www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Излюпи се 14-то уродче на Олигархията


Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Излюпи се 14-то уродче на Олигархията
Йордан_13
Публикувано на: 29.5.2013, 12:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Георги-НЗ @ 29.5.2013, 12:22 )
Какви две години? Ти ме отчайваш.
Аз очаквам тази есен да бесим депутати и олигарси по дървета и стълбове!
Едно жертвоприношение в името на Бъдещето и да зпечатаме мрачното Минало и Злото!

Тази есен, най-много да се случат събитията, които се случиха тая зима, и които като не бутнаха президентина и го оставиха жив и здрав, надявайки се республиката да ги оправи. Тъй, че според мене се зареди с търпение за още 17 години smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.5.2013, 12:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 29.5.2013, 13:28 )
QUOTE
Абсолютен пумияр съм. Сериозно говоря

Верваме ти smil4334aa05d5cb2.gif
User posted image

Невероятно е. Нали атакисти?;))) Стожерът на православните ценности и национализма в България;))) Само да ви вметна дали това негово изказване е в синхрон с православните ценности: "С понятието вярност, боравиш ли? " - Не. непрекъснато искам различни жени". Грехота е Волене, грехота е пред Бога, а и най-лошото е, че сега други боравят с тебе и ти винаги искаш да го правиш с различен. Аххаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.5.2013, 12:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Йордан_13 @ 29.5.2013, 15:02 )
QUOTE (Георги-НЗ @ 29.5.2013, 12:22 )
Какви две години? Ти ме отчайваш.
Аз очаквам тази есен да бесим депутати и олигарси по дървета и стълбове!
Едно жертвоприношение в името на Бъдещето и да зпечатаме  мрачното Минало и Злото!

Тази есен, най-много да се случат събитията, които се случиха тая зима, и които като не бутнаха президентина и го оставиха жив и здрав, надявайки се республиката да ги оправи. Тъй, че според мене се зареди с търпение за още 17 години smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

Аз го виждам след две години, но ще се наложи да дадем много жертви. И причина ще е натрупаното Зло в нас самите. Напоследък забелязвам някаква странна лудост в хората. Ще дам пример. Един стар приятел всеки ден ходи на работа, ръководи строителна бригада. Наскоро го помолих да ме закара с колата до родителите ми, вече почти не мога да вървя. А той ми отговаря:
- Веднъж те закарах, те ти дадоха пари, а ти си купи с тях умрели животинки.
- Какви умрели животинки? Аз вече повече от месец не мога да ям никакво месо. Мляко, плодове, топено сирене и риба.
- А рибите не са ли животинки?
Е, на това вече му казвам изперкване. Дали с психотроника или от крайната мизерия, но хората почнаха масово да полудяват. Та цената, която ще ни се наложи да платим ще е доста висока. Много от градовете ще бъдат напълно или частично разрушени. После ще почне бавно възправяне. Предимно малки селища с едноетажни къщи. С малки оградки, колкото да обозначат собствеността. Стига да оцелеем дотогава, това ще се случи. Защото мъртвият световен ред ще рухне и ще се възцари съвсем ново човечество. Единствената опасност е сегашното човечество да е премине към самоубийствени действия. Като чета коментарите в новинарските сайтове направо се отчайвам от нивото на мислене. А пък за действията на световния "елит" да не говорим. Пълна лудост. Особено в САЩ и в Европийския съюз. Дори в Русия, където управляват също евреи нещата са по-добри. Може би поради факта, че властта не може да контролира напълно огромните рядконаселени територии.
Затова искам да отправя призив към всички тук. Да не мълчим, а да преминем към по-активна пропаганда на нашите Идеи. Аз себе си нищо не искам. Не искам нито слава, нито почести, нито власт. Единственото, което искам е живот за децата на България. Ние, дядовците си отиваме, такива са законите на Живота. Но те трябва да продължат нашия път.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 29.5.2013, 14:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



И тук стават все по-неадекватни и първосигнални. Много са опасни с тия телефони и колите си. Кара си колата и не спира да плямпа по телефона. Зомбита! Не човечество, ами овчевечество е това. Въобще, живеем в една нецивилизована цивилизация.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.5.2013, 14:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



