www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Пророчества


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Пророчества
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Христо Нанев: Слава Севрюкова предрече, че България ще се оправи при 20-ото правителство след промените



User posted image
------------------------------
Повече от 25 години писателят и изследовател на паранормалното Христо Нанев се фокусира в най-ярките български ясновидци, останали в сянка. Той е и най-големият изследовател на свръхфеномена Слава Севрюкова, за която има издадени 6 книги. Нанев е и сценарист и режисьор и на документален филм за Севрюкова, за която самата баба Ванга признава, че е по-велика от нея. Подготвя и втора книга за уникалния ясновидец от село Коньово Влайчо Желев, популярен сред народа като Дядо Влайчо, както и книга за ясновидеца на Борис Трети - Любомир Лулчев. Христо Нанев е завършил българска филология и театрална режисура. Самият той притежава и паранормални способности. Днес разкрива пред “ШОУ” най-големите тайни на великите. Както и на България!
------------------------------
- Изключителен изследовател си на свръхфеномена Слава Севрюкова, предвид трудовете ти за нея, а и личното ти познанство. Напоследък интернет-пространството е залято от информация, която се преписва на Севрюкова за т.нар. 14-о правителство след промените през 1989 г. у нас! То щяло да възроди страната от този момент нататък. Справка сочи, че това правителство е именно на Орешарски. Вероятно знаеш отговора на този въпрос?
- Това е една голяма спекулация! И аз попаднах в Интернет на подобна информация, но Слава Севрюкова никога не е казвала каквото и да било за т.нар. 14-о правителство! Това, което Севрюкова казва, е дословно: „Два пъти по толкова правителства /и сочи пръстите на двете си ръце/ ще се сменят, преди да дойде доброто за българския народ”. А това реално е числото 20. Не зная как ти си ги смятала, че 14-ото е на Орешарски, но по моите изчисления на Орешарски е 16-ото и има още три правителства да минат, докато дойде доброто за България.
- А предсказанието й, че жена ще застане начело на България и чак тогава тя ще се възроди, но преди това ще стартира доброто управление на страната със силен дух, който е бил дете по време на промените у нас?
- Да, да! Това е истина. В края на 80-те години, някъде преди 1991-а, това дете тя го виждаше да е на десетина години, което значи, че оттогава досега този човек би следвало да е около 30-годишен и вероятно му е още рано за такава мисия.
- А по отношение на пророчеството й за жената?
- Много хора ми задават този въпрос директно: коя е тя? Аз не зная коя е тя, но това е истина. А тази информация от Слава Севрюкова съвпада и с една прогноза на Ванга, която казва, че когато жена застане начело на държавата - нещата ще тръгнат на добре. Тази прогноза съвпада и с мнението на Тамара Глоба - една руска предсказателка. Имаме три независими източника във времето, които твърдят едно и също нещо за България. 
- А има ли пророчество за това, което днес става у нас, по улиците?
- Самата Слава Севрюкова казва, че след промените ще се сменят правителства, и все неудачни, и ще обещават и няма да изпълняват... И нови ще идват, и те ще обещават и няма да изпълняват... Но казва, че ще дойде време, когато всички ще ги поставят на мястото им - тези, които бавно унищожаваха България. А за тоталните промени, които ще настъпят у нас с идването на жена на власт, тя предвиждаше 2017-2018 г. Но ние в онова време не вярвахме на тези и предсказания. Мислихме, че тя се заблуждава, а и че веднага България ще тръгне напред. А тя даваше дълги срокове. Слава Севрюкова казва дословно, цитирам: „Ще изтекат черните времена. В България нещата ще се променят към добро. Когато с гръм и трясък нахлуе злото и всичко изглежда непоправимо погубено, ненадейно ще настане обрат. Като прогонени от подивели ветрове ще се разпилеят разбойниците, които с десетилетия са грабили държавата. Ще дойдат честни хора, милеещи за нея. Затова ви казвам: Гласувайте, кой как желае, но гласувайте! Отреденото ще стане, ала всеки трябва да поеме и лична отговорност, за да извърши България своята нелека мисия!“. Та, казва още тя: ”Държавата ще се срине. Ще се изредят да я управляват много партии, но нищо няма да постигнат. Напротив – ще я крадат. Ще минават тия, ония… И ще дойде жена, която ще оправи нещата. Това ще стане към 2017-2018 година. България ще се изправи на крака едва тогаз“. И допълва: „С промяната много лидери и правителства ще се сменят. Най-сетне начело ще застане жена. Ще възвърне в политическия живот истинското родолюбие и забравените изконни ценности. Тогава ще се оттласнем напред. Ще настъпи неудържим разцвет във всички области... Ще настане чудо през XXI век в Родината”. Дано това, което става сега, да е началото на края - казвам аз. Но същевременно леля Слава казваше, че най-много се бърка във времето. „За мене време няма. Време не съществува”, твърдеше тя, но понякога се „изпускаше” за точни дати, казваше ги.
