www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ГРОБ си замина!


Страници: (13) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ГРОБ си замина!
18j
Публикувано на: 21.2.2013, 15:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (stonetales @ 20.2.2013, 23:33 )
Знаете, че не си е заминал, знаете, че и това е сценарий........на кого ги пробутвате???

Вече стана ясно, че някои от тези протести се организират от подставени лица, други от провокатори, но най-важното е че целия активен народ се надигна и им иззе инициативата и сега няма връщане назад. Много по-скоро и изненадващо отколкото сме се надявали и какво по-хубаво от това. А иначе сценария сме го писали и включително тук в този форум, така че - да - това е нашия сценарий и вече има условия да се реализира. Вече стана ясно, че Небето е с нас - така че си веем знамената из родните си градове и ни е широко на сърцето! И аз благодаря всяка сутрин и се моля да не допуска да паднат без време онези които после ще са най-нужни.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.2.2013, 15:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 21.2.2013, 16:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



От фейсбук:

"Чувам слухове, че организаторите на протестите призовавали хората довечера да не ходят на "Орлов мост", чувам че ГЕРБ се заканвали че "Довечера ще бъде страшно!" и "Прошка няма да има!". Чувам също така, че организирали цигани с автобуси да ходят да трошат "Позитано" и да се бият с протестиращите (явно на страната на полицията).

Някой може ли да потвърди тия неща?"


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.2.2013, 17:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Борисов се бори да си върне подкрепата на избирателите"


А те му отговориха с весело грухтене...от камиона.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 21.2.2013, 17:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ле-ле-леее, Данчо, моля те! Изтрий си последното съобщение! Ще подсетиш организациите за защита на животните, че трябва да защитят тези животни, които си тръгнаха от управлението на страната, наричала се някога с гордото име България. Макар че те са само плъхове, вредни плъхове, които ние трябва да изтребим. Само че някои ги имат за нормални животни и дано не се обявят в тяхна защита. Да, боклуците са животни, ама са гнусни смрадливи проеврейски твари, които трябва да умрат. Ще помоля и еколозите да не се опитват да ги спасяват. Тая цялата противна сган трябва да умре, за да живеем ние, Българите.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 21.2.2013, 17:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Йордан_13 @ 21.2.2013, 17:54 )
На Балканите се питат: Българите се събудиха, ние докога ще спим

Страхотно! Казвах ли още през 1993 година, че от България ще пламне Искрата, която ще подпали световния Пожар! Какъвто и да е завършекът на нашия Бунт, Началото вече е положено и огънят пламна.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 21.2.2013, 19:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



QUOTE (18j @ 21.2.2013, 18:00 )
От фейсбук:

"Чувам слухове, че организаторите на протестите призовавали хората довечера да не ходят на "Орлов мост", чувам че ГЕРБ се заканвали че "Довечера ще бъде страшно!" и "Прошка няма да има!". Чувам също така, че организирали цигани с автобуси да ходят да трошат "Позитано" и да се бият с протестиращите (явно на страната на полицията).

Някой може ли да потвърди тия неща?"

Ситуацията е такава, че нищо чудно евреите да насъскат цигани, за да могат после да се намесят полицаите спокойно. Плъховете винаги имат много варианти. Такъв им е подземния живот, с много изходи в случай на опасност. Сега е точно така и Боклуците са готови на всичко и в никакъв случай няма да оставят властта доброволно. В момента сигурно умуват как да излъжат народа и да ни лъзнат, за това и полицаите са кротки, иначе щеше да има сблъсъци и много пребити. Не е ли странно, че полицаите са свалили щитовете? Кога е било това? Особенното е, че в момента един сблъсък с народа ще ги компрометира тотално. Те, това не го желаят и тогава, могат да скарат двама, за да спечели третият. Българи срещу цигани, а евреите в сянка, както винаги и ще викат: ''Мы здесь не при чем''. Накрая ще сложат някакъв режим или вечерен час. Бойко е лисица и е готов на всичко. Докато каже нещо и се отметне - нали е вземал частни уроци при правешкия вожд, и това, че не искал да пролива кръв, се отнася за неговата, не за народната. Така че, всичко е възможно, щото те си знаят, че ги чакат бесила.



