www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Истинският повод за протест дойде


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Истинският повод за протест дойде
Йордан_13
Публикувано на: 23.7.2013, 19:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Победааааааааааааааааааааааааааааааааа, Победаааааааааааааааа, хамеригосите отстъпиха, Гергана е свободна ! А-ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа! Да живее Българският Бог!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 23.7.2013, 19:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Добре, де. След като фирмата е търгувала с наркотици, защо не хванаха собствениците евреи, а се заловиха за една обикновена счетоводителка?
Проблемът не беше в Гергана. В ход е операция по сатанизиране на Българите. И това е еврейска операция. разберете го най-после!
Нещо е уплашило бараките, ама още не знаем какво.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.7.2013, 16:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 090
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



От республиката не очаквам нищо, но когато възстановим Българският Саракт, Цветан Цветанов, ще бъде обесен публично, пред дъщерите му, по три основни точки: 1. Измяна на Българската държавност; 2. Опит за разрушаване личният живот и семейство на Българин с цел облагодетелствуване на небългарски правителствени кръгове и лична изгода, с което са нанесени многобройни преки и косвени вреди на същия; 3. Измяна на Българската народност. Присъда: смърт чрез обесване. Не подлежи на обжалване. Тялото да се изгори и прахът да се разпилее, ако е възможно извън границите на България.

Арестът на Гергана „скалъпен" от Цветанов, Ася Петрова и Флоров

http://news.ibox.bg/news/id_394259324

Впрочем евреите стоящи зад тази кампания се измъкват като фъргат на кучетата, пешките, които са мърдали по шахматната дъска.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 28.7.2013, 16:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Възмездието ще бъде страшно
http://eltimir.ovo.bg/news/vzmezdieto_shhe.../2013-07-28-315
Те, политиците ни не са хора. Те са чудовища и ние трябва, длъжни сме да се избавим от тях. Да ги изтребим. До корен, до крак. Не го ли направим, те ще изтребят нас. Аз съм си изпял песента, ама не искам децата и внуците ни да загиват, принесени в жертва на ненаситния еврейски Молох. Затова да скочим и да ги премахнем, да ги унищожим физически. Заедно с проклетите им родове. После да ги изгорим и пепелта да хвърлим в Мъртво море, та да го доумъртвим. Такива изчадия не бива да сквернят земята ни!
Имам предвид възмездието над управници, политици, над цялата политическа сган и над техните еврейски наставници. Никой от тях и от проклетите им родове не бива да остане жив.
Не съм жесток човек, ама ако ми падне някой политик, бих го одрал с кремъчен нож. За да се мъчи като умира. И вярвам, че ще бъде заслужено и справедливо.
Анализи няма да правя. Ще ми се да разкажа една съвсем човешка история.
Оня ден получих пари от един приятел. Да си платя Интернета, вересиите в магазина и да си взема нещо за ядене. Излизам и срещам дъщерята, тръгнала за към нас. Да види и майка си след операциите. Прибираме се, дадох й за Интернет, че няма да мога да стигна пеша до центъра. И се сещам, че забравих да купя кайсии. Давам й пари да иде до магазина. Детето ги носи и ме гледа някак тъжно:
- Тате, дай ми няколко кайсии да занеса на Ивчо (нейният син и мой внук). Много му се ядат, а ние сега не можем да му купим.
Почти се разплаках. Нейният съпруг е много свестно момче, трудолюбиво и скромно. Ама заплатата не стига за тримата. Живеят на квартира. На нея или не й дават работа, или я гонят, като разберат чия дъщеря е. Това и през турско не го е имало. Ама през еврейско го има. Това е толкова нечовешко, че аз нямам думи. Но Възмездие ще има!
Виждал съм Григор Симов как обядва хляб и сол и мляко, а после отиваме в старческия дом в Трън. Беше взел две торби с продукти, старците там гладували. Покажете ми един политик с такъв морал. Няма. Затова тези чудовища политиците трябва да умрат до един. Ако щат, да ме съдят за думите ми. Да, те трябва да умрат, за да живее българския Народ. Или те, или народът, избирате вие.
Тая мръсна сган събра толкова ненавист върху себе си, че си няма представа какво я чака. Никой не е по-голям от Народа. И народът накрая ще си каже думата. Тая дума ще бъде страшна, обещавам!


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020