www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Проклятието


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проклятието
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 11:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Щом вие не можете, аз ще го направя. Няма друга възможност. Имам Правото да го извърша, да го произнеса. И по кръв, и по Посвещение, аз имам правото. Може би ще е след часове. Или след дни. Няма да чакам дълго. Тая "държава" следва да умре, за да се възроди Държавата, да се възроди Саракта, да се възроди България. Взирах се дълго, за да видя друг изход. Не го видях. Съжалявам. Не ми се щеше да е така. Но изглежда такава е волята на Небето и аз съм длъжен да се подчиня.
От Дуло не остана никой. От великите Ассеневци също. Останахме само ние, Тертерите. Няма как, трябва някой от нас да го направи. Аз все пак ще чакам докрай. Но краят ще е скоро.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 12:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



В отговор на читатели от блога ми:
Така наречената държава се грижи за бездомните кучета. Отделя им порцион, за който аз мога само да мечтая. И не изисква нищо от тях. В същото време изисква от мен всякакви идиотски данъци, такси и начисления, без да ми дава нищо. Да не се връщаме много назад, но за последните 10 години така наречената държава не ми е дала нито стотинка. Безработен съм и живея благодарение на помощта от мои приятели. Хубаво. Държавата нищо не ми дължи. А защо аз трябва да дължа нещо на тая шибана държава и да плащам всичките данъци, такси и акцизи? Знаете ли колко хубаво бих си живял, ако я нямаше държавата, и ако видех Боклука Бойко Борисов увиснал на някое дърво? Тогава щях да се изтегна под дървото, да взема една бутилка хубаво българско вино, да запаля една безакзизна цигара, да хапна хубава свинска пържола и въздъхна с облекчение.
Бойко, боклук такъв, нещо да ми кажеш?


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 12:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Пак от блога:
http://eltimir.blog.bg/
Гласът на умиращите
Вчера бях на лекар. Отлагах почти месец, но болките станаха нетърпими. Лекарят ми е стар приятел, пари за прегледа не ми взе. Но думите му не прозвучаха утешително. Шест месеца, ако имам късмет. Изследвания, които не мога да си позволя. Евентуално лечение, което също не мога да си позволя. Лошо, нали? Защо лошо? Всъщност това е чудесно!
Вече изобщо не ми пука нито от Боклук Бойко Борисов, нито от така наречената държава, нито от когото и да било. Шест месеца! Прекрасно! За тези шест месеца Елтимир ще ви разкаже игричката майчина, боклуци боклучави! Аз съм Елтимир от Тертерите и не се предавам!
Бойко, боклук такъв, ти си на ход. Ако, разбира се можеш да ходиш. Щот досега съм видял, че можеш само да се изхождаш. Или вече си се изхоходил в гащичките? Ще те скъсам, нищожество! Ти ми предизвика болестта, редно е да ти го върна.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 13:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



За да се стигне до това положение, първоначалният удар дойде от групата ЛЕМС. тук, в тоя сайт тя се представляваше от Силвия Емилова Мирчева, по баща Любенова. По едно време се включи и техният шеф Димитър Асенов Радев, със същинска фамилия Аксьонов. Радев вече е покойник, Силвия още е жива. Наскоро като подкрепление за дейността им е идвал самият генерал Георгий Рогозин. И оттогава започнаха здравословните проблеми при мен. Съжалявам, Рогозин е твърде силен, аз все пак донякъде му устоях.
Историята ще има продължение. Поне докато дишам, те няма да ме победят.

Ето ви я самата госпожа Мирчева - Любенова. Снимката е от нейното досие. А как съм се добрал до нея, питайте я, тя знае.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 13:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Снощи седях пред компютъра до някое време. Даже кафето не си допих, доспа ми се. Реших, че ми се полага почивка и станах. Изминал съм половината път към леглото. Събудих се към 5 часа на мокета. Жена ми е на село, с внучето. Бях си сам. Това беше поредният психотронен удар. За тези удари обвинявам конкретно Силвия Мирчева, а също закрилящите я служители от ДАНС. Сега, когато научих, че не ми остава много, ще проговоря. И изобщо не ми пука дали ще ме дават под съд. Докато се стигне до съд, мен няма да ме има и те ще духат супата. Силвия е убиец и някой трябваше да го каже. Аз го казах. Но тая кучка, тая чакал докато ме умъртви ще мине време. Дотогава аз също ще кажа нещичко.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 27.1.2013, 13:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Те, от групата ЛЕМС убиха моя добър приятел Генади Атанасов - Инжинера. Рак, казват. Генчо си направи операция, успешна. беше започнал да се възстановява. Втори удар и край. Не мога да им го простя.
Те, от групата ЛЕМС убиха моя добър приятел д-р Симеон Войнов. В последните си съобщения той обвинява за смъртоносната си болест именно Силвия Мирчева.
Марин Безнишки. Един прекрасен човек. Всеки ден от балкона виждам вдовицата му. Марин до последния си ден вярваше, че ще победи болестта. Едва след смъртта му махнаха автомобила, в който бе разположена смъртоносещата апаратура. Въпреки, че преди това бяхме пуснали снимки на същия този автомобил. И че със сина на Марин направихме някои проучвания. Но не. Убиха човека и толкова.
Ще говоря още . И снимки ще дам. В момента не ми е добре, но те не са по-силни от мен.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.1.2013, 17:29
Quote Post