PM
Top
meander
Публикувано на: 21.2.2013, 19:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 53
Участник # 2 124
Дата на регистрация: 22-January 10



Здравей Mahaira
На това от фейсбук, ще кажа че и аз съм чувал че баба ми е мъжка. smil4341944e6b0c8.gif
Иначе прочетох в един форум това,може да е вярно може и да не е.
QUOTE
   Чувствам длъжен да споделя нещо:
Преди близо година си търсех втора работа, когато един ден се разговорих с мой роднина. Човекът най-спокойно ми каза че ако искам да не си троша гърба за орехови ядки, ще трябва да се пиша към новата партия и то докато е време. Говорихме и други неща но това беше основното. След време дойдох във Враца и ми се отвори възможност за работа. Минаха няколко месеца когато в кафето влезе един добре облечен господин, който беше решил, че то ще е клуб на партията му, понеже офиса им бил над мен. Говорихме много време и ми разясни много неща за тази партия с гръмко име, буташе ми разни документи в ръцете които да подписвам, само и само да им стана изгоден. Ще се въздържа да спомена името, както на този човек,  така и на партията която представлява, просто защото не обичам да събирам много внимание върху себе си. Човека ми разясни че Бойко и незнам си кой си ще са още няколко месеца на власт но естествено аз не му повярвах. Както и да е, номера с клуба им не се получи. Та... тази партия е с руско финансиране, съставена е изцяло от българи, но не е българска и не защитава българските интереси. За нея ще се чуе преди началото на изборите и веднага ще разберете за какво ви пиша сега, в момента все още набира скорост по общините но вече е почти завършена, финансово са много силни. Не се лъжете да гласувате за нея, не се лъжете да гласувате за която и да е партия. Не за по-голямото зло, не за по-малкото - за никое от двете. Според мен протестите са тяхно дело, както и всичко което ще последва! Надявам се да продължите да не позволявате, партия да се присламчва към протестите, официално или не, просто не бива да ги осквернява.


Живи и здрави.
П.с. А и даваш интересна идея-Защо няма цигани и турци на протестите???
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 21.2.2013, 23:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



QUOTE (meander @ 21.2.2013, 21:42 )
Здравей Mahaira
На това от фейсбук, ще кажа че и аз съм чувал че баба ми е мъжка.  smil4341944e6b0c8.gif
Иначе прочетох в един форум това,може да е вярно може и да не е.
QUOTE
   Чувствам длъжен да споделя нещо:
Преди близо година си търсех втора работа, когато един ден се разговорих с мой роднина. Човекът най-спокойно ми каза че ако искам да не си троша гърба за орехови ядки, ще трябва да се пиша към новата партия и то докато е време. Говорихме и други неща но това беше основното. След време дойдох във Враца и ми се отвори възможност за работа. Минаха няколко месеца когато в кафето влезе един добре облечен господин, който беше решил, че то ще е клуб на партията му, понеже офиса им бил над мен. Говорихме много време и ми разясни много неща за тази партия с гръмко име, буташе ми разни документи в ръцете които да подписвам, само и само да им стана изгоден. Ще се въздържа да спомена името, както на този човек,  така и на партията която представлява, просто защото не обичам да събирам много внимание върху себе си. Човека ми разясни че Бойко и незнам си кой си ще са още няколко месеца на власт но естествено аз не му повярвах. Както и да е, номера с клуба им не се получи. Та... тази партия е с руско финансиране, съставена е изцяло от българи, но не е българска и не защитава българските интереси. За нея ще се чуе преди началото на изборите и веднага ще разберете за какво ви пиша сега, в момента все още набира скорост по общините но вече е почти завършена, финансово са много силни. Не се лъжете да гласувате за нея, не се лъжете да гласувате за която и да е партия. Не за по-голямото зло, не за по-малкото - за никое от двете. Според мен протестите са тяхно дело, както и всичко което ще последва! Надявам се да продължите да не позволявате, партия да се присламчва към протестите, официално или не, просто не бива да ги осквернява.


Живи и здрави.
П.с. А и даваш интересна идея-Защо няма цигани и турци на протестите???