- Как тръгна към Слава Севрюкова?
- Срещата ми с нея е още по време на соца. Тя преобърна представата ми за света. Бях директор на едно училище. Нямах личен проблем, просто отидох от любопитство. Но ме бяха предупредили, че ще видя жена с по-силни способности от тези на Ванга. Аз дълбоко се съмнявах в това. Много трудно стигнах до нея, защото доц. Иво Лозенски стоеше като цербер там. И дори сега, толкова години от смъртта й, той продължава ревниво „да си я пази” - казва „аз съм духовният й наследник!” - и точка.
- Той живее при нея, грижи се за нея и работят заедно над строежа на атома, макар че тя е съвсем неука жена, но пък може да „вижда” онова, което и супермикроскоп не може да види по това време; пътува с мисълта си във времето...
- Да, така е. Лозенски се премести при нея след смъртта на съпруга й. Обгрижваше я. Беше по-малък от нея с 30 години. Работиха заедно в областта на ядрената физика. Тълкуваха Библията. Търсеха истината. Един изключителен тандем. Та, стигнах при нея със скрит в сака касетофон. Беше много семпла, докато проговори. Но в мига, когато проговори - тя знаеше без да й казваме кой за какво е отишъл! Разкодира ни. Бяхме отишли там две коли хора. И тази първа среща продължи 4 часа - толкова много време ни отдели. Разреши ми да правя записи на касетофона, въпреки че първо Лознески не позволи, но тя го спря и разреши. По-късно имах много срещи с нея, а за книгите си, които после написах за Слава Севрюкова, съм се срещал с около 200 души нейни близки.
- Кое те впечатли особено в тези срещи?
- Много неща с конкретни факти и събития, за които няма да ни стигне времето да разказвам. Но онова, което тогава ме порази, е, че тя говореше за света на духовете, на мъртвите, като за един свят, който е реален като нашия, макар че тя избягваше да общува с мъртви. Още на първата ни среща говореше и за извънземните, за типовете цивилизации, които влизат в контакт. И всичко това става по време на социализма! А нещата, които тя каза тогава, сега, като следя информацията, която пристига от Запад, виждам, че започват да излизат наяве. Тя каза, че извънземните винаги са били на Земята, особено в древността, но сега, казваше, са „по-дискретни” и гледат да не се набъркват в човешката история. Казваше за тях, че няма добри и лоши. Това са само нашите примитивни обяснения за тях, макар че и аз мислих, че са „добри” и „лоши”, но не е така. Тя твърдеше, че извънземните са с висок морал. Много ме впечатли и това, че говореше за микрокосмоса като за един особен непознат свят. Чуваше дори вътре в атомите звуци, красиви мелодии на движението. Разказваше ми как Моцарт и Бетовен правят контакт със световете, казваше: „Не си мислете, че тая музика те я измислят. Те влизат в ония канали, “разпечатват” космическата музика. И това става с още ред други поразителни неща, още на тази първа среща. И затова, когато се прибирах, бях вцепенен и не зная как съм шофирал изобщо. И едно от нещата, които ме впечатли също особено много тогава, бе предупреждението й - леля Слава казваше: “Предупреждавайте младите хора, които са зад граница, някъде от 2022 докъм 2025 година всеки да се е прибрал в България. Да си идват тука, защото започват едни световни катаклизми и там, където е земя - няма да бъде повече земя. Хората ще оцелеят по високото. А те да се връщат в България, защото тя е защитена свише територия от тези катаклизми”.
- А имало ли е ченгета и покрай Слава Севрюкова? Знае се, че покрай Ванга е имало много ченгета, а после се оказа, че ДС-досието на петричката пророчица е изчезнало, търсила го е изследователката й - писателката Жени Костадинова, написала също много книги за Ванга, както ти - за Севрюкова...
