се види.Кой е този редовен участник,снимай се.Интересни неща казваш,но няма как да се видят.
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Елтимир @ 5.3.2013, 21:04 )
Чакалите започват своята последна битка срещу нас, Хората. Ще им кажа. Да се връщат в своя сумрачен свят и повече да не не връщат тук. А техните слуги да се покаят и да спрат. Защото иначе ги чака смърт. Не само тях, но и целите им родове. И тук ще кажа нещо изненадващо. Един от редовните участници в тоя сайт ме е виждал по бански, на брега на Персийския Залив. Вероятно е забелязал белезите ми. Тук няма как да се сбърка. Шевовете и другите дупки. И белег от куршум, който е минал през сърцето. А аз още съм жив. Има и белези по ръцете си, които мнозина са ги виждали. Изненадващо от вчера те почнаха да изчезват. Значи...
Чакали, аз идвам за вас!

Елтимире, пиши ми лично съобщение, моля те май е време да се посъветвам нещо с теб. Профила ми има някакви проблеми - освен че не мога да публикувам снимки и да боравя с галерии, вече не мога да отварям и профилите на други участници и да им пиша лични съобщения. Мога само да отговарям на това което получавам в пощата си.
За модераторите, когато се опитам да отворя нечий профил, за да му пиша лично, получавам този отговор: Fatal error: Call to undefined method skin_profile::user_stuff() in /home/voininat/public_html/modules/ipboard/sources/Profile.phpon line 745

Заради това отлагах известно време да ти пиша, Елтимире, но май сега дойде време, моля те пиши ми.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



QUOTE (18j @ 6.3.2013, 15:37 )
QUOTE (Елтимир @  5.3.2013, 21:04 )
Чакалите започват своята последна битка срещу нас, Хората. Ще им кажа. Да се връщат в своя сумрачен свят и повече да не не връщат тук. А техните слуги да се покаят и да спрат. Защото иначе ги чака смърт. Не само тях, но и целите им родове. И тук ще кажа нещо изненадващо. Един от редовните участници в тоя сайт ме е виждал по бански, на брега на Персийския Залив. Вероятно е забелязал белезите ми. Тук няма как да се сбърка. Шевовете и другите дупки. И белег от куршум, който е минал през сърцето. А аз още съм жив. Има и белези по ръцете си, които мнозина са ги виждали. Изненадващо от вчера те почнаха да изчезват. Значи...
Чакали, аз идвам за вас!

Елтимире, пиши ми лично съобщение, моля те май е време да се посъветвам нещо с теб. Профила ми има някакви проблеми - освен че не мога да публикувам снимки и да боравя с галерии, вече не мога да отварям и профилите на други участници и да им пиша лични съобщения. Мога само да отговарям на това което получавам в пощата си.
За модераторите, когато се опитам да отворя нечий профил, за да му пиша лично, получавам този отговор: Fatal error: Call to undefined method skin_profile::user_stuff() in /home/voininat/public_html/modules/ipboard/sources/Profile.phpon line 745

Заради това отлагах известно време да ти пиша, Елтимире, но май сега дойде време, моля те пиши ми.

От кога започнаха проблемите ти с профила? При мен също има такива.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Mahaira @ 6.3.2013, 17:05 )
QUOTE (18j @ 6.3.2013, 15:37 )
QUOTE (Елтимир @  5.3.2013, 21:04 )
Чакалите започват своята последна битка срещу нас, Хората. Ще им кажа. Да се връщат в своя сумрачен свят и повече да не не връщат тук. А техните слуги да се покаят и да спрат. Защото иначе ги чака смърт. Не само тях, но и целите им родове. И тук ще кажа нещо изненадващо. Един от редовните участници в тоя сайт ме е виждал по бански, на брега на Персийския Залив. Вероятно е забелязал белезите ми. Тук няма как да се сбърка. Шевовете и другите дупки. И белег от куршум, който е минал през сърцето. А аз още съм жив. Има и белези по ръцете си, които мнозина са ги виждали. Изненадващо от вчера те почнаха да изчезват. Значи...
Чакали, аз идвам за вас!

Елтимире, пиши ми лично съобщение, моля те май е време да се посъветвам нещо с теб. Профила ми има някакви проблеми - освен че не мога да публикувам снимки и да боравя с галерии, вече не мога да отварям и профилите на други участници и да им пиша лични съобщения. Мога само да отговарям на това което получавам в пощата си.
За модераторите, когато се опитам да отворя нечий профил, за да му пиша лично, получавам този отговор: Fatal error: Call to undefined method skin_profile::user_stuff() in /home/voininat/public_html/modules/ipboard/sources/Profile.phpon line 745

Заради това отлагах известно време да ти пиша, Елтимире, но май сега дойде време, моля те пиши ми.

От кога започнаха проблемите ти с профила? При мен също има такива.

Аз нямам засега проблеми, публикувах дори пробно една снимка. Ще видим какво можем да направим по въпроса, но вероятно има целенасочена атака срещу вас двамата. Възможно е да ви режат чрез доставчика ви, затова използвайте и друг тип нет, ако ви е възможно, ако проблемите се задълбочат и ние да не можем да направим нищо по въпроса.
И просто - не се отказвайте. Много пъти е имало такива атаки, дори Галерията е била цялата блокирана.
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Mahaira @ 6.3.2013, 17:05 )
QUOTE (18j @ 6.3.2013, 15:37 )
QUOTE (Елтимир @  5.3.2013, 21:04 )
Чакалите започват своята последна битка срещу нас, Хората. Ще им кажа. Да се връщат в своя сумрачен свят и повече да не не връщат тук. А техните слуги да се покаят и да спрат. Защото иначе ги чака смърт. Не само тях, но и целите им родове. И тук ще кажа нещо изненадващо. Един от редовните участници в тоя сайт ме е виждал по бански, на брега на Персийския Залив. Вероятно е забелязал белезите ми. Тук няма как да се сбърка. Шевовете и другите дупки. И белег от куршум, който е минал през сърцето. А аз още съм жив. Има и белези по ръцете си, които мнозина са ги виждали. Изненадващо от вчера те почнаха да изчезват. Значи...
Чакали, аз идвам за вас!

Елтимире, пиши ми лично съобщение, моля те май е време да се посъветвам нещо с теб. Профила ми има някакви проблеми - освен че не мога да публикувам снимки и да боравя с галерии, вече не мога да отварям и профилите на други участници и да им пиша лични съобщения. Мога само да отговарям на това което получавам в пощата си.
За модераторите, когато се опитам да отворя нечий профил, за да му пиша лично, получавам този отговор: Fatal error: Call to undefined method skin_profile::user_stuff() in /home/voininat/public_html/modules/ipboard/sources/Profile.phpon line 745

Заради това отлагах известно време да ти пиша, Елтимире, но май сега дойде време, моля те пиши ми.

От кога започнаха проблемите ти с профила? При мен също има такива.

Не знам от кога точно - още миналата година не можех да правя галерии, а тази забелязах и проблема с профилите на други участници. Но не знам кога точно тъй като не ползвам постоянно тези опции. Админите опитаха да оправят нещата с галерията но не стана. Не е от доставчика тъй като ползвам постоянно различни доставчици. В големия град освен многото недостатъци има удобството, да си избереш която искаш мрежа безжичен интернет, където и да си smil3dbd4e398ff7b.gif
Само се надявам да не са ми влизали по профила, но каквото и да се е случило - продължаваме.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пробвайте да си изчистите кеша и сменете браузъра си, да вивим какво ще стане.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (9) « първа ... 5 6 [7] 8 9  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020