www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Новото ми сайтче


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Новото ми сайтче
Елтимир
Публикувано на: 26.1.2013, 10:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



След като евреите, покровителствани от съответните служби в Русия и България затриха моите пет сайтчета, аз взех, че си направих ново сайтче.
http://eltimir.ovo.bg/
Вижте го, може би нещо в него и да ви хареса.
Малко уточнение. Този път сайтчето ми ще бъде тематично. Искам там да развия няколко предварително набелязани теми. Поне засега политически такива не мисля да пускам. Общата тематика ще бъде в четири насоки - Тайни и загадки, Расата на Чакалите, Психотроника, История, Религия. Е, ще направя изключение за малко литература и поезия. Дребнотемие няма да допусна. Също така няма да мърся сайта си с политическите боклуци еднодневки като Бойко Борисов и подобните му. Тая противобългарска, противочовешка сган не заслужава честта да присъства в моя сайт. Ако някой търси компромати, да си ги търси другаде, не при мен. Също така в сайта ми няма да присъстват коментари, писани от разни кабалисти, сътрудници и послушници на ГРУпичката ЛЕМС и други такива провокатори. Дори геноцида над Българите ще разгледам в съвсем друга, напълно непозната светлина. Не кой го извършва. Тези кукли на конци - политиците са ясни на всички. Дори действията на евреите не ме интересуват толкова. Те са само технически ръководители, следящи за изпълнението на един проект, съставен от други. Ето, върху тези други искам да съсредоточа вниманието на читателите. Тези, други са истинската Опасност. С две думи познатото достатъчно сме го дъвкали и анализирали. Време е да захапем Непознатото.
Нямам много време, нямам много сили и няма да си позволя да ги пилея за глупости. Ще се опитам да направя един качествен сайт, от който читавите хора ще могат да получат полезна информация. Нека моят сайт не се приема като конкуренция на този. Тук нещата са много по-широко представени, а моите възможности все пак са ограничени.
И така, наскоро малко ме поспънаха. Ама не успяха да ме спрат. Пътешествието продължава! Забравете за реалността такава, каквато я познавате. Добре дошли в света на Елтимир!


--------------------
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 26.1.2013, 18:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



а когато имаше цели 5 сайта, от тебе се искаше да изтриеш само едно коментарче; едно единствено коментарче, но ти не го изтри, и естествено загуби - не конкретния сайт, а всичките си сайтове - така беше по-лесно за тия дето те удариха - те няма да си играят да ти удрят сайтовете по-отделно... Поздравления за новото ти сайтче, и гледай в него да не се побъркваш толкова. И още един съвет - по-малко лъжи превръщай в истина... успех...
Ти самия искаш да бъдеш наблюдаван, правиш всичко възможно да ги предизвикаш да те наблюдават, и те естествено те наблюдават (по-твое желание), но аз нямам нищо общо с това...
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 26.1.2013, 18:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Благодаря за признанието, че си във връзка с тях. Но аз си го знаех и без да ми го казваш. Мога да ти напиша и трите имена на твоята "дружинна ръководителка". Желая ти успех с нея. Същият успех, какъвто имаха и предишните нейни помощници. Бог да ги прости, че ги споменавам.
И само един съвет от мен. Когато плюеш, не очаквай друг да ти трие плюнките. Когато се насираш, не очаквай друг да ти пере гащите.


--------------------
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 26.1.2013, 23:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



