www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> 1200


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 1200
18j
  Публикувано на: 18.1.2013, 14:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Абе чудя се дали само да ти се ухиля и да подмина неуравновесените изпсихясали брътвежи или да ти кажа и аз какво мисля за тебе ама ше ги направя и двете щото знам че и без това модератора ше изтрие и давата поста с псувните:
Ето нахилвам ти се че си палячо:



smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

А мнението ми за тебе ше ти го пратя на лично!


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 18.1.2013, 14:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



(стана грешка с преждевремената публикацията на коментара ми, това ми е вече истинския коментар)

Пасажът не представлява никаква стойност за разискваната тема. Прочее, използвани са думи, които не носят никаква информация, освен за написалия ги. Препоръката на мод. е следващит път да псувате на глас пред компютъра си вместо в тази тема. Бел. мод.

От такъв войн като тебе никакъв *** не става, ама никакъв. Ако такива са и останалите Воини на Тангра, направо са обречени. Целият им саракт е обречен. Ама се надявам да не са - все още храня надежди, че не са.. Май ти си врагът тука, провокатор и ченге. От както съм дошъл тука, само ти си ми обърнал най-голямо внимание.. Защо не вземеш да поразмислиш малко върху това което аз изнасям като информация - ами ясно защо... за да бъде окаляна личността ми, та да може всяка информация, която изнеса тук, да бъде възприемана НЕ на сериозно - ама няма да стане... Кво си тръгнал тука да се деркаш с мене на личността основа - буклук - нямаш ли си друга работа.. Кво та интересува толкова моята личност.. Аз съм доказал с делата си досега, що за човек съм - какво си тръгнал да ми търсиш слабото място буклук с буклука ти - няма да го намериш, защото такова няма, и наистина няма, защото ако имаше помисли си, изобщо нямаше да стигна до това, до което съм стигнал сега - *****.. Със тебе специално, от тук насетне повече никакви интелигентни и възпитани разговори - никакви... никакъв приятел не искам и да ми ставаш...дрисльо... Едно към едно си с Елтимир.. И знаеш ли; ако един ден, въпреки всичко, ние вземем властта, първата ми работа ще бъде да се отърва от ей-такива съмишленици, БУКЛУЦИ, като тебе дето само оспорват това, което ние изнасяме като информация... че ни и осмиват даже...
Искаше ми се тая тема 1200 да си остане като тема, разискваща целите на християнството, но заради малоумници като тебе дето оспамиха всичко тук, такава тема не може да започне на чисто... Дори и да започна такава тема на ново, ти пак ще я окаляш, келево ЛАЙНО такова... Та молбата ми към тебе е, да пренесем споровете по-между си някъде другаде, в друга тема - а - кво ше кажеш - а... Ако си джентълмен, и ако имаш достойнство на мъж, а не на педераст, ти предлагам да пренесем личностните си спорове в друга тема - отвори такава... Просто оставете тая тема 1200 да си остане такава, каквато я започна Елтимир.. А именно; 1200 години проклятие над България... нека разискваме само това тук...
Ако продължиш тук във тая тема, 1200 със личностните си, страхливи нападки срещу мен, значи си ми ясен още от сега какъв си.. Ясно ми е как действате боклуци (боклуци сте, не сте други).. Истински стойностните статии, които не искате да се четат от хората, ги оспамвате нарочно до-безобразие, та да може още щом ги види читателя, и да се откаже сам да ги чете, тъй като ще му се видят прекалено дълги - това е нещо като застраховка, че враговете ви няма да научат никога истината.... Тоя ваш подход ми е ясен отдавна боклуци - и тук наистина трябва да има модераторска немеса - наистина.. Пак ти повтярям - като искаш толкова да спориш на личностна основа със моята личност, отвори тема само за това, където да псуваме колкото си искаме; да се обиждаме и заплашваме на воля - без задръжки, без цензура, без нищо...
Заявявам категорично, че на личностна основа, от тук насетне повече няма да споря със никой, за да не си губя времето - най-малкото пък във отделните теми, които обсъждаме тук, за да не ги превръщаме във спам от заинтересовани от това субекти... Каквито и упреци да получа към себе си, повече няма да влезна във спорове с никой заинтересован от това, за да не се отвличаме от темите, които започваме.. Който иска да спори на личностна основа, да си отвори една тема само за спорове.. А на който му се псува, да си отвори тема - ПСУВАЛНИК... И смятам, че така е правилно, за да не караме хората да се напрягат излишно да ни четат личните словоизлияния, - все пак те нямат нищо общо с тях нали така... Защото, който и човек да дойде тука да се образова, първите му впечатления от форума ще са най-важните, които той ще си състави и за сайта като цяло.. И като види, че във тоя форум тука, само се деркат едни на други за глупости, и веднага ще си тръгне от тук човека, и повече никакво завръщане няма да има тук - никакво.

