www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Духовното оскотяване в крайните времена


Страници: (6) « първа ... 2 3 [4] 5 6  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Духовното оскотяване в крайните времена
Махайра
Публикувано на: 29.12.2016, 20:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Допускате грешка. Марин не е никакъв гербаджия. Става въпрос за приятел на Елтимир, коѝто дълго време му е помагал с каквото може.

Имате право да се съмнявате и в Елтимир, но сами виждате, че враговете ни не се съмняваха в него, дори му вярваха много и затова му пречеха. Ѝордан може да има знания, може да има лидерски качества и наистина да се справи, но не е посочен. Обърнете внимание, че след като Елтимир ни каза, че ще имаме Царица, а после Цар, едва след това се появи онзи текст с учителката. Става въпрос за добре обмислена манипулация, която постигна целта си. Настъпи разединение и ненужно спорене. Ясно е, че евреите се опитват да променят предсказаното от него. Тоѝ самият е допускал, че ще има такива опити. Съвсем не е случаѝно, че политиците заговориха за жена, която ще ни управлява. Борисов е казал, че: "ГЕРБ може да се напъне за жена президент". След напъването се видя какво излезе.

Явно, когато е пусната онази статия с учителката, Елтимир е имал съня за коѝто писа:

Летенето
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=3620

Предполагам, че сънят му е предупреждение към нас заради манипулацията. Някоѝ иска да ни предпази от грешки, понеже друг ни крои капата. Убиха Елтимир с психотроника, а сега искат да унищожат и Движението, което тоѝ създаде.

Относно Царя Елтимир ясно заяви, че ще е от Тертерите. Вижте как започва книгата му "Последният". А в „Небесен триптих“ е написал следното: "Карат ви да се съмнявате в реалността на Водача? Не вярвате в неговото идване? Според Мишел дьо Нострадамус, Водачът ще пристигне върху крилете на Небесната Вяра. Пророчеството от Премол допълва, че ще тръгнат ръка за ръка: Великият Владетел и новият Първосвещеник. Ще пристигне също и Тази, която малцина чакат: "Аз съм изпратена от Силата. И аз дойдох при тези, които мислят за мен. И те ме намериха сред онези, които ме търсят." - /"Гръм" - I век пр. Хр./. Ето и част от казаното за Нея в Ичкерия през 6763 година по нашето летоброене, когато се обсъждало коя да бъде България: "Роди се лъв от свинята. Небето го призна за избран. И е жена, и ще воюва с мъжете, и ще побеждава. Ако мине два цикъла, ще бъде произведена във висше звание. Тогава ще се разбере, че е жена. Тя ще обедини Българите и ще върне величието на народа. Пазете я.""

В предсказанието колобърът си е послужил с животинския ни календар, но от израза му: „Роди се лъв от свинята“ се вижда, че двете животни са пряко свързани, което ще рече, че само едното трябва да е календарен термин. В противен случаѝ по-скоро се получава безсмислица. Предсказанието е направено през 1995 г. Като прибавим два цикъла към тази година, ще попаднем в 2019 г., която е година на свинята (глигана). Излиза, че под раждане на лъва се има предвид неѝното възцаряване в годината на глигана, а не рождената ѝ година. Лъвът е символ на царската власт. Елтимир ми беше писал, че тя е от болярски род, но не е имало царе измежду тях. Знатният ѝ произход обяснява защо е казано, че ще бъде произведена във висше звание, ако мине два цикъла.

Жената, която Елтимир посочи преди време, трябва да е и жената от предсказанието на колобъра, която ще застане начело на България. За нея ми беше писал още: „ А като видях снимките останах поразен от приликата с Майка Умай. Пазете тая жена." Приликата не може да е случаѝна.

Но има и нещо друго. Годините минават и събитията се сгъстяват. Виждаме, че евреите бързат да създадат навсякъде безкраен хаос и това е свързано с появата на Антихриста. За него се знае, че е роден през 1994 г. През 2012 г. е навършил пълнолетие. Според Елтимир в началото на същата година е умрял Ѝехова.