отново ме свързваш със някаква "дружинка" за която си нямам и грам понятие - не ми пука, наистина. Ако бях част от такава дружинка, отдавна щях да ти го кажа, но не съм. Отново грешиш, и това иде да покаже, че никаква поука не си си взел от преживяното до-тук. И старите грешки си готов отново да започнеш да ги повтаряш.. А за осирането - съжалявам, че така си възприел нещата... Не аз, а ти си ги възприел така.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Дружинната ли? От самолет се вижда, че си неин кадър. Силвия Емилова Мирчева, по баща Любенова. Беше любовница на Димитър Радев. Последното го писа БЛИЦ, тя само го потвърди. Нейният съпруг Мирчо я изгони като мръсно коте заради тези наклонности. Алкохоличка и нимфоманка. Макар че като като жена е груба и не може да задържи задълго мъж около себе си. Лично аз предпочитам нежните, женствените жени, а Силвия е прекалено груба. Сякаш е с мъжки хормони, само където си няма оная работа.
Виждал съм и други като теб, омотани в нейните мрежи. И знам как точно го прави. Но я питай Силвето как е правила свирка на Мирчо за пет цигари. Та първо помисли колко курци е олизала и колко сперма е изсмукала, а после я целувай пак, ако можеш. В устата. Такава дружинка сте, че ще останете в историята като куриоз.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Сега за осирането. Бил си написал нещо някъде и аз не съм искал да го изтрия. Ей, в онези сайтове имаше стотици теми. Ти какво си въобразяваш? Че ще тръгна да ровя тема по тема къде си писал нещо? Ами да не си го писал. Кой ми сра в гащите? Така ли е?
На мен коментари не ми трябват. Коментарите ти трябваха на теб, да си избиваш комплексите. И като си се изпуснал, не обвинявай другите. Маймуната преди да глътне ореха си го мери дали ще й излезе отзад. Та по-добре си мери орехите. Това ми го каза навремето Стефан Вълков, на карето в Старозагорския затвор. Човекът ми преподаваше уроци. Полезни уроци, за цял живот. Един час каре, обикаляне в кръг, един час разговори. Явно на теб не се е намерил никой, който да ти обясни някои неща. Не тръгвай да се мериш с Елтимир, само това ти казвам. Бедна ти е фантазията срещу какво се изправяш. Ако не ми вярваш, питай Сливето, тоест Силвето, тя поне е наясно.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ще го напиша и тук, защото разбрах, че има някаква спекулации по въпроса. Копирам направо от сайта си:
"За коментарите в сайта
Съжалявам, нещо из опциите е объркано. Аз също не мога да оставям коментари. Изписва ми това:
"Max. 4000 comments per entry"
Опитвах, търсих, засега без успех. Наистина съжалявам, безсилен съм.
Ако по някое време излипсвам, искам да знаете, че проблемът е здравословен. Вчера си легнах рано, бях уморен. Някак успях да обуздая болката и да заспя. По среднощ, както обикновено се събудих. Погледнах какво става в Интернет, изпуших една цигара и тръгнах да се връщам в леглото. Не съм успял. Преди малко се събудих върху мокета. Сякаш са ме рязали с трион през гърдите. Имам още малко пари и днес ще отида до аптеката, ако имам сили. поне нещо за стомаха. Оттам нататък е волята на Небето. Чувствам, че съм длъжен да го напиша. Не искам някой утре да каже, че видите ли, Елтимир се уплашил, Елтимир се отказал. Въпросът сега опира в предела на физическите сили.
Но аз няма да се предам. Силвия ме наричаше Овод, тоест Стършел. По едноименния роман на Етел Лилиян Войнич. Стършела, който командваше собствения си разстрел. Не, не съм Овод, не съм Стършел. Аз съм Елтимир. Това ми стига. "Тертерия няма да загине" - бе писал преди столетия Раньо Неро, Черният Паяк. А какъвто и да е, лош или добър, Елтимир все пак си е от Тертерите. И това последното никой не може да ми го отнеме. Тертерия няма да загине, моят Народ и моята Родина ще пребъдат във вековете."


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 10:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Копирам от блога си:
http://eltimir.blog.bg/politika/2013/01/27...a-niama.1046678
Държава няма
Точно така. На тая нещастна територия няма държава.Тук има само една развиняла се Мафия и нищо друго. Следователно ние не дължим нищо на държавата, такава не съществува. Данъци, лоялност - да вървят по дяволите! Ако все пак даваме нещо, то е по принуда. Доброволно и съзнателно нека никой нищо да не дава.
Ще дам пример със себе си. От около месец нещо стана с хранопровода ми. Не мога да преглътна повече от един - два залъка. Боли, та ме къса. Някъде 4 пръста над слънчевия възел. Гладен съм, имам храна, а не мога да ям. Даже вода като пия ме боли. Гадно, нали. Търпях донякъде, но накрая отидох до болницата. Трябвало да се направят изследвания. Хубаво. Ама нямам осигуровки, от години съм безработен. Нямам и личен лекар. Значи трябва да си платя. Ами като нмам и пари? Ами като нямам пари, да мра. Така бил рекъл Негово Величество Премиера Боклук Бойко Борисов.
Ей, боклук Бойко Борисов, да не си посмял да се хвалиш с успешно управление, след като ти, боклук такъв съзнателно и преднамерено умъртвяваш хора като мен! Разбрахме ли се, Боклук? Ти мен ме убиваш съзнателно и преднамерено. Ти си един долен убиец и нищо повече. Дай ме под съд за тези думи, бе, боклук. Хайде да те видим. ти си на ход. Нищожество долно. Елтимир обаче ще предпочете смъртта, но на колене няма да падне пред вас, боклуци долни и гадни! И не се радвай, боклук, защото и след смъртта си ще те преследвам.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 10:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Наскоро ходихме с един приятел до Григор Симов. Гришата е една от легендите на българската антикомунистическа Съпротива. Не знам дали има по-достоен от него поне днес. Заприказвахме се и стана дума за Марин Манолов от Перник. Марин е един от тези политически затворници, които през 1969 година превземат Старозагорския затвор. Също жива легенда. Та питам Гришата как е Марин, а той ми отговаря - мизерства.
Бойко, боклук гаден! С още нещо ще се похвалиш ли?