- ето, вдигнаха ми нервите, а тъкмо бях започнал да пиша, и сега ще отложа писането докато се успокоя - много съм ядосан в момента - ама много.. Ама само на боклука съм ядосан де, само на него и на никой друг... Май някой се уплаши от разкриването на истината за Ционските Протоколи.. И аз не мисля повече да си губя времето да отговарям на излиянията на разни буклуци.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 18.1.2013, 14:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Само забрави да посочиш ти и твоите сподвижници какво сте постигнали, след като си позволяваш да критикуваш дейността която се развива тук.
А това че си лумпен и дори олигофрен - сам го показа.
Благодаря ти.
smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 18.1.2013, 15:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



ами то той такъв ******** като тебе като ти се качи на главата, и няма как да не го покажеш. И знаеш ли! Това е нормална човешка реакция, че съм реагирал така. Неноралното щеше да бъде ако изобщо не бях реагирал. Но самият факт, че ми благодариш за нещо, за мен означава, че точно това си целял...

- цял след обяд ми губиш времето - нямаш ли си друга работа, или това ти е основната работа - да губиш времето на такива като мен - да събуждаш най-ниските страсти у мен, ама това няма да стане, щото мисля вече да приключвам с тебе и да продължавам да пиша.. Каквото имах да ти кажа, ти го казах - повече нямам какво да ти казвам.. Не те познавам, и не искам да имам нищо общо с тебе - вече започвам да се замислям дали избщо си българин, и какъв българин си...
PMEmail Poster
Top
pan4o
Публикувано на: 18.1.2013, 15:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



имам молба към администрацията тук, да изтрие личностните ни нападки, тъй като никой няма полза от тях, освен субекта, който ги предизвика. Но аз с такива като тоя съм се справял много пъти, и сега пак ще се справя - той ми е поредният препъни камък от който аз ще се отърва.. Защото, не аз, а той го започна това - първи... Бих искал тази тема 1200 да се изчисти от всякакви личностни нападки, и същите такива, ако някой държи на тях (с изключение на мен), да бъдат преместени в друга тема, за да остане тази тема чиста..
И сега след като бях обявен за олигофрен от търсещия слабото ми място, пускам тук едно към едно това което получих от него преди малко на лични съобщения. С което мисля повече да не се разправям на никакви теми с малумника..

- четете и се наслаждавайте на стила му на писане...

ей помиар наеш как ше повръщаш всяка една обида ако ти напипам кирливата муцуна. Ше ти изкорма червата с пръсти ше те изкорма и ше дам на майка ти да ги осмуче боклук с боклука ти насран. Цел живот лайна ше кусаш майка ти деба кирлива вмирисана! Ти кво си мислиш бе путка насрана изкуфела майка ти деба и баща ти мангали ше ги тъпчат отзад ше ги тъпчат докато не се разпорат ше ги тъпат.

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 18.1.2013, 16:02
Quote Post












Някой не можел да разбере защо съм бил тук в този форум... Ами тук съм поради същата причина, поради която и той е тук.. Просто бъдете нормални Воини, и оставете човека дошъл при вас, да покаже що за човек е
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ти отдавна си показал що за човек си. Знаем те от ucoz.ru как ни плюеше, чели сме ти фантастиките за окупация на Канада от руснаци и подводния тунел под Берингово море. Знаем те, че го даваш и сатнист. Само не разбираме, защо точно сега избра да цъфнеш тук? Заради Елтимир ли? Да провокираш и го дразниш необезпокоявано, а нас да изкарваш сатанисти? Подобна теза сега я пробутват като мероприятие службите. (темата за Псков). За Елтимир, а и за мен ти си провокатор. Ченге или вербувано от куките да изпълняваш определени техни поръчки. Що не си пишеш в сайта на stana.uzoc.ru, в сайтчетата на Пасков или пък в някой православен сайт да ги убеждаваш тях?
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.1.2013, 16:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Моето мнение е, че с такива никой не бива да влиза в какъвто било контакт или диалог. Също и с такива като Пасков. Те винаги ще се стараят да сеят зло, такава им е задачата. Да настройват хората едни срещу други. Не се поддадох в моя сайт, няма да се поддам и тук.


--------------------
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 18.1.2013, 21:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



Моето мнение е, че с такива никой не бива да влиза в какъвто и да било контакт, или диалог. Също и с такива като Пасков. Те винаги ще се стараят да сеят зло, такава им е задачата.

грешиш, изобщо не ми е такава задачата, поне на мен - а за този Пасков вече не знам - него не го познавам изобщо, а само съм го виждал на снимка. Не знам дали е точно от Д-град, или е от селата наоколо незнам, но не искам повече да ме свързвате с него по-никакви поводи.. Вашите проблеми с него, са си ваши проблеми, с които аз нямам нищо общо - ясно...
- извинявайте, ама добре виждате всички, че аз бях принуден да се държа така. Още със идването ми тука да съм наругал някой - не съм... Анти666 - тия фантастики за окупация на Канада от руснаци и подводния тунел под Берингово море - не съм ги писал аз - просто си ме объркал с някой, за което не те съдя, човешко е. Бих признал всичко, което съм писал, но ако съм го писал наистина аз. И знаете ли - ако аз бях наистина ченге, нямаше да се занимавам с глупости като писане във форума ви, а направо щях да дойда при вас и да ви кажа каквото имам за казване..
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



А за "Ледената кралица" нещо да ми кажеш? Да не се окажете накрая в един отбор и с Пасков, и с някои други, още по-зловещи личности?


