www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ще стане ли Украйна първата европейска страна


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ще стане ли Украйна първата европейска страна, управлявана от националисти?
18j
Публикувано на: 14.3.2014, 15:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (anti666 @ 11.3.2014, 13:18 )
Ситуцията в Украйна е много поучителна за нас. Която ни дава нагледен урок, как се подменя енергията на народа. Или казано другояче, как "революцията изяжда децата си".
"Десен сектор" в един момент държаха инициативата и можеха да изолират всичко останало. Защото народа на Украйна иска същото както и ние. А то е много просто - честно, прозрачно управление от ЕТНИЧЕСКИ украинци. Без да зависят нито от Русия, нито от САЩ и ЕС. И никакви съглашения и отклонения от тези принципи. Шансовете им да успеят бяха нищожни, но щяха да дадат заразителен пример за другите държави, пъшкащи под юдомасонски гнет.

За сегашното положение, българският народ е казал - "От трън, та на глог". Става ясно, че в споразумението с МВФ, етническият евреин Яйценюкович между всичко останало се готви да предаде газопреносната им мрежа на Шеврон. Същите, които искаха да унищожат с шистов геноцид Добруджа.

Оттук нататък, нямаме никакво съчуствие и симпатии към тия. Съвсем логично ще загубят и Крим. Единственият положителен резултат е, че Новият Световен Ред отново забуксува, освен ако не се опитат да направят световна война.


Оказа се че този шанс, който е имало в Украйна за национално отговорните сили в страната е бил само виртуален както у нас някои соросоидни сили си мислят че все още имат реално влияние над широките маси. Соросоидите са много пискливи знаят да окупират площадите на големите градове обаче в България нямат подкрепата на народа. Те изобщо нямат досег даже са на различни полюси с народа. В Украйна обаче на пискливостта на соросоидите се добавя голяма подкрепа от народа. Оказва се че статистически евреите в Окрайна са такива бройки че реално оказват влияние върху обществения процес формирайки маса със собствено мнение и тежест в политиката. Цели общини в старата българска територия заселени с екстремисти юдейски секти това е силна избирателна единица от която в моментаняма отърване. Те винги ще влияят на политиката в сегашната система на управление - избори измами избори измами. Това е държавното управление днес в света доминиран от чифутите. Безотговорност лъжи злоупотреби корупция измами на изборите и пак избори.

У нас това не е така - напротив. Чифутите които управляват се ползват с виртуална подкрепа от мъртви души и прелитащи тутурутки по вятъра на интереса.
Лошото е че както навсякъде в надигащия се световен ред материала е много лош. Латентен без собствено мнение с тази разлика че у нас тоя лош материал не е дресиран и впрегнат а опущен по гетата и по стърнищата гаче не мой го сбереш в рационално звено.
Най-важната поука за мене от събитията в Украйна са че се потвърждава нашата теза че първо трябва да сберем народа на надскочи партийните пристрастия чуждестранните съюзофилните пристрастия да се отвърне от всякакви натрупани представи насаждани за целите на нср. Защото в момента в България има активна маса от хора която е в състояние да помете всеки чифутски режим и дори да се захванем с износ на метежи срещу чифутите по цял свят. Както те ни внесоха контрабандно демонокрация ние сме в състояние да им изнесем метеж и рационален градивен национализъм. Много ги е страх животните защото единствение ключ който са приложили на тази критична маса са разделението и противопоставянето. Едните са в услуга на едни външни сили другите в услуга на други външни сили.

Но това е опасна игра, защото това активно общество само с един лек така наречен 'спин' термин от езика на техните пропагандни науки - с едно леко побутване в общественото мислене и може да стане консолидирана мислеща и организирана маса която не търпи възражения. Каквато маса вече сме били през последните 2 години. Преди да се организират тези мащабни спин кампании и активни мероприятия за разделение на обществото които текат от миналия февруари. А тези прескачания в мнението на хората могат да се получат и в резултат на прескачане на общественото самосъзнание каквито се случват в момента на преминаване през крайните времена. Опасна игра за чифутите но и ние не бива да си почиваме. Всеки ден и час е добър за промяна на мнението на някой приятел.