- Питал съм се и сам съм си отговарял на този въпрос: Ако е нямало край нея ченгета, но не и тя да е такова, с тази нейна огромна дарба - биха я унищожили! И когато веднъж на едно публично място се изпуснах неволно, че с нея са работили службите - ченгетата сами се издадоха. Първо те скокнаха. По телефона взеха да ми се обаждат.
- Кои?
- Точно те. Няма да ви кажа кои.
- Но те знаят, че ти знаеш, така ли?
- Естествено! Виж, самият факт, че преди десети ноември Слава Севрюкова и доц. Лозенски обикаляха европейските столици, гостуваха в Мадрид, в Атина, в Тел Авив; кралят Хуан Карлос я награждава с ордена на почетния легион - едно огромно признание!... - Не можеш по време на желязната завеса да обикаляш т.нар. капиталистически държави, без да има някой край тебе в „голяма игра”. Тия да ги разправят на малоумниците. Имало е! Освен това имам данни за някои висши ченгета, които са ходили при нея. Но не искам да разлайвам кучетата.
Едно интервю на Керка ХУБЕНОВА
Източник:
http://www.blitz.bg/article/34975
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 24.4.2014, 11:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Христо Нанев: Людмила е знаела за свалянето на Тодор Живков от власт

User posted image
------------------------------
Изследователят на паранормалното Христо Нанев повече от 25 години се фокусира в най-ярките представители на родните пророци, останали обаче встрани от прожекторите по времето на царизма, соца и в началото на демокрацията у нас по ред конюнктурни причини. Продължаваме изключително интересния разговор с най-големия изследовател на феномените Слава Севрюкова, Дядо Влайчо и Коста Лулчев, започнат в предишния брой на "ШОУ"
------------------------------
- Интересът ти към неизследваните територии на още няколко родни ясновидци, наречени от теб „пророци в сянка”, ти дава основание да обобщиш същественото за всеки от тях - по какво си приличат, по какво се различават?
- И тримата големи наши пророци в сянка - Слава Севрюкова, Влайчо Желев /Дядо Влайчо б.а./ и Любомир Лулчев /съветникът на цар Борис Трети б.а/ си приличат по това, че пророкуват събития, които с абсолютна точност се изпълняват във времето напред. Но те имат и много съществени различия. Например леля Слава Севрюкова можеше с едно движение на ръката, което правеше много рязко, да „отвори портал във времето” и да пътува напред и назад в него само със силата на мисълта си; да разказва за минали събития и личности, да пророкува други, които много по-късно щяха да станат исторически или научен факт. Можеше да предсказва абсолютно точно бъдещето. Просто за нея нямаше тайни. Работеше с доц. Лозенски много години по проблемите на ядрената физика, металите, газовете, устройството на атома. А беше учила само до четвърто отделение!!! “Разрязваше” атомните частици и ги „уголемяваше”, доколкото си иска /като под микроскоп/, за да ги вижда по ясно, и ги описваше. Имаше „зрение” на хипер-„микроскоп”, макар че беше с очила. Това е едно друго, „вътрешно зрение” толкова реално, колкото е това на човек със здрави очи. Съобщаваше данни за размерите на атомните частици, за съотношението им, за детайли в устройството им и за съотношения на параметрите на тези по-малки частици от атома, от които той е изграден. И тях „разрязваше” и описваше устройство им, вихрите, които ги движат, скоростта им. Описваше структурата им - нещо, което световната наука не познаваше! Тя беше изключително ценена в чужбина, с правителствени награди от краля на Испания и пр. Познавах се лично с нея, както вече казах още от времето на социализма и при срещите ни правех магнетофонни записи с нейното разрешение. Тя почина три години след демокрацията у нас. Но остана „в сянка”, защото бе пророк безсребърник, а и поради ред конюнктурни причини на властващите. Севрюкова беше безсребърник също като Дядо Влайчо. И като него вярваща силно.
- А на Дядо Влайчо - какъв е типът, мащабът на дарбата му да пророкува?
- Той е друг вид предсказател. По-скоро е прорицател на битово ниво, на междуличностните проблеми при хората. Освен това е и много добър лечител. Той е и най-големият страдалец между всички ясновидци у нас.
- Малцина обаче знаят Дядо Влайчо. Защо?