--------------------
PM
Top
pan4o
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



(нищо не знам за никаква ледена кралица)

- а сега, както обещах, пускам обещаната статия за лъжата наречена "Ционски Протоколи".. Нарочно изчаках да мине 24:00 ч. и да стане 20 януари. Това е една черна дата в моя живот, и кърлежите (ако ме следят и тука) знаят за нея. Нека я помнят вечно, както ще я помня и аз. Нека сега четат моите словоизлияния - зад тези писания стоя лично аз...

започвам с Йоан Богослов, и неговата книга Откровение, и така постепенно ще стигнем до-причината за появата на Ционските Протоколи...


ИМЕТО АНТИХРИСТ - КОЙ, ЗАЩО И С КАКВА ЦЕЛ ГО СЪЗДАДЕ

(всичкото това има и предистория, и ако някой се интересува, ще я напиша)

Първият човек, който създаде това име, беше Йоан. Чрез него той е имал за цел, да изгради нещо като "мисловен-вирус против отхвърляне на християнството", в съзнанието на тези хора, които веднъж приели християнският Бог, са започнали нещо да се разколебават и отвръщат от него. Да не могат повече никога да се отвърнат от вярата си (и не поради друго, а поради страх от божие наказание). Да им се внуши, че Бог ще им помогне един ден (когато той реши). Че страданията им са породени единствено от това, че вярата им е слаба; че не вярват сЪ цялото си сърце и сЪ цялата си душа вЪ бога (за което са си виновни единствено те). Че ако вярват, силно и до-край, душите им, и те самите ще бъдат спасени в последния момент, познайте от кого - от божия гняв - боже господи каква глупост...

Описвайки личността на Антихриста, Йоан не е имал предвид един единствен човек (както го възприемат повърхностно мислещите християни), а цяла система, оглавявана само от един човек. Във наши дни за много разумни хора е ясно, че какъвто и да е този човек, той със сигурност ще унищожи веднъж и завинаги причината, която озлобява хората и спъва човешкия прогрес от векове насам, а именно - християнството... защото то е създадено да разрушава, а не да съгражда - не е преправено от евреите с някаква цел (както си мислят много хора), а самите евреи го създадоха точно с тази цел; да разрушават навсякъде с него. Именно затова, носителите на Световния Прогрес, ще унищожат първо него, когато завземат властта в света.. Защото от както християнската библия се е появила на бял свят, човечеството тъне в безпътица и мрак... поредната мисъл на "Маркус Ели Раваж", напълно отговаряща на истината: КАКТО ВИЖДАТЕ, ХРИСТИЯНСТВОТО НЕ САМО РАЗРУШИ ЕДНА ЦИВИЛИЗАЦИЯ, ТОВА МОГЪЩО ЦАРСТВО - НО И ТЛАСНА ЧОВЕЧЕСТВОТО ЗА ЕДНО ХИЛЯДОЛЕТИЕ ВЪВ ВАРВАРСТВО И МРАК.

Ако се вгледаме обаче малко по-задълбочено върху самата дума "Антихрист", ще установим, че тя не означава задължително "злодей", а само - отрицателно настроен към християнството и неговите последователи човек. Отрицателно настроен към всички последици, които християнството носи на човешката цивилизация. Човек, който се опитва с цената на всичко да елиминира тези последици, и да не ги допусне повече да се повторят за в бъдеще. Това всъщност означава думата Антихрист - спасител...


как, и по-какво можем да разберем целите на автора на книгата Откровение ?...

По пътя на логиката (четейки книгата му) могат да се разберат доста много неща, особено когато знаеш какво пишеш, защо точно, и с каква цел го пишеш; в смисъл такъв, че Йоан е знаел много добре причината, поради която пише книгата си "Откровение" и за какво точно ще послужи тя! Тази книга не се е появила на бял свят ей-така, без никаква причина.. Причина за нейната поява определено е имало, но каква е тя, Йоан е пропуснал да ни я опише в книгата си... може би защото е забравил... Ако Йоан наистина знаеше точния ден и час на това, което е предвидил че ще стане, би ни го описал в книгата си, с поразителна точност - но не е знаел... Което означава, че не е бил никакъв пророк, а - ЛЪЖЕПРОРОК !.. не сте ли забелязали колко често се набляга на тази дума в библията...