Разсъжденията на болшинството участници в тия протестни движения се ограничават да се борят срещу някой си чифут защитавайки друг еврейски интерес. Някои дори говорят за национален интерес. Но тук гледайки Украйна и поредните изстъпления на еврейската доминация - режим залогът отива може би по-надалеч. Ние можем ли да се освободим от тази краста но да останем заобиколени от крастави съседи които грачат срещу нас във хор! Това което имаме като идеи за държавата ние сме длъжни да го определим и да го разпространим така че да ни разберат. Ние имаме критики имаме убеждения идеи знание способности но тепърва имаме да определим какво точно предлагаме на хората на народа и с какво е по добро от познатото им злободневие. С този материал си е трудно и трябва голямо усилие за постигане на разбиране а какво остава хора да станат и да те последват.
Та това е поуката в настоящото положение един метеж може и да не даведе до нищо рационално. Едно голямо фиаско и то за нищо. Но материала ако се подготви да втаса и може да се окаже че тази глобална система която чифутите инсталират за градежа на нср. Може да се окаже много лесна за овладяване от собствените им ръце.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
balh
Публикувано на: 14.3.2014, 22:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



18 j , казваш трябва да започнем да обработваме умовете на хората че да втасат за една обща кауза . Аз пък ще повторя едни мои думи , които написах тук преди месеци . Този народ според мен е втасал много отдавна . Тъй като си от София, ще го кажа така - втасал е за Орландовци ! Само , че проблема е че няма достатъчно парцели за всички . За това са втасали , не за друго . Този народ няма желание да живее . Подсъзнателно той не само желае смъртта , но даже му се иска и да не е бил раждан никога . Като казвам , че иска смърт нямам предвит да се самоубива . Те просто си бездействат , като са отрязали и унищожили всички психологични характеристики , които ги правят хора . Те само външно наподобяват човеци , вътрешно отдавна са започнали да се превръщат на добитък . Нямат желание за осъзнат , самоотговорен живот . Не желаят и не знаят какво е себеусещането или както тука казвате "Аз"-ът . Нямат го това ! Нямат и желание да го придобият , защото не знаят какво е . Няма кой да им го покаже и да ги заинтригува да го пожелаят . Това са ходещи сенки , имитации на хора . Така е с поне 90 % от населението . За това и аз , в една друга тема писах че е належащо вече не да се спасява този народ , а да се създава нов такъв . Трябва малкото останали ХОРа да се откъснат от тази маса съставена от разлагаща се мърша . Необходимо е да изведем и спасим ХОРата от мършата иначе тя ще ги погълне . Няма време вече . Виждаме какво става . Ето днес и в Лясковец . Човека го изгърмили без никаква причина , а мършата реве като побеснели хиени - защо имал оръжие ? Никой не пита поради каква причина са искали да го арестуват ? Защо е употребен такъв ресурс на репресивните органи срещу никому ненужен и незначещ нищо човек ? Можело е примерно като сложат тайно приспивателно в храната му да го пипнат без много шум . Но явно майка му не е била съгласна със скалъпената история че сина й е луд . Този случай показва много ясно какво ще стане , ако не изведем и спасим ХОРата от масата мърша . Ако останем поединично да си живеем сред ходещите мъртавци ето по този инфантилно идиотски начин ще ни изгърмят един по един . Съвсем друго би било , ако примерно се съберем да живее на средно големи групи по 100 души примерно по села или квартали на малки градове . Не говоря за разни комуни в стил американски хипита от 60-те години . Не . Идеята е всеки да си живее в собствено жилище , но заобиколен от други ХОРа също живеещи в свои жилища . Много ми е интересно , как в такъв случай ще дойдат да гърбят някой от нас , като се пазим взаимно ? Ще трябва да приложат извънредна сила , такава че няма как да се оправдават с глупости като - "ми те са луди" или "ми някаква секта" . Съвместно съжителство на базата на добър комшулук без нищо повече . Просто да създадем реално действащо общество , а не маса от мърша всеки сам за себе си . За да се наложат над такова общество ще трябва да действат директно , без манипулации и измами . Това обаче ще доведе до падане на маските им и тогава вече тази игра на демокрация , либерализъм и хуманизъм няма да могат да я играят . В този момент ще проличат техните истински хищнически и сатинински лица . Тогава вече и на най-убитите мърши ще бъде ясно всичко - или смърт или живот . Картите ще бъдат на масата и всичко ще бъде открито . Ето това ни трябва . Да сложим край на измамата !
PM
Top
Въло
Публикувано на: 16.3.2014, 21:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 35 429
Дата на регистрация: 10-March 14



