www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Царят Български


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Царят Български
Йордан_13
Публикувано на: 30.3.2013, 22:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



1. Небето говори за Българският Цар и ние говорим за него. Не можем да бъдем спрени да говорим за Него. Небето ни отваря Пътя. Идва времето, когато отново Земният ред ще следва Небесният, идва времето, когато за Българският Цар ще се говори тъй, както в древните времена. И блажен е онзи, на който Той ще бъде Цар. Всички народи ще искат Той да ги напътства и за да стане това, ще се нарекат "Българи". Само юдеите няма да искат, но и тях никой няма да иска.

2. Царя Български не е тиранът, който излъчват республиките, и който е една карикатура на лидера и водача. Царят Български е жертва пред Бога и Народа. Той е обречен да е Жертва. Той не е диктатор или тиранин. Царят Български не управлява, не води, не лидерствува, той създава възможности народа да живее добре, да има бъдеще, да се усъвършенствува лично и социално. Това е Царят Български. Ако видите друг такъв да се нарече Цар, а не прави това, веднага го свалете от власт.

3. Българският Саракт е Божия Собственост. Царят намества, но не я притежава, урежда я, но не я наследява. Българите са Неговите деца. Деца в Дома на своя Баща. Те я наследяват, но тя не им принадлежи. Защото Родината е Небето, а Земята - Дом за осъществяване и усъвършенствуване. Стопан на Българският Саракт е само Българският Бог. Той е неговият земен образ и присъствие, в която Той всеки ден се вглежда, за да види Себе Си.


4. Царят Български съблюдава Правовият Ред – Общото Благо. Общото Благо е Благодатта дадена от Бога на Българите. Общо Благо е: на всеки според възможностите и с мярка според потребностите. Това е Битие. Данъкът е инвестиция в усъвършенстване, дан към Бога, която стимулира личното развитие, социалния напредък и обществения просперитет. Това е Българският Саракт. Небе, Саракт и Народ са едно. Стожерът на това Единство е Царят Български.
PMEmail Poster
Top
kaliman
Публикувано на: 31.3.2013, 23:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 78
Участник # 1 010
Дата на регистрация: 17-June 07



Българският Цар или Канасубоги притежава божията оренда,и чрез Отвореното Божествено небе раздава мъдрост и справедливост. Царят Български е против робството.


--------------------
?? ??? ?????????? ????????,? ?? ???? ?????? ?????????.
PM
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
Kакто е турен Камъкът от Небето, за да свидетелства за Вечното, така и Канът се поставя от Небето за да властва над сътвореното и свърже Горното и Долното в едно неделимо Единство.



Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Може да не ви хареса, но съм длъжен да ви го кажа. Преди доста години от Съвета ми пратиха съобщение: "И ето, роди се от Свинята Лъв. И ще бъде жена, и ще се бие наравно с мъжете и ще побеждава." Свинята е годината на Свинята, Докс. Преди Царя ще имаме Царица. На много места е предсказано. Едва ли ще го дочакам, а ми се искаше да го видя.


--------------------
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Той Царятъ Български няма да се яви току тъй отъ измерението на външностьта. Ако би дошълъ явно, няма да го познаятъ и ще го разпнатъ на кръстъ, както са разпнали някога Божиятъ синъ. За да дойде Царятъ, всички Българи, Българи по Духъ трябва да станемъ такива каквито сме били някога Царе-Свещенници. Какво ще рече. Трябва да управляваме преди всичко себе си. Егото ни да е подъ Небесна власть и покровъ. Трябва да сме сами Светлината. Тогава очите ни ще се отворятъ, та да видим и разпознаемъ Царятъ.
Царицата се явява не по начина който си представяме. То Царството вътре въ човека е. И Царицата е вътре въ сърцето на чистиятъ Българинъ. Та който я видялъ, прегърналъ я веке.
Пази я Царицата, Пази Сърцето си!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Не знам точно как ще се случи, но народът ни ще я припознае като Царица. С човека, който ми предаде думите на Съвета говорихме часове. Това ще е период на Пречистване. И Ванга, и Слава Севрюкова, и други са го казвали. Вярвам, че ще е така. Тоя човек го убиха през 2006 година, когато аз не бях в България. Обесили са го със синджир, с метална верига. Но предсказаното ще се сбъдне. И това ще е краят на Прокобата, на Проклятието. България отново ще възкръсне, както винаги досега е възкръсвала. Ще се се възроди от своята пепел като Феникс. А после ще дойде Царят.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



От няколко дни мисля за това. Опитвам се да си спомня всички подробности. Беше някъде през 90-те години. Човекът дойде и ми казва, че Съветът имал Послание към мен. Мисля, че цитирам точно. "И ето, роди се от Свинята Лъв. И ще бъде жена, и ще се сражава редом с мъжете и ще побеждава. С нея ще започне възраждането на България." Но после ми каза и нещо тревожно. Ако нашата Дунавска България не съумее да се възроди, друга страна ще носи същото име. От вчера си мисля за Волжска България. Едва ли ще е. Те се наричат Булгария, а не България. Така че нека има Булгария край Волга и България отсам Дунава, в древните ни земи. Нека има и Оногурия, или Унгария, както я знаят. Но нека съхраним нашата България. И нека дойде родът на Царете Български!