Книгата Откровение (спасила християнството) е станала като че ли главна причина за това, Римската Империя да не може повече да се възроди никога. Авторът на тази книга е съзнавал много добре, че след последния гонител на християнството, Император "Юлиян" (съвременик на Йоан Богослов), такъв не трябва да има повече, защото макар и той да не успя да постигне целите си, друг може да го стори след него. И е нямало никакви гаранции, че няма да успее..

Страха който е изпитвал Йоан от тези негови видения, за края на християнството всъщност, а не на света, го е накарал да измисли името Антихрист. Да го наложи в книгата си, и да бъде описан той като абсолютния злодей. Просто е трябвало да се внуши на хората, че най-голямото зло на света е това нещо, което отрича християнството и възстава твърдо против него.

Повече от сигурно е, че ако във наши дни, такъв Антихрист от миналото, като Император Нерон, се възроди и възкачи отново на власт, то първото нещо, което ще започне да преследва той, ще е именно този бацил, който разруши последната Световна Империя... Разбира се, Йоан не е знаел точния ден и час на това, което е предвидил че ще стане! Знаел е само, че рано или късно то със сигурност ще стане, защото човечеството не може да върви вечно по този път, начертан му от християнството, и вечно да чака да се изпълнят онези писания за "Второто Христово Пришествие"... защото в края на краищата, те обещават на човечеството нещо, което то чака вече близо 1800 години да се изпълни, и това нещо никога не става. А това нещо (тези писания) е предизвикало толкова много мъка и страдания на чакащите го досега, че ако не бъде забравено завинаги, ще погуби цялото човечество един ден - от чакане... Представете си само дали е нормално това, да чакате цял живот "спасител", да дойде да Ви спаси...

Ако не беше "Откровение", християнството щеше да е мъртво отдавна.. Тази книга Веднъж спаси християнството, но 1500 години по-късно, то беше спасено от една друга книга - "Протоколи на ционските Мъдреци", която аз наричам - продължение на Откровение, или нейна втора част... Да поразгледаме малко същността на тези протоколи и да се опитаме да разгадаем тяхната истинска цел...

Първото нещо, което се набива в мислите на човек, четейки тези протоколи е, невероятната и несравнима с нищо злокоба към всички хора на земята.. Ясно личи как от тях лъха - злобата към човека, презрението към човека, подценяването на човека, омразата към човека и всичко човешко.. Повече от ясно става, че съществата, които са ги писали, са били античовеци... Аз съм убеден, че Разумът, който е създал християнството и протоколите, е един и същ. И той е бил абсолютно злонамерен към човешката раса изобщо... По-скоро можем да перифразираме нещата така !?.. Християнството дойде от рептилите, а протоколите; от техните последователи... (не случайно в Стария Завет четем: И аз Господ бог (РЕПТИЛ), сключих завет с тоя народ - евреите)

И все пак; за да се появят на бял свят тези протоколи е имало някаква причина! Нищо на този свят не се случва без причина - може да е малка, но я има. Причината е проста! В началото на 20 век. за евреите е било необходимо да се втълпи едно такова мислене у хората.. Мислене, което не само да отклонява вниманието им от злините, които им носи християнството, ами и да ги тика в самото Християнство - задача перфектно изпълнена от еврейския разум... (ето това представляват протоколите - едно средство за отвличане на вниманието - а нима резултата от тях не е такъв...)

Написвайки "Протоколите на ционските Мъдреци", евреите всъщност дадоха на хората (гоите) едно ново поле за размишление, които размишления да ги карат - да не забелязват никога злините, които им носи християнството, а постоянно да си мислят, че всички злини на тоя свят идват само от тези протоколи и от никъде другаде, което съвсем не е така!.. Първите инсинуации за съществуването на "еврейски заговори" се появяват непосредствено след появата на тези протоколи на бял свят (нека не забравяме, че първия такъв протокол е бил намерен в джоба на умрял болшевишки командир по-време на първата световна война...)

- а от този клип, става ясно, че появата на тези "протоколи" на бял свят е много мистериозна.. Не става съвсем ясно кой ги е писал, но едно нещо се изяснява! Този, който е започнал да ги разпрострянява за първи път, е взел всички необходи мерки, читателите на протоколите, да не открият никога следи, по-които да стигнат до техния истински автор...
- Протоколи на Ционските Мъдреци:
https://www.youtube.com/watch?v=ADzyebBGtBw

И са много, ама много смешни тия новоизлюпени антисемити, дето като прочели за първи път в живота си тези протоколи, се озлобили към евреите и решили да станат антисемити, в постоянните им и неуспешни опити да изопачат истината за тях. Тръгнали срещу евреите с една еврейска философия - християнството, или защитавайки я, ама то направо да се спука от смях човек...
В желанието си да навредят на евреите, антисемитите гледат, какво най-много мразят евреите, и се хващат точно за него. Сякаш евреите ще им кажат истината, какво точно мразят...