QUOTE (balh @ 15.3.2014, 0:56 )
18 j , казваш трябва да започнем да обработваме умовете на хората че да втасат за една обща кауза . Аз пък ще повторя едни мои думи , които написах тук преди месеци . Този народ според мен е втасал много отдавна . Тъй като си от София, ще го кажа така - втасал е за Орландовци ! Само , че проблема е че няма достатъчно парцели за всички . За това са втасали , не за друго . Този народ няма желание да живее . Подсъзнателно той не само желае смъртта , но даже му се иска и да не е бил раждан никога . Като казвам , че иска смърт нямам предвит да се самоубива . Те просто си бездействат , като са отрязали и унищожили всички психологични характеристики , които ги правят хора . Те само външно наподобяват човеци , вътрешно отдавна са започнали да се превръщат на добитък . Нямат желание за осъзнат , самоотговорен живот . Не желаят и не знаят какво е себеусещането или както тука казвате "Аз"-ът . Нямат го това ! Нямат и желание да го придобият , защото не знаят какво е . Няма кой да им го покаже и да ги заинтригува да го пожелаят . Това са ходещи сенки , имитации на хора . Така е с поне 90 % от населението . За това и аз , в една друга тема писах че е належащо вече не да се спасява този народ , а да се създава нов такъв . Трябва малкото останали ХОРа да се откъснат от тази маса съставена от разлагаща се мърша . Необходимо е да изведем и спасим ХОРата от мършата иначе тя ще ги погълне . Няма време вече . Виждаме какво става . Ето днес и в Лясковец . Човека го изгърмили без никаква причина , а мършата реве като побеснели хиени - защо имал оръжие ? Никой не пита поради каква причина са искали да го арестуват ? Защо е употребен такъв ресурс на репресивните органи срещу никому ненужен и незначещ нищо човек ? Можело е примерно като сложат тайно приспивателно в храната му да го пипнат без много шум . Но явно майка му не е била съгласна със скалъпената история че сина й е луд . Този случай показва много ясно какво ще стане , ако не изведем и спасим ХОРата от масата мърша . Ако останем поединично да си живеем сред ходещите мъртавци ето по този инфантилно идиотски начин ще ни изгърмят един по един . Съвсем друго би било , ако примерно се съберем да живее на средно големи групи по 100 души примерно по села или квартали на малки градове . Не говоря за разни комуни в стил американски хипита от 60-те години . Не . Идеята е всеки да си живее в собствено жилище , но заобиколен от други ХОРа също живеещи в свои жилища . Много ми е интересно , как в такъв случай ще дойдат да гърбят някой от нас , като се пазим взаимно ? Ще трябва да приложат извънредна сила , такава че няма как да се оправдават с глупости като - "ми те са луди" или "ми някаква секта" . Съвместно съжителство на базата на добър комшулук без нищо повече . Просто да създадем реално действащо общество , а не маса от мърша всеки сам за себе си . За да се наложат над такова общество ще трябва да действат директно , без манипулации и измами . Това обаче ще доведе до падане на маските им и тогава вече тази игра на демокрация , либерализъм и хуманизъм няма да могат да я играят . В този момент ще проличат техните истински хищнически и сатинински лица . Тогава вече и на най-убитите мърши ще бъде ясно всичко - или смърт или живот . Картите ще бъдат на масата и всичко ще бъде открито . Ето това ни трябва . Да сложим край на измамата !