- Защото има драматична съдба. Казах ти и това, че е безсребърник. Ще обясня. Влайчо го готвят също да гледа. Изследва го проф. Георги Лозанов и той дава по-добри резултати от всички дотогава.
- Дори и от Ванга, която вече е легенда и свободно гледа по това време?
- Да, проф. Лозанов, след като му изследва мозъка, идва до село Коньово и му казва: “Ти си по-добър от Ванга и ще ти разрешим да гледаш. Тук ще сложим един човек с такса”. И Влайчо можеше да бъде известен като Ванга, ако не беше казал: “Професоре, даром ми е дадено, аз пари няма да вземам! Даром ще давам”. Стотинка никога не взема за това, че предсказва на някого бъдещето и миналото. И властниците не го харесват: едно, заради идеологията, и второ, заради отказа му да сложат будка пред дома, от която ще вземат такса. Дядо Влайчо им отказва и плаща най-високата цена. Той е най-големият страдалец, аскет, мъченик. 
- С какво плаща?
- С целия си живот на страдалец, на човек, гонен от властта, лежал по концлагери и затвори. Но е истински човек и не отказва помощ на никого дори и на комунистите, които го гонят. Например на Чочоолу -легендарният партизански командир от Старозагорско. Когато полицията търси и никъде не открива изчезналата племенницата на Чочоолу, той прибягва до Влайчо. Отива при него, пита го къде е детето. Влайчо му казва, че е открадната от детската градина от негов враг и е хвърлена в сух кладенец. Но го кара преди това да обещае, че няма да мъсти, и чак тогава му казва къде се намира мястото. Описва го с абсолютна точност и казва направо да закарат линейка, защото детето е обезводнено и е в тежко състояние. Така откриват полумъртвото дете, което е спасено благодарение на Влайчо. А после съпартийците на Стою Неделчев -Чочоолу го принуждават да разобличи Влайчо публично чрез местния вестник в Стара Загора - орган на Окръжния комитет на БКП, като даде интервю, че това, което се говори за племенницата му и връзката за „слуха” с Влайчо, не е вярно. И Чочоолу, представи си, се пречупва! Дава това интервю и „за благодарност” се отрича от фактите. Бившият кмет на село Коньово Михаил Манев, от което е и Дядо Влайчо, ми каза какво пророкът е казал пред него: „Моята дарба след време ще я наследи комунист, пък да видим тогава ще го преследвате ли?...”. Та, тогава пак принуждават Дядо Влайчо да спре да гледа и той минава буквално в нелегалност. Неудобно е вече присъствието му в Коньово. Нощува при близки и познати. Скита из страната. Работи конспиративно... Също като един Левски е – такава конспирация. Предсказанията на дядо Влайчо вече се сбъдват. Някои се и сбъднаха.
- Например?
- Например това, че: “Ние ще отидем при НАТО и НАТО ще дойде тук” -предсказва дядо Влайчо, а той умира през 1981 г. - дълбокия комунизъм. Предсказва и смяната на политическата система и последиците от това. Освен това той предсказва и падането на Тодор Живков - кога и как ще го свалят от власт. През 1980 г. има среща с Людмила Живкова и точно на тази среща предсказва бъдещето на баща й, свалянето му от власт след предателство в обкръжението му. Людмила не повтаря срещата си с него, вероятно и тя заради лошото пророчество за баща й. Подобно нещо прави и цар Борис Трети, когато Влайчо, който познава пола на детето му, което е още в утробата на майка си, предсказва за сегашния Симеон Сакскобургготски, че: “Нито ще има царство, нито ще царува!”А през 1947 г. предсказва, че Георги Димитров ще бъде убит и поради това предсказание е хвърлен в затвора, където преживява истински ад. Всички в най-близкото му обкръжение са знаели за тези политически предсказания.
- Докъде са стигнали и проучванията ти за съветника на цар Борис Трети - Лулчев?
- Любомир Лулчев - съветникът на цар Борис Трети, е също един уникален пророк в сянка. Сега събирам и анализирам информацията за него. Пророчествата му. Готвя и книга за Лулчев - „Пророкът на короната”. Пиша я в момента. Той също е с необикновени способности, но е обруган. Разстрелян е от Народния съд и е погребан в обща яма с 300 души депутати, министри. Той е с необикновени способности.
