www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Излюпи се 14-то уродче на Олигархията


Страници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Излюпи се 14-то уродче на Олигархията
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Много ме кефи как нема и месец и оня коптор Парлама-мента е пак с метални заграждения, които са нещо като надяване на презерватив за предпазване от народна либофффффф... Любовта е към юдео-болшевиките и рязаните паламуди, които винаги страстно онождат и късат чрвените прашки на Ви-Гей-ничетата в общата им спалня. Имам чуството, че до есента на Олигарски ще му се наложи да мие зъбите си с нещо като метален хуй, направен от извити железа от същите тези метални огради. Просто редовната профилактика на устната кухина е добре дошла за доброто здраве, а с какво ще бъде извършвана, зависи от силата на съответната народна либоффффффф;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Някои казват: защо Пеевски да не е шеф на ДАНС? Имахме мутра за премиер, що да немаме и Пеевски за шеф? Да, ама Пеески е по турчин и от турците, днес. Турците са зло. Не гледайте площад "Таксим". Площад "Таксим" нема да ви помогне, кога турската армия настъпи в Югоизточна България и превземе всичко до Пловдив, а и самият Пловдив. Трябва да си помогнете сами, като мислите с тиквите си, а не с първоначалните реакции. ДПС наложи Пеевски, за да може чрез него и институцията, която оглавява да си отвори нови възможности за действие в Родопите, Югоизточната и Североизточната част на България. Поне това е в глобалния стратегически военен интерес на Турция, да отцепи тези части, като силно затрудни достъпа ни до Черноморието и оттам постави като в икономически обръч останалата част от България, която ще не ще, просто ще си падне в турски ръце рано или късно. Не мислете като електорат!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 15.6.2013, 10:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Тоя докога ще спами тук и ще отблъсква нормалните хора от сайта и форума?По всички форуми и сайтове пуска едно и също. При това не казва нещо смислено. И защо ли не съм прочел една дума да напише срещу евреите, главните виновници за сегашното ни положение? Пише срещу Путин, а после обръща нещата срещу Русия, срещу руския народ и срещу Волжските българи. На забравя да спомене, че Путин и Медведев са евреи. Забравя да каже, че през последните 100 години Русия е под еврейско робство. Впрочем как и ние.
Това, разбира се е само едно мое лично мнение, но предлагам на тоя да не му се дава достъп до форума и сайта за вечни времена. Все едно да дойде и Йоло Денев, и на него също да се даде трибуна. даже, ако бъдем честни, Йоло, макар и луд, говори малко по-смислено от тоя.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 15.6.2013, 11:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Дори тези думи звучат особено гадно:
"Аз от кага съм ви казал че тази "държава" не е Българска, тя не е създадена от Българи и никога не се е управлявала от Българи.

Това е Фалшива държава, с измислена история и култура която трябва да бъде заличена от лицето на земята."
Е, после прави някакво уточнение, но написаното остава. Verba Volant, както казвали древните римляни, потомците на Еней от Троя. Това е само едно мое предложение, пък админите както си преценят. Но искам да кажа, че аз няма да допусна моето име да бъде редом с неговите безумия и просто ще престана да влизам тук.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 15.6.2013, 12:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Докато тоя ненормалник не се махне, аз тук няма да напиша и един ред повече. Нека админите да преценят кой да остане да пише във форума. Почват старите интриги като през 2008 година и аз в такава мръсна игра няма да вляза. Дойдох да подкрепя Каузата и Идеята, но подобно нещо просто няма как да търпя. Едното достойнство ми е останало, не си го давам.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.6.2013, 13:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Отече в канала. Банирах го по квото се сетиш, трябва да зарежда само бяла страница.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 15.6.2013, 13:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Благодаря, Данчо! Само се излагахме с тоя. Той си копира едно и също вече години наред и нищо съществено не казва. Само спами темите и отблъсква читателите. На всичко отгоре ще ме нарича "руски мангал". Ядосах се, вярно е. Много ми се ще в тоя форум да се пускат само качествени, и по възможност уникални материали.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.6.2013, 13:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ 15.6.2013, 13:57 )
Тоя докога ще спами тук и ще отблъсква нормалните хора от сайта и форума?По всички форуми и сайтове пуска едно и също. При това не казва нещо смислено. И защо ли не съм прочел една дума да напише срещу евреите, главните виновници за сегашното ни положение? Пише срещу Путин, а после обръща нещата срещу Русия, срещу руския народ и срещу Волжските българи. На забравя да спомене, че Путин и Медведев са евреи. Забравя да каже, че през последните 100 години Русия е под еврейско робство. Впрочем как и ние.
Това, разбира се е само едно мое лично мнение, но предлагам на тоя да не му се дава достъп до форума и сайта за вечни времена. Все едно да дойде и Йоло Денев, и на него също да се даде трибуна. даже, ако бъдем честни, Йоло, макар и луд, говори малко по-смислено от тоя.

