www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ГРОБ си замина!


Страници: (13) « първа ... 4 5 [6] 7 8 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ГРОБ си замина!
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 12:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Вижте тук:
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/02/22/s...jno-tova.180871
На това трябва да се възрази, и според мен сега е времето и ние да кажем своята дума. Но да го направим така, че всички да ни разберат. С ясни и разбираеми думи.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 16:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Днес излизах за малко и чух страхотен лаф. След като Боклука си дал оставката, го изпратили с музика. Сега се очаква попа да му попее. И май така ще стане.
Забелязвам обаче затягане на цензурата, което е смущаващо. Но масовото недоволство тръгна и няма сила, годна да го спре.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 17:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Политиците вече ги разтресе: "Преди консултациите: Никой не иска мандат". Треската обаче не произлиза от сами тях. Те са прекалено тъпи, за да осъзнаят сериозността на ситуацията. Треската идва от господарите им, които поне малко са наясно с нещата. Голямото разтрисане тепърва предстои. Един дух бе пуснат вече от бутилката, образно казано, и никой не е в състояние да го върне обратно.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 22.2.2013, 17:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



В Исраел умуват сега. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 17:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Те още повече ще заумуват, когато Небесният огън почне да се стоварва все по-често върху тях.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 18:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Евреите съвсем обезумяха. Погледнете, само малък цитат:
"Във Враца събират такса “дъжд”. Собственичка на заведение за хранене останала шокирана, след като от ВиК й удържали годишна такса за 79 кубически метра „дъждовна вода". Димитринка Димитрова е сред най-активните протестиращи срещу монополите заради куриоза с необичайната такса, съобщава bTV. Въпреки че фигурира в одобрена от 7 години наредба, такса "дъжд" се въвеждала поетапно за фирмите по определена формула.

„Падналите валежи на квадратен метър се умножават по таксата за отвеждане на водата, която е регламентирана от ДКЕВР”, обяснява управителят на ВиК–Враца Ангел Престойски."

Утре ще ни въведат такса "Въздух". Ей, докога ще ги търпим тея ненормалници? Или ние сме по-ненормални от тях?


--------------------
PM
Top
meander
Публикувано на: 22.2.2013, 18:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 53
Участник # 2 124
Дата на регистрация: 22-January 10



Здравейте.
18j
QUOTE
Аз обаче съм сигурен, че Небето заключва всеки техен ход.


Аз пък се уверих че небето вече е отключено изцяло,а израза "небето" се използва като синоним на правилата на живота или на взимодействието на енергиите.Защо мисля така.Еми като на изпукаха в перник, са сетих да се оглеждам в един сайт да видя каде ще избие резонанса,и о чудо, след две седмици в щатите си дадоха среща четирите стихии,и не стига това ами и слънцето ги прежули.Мигах ,мигах ма тва е,ей това е сайта-http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?area=eu
Така че небето не пази, а реагира на неправилни деяния като слиза,и на правилни като седи на границата на аурата ни.Защо аурата ни??? Защото явно някой е укрил това.Защото каквото е долу това е и горе, значи щом ние лично имаме аура то и държавата ни има аура, съответно и в земната аура участвуваме.Нагнетяването на енергии в държавата води до ефекта тенджера под налягане,по слабите издъхват.За това е добре да се внимава да се правят работите правилно, за да не остане в българия тук таме калпак.Не е добре да се прецакваме. А и сме в време на лична отговорност,т.е. няма вече общ казан.И правилото -ако губя губя само себе си,ако печеля печели цял народ- е валидно в днешно време,така че общото правене в името на народа, вече не хфаща дикиш.Пазете се ,гледайте не там каде бие тъпана, а наоколо.И още нещо, морала е най добрия пазител.
Живи и здрави.
П.с.Mahaira не те познавам ,но ако си галил коте, би трябвало да знаеш,че като му е хубаво и като не му е хубаво пуска некъти(нокти),гледай да не се закачиш на някой.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 18:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



"...да се правят работите правилно за да не остане в българия тук таме ..."
Как да вярвам на някой, който пише България с малка буква? А като гледам тигърчето с краката нагоре, се сещам за една "вълчица" в същата поза. Май имат нещо общо, или поне така ми се струва. И заиграването с котешките нокти не е много уместно. Ще им се наложи на такива да видят над себе си истинска Вълча лапа. Изглежда ще се наложи да се разприказвам повече, отколкото имах намерение доскоро.


--------------------
PM
Top
meander
Публикувано на: 22.2.2013, 18:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 53
Участник # 2 124
Дата на регистрация: 22-January 10



елтимире
Щом питаш да ти кажа,омразата означава единственно немощ,ма не от тая която получаваш когато някой те държи, а има още една.
Ти нали си имаше сайт??? Що само тука висиш???
И не съм вълчица защото съм мъж.И бан да ми изкараш не ми пука.И не съм носил куфарче като тебе.
П.с. Смених си аватара,сега да видим. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 18:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



За онези, които не следят реалните събития ще прозвучи неразбираемо. Но съм длъжен да кажа и това. Преди месеци по цялата планета беше чут и документиран на видеокадри, съпроводени със звук Зовът на Земята. Последваха Небесните удари. Сега какво? Ще чакаме стотиците милиони, а после и милиардите жертви, за които се говори в предсказанията? За пореден път ще подчертая, че все още можем да предотвратим всичко това.