Ще използвам темата да кажа нещо,което чух преди известно време.На един познат сина му учи в доста престижен западен университет.Сега тъкмо завършва докторантура нещо свързано с биологията май беше.Предлагат му да остане да работи за 12 хил.евро на месец.Един ден човека бил говорил със сина си какво ще прави след като завърши и той му казал,че ще се върне, защото народа трябва да бъде буден от учените хора.А той му казал,че хубаво ще се върне да буди народа, ама какво ще будиш някой,който иска да спи.И че като го събудиш най-много да стане и да ти бие един шамар,затова че си го събудил.Така се замислих върху думите му.Срещаш се с някакви хора 10-20-50-100 човека,говорите си и дали обаче нещо се замислят или викат-това са глупости.Ако поне в 1 от 100 семенцето порасне,значи е успех.Но според мен останалите 99 ще се опомнят просто,когато изгубим всичко като индивидуалности,за да се възродим после от пепелта вече като народ.
PM
Top
18j
Публикувано на: 19.3.2014, 12:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Товаа за новите общности тип комуна отдавна го обсъждаме сред приятели но си остава мечта защото е свързано с доста ресурси. Пък и всеки си има отговорности пред семейството, които не може да се загърбят, така че се налага да се реорганизира битието на цели групи хора. Което не е невъзможно, но е мащабен проект. И между другото още тази година смятам да започна да изпробвам една система ако може да се изпълни - направо ще я споделя, за да може да се приложи върху целите групи. Мислех да ходя на една държавна длъжност по специалността ми но като видях, че шефа на отдела, който разпределя заплатите е некъв чифут и много сериозно се замислих и всъщност имам друг план. Много е важен според мен личния пример. В преследване на професионалната си реализация и кариерно развитие рискувах да плюя на убежденията си. Е реших да жертвам кариерата в тая изтрещяла република, за да осъществявам това за което мечтая като качество на живот и промяна на системата, в която живея.

Но аз не съм напълно съгласен с тази катастрофална картинка, която наистина изглежда обществото ни. Само един кратък разказ ще обрисува моето убеждение относно обществото ни в момента. Става дума за Ботевград - скован от системата град. Местния дерибей е кмета и кръжеца около него държи всичко или почти всичко. Елтимир, лека му пръст беше в лична конфронтация с него, така че знаем историята. Та в един Ботевград всички граждани и селяни, може да се каже, че са крепостни роби на този червей гнусен. Гордите Балканци... няма партии, няма бизнес всичко е тоя да не му казвам името, че не го и помня. Резултата е, че никога по нито един повод не емало народни брожения в нито едно населено място. Ще кажеш баш крепостни роби. Но идват февруарските протести когато се каза 'долу партиите - искаме смяна на системата' и гледаш 3000 ботевградчани станаха като един и цяла седмица или две не спряха да протестират. 3000 човека са много дори за София, а се дигнаха и по селата. Е да обаче предателите издадоха протеста и от тогава до сега - тези 3000 човека и техните близки са поставени под натиск от ситемата. Подобен сценарий се разви в много средноголеми градове - Добрич, Русе, Плевен... да не ги изброявам. Така че моето дълбоко убеждение е, че я има волята за промяна, но я няма надеждата за промяна. Няма образ към който да се стремят хората, няма личност, няма процес. Активните и готовите за смяна на системата в момента не са готови отново просто така да се изпортят без реална перспектива.