Че руснака не е искал да има Волжка България, не е искал

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%...%82%D0%B2%D0%BE

Значи говорим не за 100, а за близките поне 400 години, в които руската държавна политика не търпи присъствие на Българска държава.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 15.6.2013, 13:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Това е така, но времената се променят. Освен това Русия вече много години се управлява от евреи, но се надига и съпротива срещу евреите.
И един многозначителен факт. При вълненията в Катуница, единствено от Татарстан и Русия ни подкрепиха. Обикновени хора. Правителството после нареди да бъдат изтрити от Интернет всички коментари в полза на българите, но те бяха хиляди. Там нещата изобщо не са еднозначни. Някой ще каже за Императора. Да, ама той е бил братовчед на английския кралски двор. Те пък са втори братовчеди със Симеон Кохари. тоест пак евреи. С Русия сме били заедно в Империята на Атила. Ако Русия признае нашето духовно върховенство, нищо не пречи да бъдем отново съюзници. Само където преди това и те, и ние трябва да се избавим от еврейската отрова. Сега изрових един такъв стар текст и след малко ще го пусна.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 15.6.2013, 14:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Пуснах материала.
При наличието на достатъчно добри политици и дипломати, ние имаме достатъчно средства за натиск върху Русия. Може да звучи невероятно, но е така. Ама от Освобождението, та до сега си имаме само слуги на една или друга сила и блюдолизци. В момента руския народ е подложен на същото унищожение като българския. И те вече отчаяно търсят съюз с когото и да е. Усещат, че със Запада няма да се разберат, но на нас гледат с добро око. Не и на политиците ни, обаче. За което изобщо не мога да ги упрекна. Впрочем аз също не гледам с добро око на техните политици.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 15.6.2013, 14:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Има един радостен факт. Забелязвам как проповядваните тук идеи постепенно стигат до умовете на хората и все повече българи ги възприемат. Мисля, че сега е времето Движението да почне полека да придобива популярност. Но не като поредната партия, а като духовен и идеен Център.
Цензурата се затяга, при много бързо, но ако в това дело участват повече хора, вярвам, че ще успеем. При това управници и медии ни правят услуга. Първите вършат всякакви недомислия и идиотщини, мислейки се за много хитри. А вторите занимават народа с дреболии и глупости, когато животът от ден на ден става все по-непоносим. Сега например ми говорят, че ще увеличат средствата за социална дейност, но стана ясно, че тези средства ще отидат отново при циганите. Никоя партия няма да изреве, защото такива са еврейските заповеди. хората обаче масово са недоволни, а ние не зависим от евреите, не им се подчиняваме и нямаме връзки с евреи. Значи можем спокойно да почнем атаката. Волен се оказа дребна душица, падна в очите на всички и не може да ни бъде конкуренция, ако ние бъдем на висота.
Не мога да работя с онова темпо като някога, но доколкото ми позволяват силите, ще правя каквото мога. Важното е накрая да има резултат.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.6.2013, 15:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Звучи като виц, ама не е виц. Ето кои подкрепят правителството и Пеевски. Такъв резил не вярвам да го има някъде посвета:
http://www.faktor.bg/novini/balgariya/9902...ef-na-dans.html
Протест в защита на Делян Пеевски спретнаха мургави роми в община Раднева. Те изнесоха в центъра, на площада пред кметството огромен билборд с лика на председателят на ДАНС.
По време на изборите Пеевски беше кандидат за депутат и от този район, но предпочете да влезе от Пазарджик. Събралите се около 150 роми обявиха, че са против желанието на Пеевски да се оттегли от важния пост. Според ромите на протеста той трябва да остане в ДАНС, за да може да вкара Цветан Цветанов и Бойко Борисов в затвора, а също така и другите крадци от ГЕРБ.
Една от ромките толкова ентусиазирано пледираше в защита на шефа на ДАНС, че забрави името на човека, в подкрепа на който се бяха събрали.
Пеев, Пеев ли беше, как беше името му? - попита една жена от протестиращите и обясни, че ромите искат Пеевски да остане като шеф на ДАНС, защото той щял да се бори в защита и за правата на ромите.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