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 11:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Пак от блога ми:
2. aanonimous - ?:)
10:33
като си безработен от години от къде имаш пари за храна?:) и какво беше ,,държава,,?:) онова дето ти плаща да живееш без да работиш като тукашния varg1 ли?:) на колене нЕма да те караме да стоиш:) ти си перманентно нагъзен)))))00
цитирай
Изтрий
3. eltimir - Да
10:46
Да, храна си купих. Пратиха ми малко пари от чужбина. Поне от десет години живея така. Помагат ми от други държави. А нашата "държава"? Ние на нея й даваме. Плащаме данъци, плащаме такси. Тя какво ни дава? Цигански банди и безскрупулни убийци. Плащаме акцизи и спазваме всякакви идиотски забрани. С какво ни отвръща така наречената държава? С циничното - мри, щом нямаш пари. Да, пращат ми нещичко, от чужди страни ми пращат, не от България, преживявам някак. За лечение обаче не стигат. Лечението в бивша България е привилегия за богатите и за циганите. Не спадам към нито една от двете категории. Тогава какво ми остава, освен да прокълна това подобие на държава и тоя управляващ ни боклук Бойко Борисов!


--------------------
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 27.1.2013, 14:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



оправяй си проблемите с тая Силвия Мирчева сам.. Аз такъв човек изобщо не познавам, и мисля, че съм ти го повтарял това много пъти, но ти явно си болен в мозъка щом продължаваш да го повтаряш... И не е само до повтарянето! Ти ме обвиняваш в неща, за които хал-хабер си нямам... Спомням си аз какво четох някъде из коментарите на сайтовете ти - един участник беше написал, че си мразел Силвия, защото не ти била дала нещо.. Ако това е така, и тая Силвия, както ти се изрази, е наистина свиркаджийка, аз отдавна щях да се справя с нея ако бях на твое място разбира се - отдавна щях да и затворя широко-отворената уста.. Но щом не си се оправил с нея, това означава, че не те бива тебе самия.. А свиркаджийките повярвай ми, като намразят някой мъж един път, го мразят след това цял живот - и при тебе явно случая е такъв... А защо те е намразила тая Силвия Мирчева ??... вече ми става ясно защо.. Ако беше истински мъж, щеше даже да те обича... но да оставим това настрана.

Какво се искаше от тебе??. Искаше се само да изтриеш едно коментарче - едно единствено коментарче, така, както изтриваше и псувните.. Ако го беше направил, сега щеше да имаш още цели 5 сайта на разположение - но вече нямаш такива.. Уповаваш се на небесните сили, но когато откачиш, и почнеш да публикуваш теми като "Дойчо" те слизат при тебе и ти дават възмездие - доказаха ти го нали... Наистина беше напълно излишно това което преживя, но ти сам си го предизвика... нали си твърда селска тиква..
Кой си ти, че да лаеш като куче и да забраняваш да ти се отговаря бе.... Като искаш да лаеш, лай си, не си единствен, но да забраняваш да ти се отговаря - тук вече предизвикваш много сили да ти отговорят вкупом едно и също нещо, и те ти отговориха... и е само заради това повярвай ми... Пред това, че си разкрил някаква истина със собствени усилия, враговете ти (ако изобщо има такива, или са само в твоята глава) могат само да ти се поклонят, ако наистина е - истина... Но когато започнеш да лъжеш, и да наслагваш от себе си неверни факти, тогава няма как да не ти обърнат внимание..