- едно потвърждение за разрушителната мисия на християнството, дава и евреинът, "Раваж", в статията си от 1928 г.. КАКТО ВИЖДАТЕ ХРИСТИЯНСТВОТО НЕ САМО РАЗРУШИ ЕДНА ЦИВИЛИЗАЦИЯ, НО И ТЛАСНА ЧОВЕЧЕСТВОТО ЗА ЕДНО ХИЛЯДОЛЕТИЕ ВЪВ ВАРВАРСТВО И МРАК.


Как, и кога евреите разбраха, че християнството им е в опасност? Защо и как се стигна до появата на Ционските Протоколи ?...
Когато идеолозите на Новия Световен Ред подпалиха Първата световна война и потопиха света във кръв, тогава евреите за първи път от 1500 години. насам осъзнаха, че християнството им е в такава опасност, както никога досега. Че неговото съществуване и оцеляване за в бъдеще е поставено на карта. Че срещу него, и последствията от него, се води сериозна битка, която един ден ще прерасне във световна. Че идеолозите на Новия Световен Ред, няма да се спрат пред нищо, докато не го видят изравнено със земята, както то, така и неговите създатели - евреите.. Осъзнаха най-после евреите (след избухването на войната), че заговора на "Тайните Общества" срещу християнството им е съвсем реален. И че този заговор действа на територията на целия свят. Тогава се появиха "Ционските протоколи", незнайно защо, но се появиха, и малко след тях - мафиите (също еврейско изобретение), имащи за цел, да всеят смут, и още по-голям страх у хората (гоите), който страх малко или много да ги подтиква към християнството...

И всъщност, ефекта от появата на "Ционските протоколи" беше само такъв, че те успяха да удължат живота на християнството до наши дни. Как го постигнаха ли ?... Като отклониха вниманието на хората по-света от християнството, и го привлякоха към себе си. Всичко се върти около това; да бъде ли отхвърлено християнството, или да не бъде. Всичко се свежда до оцеляването на еврейския народ и това, да управлява той вечно и навсякъде по-света едни хора, чиито мозъци да са измити от християнството...

допълнение: всички тия "еврейски заговори" имат за основна цел; да спасят християнството, и да го държат винаги живо и властно... Ако говорим някога за еврейски конспирации, то те се състоят само в това...

Протоколите може и да отговарят на действителността, но недейте забравя, че тая действителност е отражение от натрапеното на обществото християнство.. Протоколите, сами по-себе си, не са създавали тази действителност, тъй като тя си е съществувала още много преди тяхната поява.. Те се явяват на повърхността като някакъв "таен конспиративен заговор", и на никого не му минава и през ум, че те може да имат за цел да прикрият друг "конспиративен заговор"... Как? Ами казах го как - като привлекат вниманието върху себе си, само и само вниманието на хората да не бъде привличано от християнството...

iron maiden - Paschendale http://www.youtube.com/watch?v=c20-fm_WNew&feature=related
iron maiden - The Longest Day http://www.youtube.com/watch?v=BSJ8rDlBZ_I

Защо евреите и до днес продължават да се страхуват от възраждането на стария Рим?..
Защото едно такова възраждане, за тях би означавало - нови погроми, и окончателен край.. Това е причината, поради която ТЕ правят всичко възможно да възпрат възраждането на тази Империя.. И основното им оръжие, в постигането на тази тяхна цел е - насаждането на християнството на колкото се може повече места, а там където то не бъде възприето, да се прибягва до насилие и страх, докато се възприеме...

На Световната Политическа Сцена, както и на други места, мисията на евреите е била, и си остава винаги една и съща: запазване на християнството; неговото поддържане живо, и чрез него да се поддържа постоянен разкол в езичеството, за да не се допусне един ден неговото обединение, което би довело до възраждането на стария Рим. Да бъде волята на христа, означава всъщност, да бъде волята на евреите.. Всичко може да умре, но християнството трябва да оцелее, за да бъде во-веки волята на ЮДА.
- разбирате ли сега защо християнството е толкова много важно за съществуването на евреите... Защото от една страна, то ги пази от обединение на езичеството (като го разединява), и от друга страна се явява, необходимата за тях противоположност, която крепи техния Юдаизъм жив...

И все пак, истината за произхода на някои еврейски философии, трябва да бъде изяснена все някога пред света... Защо, как, и с каква цел се появиха на бял свят всичките тези философии (с неизяснени автори) като "Стария Завет" - "Новия Завет" - "Протоколите на ционските Мъдреци" и др.. Достатъчно е само човек да вникне малко по-задълбочено в тях, докато ги чете, за да установи, че целта на всичките тези еврейски философии е била винаги една и съща: Да бъде доведена езическата цивилизация до разруха!.. Същите тези философии се появяват винаги неочаквано и незнайно от къде. Обаче успяват винаги да променят света и да нанесат непоправими последици на цивилизациите... И всичко това протича напълно безнаказано за евреите; нещо повече дори, - самите ТЕ биват БОГОТВОРЕНИ за това, което е ужасно...