--------------------
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (Елтимир @ 9.4.2013, 14:35 )
Ако нашата Дунавска България не съумее да се възроди, друга страна ще носи същото име. От вчера си мисля за Волжска България. Едва ли ще е. Те се наричат Булгария, а не България. Така че нека има Булгария край Волга и България отсам Дунава, в древните ни земи.

Днес в Блиц изпуснаха една статия за убит българин в Сирия. Не ги е хванала цензурата нещо.
Ето статията:

QUOTE

Наш муджахидин загина в Сирия
Салман ал Булгари се сражавал срещу режима на Башар Асад

Българин е загинал в бой в Сирия, сражавайки се на страната на бунтовниците срещу армията на президента Башар Асад. Това съобщи специално за “Телеграф” американският изследовател Арън Зелин от Вашингтонския институт за близкоизточна политика.
Според него Салман ал Булгари (Българинът – на арабски) е загинал през втората половина на февруари на неизвестно място в Сирия. Преди това той е воювал и в руската република Дагестан на страната на ислямистите от т. нар. Кавказки емират. За смъртта му става ясно от публикация във Фейсбук от 27 февруари от страна на група, наричаща се “Франт за подкрепа на сирийския народ”. Там са поместени снимките на шестима муджахидини от Кавказ, както и фотография на Салман. За всичките се казва, че са загинали в бой с режима на Асад. Според Зелин Салман ал Булгари е бил единственият българин сред чуждестранните бойци от Европа в Сирия, които наброяват близо 600 души. От началото на конфликта в близкоизточната държава там са отишли между 2000 и 5500 чужденци, за да се бият на страната на опозицията. От тях европейците са между 135 и 590 души, т.е. 7-11 процента от общия брой. Най-големите контингенти са от британци (между 28 и 134 души), холандци (от 5 до 107), французи (от 30 до 92), белгийци (от 14 до 85) и др. От другите балкански народи е имало един албанец и един косовар, като и двамата са загинали.

Тези данни бяха публикувани в неотдавнашен доклад на Центъра за изучаване на радикализацията към лондонския университет Кингс колидж. Зелин не разполага с повече информация за Салман ал Булгари. Той наистина имал български самосъзнание, но е от руската република Татарстан. Според сайта “Ансар ал муджахидин” Салман е псевдоним. Истинското име на загиналия ислямист е Айрат Вахитов. Той е от Набережния Челни – втория по големина град в Татарстан след столицата Казан, голям индустриален център, където се произвеждат камионите КамАЗ. Вахитов е бил имам в тамошната джамия “Тауба”. След това отишъл в Дагестан, където получил военна подготовка. Оттам се преместил в Афганистан в редиците на т. нар. Български джамаат (религиозна общност).

През 2002 г. Вахитов бил пленен от американската армия. След като го откарали в лагера в Гуантанамо в Куба, той получил затворнически номер 492. От Гуантанамо Айрат писал на майка си, че там условията са по-добри, отколкото в руските затвори. По-късно Масква се застъпила за седмината свои граждани и американците позволили те да бъдат откарани със самолет в родината си. Седмината пленени ислямисти обаче отново били хвърлени зад решетките. След като руските власти не успели да намерят доказателства за терористичната им дейност, те се принудили да пуснат затворниците на свобода. Айрат се върнал в Набережние Челни, но не успял да си намери работа.

Според руски източници бившият имам започнал да води уахабистка пропаганда чрез интернет, снимал видеосъобщения. Местната прокуратура му поискала сметка, но той избягал от страната и се добрал до Сирия, за да воюва в редиците на Българския джамаат заедно с ислямисткия “Фронт за подкрепа на сирийския народ”, който е свързан с “Ал Кайда”. Салман Булгарский, както бе известен в рускоезичното интернет пространство, редовно публикуваше дописки за борбата на сирийските бунтовници и подкрепящите ги чужденци срещу режима на Асад. Според руски източници основният състав на Българския джамаат е около 120 души, но при тях има голямо текучество. Участниците в тази общност са доста активни в Ютуб и различни руски сайтове, където позират с оръжие и пеят военни песни на татарски език. /БЛИЦ

http://www.blitz.bg/news/article/192764




--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020