Като си тръгнал да лаеш, лай си, но когато отговарят на лая ти, поне се опитвай да оспорваш отсрещната страна, а не да прибягваш до-най-лесния начин - бан, и толкоз... Знай, че на който и участник да го направиш това, пак ще се наложи да преживееш това, което преживя през последния един месец, и ще го преживееш - уверявам те.. Службите искат да видят тук директни спорове, в които да се роди някаква истина, която те направо да вземат от тук - но когато има баници, и службите и те започват да месят баници, и да ги раздават на гладници като тебе.. Много е лесно днес да разбереш намерението на службите към такива като тебе - и това, че си още жив и никой не ти е посегнал, можеш само да им благодариш, че все още не са ти дръпнали шалтера - гледай да не се стигне до-там, че никой няма да ти се притече на помощ тогава... хората си имат достатъчно грижи за да ти се притичват на помощ... А дори и някой да го направи - той е безсилен като тебе... И знаеш ли... На Бойко Борисов му става смешно като се сети за тебе, и помисли защо...

Ти самия искаш да бъдеш мразен, и правиш всичко, за да те мразят - и така и става... Успех в новия ти сайт, и нека той бъде истинска свобода на словото и никой няма да му посегне.. Аз засега ще се въздържа да пиша там.. Ще те оставя на мира за известно време да видим на какво си способен когато ме няма; за да видим дали наистина аз съм ти проблема... По някое време обаче може и да се включа, и ще бъда със същото име, без да се крия, няма от какво..
Предполагам, че НСБОП няма да дойдат да те арестуват с лице към пода, тъй като си безобиден. Но че могат да ти ударят сайтовете когато си поискат, това вече го разбра. И само си помисли, защото те оставят да се вихриш...

На никой властимащ не му пука какви истини разкриваш тук - разкривай си ги. Българският народ вече отдавна е престанал да реагира на каквото и да било.. Гледай да се защитаваш от враговете си чрез слово и разум, а не чрез "бан" (звучи като Българска Академия на науките, от която обаче нищо не се научава). Нали ти сам претендираш борбата да е само чрез слово - нека бъде така...

- прочети още веднъж - Неудържимата злоба на Елтимир - 2, която е изтрита от форума - но аз си я пазя - ето я:

Неудържимата злоба на Елтимир - 2

ебасии и ненормалника.. Абе кво ти става на тебе бе малоумно същество такова.. Колко пъти трябва да ти кажа да изтриеш този разказ на един мой познат, на който обещах да дам трибуна.. Помолих те като човек, към човек, нечовешка твар такава.. Сега се притеснява човека и живее на тръни заради молоумник като тебе, и аз вече си развалих отношенията с него.. И кви са тея глупости дет ми ги пишеш тука бе отрепка с отрепката ти луда - плачел съм бил аз, като вдовица за уй, - малеее, знайш ли къв УЙ ша ти дам аз не тебе бе лайно с лайното ти страхливо, безработно, безнадеждно, отчаяно - знаеш ли колко си лесен бе знаеш ли... Достатъчно те търпях вече - не искам повече да имам нищо общо с тебе и с лайняния ти сайт.. Банвай ме от тука и да приключваме.. Чудя се само, къде ли те срещнах. Проклет да бъде източника от който съм научил за тебе.. Сега от тук насетне, първата ми работа ще бъде, да забравя всичко, което съм научил от тебе и от предишните ти писания, за да стане душата ми отново свободна, такава, каквато беше някога преди да научи за жалкото ти съществуване - и защото тези писания са били плод на един болен в мозъка индивид.. И също така да обясня и на другите заблудени хорица що за стока си.. На такова ненормално същество като тебе, не искам повече да чета нищо.. Ти не ставаш и за писател бе, затова са те изгонили от вестника в който си работил - просто хората са те оценили правилно - за какво друго ставаш ти - ЗА НИЩО.. Какво си тръгнал да ревеш тука, че си нямал какво да ядеш.. Ами нямаш, да - щото за нищо не те бива.. И знаеш ли; да ти го повторя още един път; най-толерантната власт към тебе е тази - сегашната... Който и да дойде след нея ще ти разкаже играта що е туй толерантност.. Сега започвам да пиша против тебе където сваря.. Пазя всичко писано от тебе, и така ще го обработя, че свят ще ти се завие ГЛИСТ със ГЛИСТА ти...
Имам твои снимки и ще станеш много известен от тук нататък обещавам ти го, а знаеш добре, че аз умея много да пиша - уверил си се в това нали.. Сега ще ти се види тесен света, и сега ще ти кажа аз на тебе кой плаче за УЙ, и кой ще го получи.. Наистина вярвах, че няма да ме предадеш, но ти ме предаде псе със псето ти такова... И помни ми думите!.. И тоя сайт ще ти го хакнат също като предишния, и най-накрая и тебе ще те хакнат и толкоз... и няма да сгрешат... Щом веднъж са направили пробив във ucoz.ru ще стигнат и до-тук, пък и до-останалите ти нищожни, нереализирани и провалени от всякъде сайтове и до-тях ще стигнат бъди сигурен... А след това ще стигнат и до-тебе плъх със плъха ти боклукчав.. И не Бойко ще умре от ужасна смърт, а ти нищожество такова - крайно време ти е вече - стига си тровил повече душите на хората...