- Да се върнем към уникалния феномен Слава Севрюкова - с какво тя закова вниманието ти при първата ви среща, след която ще последват още много други, а и ще бъде един своеобразен проект на собственото ти бъдеще като неин най-голям изследовател въпреки съжителството и работата й дълги години с доц. Лозенски?
- Порази ме онова, което каза за Ботев и Левски още на първата ни среща. Тя продължи, представи си, цели четири часа. А когато заговори необичайни неща за Левски, за гроба му и кой убива Ботев, как става това...
- Прощавай, че те прекъсвам, но кой го убива, какво каза за това Севрюкова?
- Абе, тъжна история. Свой човек го убива. Един от четата е екзекуторът на Ботев. Тогава тя каза: “Не го казвайте, за да не се наранява българският патриотизъм, българското самолюбие. Каза още за Ботев: “Прекрасен поет. Уникален. Нежна, лирична душа. Силно ранима”. Но... тя каза и друго: “Той не е подготвен да бъде войвода!”... Тогава вече извадих магнетофона, за да запиша тези уникални нейни твърдения. Доцент Лозенски не разреши, но леля Слава се намеси и каза: “Аз му разрешавам! Да записва!”. В тоя миг се почувствах целунат от небето. След тези нейни твърдения за Ботев после се заех с едни дълги разследвания и прочетох всички спомени на Ботевите четници, за да видя има ли аналози, аргументи, които да защитават едно такова твърдение. И стигнах до извода, че, уви, има.
- Спомена, че те е впечатлило и онова, което е казала за Левски - какво е точно?
- Каза къде точно е погребан Левски.
- Къде?
- Гробът му е под словашкото посолство в София /където се намира то сега/. Точно под входа му е гробът на Левски, под стълбите - това каза леля Слава. И описа кой погребва Левски. Как е изглеждал човекът, който го погребва. Това е мъж, облечен с ямурлук на жълти и кафяви ивици. Срещу няколко жълтици откупува вледенения му труп от турците. Остава анонимен. Взема трупа. Заптиетата вървят след него, за да видят какво ще направи с тялото. Той копае и го погребва на това място, за което тя каза “сега се пада точно под стълбите на словашкото посолство”. Тази информация съм я чул лично от Слава Севрюкова. Тя каза и това, че никога няма да се разкопае гробът на Левски. Срещах се с поне 200 души от обкръжението й съм ги питал дали и те знаят нещо за това къде е гробът на Левски, кой го е погребал? И информацията им съвпадаше с тази, която тогава, при първото ми посещение при нея, Севрюкова разкри.

Едно интервю на Керка ХУБЕНОВА,
Снимки - авторката и личен архив


Източник:
http://www.blitz.bg/news/article/211091
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 24.4.2014, 14:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



За Дядо Влайчо излязоха няколко книги напоследък - едната е написана от една негова снаха- роднина. Иначе той няма потомство.
Тук в нашия край дядо Влайчо е много известен и уважаван, нарицателно име е за предсказване. Ако питат някой за нещо дето не го знае - отговора често може да бъде "Да не съм Влайчо!"
Мой роднина, израстнал това село Конево, на същата улица на която е и къщата на дядо Влайчо разказа за една случка. Разминавали са се с дядо Влайчо по улицата - този мой роднина, брат му и майка им. За поздрав дядо Влайчо само е подхвърлил на майката следните думи: " еххх, тез момчета няма да те гледат на старини...". Това става преди поне 40 години и повече. Тази година същата бабичка почина в сливенската болница след лекарска некадърност. Та бабичката допоследно беше в силите си и сама си гледаше къщата до последно, допреди да се намесят докторята със скалпела и да я уморят зорлем.
Но в крайна сметка така и стана двамата сина не гледаха майка си в последните и дни. Щото докторите се "погрижиха".
Когато ми разказа за този случай единият син , това бе преди 3-4 години и бабата беше жива, здрава и пъргава старица и той недоумяваше за предсказанието на Влайчо как така няма да гледа майка си когато се залежи.
Да ама предсказанията май се оценят едва когато се сбъднат.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.4.2014, 15:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Не е ясно, защо Богатирчето пуска подобни теми, които са си за мене жив спам.