Не ме учудва, ЛЕМСаджийче.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.2.2013, 23:47
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Абе и аз не съм виждал толкова игрив и дружелюбен тигър smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Явно са го праснали с малко вълни от некое куфарче smil4334ad8a149e0.gif
Все едно пада от небето тоя тигър - що циганите и помаките не протестирали. Ами те са фигуранти в Българската държава, чийто статус, когато възродим Саракта ще бъде преразгледан, щото вредят. Няма партия, кяото да не ги пазарува. Те са добитък.
А щом партия с руски пари стои зад протестите, тогава искаме Путя да ни плати в злато за идеите, които ползва от нас, тъй като аз други идеи от протестиращите не чувам, освен тези, които пишем в сайта Воини на Тангра, всеки ден smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif :-Златото ще ни дойде добре, хем да натрием носо на някой евреин, хем да платим хоста и домейна до края на света smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Mahaira @ 21.2.2013, 21:09 )
QUOTE (18j @  21.2.2013, 18:00 )
От фейсбук:

"Чувам слухове, че организаторите на протестите призовавали хората довечера да не ходят на "Орлов мост", чувам че ГЕРБ се заканвали че "Довечера ще бъде страшно!" и "Прошка няма да има!". Чувам също така, че организирали цигани с автобуси да ходят да трошат "Позитано" и да се бият с протестиращите (явно на страната на полицията).

Някой може ли да потвърди тия неща?"

Ситуацията е такава, че нищо чудно евреите да насъскат цигани, за да могат после да се намесят полицаите спокойно. Плъховете винаги имат много варианти. Такъв им е подземния живот, с много изходи в случай на опасност. Сега е точно така и Боклуците са готови на всичко и в никакъв случай няма да оставят властта доброволно. В момента сигурно умуват как да излъжат народа и да ни лъзнат, за това и полицаите са кротки, иначе щеше да има сблъсъци и много пребити. Не е ли странно, че полицаите са свалили щитовете? Кога е било това? Особенното е, че в момента един сблъсък с народа ще ги компрометира тотално. Те, това не го желаят и тогава, могат да скарат двама, за да спечели третият. Българи срещу цигани, а евреите в сянка, както винаги и ще викат: ''Мы здесь не при чем''. Накрая ще сложат някакъв режим или вечерен час. Бойко е лисица и е готов на всичко. Докато каже нещо и се отметне - нали е вземал частни уроци при правешкия вожд, и това, че не искал да пролива кръв, се отнася за неговата, не за народната. Така че, всичко е възможно, щото те си знаят, че ги чакат бесила.



Това се оказаха постове и лични съобщения които целят да откажат хората да излизат. Което обаче не изключва възможността да се случи в един момент нещо от сорта. Аз обаче съм сигурен, че Небето заключва всеки техен ход. Днеска си говорих с едни цигани-чистачи на спирката - мразят го и те го ненавиждат тиквата искат да го стрелят - пристигнала им сметка 200 лв и така нататък се отпуснаха да си споделят.. Абе сатрапи винаги ще се намерят но незнам кой ще смее в тази ситуация да направи нещо такова. Те циганите някой път ти кажат "да няма проблеми", вземат парите пък после ходи го търси като не свърши работа. Ти го биеш той се смее - нали е изхарчил парите. Даже съм чувал, че последните избори по циганските махали из страната не му искали на тиквата парите. И защо? Защото не искали да гласуват за него и не искали после да ги биели.. Смятай как се е подредила тая тиква.

Обаче, в София поне има опасността след протести или преди това да обикалят на групички мутри-биячи от бригадите на тиквата и да налагат единично движещи се по улицата или малки групи протестиращи. Затова много внимавайте - очите на 4 и постоянна бойна готовност. Не се опиянявайте от тази частична победа и не се отпускайте. Нещата тепърва започват. Това ще е много дълъг процес.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Според мен ще се опитат да предизвикат някакво друго противопоставяне, за да отклонят вниманието от противопоставянето на народа срещу политическата Система. А именно войната срещу Системата е важна. Другото е второстепенно, другото са подробности.
Забелязвам и бързото настъпление на цензурата. Всякакви глупости се пишат из Интернет, но нито дума за жизнено важните проблеми.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Писмо от Русия:
Здравствуй, брат!
У меня великая надежда, что Болгары своим примером , первыми свергнув Жида, помогут освободиться славянам от жидовского ига.
Большая на вас надежда. Игорь.


--------------------
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Ясно е, че това са слухове за сплашване. Такива е имало винаги, но със слухове протести и народен гняв не се спират, така че всичко е възможно. Политиците са готови на всякакви номера, за да отклонят вниманието и да тушират гнева на хората.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 10:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Да, но доживяхме нещо, което никой не е допускал и в най-смелите си мечти. "Большая на вас надежда." Русия се надява на България! Най-после се почна онова, което бе предсказано преди векове. И една моя мечта почна да се сбъдва.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (13) « първа ... 3 4 [5] 6 7 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020