Таман бях установил контакт със една нова националистическа формация, и като неин член, мислех да те предложа и тебе за член, но няма да го направя.. Дори ще се погрижа нашето сдружение да не научи никога нищо за тебе, Чакал.. И ако някой ден, въпреки всичко научи, аз ще се погрижа, отношението им към тебе да бъде същото като моето, и ще бъде.. Няма да допусна Клошар като тебе да позори изгряващата ни формация.. Ти си Срам и Позор за българския национализъм бе пиянде с пияндето ти - ама да те нарекат така, за тебе е гордост нали - ами гордей се с това тогава.. Всеки може да ти промени мнението за едно шише ракия - всеки... толкова и струваш...Чакал.
Това сега можеш да го изтриеш нали, а онова не можа да го изтриеш олигофрен с олигофрена ти... сигурно защото така са ти наредили водещите ти офицери... Наистина трябва да се забрани достъпа до Интернет на психично болни индивиди като тебе.. И ще ти се моля аз на тебе, НА БОКЛУК КАТО ТЕБЕ... Наистина мястото ти е във психиатрия - наистина - готов си за там.. И знаеш ли!. Прави са били съдиите задето са те вкарали в затвора - трябвало е обаче по-голяма присъда да ти дадат - доста по-голяма като на останалите дисиденти дето те оплюха при Георги Ифандиев.. Прави бяха хората, че те оплюха, заслужаваш си го, щото ти освен за оплюване за друго не ставаш.. Това, на което те са издържали във затвора, ти не би го издържал..
А ти пак ще стигнеш до-там, помни ми думите.. След като веднъж не си си взел поука и повтаряш деянието, пак ще стигнеш до-там.. И тоя път ще бъдеш РЕЦИДИВИСТ.. Точно така - РЕЦИДИВИСТ.. Така ще квалифицират обвинението към тебе тоя път, и нищо друго няма да вземат под внимание, за да го преквалифицират... Ама щял да разкаже той пред съда какво бил знаел - ама какво знаеш ти беее, какво... ако наистина знаеше нещо сега нямаше да си жив.. Ама то делото ти тоя път, ще се гледа на закрити врати, и няма да има кой да те чуе.. За нула време ще те опаткат по-бързата процедура, и никой няма да дойде в съда, за да изслушва ненормалник като тебе, който и адвокат да те защитава.. Може и дойдат някои от новоизлюпените ти приятели (дето не те познават), но само за да изчакат търпеливо и смирено решението на съда.. Тоя път ще ти разкажат играта един път завинаги след като те лишат първо от трибуна.. Недей забравя, че тоя чл.108 още съществува и работи, и по-него сега съдят онези имами в Пазарджик.. Чудя се само, как още не са те опаткали - хората просто проявяват милост към тебе не го ли разбираш...

Сега разбирам причината, заради която имаш толкова много врагове, ама всичкото туй си го правиш сам самичък.. Всичките ти бивши приятели, дето са ти обърнали гръб веднъж, повече не са искали да чуят никога нищо за тебе.. Наистина всичките гнусотии дето съм ги слушал за тебе се оказаха верни в крайна сметка.. Ти си наистина една голяма ГНУС. И помня тука един път, когато искаше някой да те кара някъде с кола, за да си бил предотвратял (като Кофи Анан) някаква "етническа война" в Родопите... Човека си го каза; КОЙТО ИСКА ДА МУ ОМИРИШАТ КОЛАТА НА ВКИСНАТА ЧОРБА, да те качи в нея... ти да не си скаран със водата бе...