Първом трябва да кажа, че всичко написано по-горе е някакъв преразказ на Христо Нанев за самата Севрюкова. Не е сигурно, какво ТОЧНО е казала самата Севрюкова. Затова трябва да има диктофонни или магнетофонни записи, филми и т.н. Иначе сега е модерно, всякакви недоносчета, да излязат и да кажат: "Севрюкова каза..."; "Ванга каза...". Трудно е да се поверва на казано втора или трета ръка, защото на някой не му хареса нещо от казаното, спести го или го промени. Затова най-сигурното нещо какво е казал ТОЧНО един ясновидец или пророк си остава аудио или видеозаписа.
Не вярвайте на писани неща от типа "Севрюкова каза...". Както Нанев навъртя едни книги, в които написаното няма как да бъде проверено за достоверност, и съвсем спокойно може да мине за научна фантастика или фантастичен футуристичен роман.
А Нанев не е какъв да е, той има пълната възможност да направи аудиозаписи на срещите си със Севрюкова и да ги публикува в оригинал! Защо, защото той някъде 2000 г., в Пловдив, в началото на "италианската уличка", където продаваха пици, имаше радио, което се казваше "Олимп". С една дума, той имаше добра звукозаписна техника. Вие питайте, защо прави преразкази на тези срещи със Севрюкова, а няма записи. Хайде, магнетофонни да са, или от аудиодекове, защото когато е жива Севрюкова, диктофоните беха доста модерно нещо. Впечатлението, което остави тогава у мене неговото мислене, е че момчето е на ниво първопроходилка, в темататиката, с която искаше да се развива. И изведнъж навъртя една дузина книги и стана авторитет smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

Много ми се иска да не ме дразните, щото немам време се занимавам с глупости. Сега с каква цел си го публикувал това Богатирче? Какво искаш да кажеш? В интернет си има доста сайтове с пророчества, които нема се сбъднат smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Дори има цял сайт "От извора", където всичко това е публикувано. За какво ни е тогава тук?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.4.2014, 15:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Познавах се лично с нея, както вече казах още от времето на социализма и при срещите ни правех магнетофонни записи с нейното разрешение.
=====================================================
А, ето туй дето казвах. Щом е правил магнетофонни записи, да ги снеме в цифров вид, да ги пообработят малко, да намалят шума, да вдигнат нивото, за да се чуват по-ясно и да ги публикуват 1/1, да ги пуснат на дискове или мп3 и да чуем с ушите си какво е казала ТОЧНО самата Севрюкова. Щото аз на написано в книги от типа: "Севрюкова каза..." особено при наличие на аудиозаписи, не вервам.
Чакаме аудиозаписите, Нанев!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.4.2014, 15:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Христо Нанев: Слава Севрюкова предрече, че България ще се оправи при 20-ото правителство след промените
=======================================================
Аудиозаписа, моля на този момент! Такива лакърдии: "Да ви кажа, какво каза еди кой си", при наличие на личен аудиозапис, са само за баламурниците.
PMEmail Poster
Top
Богатир
Публикувано на: 24.4.2014, 15:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Йордане това, че се казват неща, които не ти харесват си е твой проблем, не мой. Всеки влизащ в този форум има глава на раменете, за да преценява сам кое е право, кое не. Би ли ми обяснил, с какво точно оспамих форума ти? С това, че пускам статии, които евентуално биха били от интерес за хората тук или коментарите от новинарските сайтове, които ти пускаш?
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.4.2014, 15:31
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Bogatir @ 24.4.2014, 17:20 )
Йордане това, че се казват неща, които не ти харесват си е твой проблем, не мой. Всеки влизащ в този форум има глава на раменете, за да преценява сам кое е право, кое не. Би ли ми обяснил, с какво точно оспамих форума ти? С това, че пускам статии, които евентуално биха били от интерес за хората тук или коментарите от новинарските сайтове, които ти пускаш?

Момче, не ми се дърви като лапешник. Кво пускаш? Общоизвестни неща. Отде знаеш, че на мен не ми харесват. Ами, ако съм този, за когото говори Севрюкова, а пичлеме? smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif А, да, верно, не ми харесва. Знаеш ли защо? Защото като се кача на върха на това, което ще остане от България след лайната, които ще изсерете в близките години, трябва да се разправям с такива като тебе. Чаткаш ли? И как мислиш, ще се оправям с такива като вас? Говедо по-бих могъл да култивирам, отколкото някой, който се води човек само на книга, а в главата му мухи и бръмбари. Ти просто си вреден и това, че ти махнах бана, не ти дава основание да ми наглееш. Винаги трябва като влизаш тука, да си с едно на ум, че си вреден и моето търпение е просто снизхождение към тебе. Но това снизхождение, ще бъде много кратко.
