www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Избори 2013


Страници: (11) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Избори 2013, Призоваваме към пълен бойкот
Йордан_13
Публикувано на: 15.4.2013, 12:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"След 4 години вече зная как се управлява за разлика от Станишев." (Тиквю Тиквов в лето 2013-то).

=========================================================

Значи преди това си нямал хал хабер, как се управлява! Тогава защо си отишъл на избори и си се кандидатирал? Лъгал си хората, за да бъдеш на власт! А защо си лъгал? За да можеш да крадеш, както другите с твоята разбойническа шайка.Защо искаш да управляваш след като не можеш да управляваш и не ти е дадено? Върхът на Държавата не е училище за управленци. Преди да се качиш на върха, трябва да можеш да управляваш в ниското. Но ти ни на високо, ни на ниско си силен ученик във възможностите да управляваш. И като супер слаб ученик искаш по стар социалистически модел, да те пратим на поправителен, за да получиш отново двойка? Не, във Върхът на Държавата няма поправителни изпити, там или ставаш или не ставаш. Ако не ставаш, не бъди арогантен пак да искаш да бъдеш, за да имаш.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.4.2013, 11:25
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Избирайте г-да, "за кого бие камбаната", ох, извинете, за кого е бесилото, хъхъхъ


Моята мечта се сбъдва;))) И аз продължавам да мечтая, защото искам да направя мечтите си реалност и да затворя в Тартар за вечни времена изпълзялата оттам управляваща ни сган! В Тартар, в Тартар! Пътят към Тартар, минава през бесилото!

http://www.blitz.bg/news/article/193697User posted image
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 17.4.2013, 11:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



"Мачкане, мачкане, ебане и пак мачкане. Само това е лекарството за политиците."
Тук вече не съм съгласен! Ти какво искаш? Да ги натаковаме, та да се размножават ли? Един приятел навремето казваше: "Не си псувай началника, че ще се родят нови началничета." Пълна изолация на тая мръсна сган! Друг избор нямаме. А че вече получихме законното право да ги убиваме съм съгласен. Те нас ни умъртвяват и ние имаме право да защитим живота си. Ако им стиска, да ме съдят за тези думи. Да, аз вярвам, че имам право да убия който и да било политик. Умъртвяването на два и половина милиона българи не може да не остане без Възмездие.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 17.4.2013, 11:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Съгласно всички международни закони правото на живот е върховно човешко право. И че всеки човек има право на неизбежна самозащита, когато животът му е реално застрашен. Значи според международното законодателство, аз имам правото да убия Бойко Борисов, който сега убива мен. Имам правото, законното право да убия всеки политик, депутат и служител на тая престъпна власт.
Това са мои думи и никого не ангажирам с тях. Ако на някой от тези плужеци им стиска, да ме даде под съд. Да, аз призовавам всички сегашни политици и техните слуги да бъдат наказани със смърт, за да живее Българския народ.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 17.4.2013, 12:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Хубава снимка! Харесва ми как са съчетани сградата на общината, бесилото и осветлението. От пръв поглед си личи, че това е работа на експерт по Фън Шуй. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 17.4.2013, 16:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



QUOTE (Йордан_13 @ 15.4.2013, 13:52 )
"Българските пенсионери са виновни за опоскването на резерва". (Изказване на Тиквю Тиквов в лето 2013-то).
======================================
Спомняме си къде беше Тиквата по времето на масовите протести - нямаше негови изказвания, нито арогантно поведение, дори се беше разболял от високо кръвно, за да предизвика съчувствие у хората. Сега изведнъж нито кръвното му е високо и пак е изпълзял като змия на припек, съска и фърга отрова. Какъв е извода за такива имбецили, които се готвят да ни управляват отново? Мачкане, мачкане, ебане и пак мачкане. Само това е лекарството за политиците. Те трябва да бъдат мачкани, ебани и трепани. Само тогава България ще се оправи. Като окачим на бесилките 20-30 000 сурсуняка да се сушат бавно на Слънце от Шопия до Варна през Пловдив и обратно, държавата ще заеме челните места по икономика, поне в Европа.