Оттук нататък аз наистина незнам кое е по-рационално - да се прави пропоганда хората да се вдигат в името на една идея - Саракта или да се събират на общности и да се гради Саракта; според мен и двете успоредно ще вървят и те вървят. Аз мога вече да цитирам подобни общности, за каквито говорим, но хората, които го правят разполагат с ресурси. Тук говорим за организиране на училища, детски градини, клиники, за трудови договори, осигуровки. Трябва да се измисли междинен етап където все още се разчита на елементи от старата система като болници и други подобни... не е лесно. При всички случаи си трябва пропаганда, солидни идеи и готови решения и много подкрепа от Небето.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 19.3.2014, 13:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



И още нещо искам да споделя, този път по темата с Украйна, но свързано с България. Наскоро ми се разкри една картинка, която се рисува в момента - по неведоми пътища ми се разкри, не е мое си лично убеждение, а го чух в разговор.
Казуса с Крим и референдума за независимост там е ключов момент и се ситуира в един международен контекст, за който не си даваме сметка и не чуваме за тия неща. През тази година, на 2 места в Европа ще се провеждат местни референдуми за независимост на региони в държави от Европейския Съюз - това е в Италия най-голямата област в центъра коя беше и Каталуня в Испания. Причините им са най-вече икономически - защото тях ги дърпа назад факта, че икономически субсидират целите държави. Местен референдум... В Крим основанията им са, че така или иначе до към 60-та година са били самостоятелна държава.
Без да навлизам в подробности в Италия един от въпросите е дори да се решава относно членството на новата дъргава в Нато и представителите им пред ЕС и Италия. Нали се прави нова държава, която ще взима наново решения за участието в други съюзи и общности. Беше ми казано, че това изобщо са нови казуси в международното и европейско право, за които Европа не е готова и ще трябва да се търсят нови подходи за решаването им. Веднага се сетих за Слава Севрюкова. Малко странно звучи твърдението 'Европа няма да е готова за този процес и няма да знае как да реагира, европейските политици ще са изненадани'. Ето обаче, че има контекст, в който това изречение си идва на мястото.

Кърджалийско - стана дума по-нататък - биха имали основание да се пишат автономни заради, на базата на езикови различия. С основанието официален език да не им е българския. Не че на Европа много й пука за България и българите, които ще бъдат избити при декларирането на независим регион Кърджали и в Родопите, но става дума, че Европа ще е изправена пред цяла поредица такива казуси.
Така че предстоят събития и основите им по ирония се поставят отново от хора с български корени и то в момента.

За Кърджали, моето лично убеждение е, че те отдавна щяха да са тръгнали уверено по този път, но региона ресурсно не може да се справя самостоятелно извън България - няма вода, няма жито - отрязано от България изпада в мого тежки зависимости. Турция едва ли може да изхранва дапълнителни райони на пълна издръжка. Те за това си правят устата за целеви еврофондове за отделните региони. Но това са казуси, които европа тепърва има да решава, наред с другите неотложни процеси.

Въпроса е имаме ли как да действаме в тази връзка и ако нямаме - какво изобщо правим, защото картинката се очертава и изглежда няма време нито за шикалки, нито за лигавщини нито за размисъл, между другото.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.3.2014, 15:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пак си се усетил за това нещо smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gifТака е. Това е като да намериш дамара и да вбиеш клин в него - целия камък се напуква по протежението на тоя дамар и се цепи. В този смисъл, Европа не просто няма да е готова, тя въобще няма да намира отцепването на Югоизточна България за нещо нередно, след като в самата нея текат центробежни процеси: отцепила се е Каталуня, отцепили са се там в Белгия, отцепила се е Шотландия, отцепила се е Венеция. Вероятно ще видим сцепвания на места, които до този момент са изглеждали монолитни и сме смятали монолитността им за даденост. Възможно е и самата Германия да се сцепи. Във Финландия се надигат пък гласове за присъединяване към Русия. Путин има нужда от сцепване на Европа по шефовете, за да може да реализира Евразийският съюз. Икономическата слабост на САЩ и Европа му дават картбланш да действа. САЩ също не искат силна Европа и ще играят с Путин по тоя въпрос, въпреки, че двете страни си размениха две "ядрени реплики", посредством две еврейски откачалки (Сара Пейлин за Щатите и Дмитрий Кисельов за Русия)
Неслучайно фразата изпусната от украинският евреин-ешкеназ Сър Гей Стани Шеф е в контекста именно на Кримският референдум. Тази фраза не е случайна. Тя засилва ролята и значението на ДПС като "стожер на целостта на държавата и нацията". С една дума, затвърждава я здраво във властта. Неслучайно Местан излезе днес с контра на изявлението на Сър Гей

Няма предпоставки за референдум в Кърджали!
http://www.dnes.bg/politika/2014/03/19/nia...kyrdjali.219498.