Най-разрушителната религия на света; това е християнството.. И от него по-разрушително учение едва ли съществува, или е съществувало някога, на планетата... Хората, които го следват и защитават (от страх) по-принцип изобщо не го четат. Много християнски пастори и свещеници съзнават какво носи християнството на личния и семейния живот на хората които го следват, но въпреки това, продължават да им го насаждат! Всъщност, истината е, че една голяма част от християнските пастори са хора, които мразят света, и искат цял живот да му отмъщават заради собствените си грешки от миналото, които само те ги знаят какви са. И точно това е причината, поради която те насаждат на болшинството тази "разрушителна религия" - друга причина няма.. Ама оставете го това, че "божието слово трябвало да обиколи света" - ХРИСТИЯНСКАТА ЗЛОКОБА ТРЯБВА ДА ОБИКОЛИ СВЕТА. Защо?. Защото увредените от християнството души, като виждат и осъзнават, че не могат да сторят нищо, за да станат като останалите не-увредени хора, предпочитат да увредят и тях. А защо го правят ли?... Вероятно за да има мир во-веки... Защото ако си зададем все пак въпроса: защо християнството наистина трябва да обиколи света, бихме си отговорили; защото то има някаква цел за постигане, ако не беше така нямаше изобщо да се стреми да го обикаля...

- това което наистина трябва да обиколи света е "проклятието на Стария Завет", което е живо и до днес, благодарение на Новия Завет, където думата "проклятие" е една от най-често срещаните...

Казват, че Библията била най-великата книга - Книгата на живота.. Това не е книгата на живота, а е книгата, която ОБЪРКА ЖИВОТА НА ХОРАТА. Книгата на живота, която не всички хора можаха да възприемат нормално, което е всъщност основния проблем със християнството... това, че не всички хора го приемат еднозначно. Една мисъл на Маркус Ели Раваж от 1928 г., която напълно съвпада с това твърдение - НАЛОЖИХМЕ ВИ ЕДНА ЧУЖДА КНИГА, ЕДНА ЧУЖДА ВЯРА, КОЯТО НЕ МОЖЕТЕ ДА ПРЕГЛЪТНЕТЕ И СМЕЛИТЕ, ЗАЩОТО ПРОТИВОРЕЧИ НАПЪЛНО НА ВАШАТА ПРИРОДА И ВИ ДЪРЖИ ВЪВ ПОСТОЯННО ВЪТРЕШНО НЕЗАДОВОЛСТВО, ТЪЙ КАТО НЕ СМЕЕТЕ НИТО ДА Я ОТХВЪРЛИТЕ, НИТО НАПЪЛНО ДА ВЪЗПРИЕМЕТЕ.

- и как така появата на тази книга ще бележи началото на Нова Ера, и всички години от тогава насам, ще се отброяват от нейното начало. Сякаш преди това светът не е съществувал, и не се е развивал изобщо, а е свършил, и е започнал Ново Начало, което Начало всички видяхме докъде ни доведе... Ами повече от ясно е, че християнството има някаква цел за постигане, която цел трябва да се изпълни в определени срокове, отброявани в земни години...... кой ще възрази срещу това...

(бел. авт. Казват, че "Протоколите на ционските Мъдреци" били път към Световно управление... Аз не съм съгласен с това.. По-скоро християнството е път към такова управление.. А Протоколите, са само едно средство за отвличане вниманието на хората от истинските "хилядолетни" (извънземни) цели на християнството...)

PMEmail Poster
Top
pan4o
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



(ето я и предисторията на книгата Откровение - да си стои тук в тая тема 1200)


ПРОИЗХОД И СЪЩНОСТ НА КНИГАТА ОТКРОВЕНИЕ


бел. авт - като за начало, смятам за необходимо да направя едно уточнение относно произхода на Книгата "Откровение".. Тя е писана 500 години. след въображаемата смърт на Христос. И православната църква дълго е отказвала да я прибави към своите слова, понеже тя е апокриф; тоест фалшификат, писан в стила на библията ... да но в крайна сметка я е прибавила...

- кой е Йоан Богослов ли?... Това е човекът, който спаси християнството...
- не са виновни евреите, че насаждат християнството, виновни са тези дето го следват...


Да погледнем сега нещата през една друга гледна точка, коренно различна от тази на християнството. Да повдигнем малко завесата около книгата описваща последните събития преди края на света. Верни ли са те, плод на видения ли са, или са просто измислици. И ако са измислици, кой ги е измислил, и защо го е направил...

Как става така, че някакви си видения за "края на света" се откриват като видение само на един единствен човек. И от какво значение е точно този човек, че да се откриват само на него и на никой друг.. Оставете го и онзи Нострадамус, евреин някакъв си - нещастник, който също като Йоан предвиждаше края на света, който според виденията му отдавна трябваше да е дошъл - да но не е. На него може да му се вярва толкова, колкото и на самия Йоан. И двамата са евреи. А както добре знаем, евреите са най-големите лъжци и шарлатани, и затова на тях не трябва да се вярва за нищо...

