www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Кое поражда расизма


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кое поражда расизма, разсъждение
deni
Публикувано на: 11.3.2006, 12:02
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 275
Дата на регистрация: 3-March 06



Да раса и расизъм са думи с еднакъв корен, но ръзизмът не е само между раси. Той е и между националности въз основа на биологични и физиологични дадености /справка речника/ Така, че Елтимир българи и турци не са един етнос.
Това което казваш Иване, че турците са лицемерни спрямо българите е нещо с което съм съгласна. Но помисли защо го правят.Ако ти обичаш някого, ще бъдеш искрен с него.Лицемерен си когато не го обичаш, но по някакъв начин трябва да го понасяш. И пак казвам: Всяка омраза в някои случеи се покрива с расизъм, това е вид нетърпимост, а в нашия български случей подклаждана от действията на правителството.
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 11.3.2006, 12:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (deni @ Mar 11 2006, 12:02 PM)
Той е и между националности въз основа на биологични и физиологични дадености /справка речника/

Може да буркам, но мразенето на една националност различна от твойта не е ли шовинизъм?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.3.2006, 12:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Бе Сокола - от де знаеш подробности от случката на Дени?
Според мен тандема Сокола и Дени са тука за да ни пробват докога ще ги търпим . Или се опитват да тренират висша акробатика на по ръба между нашата ценостна система и чифутизма. Просто тези теми са ни ясни - ползват се щото имат свобода за маневри и поставяне на капани.

smil4334ac775281d.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 11.3.2006, 12:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Дени, ти далтонистка ли си или расистка? smil3dbd4e5e7563a.gif

Най-основния закон в живата природа е запазването на вида. При хората, които сме животни с душа, няма видове, а има раси, нации, родове, семейства. Който казва, че съществуват тези неща е расист и националист. Който казва, че не съществуват и че нямат значение, той е глупав щраус с глава забита под пясъка. Така стоят нещата според мен.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 11.3.2006, 17:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Севар @ Mar 11 2006, 12:46 PM)
Дени, ти далтонистка ли си или расистка? smil3dbd4e5e7563a.gif

Най-основния закон в живата природа е запазването на вида. При хората, които сме животни с душа, няма видове, а има раси, нации, родове, семейства. Който казва, че съществуват тези неща е расист и националист. Който казва, че не съществуват и че нямат значение, той е глупав щраус с глава забита под пясъка. Така стоят нещата според мен.

Севар, а ти ? smil3dbd4ddd6835f.gif Гаден въпрос е това, щом е зададен към теб. smil3dbd4e4c2e742.gif


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 11.3.2006, 18:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Не разбрах въпроса. Какво му е гадното?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.3.2006, 18:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Така, че Елтимир българи и турци не са един етнос."
Да съм твърдял, че са от един етнос, Дени? Казах раса. Когато говорим за монголоидна раса, ние имаме предвид не само монголците, но и китайци, японци, таи, кхмери и т. н. Расизмът е проява на несъвместимост между раси. Който говори против расизма, той не бива да отправя своя упрек към расистите, а към Природата, тъй като това е природен закон. Има го и при животните. Също както и при тях има инстинкт за самосъхранение. ние май почнахме да забравяме този инстинкт и да се превръщаме в антирасисти.
Не налагам своето мнание на никого. Лично аз си оставам верен на природните закони, тъй като те всъщност са Божествени закони. Не съм юдеин, за да се обявявам срещу Бога.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 11.3.2006, 18:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Расова чистота! Точка по въпроса. smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Sokola
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 272
Дата на регистрация: 3-March 06