С такава контра излезе и герберското ДПС http://www.dnes.bg/politika/2014/03/19/ras...govorish.219492

С една дума турците излязоха изведнъж "баш аслан болгарете", което може и да е верно на фона на интернационализма на червените жидове от странана двете големи партии в Българи, оти всички тия са червени жидове-болшевики.

Сега за референдум от типа на Кримският няма предпоставки, докато ДПС е във властта, но ако случайно изпадне зад борда, светкавично нещата ще тръгнат в посока към референдум. Целта на този инструментариум е да направи непоклатима ДПС-то и да и даде цяла България на тепсия. В София особено много са притеснени за това и някои дори се изказаха, доста интересно за "провинцията": "По-добре е ДПС да има 1/3 от България, отколкото цялата". И това са изказвания на хора от ВМРО или МВРО, както го думаме ние, свързани с Българската армия. С една дума, сепаративните нагласи не идват просто отвън, те са си налични и в София. Там някои хора са готови да поделят "провинцията" с турците, само и само да не им чупят рахатлъка.
Та, именно така е, както казва Севрюкова, но Европа не просто нема да е готова, а направо, според мене, ще и е все едно, особено, когато Европа, икономически всъщност представлява само една държава Германия, другото са тунеядци, които цоцат от цицките.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 19.3.2014, 16:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Алелеее те започнали да си подават къси пасчета по темата. Понеже не следя толкоз медиите те направо са я подпукали темата с Кърджали и то в хор. Лелеле. За цървулите от дпс и от герб досега каквото съм видял - чуеш ли ги да говорят нещо - разбирай наобратното. Един референдум нали за това е референдум - формално би трябвало да тръгне от хората, а не от някоя партия...
А хазарското прасе сър гей, както си му и викат европейските колеги на ангилизки съъргей - виж как се заиграва където не му е изобщо работа. Кой го пита изобщо за Кърджали да повдига въпрос. Това не е случайно. Това си е сценарий. Ясно е вече - когато и да започнат да измират тия - пак е късно.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.3.2014, 18:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Въло @ 16.3.2014, 23:43 )
QUOTE (balh @ 15.3.2014, 0:56 )
18 j , казваш трябва да започнем  да обработваме умовете на хората че да втасат за една обща кауза . Аз пък ще повторя едни мои думи , които написах тук преди месеци . Този народ според мен е втасал много отдавна . Тъй като си от София, ще го кажа така - втасал е за Орландовци ! Само , че проблема е че няма  достатъчно парцели за всички . За това са втасали , не за друго . Този народ няма желание да живее . Подсъзнателно той не само желае смъртта , но даже му се иска и да не е бил раждан никога . Като казвам , че иска смърт нямам предвит да се самоубива . Те просто си бездействат , като са отрязали и унищожили всички психологични характеристики , които ги правят хора . Те само външно наподобяват човеци , вътрешно отдавна са започнали да се превръщат на добитък . Нямат желание за осъзнат , самоотговорен живот . Не желаят и не знаят какво е себеусещането или както тука казвате "Аз"-ът . Нямат го това ! Нямат и желание да го придобият , защото не знаят какво е . Няма кой да им го покаже и да ги заинтригува да го пожелаят . Това са ходещи сенки , имитации на хора . Така е с поне 90 % от населението . За това и аз , в една друга тема писах че е належащо вече не да се спасява този народ , а да се създава нов такъв . Трябва малкото останали ХОРа да се откъснат от тази маса съставена от разлагаща се мърша . Необходимо е да изведем и спасим ХОРата от мършата иначе тя ще ги погълне . Няма време вече . Виждаме какво става . Ето днес и в Лясковец . Човека го изгърмили без никаква причина , а мършата реве като побеснели хиени - защо имал оръжие ? Никой не пита поради каква причина са искали да го арестуват ? Защо е употребен такъв ресурс на репресивните органи срещу никому ненужен и незначещ нищо човек ? Можело е примерно като сложат тайно приспивателно в храната му да го пипнат без много шум . Но явно майка му не е била съгласна със скалъпената история че сина й е луд . Този случай показва много ясно какво ще стане , ако не изведем и спасим ХОРата от масата мърша . Ако останем поединично да си живеем сред ходещите мъртавци ето по този инфантилно идиотски начин ще ни изгърмят един по един . Съвсем друго би било , ако примерно се съберем да живее на средно големи групи по 100 души примерно по села или квартали на малки градове . Не говоря за разни комуни в стил американски хипита от 60-те години . Не . Идеята е всеки да си живее в собствено жилище , но заобиколен от други ХОРа също живеещи в свои жилища . Много ми е интересно , как в такъв случай ще дойдат да гърбят някой от нас , като се пазим взаимно ? Ще трябва да приложат извънредна сила , такава че няма как да се оправдават с глупости като - "ми те са луди" или "ми някаква секта" . Съвместно съжителство на базата на добър комшулук без нищо повече . Просто да създадем реално действащо общество , а не маса от мърша всеки сам за себе си . За да се наложат над такова общество ще трябва да действат директно , без манипулации и измами . Това обаче ще доведе до падане на маските им и тогава вече тази игра на демокрация , либерализъм и хуманизъм няма да могат да я играят . В този момент ще проличат техните истински хищнически и сатинински лица . Тогава вече и на най-убитите мърши ще бъде ясно всичко - или смърт или живот . Картите ще бъдат на масата и всичко ще бъде открито . Ето това ни трябва . Да сложим край на измамата !

