www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "Българският Путин"


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Българският Путин"
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Назначените политици са само пионки. Послешни изпълнители на една скрита зад кулисите зловеща воля. Ето малко коментари от БЛИЦ. Има и няколко мои там:


4.
над 65 години по желание
(анонимен) 6 юли 2013,
08:15 отговори

Задължително гласуване за всички от 18 до 65 години, над тази възраст по желание!
Оценка
-3 +16

5.
Многолюден протест
(анонимен) 6 юли 2013,
08:16 отговори

Защо протестът е многолюден!? На протеста видях познати - от БСП. Казаха, че идват защото това е единственият начин и Станишев да подаде оставка по-скоро! С продължаването на протеста срещу Орешарски, влече БСП надолу към 10% - само за "червени бабички".
Оценка
-6 +8

6.
ORO
(анонимен) 6 юли 2013,
08:16 отговори

... И Педерастията сред Социалистите )))
Оценка
-7 +7

7.
4 апартамента
(анонимен) 6 юли 2013,
08:17 отговори

Сегашният министър-председател Пламен Орешарски и съпругата му притежават общо четири апартамента и три гаража в София и апартамент в Кюстендил, купувани между 1988 и 2006 г. Двамата държат на влог и 170 хил. евро.
Оценка
-8 +6

8.
90 годишен
(анонимен) 6 юли 2013,
08:18 отговори

До коментар [#4] от над 65 години по желание

Без мангалите,може ли?
Оценка
-4 +10

9.
за РОБИТЕ и ХЛЯБА
(анонимен) 6 юли 2013,
08:18 отговори

Ако робите и крепостните селяни не са се борели за свобода, а само за хляб и досега щяха да са зависими и гледни. Станишев проповядва робска психика! Аз не съм комунист и не искам да бъда! Аз не съм Станишев и не искам да бъда! Аз не съм БСП-баба и не искам да бъда! Аз не съм ДПС-баба и не искам да бъда! Аз не съм Атака-простака! . . . . . . . . . . . . . . Аз съм просто човек!
Оценка
-9 +7

10.
до рибари и гъбари
(анонимен) 6 юли 2013,
08:26 отговори

Всички „рибари” и „гъбари” са ПРЕСТЪПНИЦИ, БЕЗОТГОВОРНИ! Това са безотговорни хора, оставят друг да решава вместо тях. Нямали за кого да гласуват. Ако сами се погледнат - и те не са идеални, и въпреки това за някого са се оженили, някъде работят – и не са идеални, адори може би са маскари. Една колежка ми казва „всички са маскари” – отговарям и „ И ти си маскара, и ти, и си много виновна, че мислиш така”. И защо си мисли, че тя не е маскара – щом говори така, маскара е отвсякъде – липса на духовно и градивно мислене.
Оценка
-2 +5

11.
OBER
(анонимен) 6 юли 2013,
08:29 отговори

Поредното Анти-Българско Правителство на БСП- Айцуци , води България към Поредният ФАЛИТ ! Тези Еничари НЕНАВИЖДАТ БЪЛГАРИЯ и Българският Род ! Очаква ги ТОВА КОЕТО..ЗАСЛУЖАВАТ !
Оценка
-6 +6

12.
Кремълската Кочина
(анонимен) 6 юли 2013,
08:47 отговори

Съвсем сопонтанно на "Барекадата" се появи болшевишкомафиотския мастурбатор Геронтиев ,който ни пробутва в събота сутрин Путкомафанизауйовските си слугинажни номерца,само и само да се покаже и той обязан,като некоя обьезяна ,да му се види червения гъз!Другарю,Геронтиев!Гъзът си с рози накичи,на задна прашка застани и Кремълския Хуй с наслада,поемай жадно за награда!
Оценка
-3 +2

13.
Елтимир
(анонимен) 6 юли 2013,
08:48 отговори

До коментар [#4] от над 65 години по желание

Кой си ти бе, боклук, та да ме принуждаваш да гласувам за масови убийци и за всякаква престъпна сган? А между политиците честен и свестен човек не виждам. Бях в затвора за антикомунистическа пропаганда, и сега няма да се опозоря с подчинение пред унищожителите на моя народ!
Оценка
-4 +0