Уважаеми georgi_nz,аз и Дени сме от бившият форум на Новинар.Лека полека в този форум (на Новинар) комунистическите мнения започнаха да надделяват и ние изчезнахме-изпарихме се!Заедно с това отправихме призив към всеки който иска огромна промяна в България да ни последва в нов сайт,без да обявявам публично адреса на Воини на Тангра.Който желае ми пише и след като преценя и видя E-mail му давам адреса.Иначе не!На мене писането ми е писнало защото отнема много време да кореспондираш с много хора.С Дени и други приятели и съмишленици сме на видео връзка.Историята я зная от нея защото ме впечатли.Аз също я попитах къде е срещнала тази бяла жена с черно дете и тя отговори "Не в България".Разбирайки че тя не желае да сподели повече аз не питам повече.Колкото до тандем има такъв в смисъл че ние с нея и още една приятелка РАЗБИХМЕ форума на Новинар.Сега форумците на Новинар са четящите в-к ДУМА.На репликата че НИЕ сме нежелателни за вашият форум аз заявявам че ние не сме дошли при вас за да ви отегчаваме а за нещо взаимно докато ние отворим лично свой сайт.Всички вие сте добре дошли при нас в сайта който ще отвориме!Вашите мнения и коментари са си ваши с които въобще не можете да ни засегнете.Нашата цел е като на всички вас да започне коренна промяна на модела на управление в държавата ни!Само искам да заявя на всички че чрез Интернет РЕВОЛЮЦИЯ не се прави,трябват действия за реализация.Ако не се активираме всички заедно сега помнете ми думата че след още 16 години ние ще сме в същото положение както сега без разлика!Ще сме пред Интернета,ще съветваме и даваме ПРИОРИТЕТ само на нашите виждания и всеки новопостъпил при вас който иска промяната в България ще е нежелателен за форума ви!Заявявам ви че Дени и XXXL не само пишат,умуват и съветват а и извършват дейности,контактуват с други организаций и малки партий с цел ОБЕДИНЕНИЕ в един мощен антикомунистически фронт който ще изиграе ролята в изборите- президентски и парламентарни.Нашата цел е хората да гласуват за партията която ще ни доведе до тези истински огромни промени.Ние обединяваме хората и сме далеч от мисълта да създаваме нова партия която с 1.5 % ще отнеме шанса на водещата партия за промени да спечели.Това е пагубно за България.Хан Кубрат и снопа с копия е което ние искаме.С идеология само можем да пръднем на оная работа на Първанов и Станишев,ПОМНЕТЕ това!Вие ще си лаете а кервана ще върви необезпокояван от никого по пътя си.Доникъде няма да стигнем.АТАКА е още много малка да спечели изборите сама без коалиция с антикомунистически партий!Престъпноста е големият проблем за цялото общество,циганите са фактор на престъпноста.Ние не ги обичаме(аз също)и какво ще стане като лаеме идеологията си?Хайде някой да ми отговори от позицията на по-висш политик.Ама очаквам отговор!!Спечелихме изборите и хайде циганите на ...сапун в някой нов концлагер.И знаете ли какво тогава ще СТАНЕ?Б-52 и СТЕЛТове ще закрижат над небето ни и от България ще остане чиста развалина която никога не може да се възстанови.Не само НАТО ще ни удари както удариха сърбите,в Хага ще има последователи на Милошевич.Другият вариант върху който много мислих е да ги преселим в друга страна,например Русия и там при руските цигани да разквартируват катуните си.Когато в българската хазна има повече капитал и заплати и пенсий са драстично увеличени да се отделят 1-2 милиарда евро за преселването на циганите.Добре,красиво казано,ама питал ли е някой Русия дали ще ги приеме дори с 2 милиарда евро за тяхното устройване?Няма да ги приеме.Аз живо следя действията на Джовани-кмета на Ню Йорк и заемам твърдо позицията му за борба срещу престъпноста която се гради в построяване на нови затвори и промяна в закона.За криминалните престъпници за първото престъпление (ако е без насилие) присъдата е символична а в случаи не го съдят.Обществена организация под идигата на държавата помага за възпитание на индивида,да му намерят подходяща работа за да живее достойно като човек.Второ престъпление година затвор,трето престъпление 5 години затвор и четвърто престъпление ДОЖИВОТЕН ЗАТВОР!Това не се отнася за изнасилвание,въоръжен грабеж и убийство.Та така приятели и съмишленици,дайте да спечелим първо изборите,да променим законите и ще видите че цигани няма да останат.На тях им е в кръвта да КРАДЯТ дори да имат пари,промяната в закона ще ги натика в затворите,много от тях с доживотна присъда.Така света няма да ни обвини в геноцид!Сега очаквам глупава реплика-откъде пари за нови затвори и надзиратели.Ами циганите ще работят както американските,испанските и т.н. и ще подържат този фонд,ще им остават пари за лични нужди.Нещо което е измислено и осъществено трябва само да го практикуваме и държавата ни отново ще бъде огрята от слънцето!Сега вие имате думата форумци на Воини на Тангра.Ние се надяваме че вашето участие в процеса на огромната промяна ще ускори победата на Антикомунистическите сили!
PMEmail PosterMSN
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Всичко по-горе би било прекрасно, ако между комунисти, демократи и либерали имаше някаква разлика в крайните цели и идеалите.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 12.3.2006, 17:26
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE
Нашата цел е като на всички вас да започне коренна промяна на модела на управление в държавата ни!


- Соколе, колко коренна ще е тая промяна, ако целта е да направим поредната партия? Не е ли за смяна системата?
- Искам също да те питам как си обясняваш, че експлоатират световната икономика, политика и медии ония 300 на брой семейства без да имат партия и без да са ходили на избори, даже без някой да ги познава лично?
- Ако е за партия - ето имаме Атака. Нали нейните призиви и цели бяха същите?

Коренът, до който трябва да се достигне за коренна промяна, е много дълбоко скрит за повечето бизнесмени, банкери, политици и медиатори. Това са бъдещите колеги, с които ще работи партията на коренната промяна. Значи преди приемането на законите за затворите и пр., трябва да се сменят по някакъв начин шефовете на банките, на медиите, на съдилищата, на РДВР-тата.
Въпросът ми към вашата идейна група е конкретен - кажи как ще стане горното? Революционно или еволюционно?
PM
Top
krasy
Публикувано на: 14.4.2006, 19:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



QUOTE (Azerath @ Mar 11 2006, 06:30 PM)
Расова чистота! Точка по въпроса. smil4334ad8a149e0.gif

Точно така , генофонда на една нация е много важно нещо. Но за съжаление днес се полагат грижи само за генофонда на прасета, крави, овци, кози, цигани , кучета , котки и т.н. но не и за генофонда на нацията .


--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
krasy
Публикувано на: 15.4.2006, 12:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



Евреите са най-големите расисти в света. Защото знаят много добре че чистата раса е залог за оцеляването им като нация през вековете, въпреки че нямат държава. И до ден днешен евреите са най-чисти като раса. И това не е случайно.


--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
LETO
Публикувано на: 15.4.2006, 13:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Кои евреи са чиста раса?
Ешкенази; Сафариди или хазари?

Познавам една дето ми прилича на мангалка. Сложна смесица между ункраински, РОМънски и чешки евреи(?)

Скор, струва ми се, ще има много сериозен спор на тази тема. И то между евреите.


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Севар
Публикувано на: 15.4.2006, 13:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Има китайски евреи, японски, етиопски и от всякакви раси. Потърсете и се убедете, че е така. Какво ги обединява? Юдаизма. Те всички вярват, че са нещо повече от другите и че Йехова им е завещал да управляват света. Евреите не са раса, а антирасово съглашение. Не казвам обединение, защото и те не са обединени според мен. Действат на различни фронтове, но се съгласуват от невидима сила - демонът Йехова. Може да звучи странно, но е така.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020