--------------------
PM
Top
balh
Публикувано на: 22.2.2013, 19:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



Здравейте от Ямбол . Днес имаше протест от 17:30 и въпреки не спиращия цял ден дъжд се събраха пак 500 души. Колко ли щяхме да бъдем ако времето беше добро не знам . Този път се разходихме в кръг 45 минути вървейки по двете най-големи централни улици в града .Нямаше изказвания на трибуна като предишния път и по-добре. Този път се скандираше това което искаше самия народ , а не някакви организатори незнайно от къде дошли.Народа лесно надви над организаторите и се чуваха ясни призиви за край на всички монополи , не само ЕРП. Имаше скандирания за оставка на кмета , който като осъден за престъпление по служба и без това е за затвора.Имаше много хора искащи промяна на политическата система , не бяха доволни от това че само Боклук Бойко се даде оставка . Утре (събота) от 16:00 ще има събрание в главния клуб на пенсионера в града .То хубаво ,ама разбрах че е организирано от една бабка политически хамелион имаща опит още от 1990 в овладяване на протести и каналирането им дадена партийна или подобна линия. На това събрание ще се обсъждат въпросите ,по които ще бъде изпратена декларация до Народното събрание от името на целия град. Какви ли машинации ще се готвят идея си нямам , но със сигурност ще лъсне истината кой стои зад ямболските протести или поне какво целят те. За това Ви моля ако има някой подготвен оратор врял и кипял в тези иначе мръсни игри да идва да спасява града ! Не желая току що "събудилия" се Ямбол да бъде употребен в тънките игрички на нашитите врагове . Ако в други градове протестите зациклиха то тук сега започва сериозната част, което ме радва но и показва че нищо не разбирам от подобни неща щом не го предвидих! Освен това събрание утре , в неделя от 11:00 пак ще има протест пред общината .
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.2.2013, 20:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сберете се няколко млади момчета и ометете бабката. Тя е некой БПС кадър, а няма да се учудя и да е герберски. Просто не бива да се оставяте инициативата от ваши ръце да мине в ръцете на хора, спомогнали властта да остане отново в ръцете на БКП. Сега, най-добре е, вие да си организирате Инициативен комитет, от по-младите, неучаствали в партии. Съберете се, изберете си поне 3-ма представители, изведете си исканията, напишете ги.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.2.2013, 20:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Йордан_13 @ 22.2.2013, 22:02 )
Сберете се няколко млади момчета и ометете бабката. Тя е некой БПС кадър, а няма да се учудя и да е герберски. Просто не бива да се оставяте инициативата от ваши ръце да мине в ръцете на хора, спомогнали властта да остане отново в ръцете на БКП. Сега, най-добре е, вие да си организирате Инициативен комитет, от по-младите, неучаствали в партии. Съберете се, изберете си поне 3-ма представители, изведете си исканията, напишете ги.

Да, напълно вярно. Така трябва да е! И принципът на отсяване е простичък. В протестите може да участва всеки, но сред техните организатори и ръководители да не бъде допускан никой, участвал по какъвто и да било начин във властта през последните 68 години. Начело трябва да бъдат само чисти и неопетнени хора. Да не се дава думата дори по трибуните на такива бивши и настоящи управници. Иначе пак всичко ще бъде загубено.


--------------------
PM
Top
balh
Публикувано на: 22.2.2013, 20:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



За съжаление съм сам , до сега съм странял от всякакви партийни и разни подобни организации . Освен да отида и да се пробвам да им разваля рахата на тези партийни гущери друго не мога . Смятам да се изкажа на това събрание , но като нямам никакъв опит в тези игрички не знам дали ще успея да отклоня тази мръсотия която предполагам се задава.
PM
Top
Van
Публикувано на: 22.2.2013, 21:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 5 356
Дата на регистрация: 13-February 13



QUOTE (balh @ 22.2.2013, 22:19 )
Смятам да се изкажа на това събрание , но като нямам никакъв опит в тези игрички не знам дали ще успея да отклоня тази мръсотия която предполагам се задава.

Споко, важното е да си решителен и започваш така: " 23 год. ни управляваха какви ли не, с търпението си се превърнахме в народ-мечта за всеки диктатор. Достатъчно Дънкан-Маклаудовци в българската политика, достатъчно келепирджии, дето все около кацата с мед се навъртат и лакомо се облизват. Живеем в края на една епоха и незабавно трябва да сменим това политическо статукво, защото зациклихме и се въртим в порочен кръг като хамстери в цилиндър. Уважаеми съграждани, можем да кажем, че живеем във време пределно и определно. Пределно, защото не можем да продължаваме по този 23-годишен път и определно, защото е време да сложим основите на новото...." и въобще говориш нещо в този аспект. После вече започваш на социална тематика, но най-важното е да подчертаваш, че се гради нещо ново и разни непрекъснато пребоядисващи се персони този път ще останат далеч от управлението.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (13) « първа ... 4 5 [6] 7 8 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020