Ти си наистина едно голямо ЗЛО.. Можеш само да благодариш на враговете си, че все още не са се изпълнили със решимост да се справят с тебе - а си толкова лесен и предсказуем... Сега вероятно разбираш, че не е толкова важно, как ще те посрещнат, а как ще те отпратят, защото по-това се разбира колко струваш всъщност.. Е, в крайна сметка аз разбрах колко струваш, и сега се чувствам наистина спасен.. Съжалявам, че съм отделил толкова много време от живота си за просветна дейност, в сайтовете ти - безумни, - безплатни... явно съм сбъркал адреса.. Ако през цялото това време бях хвърлил силата си, енергията си (дето се разби на пух и прах тука) и времето си "ценно" някъде другаде, сега резултата за България щеше да е много по-добър от сегашния... Кой знае на кой офицер си донасял за коментарите ми тука...

ДА, аз приемам атаките срещу тебе и сайтовете ти за нещо нормално; за може би най-голямата добродетел на света. Те са борба за запазване живота, спокойствието и съня на нормалните хора, на които ти тровиш душите всеки ден.. Те са зов за спасение към попадналите вече в мрежите ти, да се измъкват от тях веднага, и да бягат от тебе - далече... И знаеш ли; ония телевизионни програматори на мисълта на хората, дето им мият мозъците всеки ден чрез телевизора, не въстават срещу тебе, защото те имат за техен колега... Наистина няма нищо лошо в това да ти подпалят къщата! Грешка. Наскоро разбрах, че ти сам си си я подпалил.. Заспал си в пияно състояние с неугасена цигара. Но за да прикриеш срамната истина си обвинил службите. И лошото е било там, че прекалено много си избързал с обвиненията още преди да предприемат оглед на изгорелия ти дом, и затова са се отказали от такъв.. Затова е нямало разследване на палежа... защото ругаейки пожарникарите, ТИ СИ СЕ ПОДПАЛИЛ САМ ОТ ЗЛОБА КЪМ ТЯХ, че едва ли не пожарникарите са ти драснали клечката... Защо не си изчакал търпеливо огледа на жилището ти (както е по-правилата им)?.. Защото е щял да докаже, че никой не те е подпалвал, а че това е дошло от тебе самия - ех, тия пожарникари ех... затова ли ги мразиш толкова... затова, че са искали да ти вземат кръвна проба за алкохол веднага след пожара...

Блажени да са тия "Воини" дето водят война срещу тебе - дано те победят - това ще е наистина блаженство и голяма победа за България... Да те победят дано всичките ти врагове на тоя свят който тъпчеш с краката си юдо такава.. А те до-колкото разбирам вече са те победили, или им остава още съвсем малко..

Ако си мислиш, че някога ще станеш нещо повече от това което си сега - просто забрави.. Никога няма да го доживееш това - страдалецо...

Горе-написаното може да ти послужи като една характеристика на самия тебе, направена ти от нормален човек, погледнал те отстрани какво представляваш... кретен.




Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.1.2013, 14:31
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Службите искат да видят тук директни спорове, в които да се роди някаква истина, която те направо да вземат от тук - но когато има баници, и службите и те започват да месят баници, и да ги раздават на гладници като тебе.. Много е лесно днес да разбереш намерението на службите към такива като тебе - и това, че си още жив и никой не ти е посегнал, можеш само да им благодариш, че все още не са ти дръпнали шалтера - гледай да не се стигне до-там, че никой няма да ти се притече на помощ тогава... хората си имат достатъчно грижи за да ти се притичват на помощ... А дори и някой да го направи - той е безсилен като тебе... И знаеш ли... На Бойко Борисов му става смешно като се сети за тебе, и помисли защо...
===================================================

Ето, един човек му се притичва на помощ, въпреки грижите. Ти си бил ченгенце от класа, бе. Службите искали да видят... Службите сега ще видят моя голям УЙ.

"Той в отговор им рече: Нечестиво и прелюбодейно поколение иска знамение, но друго знамение няма да му се даде освен знамението на пророк Йона”.

Във виртуалния Саракт, членове на ГРУ, Мосад, ЦРУ, ДАНС, не присъстват!. В името на Българския Бог и Българският Саракт, осъждам те на смърт чрез обесване!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.1.2013, 14:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ето какъв е мейла на въпросата ДАНС гадина - pentagram4o@abv.bg
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.1.2013, 14:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Обесен биде... Амин! Свалям го от въжето и пускам водата на тоалетната smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.1.2013, 14:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Службите искат да видят тук директни спорове, в които да се роди някаква истина, която те направо да вземат от тук
=================================================
Ми то и истините струват пари smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Пари, за тая работа ще дадът ли?;))) То това не е бръкни си, вземи си. Тази формула важи тук само за обикновения българин. Само към него Господ щедро дарява без да иска нищо в замяна. За милиционерите е платен входа, както и яденето в ресторанта.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020