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...3249&pos=-13249

Съвсем не е случаѝно, че напоследък много често и по различни поводи взеха да се споменават годините 2020 и 2030. Периода между двете дати, трябва да е времето за подготовка на неговата поява. Елтимир казваше, че има план за нашето унищожение до 2030 г. Според него евреите знаят, че ако прекрачим годината 2030 като народ, ще се възродим и ще освободим света от робството наложено му от тях. Със сигурност появата на Антихриста е запланувана за след това или когато унищожението ни напредне твърде много, понеже евреите се страхуват от нас. Но Лъжеца (арабите го наричат Даджал - лъжец, преструващ се) ще бъде съкрушен след краткото му властване, както е предсказано. Със сигурност следващото десетилетие е решаващо за цялото човечество.

В „Кръгове“ се посочва, че 2020 г. ще е началото на събитията срещу нас и ще приключат до 2030 г. Независимо кога и какви събития ще настъпят срещу нас, ние вероятно ще ги пресечем, та затова е интересно предсказанието на Севрюкова, че жена ще застане начело на България през 2017-2018 г. и едва тогава положението ни ще се подобри. Интересно е също, че посочените от нея години са точно преди тази посочена от колобъра. Може би е знаела за 2019 г., но е имала основателна причина, за да не я каже. Или наистина може да настъпят някакви събития в някоя от посочените години, но до реалната поява на жената през 2019 г., както е предсказал колобъра, ще измине някакво време. А е възможно всичките събития да станат през 2019 г.

От двете предсказания излиза, че следващият президент няма да изкара цял мандат. Падането му от власт означава, че ще рухне републиканският модел на управление, коѝто, освен че е наложен насила, т.е. е нелигитимен, се оказа и негоден за нас.

Това, че следващият президент вероятно няма да изкара цял мандат, може да се свърже с казаното от Севрюкова, че част от територията на България ще бъде откъсната и присъединена към Турция. Може и това да е. Може да стане като предизвикат етнически конфликт и многото „мигранти“, които сега ги заселват със сигурност ще са им от полза. Точно кога и как ще стане няма как да знаем, но е възможно да има размирици и народа (националистите) ще вземе властта в свои ръце.

Според Севрюкова политиците след това ще бъдат наказани заради престъпленията им. Елтимир също е писал в "ПРЕХОДЪТ", че е възможно подобно развитие на събитията: „В действителност Кукловодите не са предвидили овладяване на хаоса. Такава е Програмата, за която изпълнителите не подозират. Червената лавина ще премине през златния тунел, без да успее да се задържи в него. Едва тогава ще стане ясна разликата между средство и цел.
Големите изпълнители на Плана ще бъдат неприятно изненадани от поведението на своите господари. Тъмните Повелители ще изоставят туземните си слуги на произвола на съдбата. Или на вилнеещата паплач. То ще е все едно.“

Предсказанието на Съвета е: "Както е почнало, така ще свърши.". Нека политиците не го забравят това!

User posted image

И още нещо. Налага се да направя корекция в тълкуването на предсказанието за Осмия, което направих преди време. С отказа на Плевнелиев да участва в изборите и поставянето на друг за президент, броѝката се променя и Осмия става девети. Но това предсказание е едно от наѝ-важните, които Ванга е направила и тя няма как да греши. И щом говори за Осмия, значи че цифрата е осем, а не някоя друга. Въпроса е, че предсказанието е направено, когато Живков е бил на власт, в последните му години, т.е. бил е в заварено положение. Затова предположих, че трябва да се включи в броенето, а се оказа, че е грешка. Живков не трябва да се брои. Това се потвърди след като преди известно време се опитах да разтълкувам също и горното предсказание на колобъра и още не се знаеше как ще се развият нещата около бъдещия президент, но не съм го споделял във форума. А сега вече имаме нов президент. Тоѝ трябва да е шести подред и не би трябвало да изкара цял мандат.