Затова аудиозаписите искам на Нанев, не ми се отваряйте, тука ги искам да кацнат, за да ви видим белите гащи колко са оцапани и колко от това, дето пише Нанев е верно. На доверие вече и кучешки салам не дават в България, пари искат за него.
PMEmail Poster
Top
Богатир
Публикувано на: 24.4.2014, 16:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



И аудиозапис не ти гарантира нищо Йордане! Големите служби могат да ти десектират гласа от записи, да ти проучат тона и интонацията с НЛП специалисти и след това оператора да се самозапише с гласа на леля Слава, дори и да е мъж с най-басовию глас. И това е техника, за която знам, че я има от поне 15 години, а сега до къде са стигнали ми е бедна фантазията. Така, че остава ни вторият вариант, ще почакаме, па ще видим.
Когато ми мина бана, ти се извиних и ти ми каза, че докато съм полезен за форума няма проблем и мога да продължа. Е опитах се да го посъживя малко. И то с писания за хора, за които се говори много по принцип и в тъзи форум. Не само в "От Извора". И защо там се пише за пророчествата, а тук се м лчи за тях питам? Щом искаш да е така нека бана ми да е постоянен! Тук вече Небето ще е съдника.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.4.2014, 16:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Bogatir @ 24.4.2014, 18:01 )
И аудиозапис не ти гарантира нищо Йордане! Големите служби могат да ти десектират гласа от записи, да ти проучат тона и интонацията с НЛП специалисти и след това оператора да се самозапише с гласа на леля Слава, дори и да е мъж с най-басовию глас. И това е техника, за която знам, че я има от поне 15 години, а сега до къде са стигнали ми е бедна фантазията. Така, че остава ни вторият вариант, ще почакаме, па ще видим.
Когато ми мина бана, ти се извиних и ти ми каза, че докато съм полезен за форума няма проблем и мога да продължа. Е опитах се да го посъживя малко. И то с писания за хора, за които се говори много по принцип и в тъзи форум. Не само в "От Извора". И защо там се пише за пророчествата, а тук се м лчи за тях питам? Щом искаш да е така нека бана ми да е постоянен! Тук вече Небето ще е съдника.

Тук говоря за качване на записите от самият Нанев, а не от некви ДС и полицейски служби, освен, ако самият Нанев не е от службите smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif - тогава просто тоя разговор е излишен.
Няма смисъл да се говори за нещо, което има вероятност да стане. МОже да стане, може и да не стане. Трябва да имаш впредвид, че при фигура от разряда на Българският Цар, Небето наистина е Съдник чрез него. Тъй, че да се позоваваш на Небесната Справедливост, за да изпросиш Милост, при положение, че Присъдата Му не е снизходителна към теб е невежество. Небето съди чрез Българският Цар, демек, той е проводник на Небесната Воля и едва ли Гневът му е негов личен Гняв. Той е Гняв на Небето.
И пак те питам: какво като се говори за тия неща? Нещо повече, ще се каже ли? Севрюкова вече я няма. Край,. Точка. Ще се промени ли нещо в България, като говорим за тях. Народа е обладан от врачки, екстрасенски, лечителки, страшно е, от Канал 3 едни лели въздават наказания и награди.
Друг е въпроса дали Небето не иска да каже нещо на всобщо основание, тогава той си избира други начини, избира си и други личности, чрез, които да ви го каже. Онези, именитите - Ванга, Севрюкова, дето са авторитетни, вече ги няма. Авторитета е преходен, защото е смъртен. Времето го пояжда.
И то - Небето вече каза доста конкретни неща чрез обикновен човек. И какво от това? Нещо да се случва, нещо да се променя? Само Гневът на Небето става все по-силен. Нъл ти думам, файда нема. Празна глава, която е свикнала вятър да и свири в кухините, не моеш напълни със съдържание.


PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 24.4.2014, 17:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Що да няма тоя записи от леля Слава? А? Ей го, Тома Томов например, цял филм е направил за Ванга.
Тъй рече Ванга
Тук например в 41-та минута Ванга директно говори за прераждането и за връзката ни с древен Египет.