14.
Елтимир
(анонимен) 6 юли 2013,
08:56 отговори

До коментар [#10] от до рибари и гъбари

Кой си ти бе? Когато комунисти и демократи избиха, изтребиха къде пряко, къде с икономически средства ветераните на антикомунистическата Съпротива ти си траеше, нали? Когато комунисти и демократи изтребваха Съвестта на България такива като теб се спотайваха. А сега ще ме принуждаваш да отида и да гласувам за убийците на България. Тая няма да стане, щото няма как да стане.
Боклуци гадни! Вие не знаете какво ви чака.
Оценка
-2 +0

15.
Три без коз
(анонимен) 6 юли 2013,
09:01 отговори

Президента иска и той избори набързичко, само ,,най - необходимите'' промени, без да казва какви, кога да бъдат тези избори и направо да заяви кой да управлява.Февруари бе ясно - непосилни за много хора цени и излизат на пътя, не само пред НС, а и в малките населени места пред сградата на местното енерго. Сега е като в оня изтънчен английски виц, където съра пита слугата: ,,Защо протестират тези гейове бе, Том!'', а той почтително отговаря - ,,Педерасти, сър!''
Оценка
-0 +1

16.
SVD
(анонимен) 6 юли 2013,
09:08 отговори

В исканията за промени се чу, депутати да не могат да бъдат избиране за повече от 2 мандата.Ами при предсрочни избори, който е бил в предишното и сега един месец в НС вече ще има 2 мандата.Един месец им стига за цял мандат.Щом така искат....
Оценка
-1 +0

17.
протестиращ балетист
(анонимен) 6 юли 2013,
09:21 отговори

Днес къде ми е безплатното кафе? Няма кафе - няма протест!
Оценка
-0 +1

18.
Елтимир
(анонимен) 6 юли 2013,
09:29 отговори

Ей, неразумни! Дрънкате си едно към кесим, а никой не си зададе един логичен въпрос. Кой имаше такава власт, та да предизвика февруарските протести? Непосилните сметки нямаше как да не изкарат хората на улицата. Някой се бе постарал да докара българите до безизходица и отчаяние. Кой? Поименно!
Ами първо да видим тези монополи чия собственост са. Всичките, без никакво изключение са еврейски. Никоя от "нашите" смешни партии няма власт над тях. Никой политик, педерас или всякакъв там назначен от евреите олигарх няма да посмее да им се опълчи и да им заповяда.
Кой тогава го направи? Ами тоя, който навремето предизвика хиперинфлацията и свали Жан Виденов. Не, не съм комунист. Точно обратното. Но за мен сегашната демокрация е продължение на комунизма. При това много по-зло и по-безчовечно продължение. Та спомнете си за един сатанист и човекоубиец - Джордж Сорос. Инструмент на клана Рокфелер. На евреите сега им трябва пълната и безразделна власт над България. Без посредници. За да финализират нашето унищожение като народ. Да ни довършат физически. Това е цялата игра и не ми дрънкайте за измислени партии и още по-измислени политици.
Оценка
-0 +0


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.7.2013, 16:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



На първата му страница е записано: "Плевнелиев -> недопустимо е да стане известно".

http://news.ibox.bg/news/id_382895414

Златанов е съгласувал действията си с лице с инициали И.Ф. От последващи негови статистики става ясно, че това е жена с интереси към Монтана. На място пише, че е Фидосова - така излиза предположението, че става дума за депутата от ГЕРБ Искра Фидосова. И.Ф. е действала по указания на, както пише в тефтера, Ц.Ц и Б.Б. На въпрос дали И.Ф. не е Искра Фидосова двамата прокурори само се засмяха.

В бележките фигурира името на президента Росен Плевнелиев и на Димана Ранкова. На няколко места в указанията се посочва да не се работи по преписката, като са поставили условие, че трябва да се бави.

"Да се удари Трайчо Трайков", "да не се работи по Емил Димитров до март месец тази година, а след това да се работи срещу Емил Димитров, защото вече нямало да е депутат" - това са други цитати от тефтерчето на Златанов.

"Активна работа и по Ангел Семерджиев" е записал в бележките си Филип Златанов, както и указания от 19-и февруари тази година "да се работи по ДКЕВР, за да се приберат хората от улиците".

"Има и директива, записана в тефтерчето - Е.Д., депутат от ГЕРБ, до месец да се "удари". Сарафов съобщи, че

още днес прокуратурата ще предложи освобождаване от длъжност на Златанов.