QUOTE
Тая "държава" следва да умре, за да се възроди Държавата, да се възроди Саракта, да се възроди България. Взирах се дълго, за да видя друг изход. Не го видях.

Чак сега ли го разбра това нещо. Незаконната република трябва да умре и то скоропостижно за да я има България.
Top
anti666
Публикувано на: 6.12.2013, 12:17
Quote Post












За Проклятието, произнесено от колобър на Шуменското плато през 864г, винаги съм се чудел как ще оцелее България на финала на Забранените години. Защото то е за 100 цикъла по Българския календар и изтича чак през 2064г. А Ротшилд иска България и българите изличени още до 2030 и тази заповед се изпълнява успешно.
Отговорът винаги е бил пред очите ми. Кръгове - въведение

Последният Кам, живял по време на Владетеля Расате повелил дълго да живеем с маски. Като изкупление заради погубените петдесет и два верни боилски рода. Те заплатили с кръв верността си към Тангра. Присъдата на оставащите била да плащаме с мълчание. По-малко от сто години остават до края на прокобения Срок, но ще е прекалено късно за България, ако чакаме докрай. Неколцина измежду знаещите решиха да изнесат на бял свят дълго скривани знания. Всеки изнесе своя дял. Всеки определи какъв да бъде ключът за тълкуване, преграждащ пътя пред невежи и злоумишлени. Пред лекомислени приятели и пред врагове. Малко е изреченото направо, без завоалираност. Съществуват многобройни забрани, възпиращи заповеди, чието нарушаване е немислимо. Изключително трудна задача се оказа съвместяването на задължителните предписания с нуждата от всеобщо възвестяване. Като при това трябваше да придадем нова форма на прадревната извечна Вяра, форма, съответстваща на новите човешки разбирания. Доколко сме успели в осъществяване на замисленото, ще покажат настъпващите последици.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 6.12.2013, 20:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това Проклятие директно пада, когато Българският Цар се въздигне. Това е необходимото, нищо повече. В негова власт, Българският Бог предава небето и земята на българите. Той може да прави промени там съгласно Божията Воля.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 9.12.2013, 15:30
Quote Post












QUOTE (Елтимир)
Щом вие не можете, аз ще го направя. Няма друга възможност. Имам Правото да го извърша, да го произнеса. И по кръв, и по Посвещение, аз имам правото. Може би ще е след часове. Или след дни. Няма да чакам дълго. Тая "държава" следва да умре, за да се възроди Държавата, да се възроди Саракта, да се възроди България. Взирах се дълго, за да видя друг изход. Не го видях. Съжалявам. Не ми се щеше да е така. Но изглежда такава е волята на Небето и аз съм длъжен да се подчиня.

От колобърското Проклятие 12 века пием горчивата чаша на страдания. То не е за унищожаване на България, а за поука, която още ни горчи в устата. Краят му ще дойде с въздигането на Саракта, ясно е вече.
Но да се върнем към темата, писана преди година. Авторът и вече не е между живите. Но не е и сред мъртвите на Долния свят. Годишното отключване на Небето започва след броени дни. А ако преди 11 месеца Елтимир не е имал физическата възможност да се качи в Балкана да го изпълни, то след 2 седмици ще е вече в пълната си сила и право да го направи. След като Небето е вече излъчило Царят, мисля че и това проклятие ще бъде чуто. А то е директно насочено срещу републиката.

"Държавата" РъБъ ще умре, но нека се приготвим във водовъртежа на събитията да не ни повлече и нас. Вярата в Саракта, Държавата на Духа ще ни помогне. Та по този повод се сещам за молитвата, която някогашните ни богомили признавали.
Отче наш, Който си на небесата!
Да се свети Твоето име,
да дойде Твоето Царство,
да бъде Твоята воля,
както на небето, тъй и на земята;
Top
anti666
Публикувано на: 23.5.2014, 19:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Нещо, писано от човек, който вече не е на Средния свят;
QUOTE (Елтимир)
Вие, копелета гадни ще напуснете Моята земя или ще умрете. Аз, Елтимир Тертер призовавах Силите. Ще го допиша. Но вашата свинагога ще пропадане вдън земя, а и вие ще умрете. Един Тертер ви проклина. Проклятието ще ви стигне, вие повече няма да да мърсите земята ми, подли евреи!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020