След изнасилването на Столетницата да видим какви председатели се родиха в комисиите на "българския??" парламамент. Вижте сами;
User posted image
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вебер, да ти начукам в пеераския задник, еврейско куче! А от Марийчето Габриел, искам френска либофффф, знам, че евреите си падат по нея;))) Имало нестабилност на парламентарното мнозинство - а-хахахахахахаааааааа, бре чукундури, а нима, когато правителството беше на ГЕРБ, нямаше нестабилност на парламентарното мнозинство? Айде бе. Вие, мръсните европейци за много тъпи ни вземате бе! Какво правителство имаше ГЕРБ? "Правителство на малцинството" - да ви припомня, не за друго. С кого беше осигурено това правителство на малцинството? С подкрепата на Атака. Аааааааааааааааааа, ква била работаса. Атака в два поредни парламента в България ви прави правителствата. Предния път ни ривахти га едохте кифтеата! Вие два пъти бехте в съюз с дявола, ама първия път нещо не се бехте притеснили. Дявола е ваш бог, еврейчета, тъй че ни се правете на христиенчета, квито не сте. С дявола другарувате, на дявола слугувате. Вие сте изчадия. И за какъв морал, въобще ми говорите, като такъв при вас няма? Кога ви стана неудобно от секса, почнахте да ривети - няма морал. Е, в секса с дявола, къф морал, то си е живо чукане на сухо. Нима има морал в това, от същото правителство на малцинството на ГЕРБ, Атака си отегли подкрепата, вие без свян напазарувахте една цяла партия РЗС и една дузина дупетати от Атака, за да си осигурите мнозинство и стабилност на правителството, нещо, което доведе до февруарския ви крах. Тъй, че боли ма сапа за днешната ви тревога. Тя е резултат от вашия морал!

http://dnes.bg/es/2013/07/02/veber-ataka-z...ka-voina.192435
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ето ви две от лицата, част от олигархията. Докато обикновения българин умира поради липса на ефективно здравеопазване и супер некачествени и отровни храни, някои хора се страхуват делата им да не ги убият! 1,6 млн. лева отиват за да съхранят живота на два изрода, а с тези пари колко човешки живота могат да бъдат спасени? Колко бедни българи могат да бъдат нахранени? Аз предлагам на олигархията да купят и бронежилетки на Тиквата и Цвъ. Те мога да бъдат пречукани и като излизат от дома си, преди да влязат в бронираните автомобили. Спомнете си Илия Павлов. Но и бронежилетката няма да ги спаси. Те могат да бъдат улучени и в празните им и кухи тикви, затова им купете и каски. Абе въведете им пълно бойно снаряжение, за да заприличат на клоуни и циркови артисти, (каквито са си) и ние още малко да се посмеем за тяхна сметка. Преди да ги пречукат завинаги....

http://dnes.bg/politika/2013/07/10/gerb-vz...ani-koli.193217
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020