Роман Василев разшифрова данните от личния бележник на Златанов. В директивите, които е получавал, включително има нареждания "да се установи конфликт". Има и бележки, и против медии, и когато те се обадят "да се звъни" - къде, Роман Василев не пожела да каже.

Василев представи извадки от бележника: "Разговор с Дянков по повод Димана Ранкова - нормално поведение"; "Винаги да се уведомява ИФ за обаждания от първите мъже на държавата + председатели на комисии ИФ - ЦЦ - ББ"; "Д-р Пейкова шеф на Здравна каса Шумен: Сметна палата - следва фин. одит. д-р на фин. одит. ИФ ще го оправи".

Един от хората, които най-много фигурират в преписката е президентът Росен Плевнелиев, като прокурорите не пожелаха да кажат дали е засегнато лице или е давал директиви. Те казаха още, че имат яснота кой е поръчителят, но не пожелаха да кажат.

Част от бележките гласят: "В 17.30 ч. да се публикува решението за Ранкова без президента в заглавието - Решение за прекратяване на Плевнелиев"; "Росен Плевнелиев - сигналът е прекратен, да не се качва в Интернет"; „Кмета на Кръстева - да има конфликт"; "Да пускаме Горанов, Захариева, Иво Маринов да се преговорят дружествата"; "Илич Томински - да се удари"; "Е. Димитров - внимание, първо трябва да се съгласува с ИФ"; "Ок - Президента - нека си стоят, да се гледа всичко"; "Е. Димитров - не се бърза за цигарите"; За изданията - "Капитал" и "Дневник" са описани като вражески.

Според други записи в бележника: "Ако има обаждане - на секундата да се звъни"; „На кой да се звъни, ние сме установили".

Зам.-главният прокурор посочи, че дневникът е много голям, но част от него ще бъде запазен в тайна.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5937191
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.7.2013, 19:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Дойде, видя, чу, и сега давай пари или шута в гъзъ и си върви. Маляките мое да правят дългове оттука до Марс и обратно, и пак да папат, а на нас - фискална дисциплина, финансов министър Невдянков, премиер Тиква и магистрали към "светлото бъдеще". Не, разбери, дай пари или си върви. Акъл не ни трябва, пари ни дай. Искаме ония пари, дето болшевиките източиха от българския народ, и ги вложиха във вашите банки, а вие ги приехте радушно!

Плевнелиев показа на комисар Рединг „един възроден народ"

http://news.ibox.bg/news/id_1005453222
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.7.2013, 19:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



velikiat | 23.07.2013 17:24

muhihihihi Днес беше направен поредния опит кръговете около Прокопиев в гражданските организации, с помощта на представителствотоо на Европейската комисия в София да селектират гражданския диалог, като предварително и в пълна секретност бяха записали имената на удобните участниците в днешната сбирка. Интересно е дали всички медии ще отбележат факт, че пред очите на Вивиан Рединг Плевнелиев беше подложен на освиркване в залата и му бяха поставени въпроси за офшорните фирми, на които той за пореден път отказа да отговори
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Когато е налагал вето, до Плевела е стоял Шимон Дянкова. Верно е, че евреинът не обича да се харчат неговите пари. За всяка стотинка се бори той, дори и за тази паднала в цепнатина между плочките на тротоара. Но евреинът винаги възприема за свои пари, парите на гоите. Гоите работят за това, господарят им евреин да е добре, с презумцията, че и те ще са добре. Невежество, илюзия и скотство. Те никога няма да са добре. Умират с тази вяра, но евреинът реално винаги е добре, защото не вярва на празни приказки, а прилага всеки ден, това, което умее най-добре - да мами, да краде и да храни с илюзии. Евреинът знае, че най-добре се краде чрез разходната част, тъй като едни заделени пари за едни групи хора, никога няма да стигнат до тях (или до тях ще стигнат трохите), но ще бъдат пренасочени към една друга група хора. Така разходната част на този бюджета се явява Рубиконът за гражданската война в България. Ветото на президента е искрата необходима за пламването й. Тя е налице, пожарът е готов. Гражданската война ще се появи сякаш от нищото - някъде късната есен и началото на зимата. Нейните режисьори пак са евреи. Усетила накъде духа вятъра агентурната прислужница на властта - БПЦ, усърдно прави молебени за единство на българската нация, но трябва да отслужва панахида за мъртвец. Единството на нацията приключи много отдавна, още с появата на многопартийната система след Съединението и бе довършено с отровата на класовата борба и болшевизма. Сега БПЦ просто ще опее един мъртвец. И ще вземе за това поредните 30-сет сребърника.