Всички престъпници ги тръшва изведнъж високо кръвно щом стане напечено или тръгнат да ги съдят. Омръзна ни от такива тъпи номера.
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 17.4.2013, 16:53
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



"Протестътъ няма да е миренъ" Азъ съмъ за немирни, че писна ми отъ овчи протести. Последно кога бяхъ на протеста въ Бургасъ питахъ единъ отъ най изявените "юнаци" (поне на викане юнакъ бе) Чувалъ ли е че предъ евн-то запалили огънь. Щотъ медиите не отразиха събитието. Неочаквахъ таквази реакциа. Той укори подпалвача. Е, кво правя съ таквизи страхливци, само си губя времето и спряхъ да протестирамъ.
Но ако има начинъ въ Бургасъ да се сбере не мирно движение... Или пък ако имахъ финансовата възможностъ да пътувамъ до Варна... но птичка пролеть не прави.

Медиите мълчатъ. Какво става въ Варна? Единствено тукъ намерихъ отъ преди три дена инфо.
http://www.varnautre.bg/2013/04/15/163258-..._dnes_do_pladne

Българските националисти жестоко ги клеветятъ, какъ злословили са навремето Богомилите.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 17.4.2013, 17:53
Quote Post












Поредната бомба от деня. Шефа на ГДБОП от 1991г се занимавал с наркотрафик! Ние отдавна говорим, че територията на някогашна България се е превърнала в земя на победилото Зло. Но друго си е да го чуем от човек от службите. Придружено със съответните докмументи и срс-та. Там се говори и за изборите през май. Цитирам го дословно;

QUOTE
Приключвам това писмо и ви оставям да четете за подвизите на „бореца“ против организираната престъпност Станимир Славейков Флоров. Човекът, който ще фалшифицира изборите на 12 май в полза на групировката, към която принадлежи.


А вие си гласувайте smil4334a6f863501.gif

ИЗТОЧНИК
ИЗТОЧНИК
Top
anti666
Публикувано на: 17.4.2013, 18:02
Quote Post












И в сайта на Веселина ТИМова, и другите медии заега се ослушват да публикуват истинското съдържание на срс-тата от анонимното ченге. Тук обаче може да ги пусне без проблем. Нека цяла България да види що за изроди управляват . Както и за какви бандити ще гласуват и ще плащат данък следващите години.

Искам да отбележа, че след като тоя Флоров е в наркобизнеса от 91-а, не е само режима на Буда вътре. И предишните там режимчета са знаели и са го покровителствали. Всичко с благоволението на големия Брат. Геноцид и наркотрафик - това е България от 91-а насам
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.4.2013, 18:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бетоновоз е блокирал пътя пред общината във Варна и е станало спречкване с говедата, дето искали да минат по пътя с леките си коли (явно редови герберски овце, неподкрепящи протестите). Само така - никви избори, военно положение, смърт на олигархията и да живее Българският Саракт! Ако случайно някъде срещнете във Варненски регион, Емил Живков (Зиези), ударете му една лопата в главата, тъй като строителната му фирма налива пари в Хатаката. А както знаем, парите в Атаката са хазарски шекели от Русия. Обръчи от фирми ще ми създавате, а? Вашта мамичка келява, келява йощ мърлява!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.4.2013, 19:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А сега да видим и другите червени отрепки, дето яко са крали и яко са срали. Ето ви причината днес, все още да мизерстваме на 300 лв., а пенсиите са по-ниски от на африканска държава! Ей ге, мръсните червени твари, Господ с хуй да ги отпари! А ние с манивелата, ще им спукаме гъзелата. Бахти, дължиш милиарди, които си откраднал и се разхождаш на свобода. И ме питате отде ще вземем пари да нахраним хората, кога възстановим Саракта? Нямало пари, хееее... Даеба, като ги барнем тия, бавно с бръснарско ножче ще им сваляме кожата и не 3 млрд. лева, а с главницата ще ги върнат - 10 млрд.!

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/04/17/l...ti-na-ds.185831
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.4.2013, 19:35
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ 17.4.2013, 14:57 )
Съгласно всички международни закони правото на живот е върховно човешко право. И че всеки човек има право на неизбежна самозащита, когато животът му е реално застрашен. Значи според международното законодателство, аз имам правото да убия Бойко Борисов, който сега убива мен. Имам правото, законното право да убия всеки политик, депутат и служител на тая престъпна власт.
Това са мои думи и никого не ангажирам с тях. Ако на някой от тези плужеци им стиска, да ме даде под съд. Да, аз призовавам всички сегашни политици и техните слуги да бъдат наказани със смърт, за да живее Българския народ.