БОЛЕН СЪМ ДОВОЛЕН

Първо бях със СДС
после минах към ДС
После в Мултигруп клоака
Ето ме и във АТАКА

Първо бях със кака Капка
беше апетитна хапка
после хукнах след Деница
да побарам сочна цица

Рекоха ми Гей и Бей:
-Търсим нагъл,тъп злодей
ти пищова си развей
хубаво се налудей
с нас във трио ти запей

Във замяна брат Станишката
жадно ще ти муче пишката
Лютви, като на наш човек
ще танцува с теб кючек

Първо важно се надух
да покажа малко дух
после гащите свалих
и охотно се навих
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 29.5.2013, 14:55
Quote Post












До всички дето още си верваха, че като гласуват ще променят нещо. Как е? Готино ли ви е? Гласувахте за Атака, получавате фес! Във форумчето със затихващи функции на Батака половината след тоя сюнет са си направли ритуално харакири и си изтриват профилите. Даже Зиези вие на умрело. Ха да ви е честита новата Триглава ламя! Тиквата ще се присъедини към Кърмилницата по-късно, но днес нацепи пумиярчето Болен юнашката.
User posted image
Top
anti666
Публикувано на: 29.5.2013, 15:01
Quote Post












Да ви е честит и новия министър на българската култура Пешо СтояновИЧ. Ей тоя обрязан екземпляр с феса. Да им пожелаем скорпостижен край на цялата тая измет. И поне някой от тия линчуван от благодарния народ.
User posted image
"1878 ни взе всичко"
(Това си надписал във Фейсбук под снимката уродчето)
Top
anti666
Quote Post












За номера, който Сидерооглу извъртя вчера на своя електорат, станаха ясни някои детайли. Самият той е поел договорка пред коалиционните си партньори, че ще им осигури кворум. Какво е получил за това - не се знае. Най-вероятно финансови компенсации, щото младото му гадже си иска парцалки и екзотични екскурзии.
"Националиста" се е съгласил, мислейки си, че някой от ГЕРБ ще се регистрира и няма да се налага баш той да вади горещия картоф. Точно затова се е ослушвал до последно. Ослушвал се е близо 2 минути след като се регистрирага всички от ДПС и БСП, общо 120. Белким някой друг цъкне заветното копче. Като е видял, че няма да стане се е наложило да си спази договорката. Щото Кърмилницата ще си иска обратно парите, а те знаят как да си го поискат...
Това беше много добър ход от страна на Боко. Просто го остави без полезен ход. За нас също добре се случи така, понеже "националиста" Волен Сидеров цъфна без гащи надупен. И много българи, които му вярваха до този момент, вече не могат да го дишат. Много хора в този момент разбраха, че колкото и да гласуват с избори България няма да си я върнат обратно.

Иначе тепърва българина ще види какво му готви тоя нов масонокомунотурски режим. Първият закон, който искат да пробутат е да направят обратно ДАНС суперагенция, с групировката за мокри поръчки ГДБОП към тях и на пряко подчинение от МС. Което по същество си става старото ДС под контрола на Политбюро. Но едни мъдри хора са казали наскоро;
"С каквото е дошло, с това ще си отиде"
Top
Болгар
Публикувано на: 30.5.2013, 14:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 31
Участник # 5 945
Дата на регистрация: 30-March 13



Сидер Ага го хвана страх, че при нови избори активността ще е много под 50% и че партийката му няма да премине 4%. Затова ще бъде запомнен в историята, като човека узаконил 14-то анти-българско правителство на републиката.