Ще използвам темата да кажа нещо,което чух преди известно време.На един познат сина му учи в доста престижен западен университет.Сега тъкмо завършва докторантура нещо свързано с биологията май беше.Предлагат му да остане да работи за 12 хил.евро на месец.Един ден човека бил говорил със сина си какво ще прави след като завърши и той му казал,че ще се върне, защото народа трябва да бъде буден от учените хора.А той му казал,че хубаво ще се върне да буди народа, ама какво ще будиш някой,който иска да спи.И че като го събудиш най-много да стане и да ти бие един шамар,затова че си го събудил.Така се замислих върху думите му.Срещаш се с някакви хора 10-20-50-100 човека,говорите си и дали обаче нещо се замислят или викат-това са глупости.Ако поне в 1 от 100 семенцето порасне,значи е успех.Но според мен останалите 99 ще се опомнят просто,когато изгубим всичко като индивидуалности,за да се възродим после от пепелта вече като народ.

Нека се върне човекът. Той е абсолютно прав. Народа трябва да се буди от учените хора. Щото се видя, къде го отведоха слепците и пролетаризираните селяни. Нищо, че когато се събуди, ще пожертва своите учени хора. Да будиш другите, значи си се прежалил. Това е път към гроба, т.е. Път към Света на Живите.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06





"Десният сектор" отложи щурма на Върховната Рада

http://www.segabg.com/article.php?id=692206


"Десен сектор" щурмува украинския парламент

http://offnews.bg/news/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%...%82_316000.html
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 16.9.2014, 21:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Челен опит;

Депутат у дома си

Забележете полицаите, които само се ослушват, но не им стиска да се намесят. Защото сега Десен сектор имат вече боен опит срещу "зелените човечета" и спокойно като свършат там, могат да го прехвърлят в Киев.

Междувременно под натиска на Десен сектор, Украйна стана поредната държава в Източна Европа, която гласува закона за Лустрацията. Такъв в България няма.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020