www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Кое поражда расизма


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кое поражда расизма, разсъждение
Янга
Публикувано на: 15.4.2006, 19:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Историята, която е написала deni, ми се струва малко поизмислена заради някои несъвместими според мен фактори. Както и да е, говорим за расизма като цяло. Расизмът според мен е нещо съвсем естествено, защита заложена някъде дълбоко в генния ни фонд. Всеки мислещ и интересуващ се човек знае, че смесването на две раси води до сериозни физически недъзи в поколенията, заради органичните (пък и психологични) различия между расите. Да, ние не сме еднакви с негрите, нито сме произлезли от тях, както проционистките медийки и учени тръбят напоследък. В толерантния и либерален Запад се разработват лекарства и витамини според расата, а също и търсенето на донори за органи се прави според дадената етническа група. Медицината винаги много добре е знаела различията, но някои хора имат план, целящ да превърне цялото човечество в една хомогенна, деградирала, грозна смес.
Нямам нищо против никоя раса или етнос, стига те да си живеят по местата, където са произлезли и да няма смесване на твърде различни помежду си култури. Смятам, че доста хора са на това мнение, определяно за расистко...
PM
Top
KHANDANKO
Публикувано на: 31.5.2006, 12:21
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 407
Дата на регистрация: 30-May 06



HEIIIIIIIIIIIIIIi poglednete se be balgari turci cigani rimlqni vizantiici huni ... vsi4ki sme tarpqli qko igoto na 4ifutite i svetovnoto zlo tehniq gospodat to narajda vsi4ko zlo v na6iq svqt i sarcata si stremi se da ni naprai siva masa ot narod koito jivee polu ma6inalno polu ma6ini polu jivotni poneje i iska da prinizi morala i duha ni ! tova e to za da ni vladee po lesno i navsqkade da se vazcari zlo tova celqt zloto i negovite slugi evreite vseki narod e velik vseki narod ima pljusove i minusi vseki narod ima pravo na tazi zemq ima pravo na razbirane na religia i vqra kakto i na pogled vurhu vsi4ko no te nqmat tezi ne6ta te sa pravolineini - upravlenie za vlast ... vlast za zlo a novata ariiska rasa e po cqlata zemq tova e rasata na horata s dobri i smeli sarca hora blagorodni nepodali se na izku6eniqta na zloto i ne pre4upili sa pred nego bog e sazdal mn narodi mnogo vseleni i civilizacii i na vseki e dal po ne6to po ne6to sukroveno i svi6e ta vsi4ko tova trqbva da se razvie poodelno i kogato tezi ne6ta stanat taka 4ak togava moje da govorim za obedinenie na vsi4ki koagto duha na 4ovek i dobrotata porasnat kogato ediniq ima kakvo da predoji na drugiq osven dobrotata kogato tova stane zloto 6te iz4ezne i daje nqma da go ima odavna ... taka 4e daite da ne se karame a da si stoim vseki poodelno i da ssi razvivame nacionalnosta i da nenavijdame edinstveno zloto ! ako tova ne razberete 4e te to4no tova celqt da se biem i karame za da ni kontrolirat nqma nikoga da se spasim ... vsi4ki sme bratq i sestri daje i te sa na6i bratq i sestri drug e vaprosa 4e sa se prodali na dqvolataka 4e al sre6tu zloto a horata koito se jenqt s takiva ot razli4ni rasi sa nai prekrasnite za men decata im o6te pove4e no v mometa te sa v nai golqma opasnost 6toto vremeto da po4nem da se obedinqvame nastupva drug e vaprosa kak 6te sme kato odelni plemena i darjavi kato vseki spazva svoeto i obi4a tova na brata si ili kato ogrtomna siva masa alll rulz sre6tu zloto i evreite alllllllllllllllllllllll
PM
Top
Севар
Публикувано на: 31.5.2006, 13:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ако някой се чувства непълноценен българин, трябва ли и останалите да се чувстват така? А милостта към чуждия е престъпление към децата от твоето племе. Не ни се слушат мангалски вопли колко били прекрасни всички уроди.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Petee
  Публикувано на: 31.5.2006, 14:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



И какво?! Чернилките изнасилили жената и разби расе се родило зверче при това черно като катран. Жената понеже е човек, а не маймуна хваната от гората (Африка) го отглежда като свов. Какво би станало ако бели изнасилят негърка и се роди дете? Не ми се мисли...
Чернилките вън от Европа, но преди тях евреите, циганите, турците и арабите. Това са долни племена и не подлежат на възпитание... пък нека напишат с големи букви, че съм расист. Расист съм!
"Кръвта на Българите не е като на другите народи" - Петър Дънов
опа пак се изпусках smil4334a43204b20.gif
Тая Дени да не е и тя от сатанинската свинегога
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 31.5.2006, 14:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Севар @ Apr 15 2006, 01:58 PM)
Има китайски евреи, японски, етиопски и от всякакви раси. Потърсете и се убедете, че е така. Какво ги обединява? Юдаизма. Те всички вярват, че са нещо повече от другите и че Йехова им е завещал да управляват света. Евреите не са раса, а антирасово съглашение. Не казвам обединение, защото и те не са обединени според мен. Действат на различни фронтове, но се съгласуват от невидима сила - демонът Йехова. Може да звучи странно, но е така.