Част от оправданията на Чукол Ага:

Десислав Чуколов
Вчера чрез мобилния
Не се поддавайте на бойковите лъжи. Точно преди гласусането на кабинета имаше проверка на кворума. Един гербер осигури кворума. smil4334ad8a149e0.gif

Десислав Чуколов
преди 22 часа
Ако бяхме играли по свирката на Бойко Борисов, точно сега мандата щеше да е в ръцете на Дпс. Тогава не един Хасан, а десет Хасановци щеше да има в кабинета. Тогава герб щеше да остане във властта. Който не го разбира това, много моля да не нарича себе си патриот. smil4334ad8a149e0.gif

http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=247!
PMEmail Poster
Top
Болгар
Публикувано на: 30.5.2013, 14:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 31
Участник # 5 945
Дата на регистрация: 30-March 13



Едно от предсказанията на Слава Севрюкова.

„Държавата ще се срине. Ще се изредят да я управляват много партии, но нищо няма да постигнат. Напротив – ще я крадат. Ще минават тия, ония… И ще дойде жена, която ще оправи нещата. Това ще стане към 2017-2018 година. България ще се изправи на крака едва тогаз.“

Дано Тангра ускори идването на Царицата Българска и както казва Елтимир, това да се случи през лето 2015.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 30.5.2013, 15:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Обикновено моите видения и сънища се сбъдват над 90%. Мога да го докажа със сканирани публикации отпреди 20 години. А тоя път имаше натрупване. Първо бяха видения. На два пъти ми се яви Небесната Майка Умай. После на няколко пъти сънувах един и същ сън. Че идва Царицата. Приликата й с Майка Умай беше поразителна. Само където Царицата не носеше корона. Попита ме какво да направи за мен. Лежах много болен и казах да помогне на жена ми. "Тя е една мъченица, толкова много изстрада покрай мен. 35 години живеем заедно." С жена ми живеем заедно 33 години. Значи остават още две. По това съдя, нищо не крия.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Изходната позиция трябва да бъде разбирането, че в този момент България не се нуждае от хаос, а от правителство, което от първия ден да работи и да решава проблеми".
http://news.ibox.bg/news/id_1666678877
=======================================================

Колко ги е страх от хаоса;))) Какво ли има да губят г-дата, евреи? Един ден ще разберем. Всяко едно республиканско правителство, кога дойде на власт, казва, че идва да ти реши проблемите. В края на мандата му се оказва, че проблемите ни са се увеличили, вследствие тежката и отговорна работа на правителствата за решаването им. Тогава става ясно, за да си нямаме проблеми, не трябва да имаме республиканско правителство. Работа на правителството=безразборно крадене. Това е като х=у.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Нека пак да напомним на чалгализирания електорат спецификата на некои фамилии - Пирински, Софиянски, Орешарски и......Московски. Това са фамилии на евреи. И като добро доказателство, ето ви едно мнение

"Витанов
преди 9 минути
Между другото имам сигурна информация от бивша негово партньорка от студентските години, че е рязан...не че е лошо, просто инфо по случая".

http://dnes.bg/politika/2013/05/31/evrorom...om-li-si.189597


PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



А какво друго може да се излюпи от един запъртък? Кога евреин е донесъл нещо добро на България и на Българския народ? Между тях няма леви, няма десни, това са някакви измишльотини за залъгване на народа. Всичките те са псета бесни! А бесните псета знаем на какво подлежат. Виждал съм Григор Симов как обядва хляб, сол и мляко, нищо друго. А те ще ми дърдорят за някакви си "европийски и демократични ценности"! Просто тая цялата Система трябва да си върви. Самата Система е българоубийствена. Да си вървят и всичките досегашни политици, всички до един. Всичките те са слуги на световния ционизъм и на международния паразитен капитал. От тях ние видяхме само и единствено зло. Затова е все едно кои от тях формално ще управляват. В Българския Дом господар трябва да е Българинът. На нас евреи и еврейски подлоги не ни трябват.
Само лично мнение, нищо повече. Отговорност за своите думи нося само и единствено аз. Ако им стиска, да ме съдят.


--------------------
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



От първи до осми клас въвеждат в училищата изучаването на чифутски : https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hpho...667166491_n.jpg Картината я видях съвсем случайно в едно мнение в спортен сайт.
http://www.minedu.government.bg/top_menu/general/
И от втори до осми изучаването на мангалски...Ако модераторите сметнат да направят от това нова тема.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020