А тоя институт по "сугестология" си беше изцяло на ДС хранилка. Доколкото се сещам, там разработваха нлп и плп зомбиране по съветски програми. И проф. Лозанов хич да не се прави на вода ненапита, че му били назначили некакви агенти и затуй се провалила работата. Затвориха го през 1991 с преименуването на ДС. Цялата работа с Слава Севрюкова е много мътна, неслучайно не се знаеше докато не се появи интернет и нямаше как да крият повечея. Сега, като не могат да крият, са обърнали палачинката с купища дезинформация. А тоя Нанев, с паранормалните способности, що не казва нищо за най-важното предсказание на Слава, относно югоизточна България?

И, bogatir - немаме нужда от съживяване на форума. Тук не е "От Извора" или Xnet. Имаме съвсем други цели и задачи ако не си разбрал и малко ни интересува масовката.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.4.2014, 18:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В Тубата имаше некакъв филм с нея или в Замундата, не помня вече, гледах го, но там беха ония лакърдии за атома, които малко ни интересуват и топлят. Плюс това оня професор ли какъв е, повече на него му плещеше устана и беше в центъра на филма, от което за нас, файда нема. Нали, когато се прави филм за Севрюкова е трябвало да се прави филм за самата нея, с нея като главен чуастник във филма, а не да гледаме недохраненото его на некви професори. Имаше за нея и тия изследвания, в началото на 90-сетте, една книга, която бяха пуснали в Руската книжарница в Пловдив и дор отида да си я взема, беше свършила. Толкова. Дори за тия научни извследвания в началото на 90-сетте не можах да прочета и да си купя книгата. Дълго я търсих след това и не я намерих в никоя книжарница в Пловдив. А Пловдив тогава все още беше добър град, не както сега. А иначе книгите на оня шматарок Куби Томов доволно дълго наводняваха пазара, което според мен е нарочно, за да се въведе в главата на електората, че "извънземните му го говорят" и тоя стил на "научност".
PMEmail Poster
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Информацията кога не е отъ първоизточника се изкривява. Въ бившата ми работа по време на обучението ни за работа въ екипъ бяха ни подложили на следната игра. Излизаме всички колежки на вънъ съ изключение на една. На нея и прочитатъ разказъ случка отъ битието. И тя трябва да преразкаже историята на втората коя влиза въ залата. Втората на третата и така до последната. И накрая прочитатъ на всички ни оригинала, за да направимъ сверка до колко е веренъ крайниятъ преразказъ съ източника. Втората бяхъ азъ и имахъ възможностъ да прослушамъ какъ информацията съ всеки единъ преразказъ се топи, изкривява, че даже обръща се и на 180 градуса. Абсурдно неверенъ бе последниятъ разказъ. А колко по неверенъ ще е кога предумишлено се лъжеслови? Та много съмъ мислила на последъкъ за тея кои говорятъ отъ името на пророците. Следъ като са станали толкозъ известни по известни отъ самите пророци, знаешъ ли дали системата не ги подкрепя, за да се разчуе за тяхъ, дали не са подъ взъдействие, нареждане какво да говорятъ и какво не отъ името на пророка? Пророка не просто съобщава за събитията, скрити отъ обикновенния погледъ на човека, но хвърля светлина и за скритиятъ имъ смисъль, причината и последствията на нашите дела. Извлича поуката и дава насока, какъ хората да изтърпятъ и поправятъ бъркотиите въ кои са се забъркали. Пророкътъ е за да хармонизира Земята съ Небето. А въ тези пророчества поне азъ не виждамъ насока за хармонизиране. Идватъ тамъ някакви, някакъ си по добри врмена, но за да се случи това, каква е нашата роля, какво трябва да направимъ ние за да предизвикаме резултатите? Нима всичко се случва ей така просто, а ние като странични наблюдатели си гледаме киното. И докато седейки въ удобните си кресла си поспиваме успокоявани отъ хубавите думи, че добри бъднини ни чактъ, изчадията сатаниски развихрили са се въ апогея си ни мамятъ. Защо, защо сега няма живи пророци. Сигурна съмъ, че има, но властите се страятъ пророците ни да останатъ въ тъмната сянка. И кога си отиде поредниятъ пророкъ, вервайте ми ще се разчуе и за него и отъ неговото име ще си говорятъ какъ ли не.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020