И аз за това искам да допълня и обобщя:
Евреин, това не е етнос, раса, това е начин на живот, на мислене, на действие!
Забележете, как те извличат нечувани за историята на човечеството блага, като смесват понятията: престъпления и раса. Същото поведение имат и другите паразити, като циганите например.
PM
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 31.5.2006, 21:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



Темата е: "Кое поражда расизма?"
Моят отговор: ПРИРОДАТА!


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Расизмът е омразата на мазния гаджалин към благородния Човек. Генетично-простия мангал, който вече е станал възвисен "ром" не осъзнава какво е бремето на белия човек, каква тежка мисия има и се натиска да го измести от мястото му. Расизъм е също долната завист, че се е родил противен и грозен. Един пример: всеки мангал, когато мине покрай него българка, я изпива с очи от главата до петите. Българинът не заглежда циганката, защото е гнусна, мръсна и грозна. smil4334af067a7a3.gif smil4334ae8ba72ae.gif И по дяволите, с какво българите са виновни за участта на мангалите? Нашата вина пред Небето е, че повярвахме, че сме овце и съответно хиените се почувстваха вълци.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Расизма се поражда от инстинкта за самосъхранение и се простира до инстинкта за доминация.......има го в природата, въпреки, че самата природа смесва видовете доста често като се почне от растенията........

Темата е сложна и не мисля, че радикалните изказвания се доближават до истината.
Не мисля, че омраза и расизъм са едно и също нещо или зависими помежду си. Не е задължително....омразата към някого, който е твой враг е силна независимо дали човека е от твоя етнос или твоята раса, но когато е от другата раса и ни се втълпява, че задължително омразата означава расизъм.......но аз казвам, че не е задължително-това е внушение за да се демонизира расизма, който си е природно явление!

Расизъм ли е, че не обичаме американците? И те са от бялата раса (поне преобладаващата част от ръководните им кадри дори и половината им евреи са бели)....

Аз пък се запознах с много красиво бяло, русо и синеоко момиче, което се указа, че има черен баща...по нищо не и личеше, ако не беше казала! Така че морфологичните белези не гарантират произхода ни и расовата принадлежност. Това момиче с майка - бяла французойка и баща- американски негър....тя на коя раса принадлежи? Това са сложни въпроси.

Приблизително чисти раси можем да назовем едва ли не африканските племена, ескимосите, бушмените и жълтурите....и пак казвам приблизително.
Дори и в това не съм сигурна....чиста раса си е странно понятие като цяло, света се е омешвал доста и само днк ще покаже пропорциите на смесванията - историята говори сама!!!

Белите европейци по време на световната колонизация са били пришълци по другите континенти, избивали са и са поробвали, а за изнасилването да не говорим......

Нека си говорим открито, никой етнос не е невинен, никой народ не е просто жертва. В човешката природа е един народ да се опитва да доминира над друг....

В случая ние просто трябва да гледаме своите интереси като народ отвоювал земята си през вековете без да се правим на лицемерни моралисти каквито не сме, а се опитват да ни внушават да бъдем такива за да могат по-лесно да ни поробят.....

Расизма си е естествена защитна реакция, неудобен щит за новия световен ред и глобализацията. Аз също нямам много против расите, даже харесвам и приветствам различните раси и култури. Имала съм приятели негри....всъщност в Америка комуникирах по-лесно с негри и латино-американци отколкото с представители на бялата раса. Расистка съм, защото виждам разликите и признавам, че едни са по-добри от други в едни неща и обратното....това не значи, че задължително трябва да мразя!

Не обичам само тези, които смятам, че вредят на нещата, на които държа-като мангалите, американците, турците и евреите....и точно тук расизма ми се проявява съвсем логично и природосъобразно!

А дискриминацията и расизма са доста тясно свързани, но дискриминацията е основно правило за живот и продължение на собственото днк, които са най-силните инстинкти...дискриминацията започва с това, че една майка дискриминира чуждото дете пред своето....и на този принцип се стига до расизма!!!
PM
Top
Ник
Публикувано на: 10.7.2006, 16:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Дени,аз мога ли да дойда в твоя дом и да искам да имам същите права,като теб?А ако ти се противопоставиш,да те обвиня в расизъм.Ами,ако в името на правата си,закача жена ти и ти ме удариш-?!Тогава ще те обвиня освен в расизъм и в насилие!Иначе разказчето е написано добре и трогателно. ... Извинявай аз не знаех,че не си мъж,но просто си представи ситуацията.ник.
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Е как да не пиша.
"Като не щеш мира - на ти секира"
И расизма приятели това е любов. Ти си расист, защото обичаш. И от любовта по голяма сила няма. Да не мислите че Ботев и Левски и Паисий и Вазов правеха всичко от омраза към турци неверни? Не, те го правеха от любов кам България и българският народ.

"Но туй щат братя да видят
и кога, майко, пораснат,
като брата си ще станат -
силно да любят и мразят..."

"Пък който иска, та тегли -
тежко му нима ще кажа?
Юнакът тегло не търпи -
ала съм думал и думам:
Блазе му, който умее
за чест и воля да мъсти -
доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава, -
пък ще си викна песента!"



--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020