Казаното дотук е само тълкуване и не е единственото възможно развитие на събитията. Бъдещето има много варианти. То не е предопределено, затова и не всяко предсказание се сбъдва на 100%. Времето ще покаже как ще се развият нещата. Народът обаче може да се освободи от сегашното си робство и да изрине боклуците, само ако се обедини. Съвета естествено ще ни подкрепи в Борбата. Елтимир е казал защо: „Защото вие - това сме ние. И ние - това сте вие.“.

PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.12.2016, 1:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тия песни вече сме ги чували, но не само от твоята уста, но и ти имаш право на мнение. Какво сега, поредният адвокат на въпросния Марин, когото ние не познаваме (но и тебе не познаваме), но според тебе имал определени заслуги и какво сега, категорията "заслужил борец" да върнем? За този Марин, сега отново се поставя този въпрос, но неговото присъствие тук бе качествено деструктивно.
С предсказания, не се занимавам smil4334ad8a149e0.gif При мен, нещата си идват, както се вижда. Не мога да ти кажа, какво ще стане утре, но когато трябва, знанието си идва.
Аз съм ви казал, аз нямам претенции, който иска Царица, получава Царица и действа. С какво ви преча сега, аз точно?smil4334ad8a149e0.gif Може да си действате за Царицата. Подобни конфликти и разделения не са нови при българите и като няма да се постигне съгласие, дори по елементарни неща, всеки си фаща тояжката и си продължава по пътя. Ако оцелее, оцелее.
Е, който беше недоволен, направи си свои сайтове, разклониха се още 1-2 такива Тангра и си действа. Нашата линия е тази. След време сайта, може и да не съществува, по финансови причини и дразненето ще приключи.
Трябва да ти напомня, че дори самият Елтимир се отказа от Движение "Воини на Тангра", преживе! После някак си реши, че все пак е сгрешил, ама не напълно.
Искаш да върнем Марин, за да се занимава с мене и да си пилеем взаимно енергията? Виж, това няма да стане. Да се убеждаваме с дни в нещо, което никога няма взаимно да се убедим? Няма как да стане.
И защо след толкова време, ти използваш времето след Коледа да пишеш пак по тази тема? Нещо не ти хареса по Българската нова година? Падането на ГЕРБ? Къде ги виждаш тия националисти, дето ще вземат властта в близките години? Ти знаеш ли колко вида националисти има в България?
smil4334ad8a149e0.gif Акъла ще ти се вземе,. Дори има "проамерикански националисти". За "Патриотарите" на Каракачанката и Винкело ли говорим? Кои са тия националисти? Къде ги? Структура, организация, кадри, най-важното по ресори. И най-важното е да имат Доктринер. Хайде, не говорим за Колобри и т.м.Това е солидно нещо, и ако има такова, не е организирано в България.


"Карат ви да се съмнявате в реалността на Водача? Не вярвате в неговото идване?

Ти знаеш ли, че евреите още чакат Мешията? Това просто като контра-реплика.

А ти знаеш ли па как евангелският деноминации чакат края на сета? Казват, ето тази година е, извеждат последователите си, краят на света не идва и те го насрочат за следващата и винаги има кой да им се върже;)))
Много си оплетен в разсъжденията относно най-различни предсказания.
Което трябва да стане, ще стане.
Най-радостното, да ти споделя между другото е,.че падането на ГЕРБ бе извършено с подкрепата на много хора, които не са участници в сайта. Те бяха дори съвсем нови хора. Ние го направихме заедно, просто споделяхме една идея – падането на ГЕРБ, опряхме гърба си един в друг (макар да не се познавахме) и победихме.
С тях се поздравихме за Победата, защото воювахме заедно за една Идея и имахме пълна несъмненост, че ще успеем. Радев бе просто инструмент. Той е президент и за да падне от власт, трябва да бъде подложен на импийчмънт. Ако не си разбрал, нещата малко се попромениха.

“Тоѝ трябва да е шести подред и не би трябвало да изкара цял мандат.”

