www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Посланието


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Посланието
Radoslav
Публикувано на: 10.7.2014, 18:15
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 1
Участник # 35 457
Дата на регистрация: 10-July 14



Здравейте. Съвсем случайно попаднах в този сайт и ме заинтригуваха много от засегнатите теми из форума. Както и мненията и начина на мислене на всички вас.

От известно време сънувам странни неща или по-скоро усещам. В тези моменти се чувствам изпълнен с енергия, защото някой чисто и ясно ми казва, че имам някаква висша цел в пребиваването си тук. Че хората, трябва да ме последват, да ги накарам да повярват.

Проблема е там, че развих глутенова алергия и още 2-3 странни заболявания за по-малко от година, предполагам причинени от всичките опити на Илюминатите да спрат развитието на всеки един от нас. И много рядко успявам да чуя всичко това, което моят Създател се опитва да ми каже. В повечето време просто се опитвам да се чувствам като нормален човек, защото имах прекрасен живот (макар и само физически) преди да развия тези неща. През доста хапчета минах, нищо не ми помогна да се почувствам отново добре, докато на скоро не осъзнах, че трябва да потърся лечението около мен. В нещо наше, в нещо българско. Спомних си, че баба ми беше казвала, че от нашето кисело мляко, няма нищо по-добро за храносмилането и алергиите към храни. Заредих се със солидно количество овче кисело мляко и за по - малко от седмица се почувствах отново човек. Най-сетне сякаш душата ми започна да се пречиства и се опитва да осъзнае всичко това, което ми се случва,което ми се казва.

Не знам как ще ви прозвучи, не знам и защо реших да го напиша тук, сред хора, които по никакъв начин не познавам. Просто заради името, което седи най - отгоре на сайта. Вдъхна ми доверие.
Смятам, че това е така, защото явно тук ще срещна хората, които ще ме насочат как да постигна всичко това, което ми се показва в сънищата. Едва на 23 години съм, скоро правя 24, но чувствам че имам невероятна енергия дълбоко в себе си и ако я отключа, ще се случи нещо невиждано. Просто не знам как. Днешните медии и всяване на страх във всичко и от всичко са направени по този начин с една единствена цел, да убият тази енергия, която кипи не само в мен, но и във всеки един от нас.

Но това, което мога да ви кажа, е че всичко това, което усещам в такива моменти, е истинско. Някой да говори с теб не на физическо, но на енергийно ниво. Някой, който просто ми повтаря, че трябва да накарам всички да повярват в мен и да видят светлината, която струи от душата ми. Че хората мен чакат, момчето на 23 години, да промени всичко. Звучи ми невъзможно, звучи ми като Холивудски филм и до някъде отказвам да го взема на сериозно. Но се замислих за някой неща около себе си, които ми се сториха странни. Роден съм на 24срещу 25 септемри, 1990 Година. Извадих 9 месеца (продължителността на една бременност) от рожденната си дата, което ми показа, че съм "създаден" или съм " стъпил на тази планета, под формата на някакво живо същество, на Рождество Христово, 25 Декември. Името ми - Радослав, ми е дадено на датата, когато съм роден, но всъщност празнува именен ден точно на 25 Декември (Радослав има имен ден на 25 декември, когато православния свят празнува Рождество Христово.). Не знам как се е случило да нося името на деня, в който съм заченат, който всъщност е Рождество Христово, но по информация на родителите ми, те са ми дали името с друга идея и въобще не съм им споменавал за тези мой размисли.

Не искам никои от вас да приема това по какъвто и да е начин, освен като нещо, което искам да споделя с вас и само с вас, надявайки се да получа някакви отговори най-сетне. Вярвам, че българите сме потомци на Боговете и е време да покажем това на останалия свят. Едва тогава, ще настъпи дългоочакваният Мир. Всичко това усещам в моментите, когато Светлината успява да достигне до мен и душата ми. В моментите, в които се изпълвам с гордост, от факта, че съм Българин.



До скоро.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Плюсъ-минусъ няколко дена, не винаги бременостьта е точно деветъ месеца. Тъй че може да си заченатъ на още по хубава дата. Еднажденъ - Българската нова година)))))))))
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 12.7.2014, 17:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Здравей Радо, добре си дошъл. Относно това , което казваш за сънищата не искам да коментирам сега. Понеже сънищата понякога дават информация директно от Първоизточника за знание и мъдрост. И аз съм имал сънища в които получавам конкретни знания и послания. Помня ги и се опитвам да ги ползвам и да не ги забравям.

А относно здравето ти, което се е влошило бих ти препоръчал да не вярваш на съвремената медицина, а да се насочиш към алтернативната. Тук има доста теми по въпроса. Цитираната "Бяла книга на живота" и новото схващане за паразитите и болестите на Хулда Кларх, изследванията на Андреас Калкер, Кери Ривера и Джим Хамбъл относно ММС ЦДС и паразитите ( с последните трима лично съм се виждал и слушал техни лекции миналата година в София) ......и не на последно място метода на Лидия Ковачева и д-рЕмилова. Та лечението на нелечимите болести се свежда то премахването на причината , енергийния срив в тялото и токсина идващ от вън. Това е пътя, а не комерсиалното тъпкане с прескъпа сатанинска химия.
Бъдещата медицина няма да има нищо общо с днешната.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020