Писанията на Йоан, за последните дни на света, не са просто някакви негови свръх-видения, а са преди всичко плод на неговата развинтена фантазия (просто е имал човека някаква причина да ги измисли), ако изобщо можем да приемем, че тези писания са на човек, с име Йоан... Разбира се, в наши дни това е невъзможно да се докаже, че е така. Но по пътя на логиката може да се стигне до един много интересен извод - коренно различен от общоприетия, а именно; че докато е творил книгата си "Откровение", Йоан е искал само и единствено да предупреди християните за очакващите ги гонения (заради вярата им) и да ги предпази от тях...

Не е съвсем ясно от какви точно мисли се е ръководил Йоан, докато е творил книгата си. От една мисъл обаче се е ръководил със сигурност. И тя е, приелите веднъж християнството, да не могат повече никога да се отрекат от него. И не поради друго, а поради страх от "божие наказание", за това, че веднъж приели бога, са се отвърнали от него. Това личи и по самите му (злокобни) писания. Всеки може да го забележи, че е така, достатъчно е само да вникне малко по-задълбочено в тях докато ги чете...

Да допуснем обаче за миг, че докато е творил книгата си "Откровение", Йоан се е ръководил от някакви други мисли - различни от тези на които е наблегнал той - за спасението на християните и края на света въобще... Какви ли ще са тези мисли ?... Всякакви други, но само не и целящи да ощастливят живота на хората повярвали на тях!.

Основната цел на Йоан Богослов е била, чрез книгата си, да съживи замиращото по-онова време Християнство, и е успял както се вижда. Още тогава той е съзнавал едно много важно нещо, което наистина може да се нарече пророчество!.. Че след неговата смърт, ще има хора, които веднъж приели християнският бог, ще се отричат от него. Ще го правят, защото ще виждат във него една разруха и нищо повече от това. А такова нещо за евреите не е било желателно, и изобщо не е трябвало да се допуска да става, за което е било необходимо, книгата "Откровение", да бъде написана по-такъв начин, че да вдъхва доверие към своите читатели, а не съмнение...

Първото и най-важно нещо, на което е трябвало да се наблегне във "Откровение", е било, да се осмислят страданията на християните; да им се придаде някаква важност (да ви е позната библейската притча; на вас е дадено да страдате за господа). И понеже другите начини, по-които е можело да се постигне това са отпаднали до един, единствения възможен такъв е оставал, да се внуши на хората, че живота продължава след смъртта, и че на оня свят, вярващите ще видят своите близки...

Втория важен момент, чрез който "Откровение" е трябвало да вдъхне доверие към себе си, и да направи своите читатели - покорни следовници на християнството е бил, последните дни на света да бъдат описани по най-мрачния начин; като най-зловещите и страшните, небивали досега!.. Но забележете; само вярващите християни щели да бъдат спасени, а невярващите ги очаквало вечен ад - каква глупост.. С тези свои писания, Йоан е целял да всее някаква психическа форма на страх у тези, които веднъж приели христа, са започнали нещо да се разколебават и отвръщат от вярата си, понеже в нея навсякъде се срещат неприемливи за здравия разум притчи, каращи четящия ги, да намрази земния живот и всичко земно.. Трябвало е в един такъв момент, разколебаващия се от християнството, да си спомни точно за тези писания, че който се отрече от мен, е тръгнал вече със сатана, за което и ще бъде наказан. Точно това е искал да постигне Йоан, и го е постигнал много прецизно, което означава безспорно, че е бил много умен човек - истински дявол.. Неговата основна цел е била; да накара хората да повярват на неговите писания, за да може чрез тях да оцелее и самата библия като цяло...

Общо взето, най-важните неща, на които е трябвало да се наблегне във "Откровение" като цяло са били - приелите веднъж християнството, да се държат здраво за него, и по-възможност да го следват до-края на живота си. И за постигането на този ефект е трябвало, те да бъдат първо стресирани, и после успокоени, че и за тях ще има спасение - ако повярват... А защо е трябвало да бъдат точно стресирани ??.. Защото само страха е този, който може да накара човека да потърси утеха при бога, както и да приеме християнството и всичко написано в него, на-сериозно. Ако един човек, не е достатъчно изплашен от християнското божество и с промит от него мозък, той никога няма да вземе и самото християнство на-сериозно. Страха от "божие наказание" подтиква също така човека и към дяволопоклоничеството - най-страшната страна на християнството...

Евангелие от Марка - 16:16 Който повярва и се кръсти, ще бъде спасен, а който не повярва, ще бъде осъден.

Ако тези писания, за гоненията на християните и тяхното спасение от Бог, ги нямаше, никой нямаше да вземе християнството на-сериозно и да го следва. Хората щяха просто да го подминават с безразличие... което е и нормално!.. Да ама не!. Думата "Дявол" те кара да не подминаваш християнството с безразличие.

