www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Почина Елтимир


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Почина Елтимир, каза че скоро ще се върне
Богатир
Публикувано на: 28.11.2013, 10:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Неговата книга "Невидимата атака" беше една от първите книги, които ми помогнаха да погледна на света през други очи. Мир на праха му.
PM
Top
Teres
Публикувано на: 28.11.2013, 11:14
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 9 681
Дата на регистрация: 21-May 13



Бог да го прости. И ти прощавай, Елтимире.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 28.11.2013, 17:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Вчера следобед прочетох, че Ангел е починал и оттогава насам все си мислех и очаквах, че той ще се включи тук и ще напише,
че това е шега или, че отново някой нещо не е разбрал...
Елтимир, нека Душата ти почива в мир!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 28.11.2013, 17:54
Quote Post












Не е шега, не и този път. Но и той самият вече искаше да се махне от републиката на Злото. Тялото му вегетираше, последно споделил с един от нашите това и мога да го потвърдя;
"Той вече съвсем не искаше да е тук. Но пуста душа, не иска да излезе - така ми писа наскоро, когато още можеше да стои пред компютъра."

Дали ще се върне като енергия в съновидение на някого тук на средния свят, не се знае. Бъдещето ще покаже. Два дни по-късно почина и Ваклуш Толев, но той поне беше на 90.

Елтимир все още е на средния свят, до 4-и януари (период странно съвпадащ с "поганните дни", когато ежегодишно се отключва Небето). Дали ще може по някакъв начин да помогне за каузата ни, молейки Тангра да ускори събитията - също не може да гадаем. За всички нас обаче е ясно едно. Тази република на Злото ни задушава, тя трябва да бъде срината час по-скоро. НЕ МОГА ДА Я ТЪРПЯ ВЕЧЕ! И съм сигурен, че не съм само аз така.

Относно напускането му от Средния свят (40 дни), жена му Ваня сметна, че поменът ще се прави в събота, 28-и декември. Аз ги смятах на 4-и януари, но жена му е в правото да реши. Каза, че ще се обади, така че ако някой иска да отиде тогава до Ботевград, да го има предвид.
Top
Varvarina
Публикувано на: 28.11.2013, 18:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Не го познавах лично, но на няколко пъти ми помогна с информация и съвети как да се предпазя от едни индивиди. Така и не успях да му благодаря очи в очи.
Остави уникални неща, които трябва да се запазят за бъдните поколения.

Почивай в мир, Елтимире!
PM
Top
Марин
Публикувано на: 28.11.2013, 19:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Вчера следобед прочетох, че Ангел е починал и оттогава насам все си мислех и очаквах, че той ще се включи тук и ще напише,
че това е шега или, че отново някой нещо не е разбрал...
Елтимир, нека Душата ти почива в мир!


Нещо от сайта му, за което си мислех днес:

"Момчето ще се върне

"Кълна се! В Онази долина, ние пак ще се срещнем с теб!" - Едгар Алан По
Та и аз ще се върна, каквото и да се случи. Имам обаче една молба. Знам точно къде ще бъда погребан. Искам на гроба ми да пише само "Елтимир", нищо друго. Да няма "тук почива", защото почивка за мен никога няма да има. Да няма дата на раждане, макар датата 5 ноември да е сакрална. Да няма дата на смърт, защото смърт няма.
А после... За после Майка Умай и Ериг Кан ми обещаха. Аз ще продължа да се намесвам в земните дела. При това с по-голяма сила и мощ. Макар в друг вид и от друго място. Но вие ще го усетите и разберете.
Ще кажете, че съм луд, но знам, че това е реалност. Вчера се случи нещо изумително. В съседния вход трябваше да има сватба. Бяха докарали цигански оркестър да свири. Младоженекът отказал да тръгне с мотива, че с циганска музика никъде не тръгва. Духовното прочистване започва! Голямото Прочистване предстои."
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 28.11.2013, 21:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (Varvarina @ 28.11.2013, 20:16 )
Така и не успях да му благодаря очи в очи.

В събота, деня на мъртвите -прелей или раздай му вино или бира в знак на благодарност. Той обичаше да пийва.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Ванина
Публикувано на: 28.11.2013, 22:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Той не е мъртавъ. Тази сутринъ като преляхъ за него на светилището усетихъ че ми каза че е добре и ще ни помага.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 28.11.2013, 22:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Не, не е мъртъв. Тялото е само мъртво, а съзнанието си е същото. Дори с допълнителни възможности поради липса на ограниченията на тежката материя на болното тяло.
Когато внезапно почине човек, често не разбира, че е вече от другата страна и недоумява защо го смятат за умрял.

Вярвам, че Елтимир усеща сега нашето отношение към него и е съпричастен към казваното тук. Поне до 40-тия ден ще е така, освен ако не му е отредено да бъде оставен тук за различно време от обичайното, според мисията.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.11.2013, 16:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 239
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Нека, който ходи на изпращането на Елтимир към Небето, на 28 декември, запомни къде е гробът му, да го снима в общ и близък план и да го маркира с джипиес, понеже има хора, които искат да отидат, когато имат възможност.
PMEmail Poster
Top
inranxan
Публикувано на: 2.12.2013, 16:42
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 5 458
Дата на регистрация: 23-February 13



поклон и светла ти памет Елтимире
PM
Top
kardama
Публикувано на: 3.12.2013, 20:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 39
Участник # 82
Дата на регистрация: 15-August 05



Поклон пред светлият ти дух!Да се сбъднат пророчествата ти!
PMEmail PosterUsers Website
Top
Чое
Публикувано на: 3.12.2013, 21:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



Живеем в началото на края! Напусна ни последния Колобър. Лека му пръст!


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
Канатица
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



QUOTE (Чое @ 3.12.2013, 23:33 )
Живеем в началото на края! Напусна ни последния Колобър. Лека му пръст!

България е раждала и ще ражда отново велики свои синове и дъщери. А колобри т.е свещенослужители, служители на Бога, жреци, магове и други подобни синоними в тоя дух, се раждат и ще се раждат за в бъдеще.

Арабският пътешественик от Х век Ахмед Ибн Фадлан пише за Волжка България, че "те, борджаните (= българите) са от вярата на магите".

Анотация към книга*: Който е направил връзка с Бога и поддържа отношенията си с Него, той е намерил магическата пръчица в живота си. Той е маг, съзнателно работи със своя ум, със своето сърце и със своята воля. Да разбираш живота и да живееш според неговите закони, това значи да владееш магическата пръчица. В старо време човека на Любовта наричали маг, а днес го наричат княз, цар, божество.

* Тук правя уговорката, че не съм чел книгата и не съм наясно с цялостното твърдение на автора, но ми звучи доста добре и не намирам противопречие.

Живеем в различно време от 9 в. Докато тогава не е имало образование за широките маси, днес има много знание за тоя който търси - и езотерично и екзотерично. Човешкото съЗНАНИЕ е много еволюирало от тогава насам. Тоест и ти ако поискаш можеш да бъдеш колобър.


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
tihomir
Публикувано на: 4.12.2013, 19:43
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 22
Участник # 899
Дата на регистрация: 30-March 07



трябва да направим отряд да започнем война това би накарало Елтимир да се горде с нас трябва да действаме време е
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020