"Поздравления за Варненци! Спасението е посочено в абзац Трети от Преамбюла на Всеобщата декларация на ООН за правата на човека и това е.
- бунтът срещу тиранията като последен изход от потисничеството."

(Янко Николов Янков)
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И сега да ви попитаме, уважаем електорат: пак ли ще отидете да гласувате? Ето, сами виждате, вие си гласувате, за да могат те да си играят игричките на полиция-престъпници, като престъпниците се оказва всъщност самата полиция (полюция, както сполучливо я наричам понякога). Този документ ясно показва срастването на Партията с държавата. Защо Партията, а не примерно организираната пртестъпност? Ами защото самата Партия е една добре организирана престъпна групировка. Нали, разбирате, под Партията, разбирам уж умрялата, но вечно жива БКП, но тя никога не е преставала да съществува. И тя не е призрак. Ние не се борим срещу призраци или вятърни мелници. Тя е продължението на Ротшилдовия октопод в България. Ей го и този, завършил Военния отдел към Националната спортна академия. Това си е чист кадър на БКП, добре лустросан в идеите на партията Майка и нейната вечно престъпна срещу българския народ дейност. Не говоря за дребния детайл, че Флоров е дори по-значим от Цветанов, защото той още 1990 г., е назначен да работи в МВР, т.е. това е един доста перспективен кадър на БКП и затова така бързо е лансиран и са му поверени тъмните сделки на Политбюро на БКП. Ако 10 номеври 1989 г., бе дошъл с много кървава революция, в която ей тези да беха избити, ние никога немаше да сме на положението, което сме днес. "Мирният преход" е форма на геноцид, той е инженерно конструиран, за да убие народа, за сметка на оцеляването на една шепа Ротшилдови слуги, каквито бяха юдеокомунистите в България и създадените от тях демократи. Честито ви, избори 2013-та, дами и господа!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Само да добавя, вижте, къде е специализирал въпросният кадър - Европа и САЩ. Готов еничарин. Всъщност США, както навремето се изразяваха руснаците е най-комунистическата държава в света и вие виждате какво става там, а това е само началото. Не ги оплаквайте и не бъдете съпричастни към случващото се там, както се опитват да ви приобщят медиите. Там тепърва ще текат кръв и черва, защото те трябва да платят за геноцида над други народи. Гледайте собствения си двор! Америка е мъртва, тя е един разлагащ се и вонящ труп, мършата там се трупа всеки ден, Европа умира и няма да минат много години и тя също ще бъде вонящ и разлагащ се труп, глозган от побеснели резлии. Колонизираните ще победят колонизаторите. България трябва да премине през това. САМО БЪЛГАРИЯ Е ВАЖНА! Разберете го и не си играйте на русофили и русофоби! Не попадайте в лапите на принципа "разделяй и владей", на изключително долния принцип на класовата борба. Класовата борба не съществува в Саракта. Богатият е в отговорност към бедния, бедния е в отговорност към богатия, защото, оказаната помощ не може да създава мързел и социално разложение. Взаимното допълване в материалното, ще създаде и нравственото и израстване и духовното сродяване. А духовното сродяване, това е понятието Народ. То напълно отхвърля глупотевините на марксизма и ленинизма. Богатството не се дава заради личните възможности да просперираш, а защото след това ще бъдеш поставен в служба на обществото, в което си бил на най-долното стъпало, преди д астанеш богат. Личните възможности са дадени, да бъдат употребени в служба на обществото. Не се подлъгвайте по старите идеологически доктрини, те са мъртви и вредни. Саракта, Саракта, Българският Саракт, възможно най-реалната съвършена държава на земята, съществувала някога, се връща отново. И тя се връща първом в сърцата ви, попийте идеите му, ставайте и лягайте с тях всеки ден и той сам ще се Самовъзпроизведе, защото обществото ще се промени. Държавата не е лош стопанин, дами и господа, негодни са управляващите държавата! Държавата, това сте вие в служба на обществото. Тогава Господ ви благославя.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020