http://news.ibox.bg/news/id_683915066
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



“Джамиите ще бъдат нашите казарми, а вярващите – нашите войници”

Заглавието на статията е супер манипулативно и е с цел да прикрие една отдавна известна нам истина - несъществуването на държавата България и поглъщането й от Турция. Турските журналисти са доста по откровени от супер манипулативните "български" медии и ясно си го казват в прав текст: "Заповедта за недопускане на българските журналисти до вечерята на рязяния Плевню от помашко-еврейския Гоце Делчев идва от пристигналия на неформално посещение в България резан кочан Боздаг". Вие можете да си представите какво ще стане, ако този кочан дойде на официално посещение! И сега, при неофициалното му посещение, президентина е като сълзлива мънкаща путка, какъвто е бил, без съмнение и Тиквуня, когато е бил на "съвместно заседание" при Ердоган. Трябва да се отбележи, че така рекламираните благородни цели на резания Боздаг са само легендировка за истинските му намерения - политическото заробване на България и връщането й в границите на Османската империя, която ще бъде възстановена именно с този парадокс - с анекса на България. Случилото се в хотел "Санкт Петербург" мога да го сравня само с анекс на дадена територия от чужда армия. Тогава се сещате какво са джамиите - казарми, какво са верващите надупени резани патладжани в тях? Войници на Алла, които ще отрежат главите на каурете, когато му дойде времето. А ние какво? Още ли ще стоим и чакаме?

http://www.blitz.bg/news/article/215528
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Велико е. Много по достоен за президентин е онзи, който е с Тангра на уста, отколкото онзи с Йехова в сърцето! Всички президентини и политици на РБ са с Йехова в сърцето!

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2211667
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




www.voininatangra.org/modules/xcgal/albums/userpics/10544/Plevela_%D2%FA%EF%E8%ED%E3%20%CF%EE%E9%ED%F2.jpg

“След като Плевнелиев бе избран за президент се сформира съветнически екип и аз бях изненадан от някои имена в него. След като проучих биографиите им, от това, което засичам в архивите, открих, че съветникът му по национална сигурност Стоимен Стоименов е бивш инструктор в отдел “Социална и национална сигурност” на ЦК на БКП”. Това разкрива политологът Антон Тодоров в интервю пред в. “Телеграф”.

“Открих, че неговия произход е изцяло номенклатурен. Баща му Асен Плевнелиев е бил идеологически секретар, и то на много високо ниво. Освен това още като ученик Плевнелиев е имал сериозни “протекции в партийните структури”, казва още Тодоров.

“Плевнелиев се оказа един политически травестит. Човек, който подобно на другите т.нар проекти на Безуханова и на Цветелина Бориславова, и на другите проекти на Иво Прокопиев , е удобно разположен в полето на олигархията”.

“Що се отнася до самия Росен Плевнелиев, трябва да кажем, че в периода 1982-1984 г. той отбива военната си служба. В първата година е в ШЗО-Плевен, а втората е в командния център на Генералния щаб на Българската народна армия. Там са били 5-има войници и около 40 генерала и офицери. И оттам правя извода, че при присъствието му в тая светая светих на най-засекретената част на Народната армия със сигурност е бил разработван от ВКР (военно контраразузнаване). Много възможно е още тогава да са се пресекли пътищата им със Стоименов, който по това време е било началник на Комсомолския отдел на Главно политическо управление на армията”, разкрива още Тодоров

“Пръква се един проект на задкулисния д-р Франкейнщайн, това е т.нар. Реформаторски блок. В този блок има една партия – Движение “България за гражданите” и аз няма да престана да питам как представители на ДСБ и СДС ще работят с примерно Миглена Кунева, която с документи съм доказал, че е била преди 10 ноември в Казионния комитет на правата на човека – звено, изпълняващо различни задачи на ДС”. Така Тодоров коментира процесите, които ще формират новия политически проект т.нар. Реформаторски блок./news359


PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020