Може би сте забелязали, че думата "Езичник" и "Дявол", в библията са поставени под общ знаменател!. Кой е Дяволът ?.. Това е човешката природа на човека; човешката емоционалност, която е обявена за зла, и която доброто Християнство трябва да победи; тоест - унищожи (някой се страхува от човешката емоционалност; някой се страхува от силата на това човечество, щом иска да ги унищожи, значи те му пречат за нещо, което само той си знае какво е).

- религия, която набира своите последователи единствено чрез насаждане на страх от наказание (ако не приемеш бог, си мъртъв), не е религия, а метод за обезличаване на човека и превръщането му в покорен роб. Колко правдиво звучи само думата наказание.. Но е основен метод на еврейското управление; да наказваш този, който не се подчинява - също като при комунизма - а не бяха ли и двете еврейски философии...

В коя друга религия по-света, освен във християнството пише, че ще дойдат дни, в които религията и нейните последователи, ще бъдат преследвани и гонени... май във никоя... Това само по-себе си трябва да Ви говори, че християнството не е някаква си обикновена религия, целяща спасението на хората, а сериозен и опасен метод за обезличаването на човека и превръщането му в покорен роб. И така докато си отиде това поколение и дойде следващото - и то да чака спасение... Всичко това придава на християнството престъпен характер...

Да надникнем за момент и в другите религии по света. Да вземем например Юдаизма! Пише ли там, че ще дойде анти-юдаистът... Да вземем Будизма!. Пише ли там, че ще дойде анти-будистът... Да вземем Исляма!. Пише ли там, че ще дойде анти-ислямистът... (пише само за някакъв Деджал, който бил всъщност дяволът, но никъде не пише, че този Деджал щял да измъчва мюсюлманите, и затова може би мюсюлманите са толкова единни). И въобще, във всички религии по-света нещата стоят така. Никъде в тях не пише, че ще дойдат дни, в които религията и нейните последователи, ще бъдат преследвани и гонени заради убежденията им. В християнството обаче го пише. И не го е написал лично бога, а са го написали евреите, и по-специално Йоан. Защо ли ??... Защото 500 г. след въображаемата смърт на Христос, раздробената вече Римска Империя, е била на път да се възроди наново (питайте историците). И единственото нещо, което е било във състояние да я спре тогава, е било само християнството - неговото възраждане...
Макар и отслабено достатъчно, за да бъде победено, то успява някак си да заздравее и укрепне именно благодарение появата на книгата "Откровение".. Само тази книга има заслуга за съживяването на умиращото тогава християнство. Във онези времена, единственото най-важно нещо за евреите е било, раздробената вече Римска Империя, да не може повече да се възроди никога, а да си остане една история.. И естествено, появата на "Откровение", бележи този успех за евреите... Именно успеха на "Откровение" във заздравяването на християнството, кара по-късно Католическата Църква да я прибави към своите слова, именно в чест на това, че е спасила християнството.. След което я последва православието, резултатът от който е насилственото покръстване на българите през 865 година. от християнския фанатик, Борис...

- и какво все пак донесе християнството на България ??..

Казват, че благодарение на християнството, българската държава е оцеляла и просъществувала досега. Истината е съвсем различна. Благодарение на християнството, българската държава е стигала редовно до падения. Благодарение на християнството, българина не е живеел свободно и щастливо, както той самия е искал; не се е развивал нормално, а се е налагало постоянно да оцелява. Благодарение на същото това християнство, България беше пет века под робство, 45 години Комунизъм, па и до-днес все още продължава тоя кошмар. И ще продължава до-тогава, докато християнският бог не бъде изгонен завинаги от тая земя. Всъщност, вижте материала на М. Варшавски - "Какво са направили евреите за България" - той ясно показва какво е донесло християнството на България...

PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Моите цитати са по-кратички: "Антон Сандор Ла Вей e основател, а до смъртта си и върховен жрец на Църквата на Сатаната. Автор е на книгата „Сатанинската библия“." Истинската му фамилия е Леви, евреин. Сатанизмът като религиозна доктрина е изцяло еврейско творение.
Ами какви ги вършат сатанистите? Тук, в Ботевград имаше едни такива. Ходят нощем в гробището, къртят и събарят надгробни паметници, пикаят върху гробовете и се чукат върху тях. Странно защо, обаче на мен това изобщо не ми харесва.
Какво друго правят сатанистите? Дерат живи кучета и котки, подтикват привържениците си към самоубийства, а понякога извършват и човешки жертвоприношения. За предпочитане на деца. Нещо тая работа много ми прилича на юдаизъм.
Цитираш книжки, които съм чел преди много, много години. Ама не размисляш върху тях, ами зубриш и после повтаряш като папагал.
Не ми се пише дълго сега. Само ми се ще да знам дали сатанистите обичат баниците?


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.1.2013, 11:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ако ви е омръзнал, веднага му мятам Баницата smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Щото аз не го чета.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020