Виж сега, то и герберите не искат, той да изкара цял мандат. Макар, че техният Роско Кокоско, бая го търпяйме. Толкова са прости, герберите, че не знаят,че няма как да стартираш дори процедура по импийчмънт, когато той не е встъпил още в длъжност и започнал да работи и да нарушава Конституцията, та евентуално... освен, ако не го убият, но тогава нещата стават много сложни.

Та сам си дай отговор на въпроса, гербер ли си или не си, с нас ли си или не си?

Като не си, защо пишеш в този форум? Победата я постигнахме. И точно Майка Умай бе в основата й
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.12.2016, 10:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 30.12.2016, 14:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



От написаното Махайра виждам, че малко познаваш Елтимир, за "царицата" или Йордан да не говорим. Искам да ти кажа, че Елтимир не е колобър - не и в тоя смисъл в който си го представяш като част от Съвета. Дали го има физически тоя Съвет, тук и сега в България вече не си задавам въпроса. И да го има, без критична маса българи докато Забранените години са в сила, те ще са неизвестни - както е било в последните 1150 години.

А каква жена какво предсказала - малко ни интересува. Ако ти нямаш реален контакт с някой освен по интернет - не можеш да коментираш. Камоли да знаеш кой е посочен и кой не.

Марин не е баниран, но явно е против нас и място за компромиси няма. Дали е гербаджия или не, също не ме интересува. Накрая да останем 5 човека, истината не може да се промени. А вие продължавайте да си търсите поредните спасители, за да им викате после "разпни го!". Точно под тоя начин бе издигнат и Боко Тиквата.

И последно, Елтимир не беше убит от психотроника, а от начина си на живот. Тези, които го познават реално са наясно за причините. Моите уважения към него, но ако ме беше послушал навремето, сега щеше да е още сред нас.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 31.12.2016, 0:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE
И последно, Елтимир не беше убит от психотроника, а от начина си на живот. Тези, които го познават реално са наясно за причините. Моите уважения към него, но ако ме беше послушал навремето, сега щеше да е още сред нас.


Напълно вярно!

За него бе по-лесно да е болен , отколкото да си промени навиците. А цигарите му изяждаха средствата и здравето едновремено. Последното съм му го казвал многократно и от моя страна написаното не е лицемерие , щото ако бе жив -пак щях да му го кажа за да му помогна със съвет. А той щеше да отклони темата .

(Anti666 - написаното на ЛС - не се чете през проксито, кодировките не мога да оправя.
И по-интересното, че тази сутрин последното ти ЛС липсва. Има само предпоследното.)


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13)
Аз съм ви казал, аз нямам претенции, който иска Царица, получава Царица и действа. С какво ви преча сега, аз точно? smil4334a43204b20.gif Може да си действате за Царицата. Подобни конфликти и разделения не са нови при българите и като няма да се постигне съгласие, дори по елементарни неща, всеки си фаща тояжката и си продължава по пътя. Ако оцелее, оцелее.
Е, който беше недоволен, направи си свои сайтове, разклониха се още 1-2 такива Тангра и си действа. Нашата линия е тази. След време сайта, може и да не съществува, по финансови причини и дразненето ще приключи.

Като гледам новите им методи на действие, някои искат да ни няма още сега, не след време. От скоро сме заличени и от чичо Гугъл. Така че, алелуя - радуйте се! Вече няма да се чуват идеите на "слугите на масоните", както ни наричат. И може да си търсите новия спасител на спокойствие. 'Гербаджия' вече не е политическа принадлежност, а състояние на духа. Като трябва нова Тиква, тя ще ви бъде 'посочена', както се изрази по-горе Махейра.
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Планът им относно нас е един.Да ни премахнат.По един или друг начин.Неспирните хакерски атаки са доказателство, че ние постоянни им пречим.С какво?С Идеи!
С нещо, което променя възгледа на българина относно Държавата.
С нещо, което кара българина да си спомни за миналото и да си зададе въпроса защо и сега да не е така?
С нещо, което кара българина да преосмили вярата и да си зададе въпроси относно нея.Като например каква Вяра са изповядвали българите след като съществуваме като Държава от 15-тото хилядолетие преди Христа?
С нещо, което показва, че има пряка зависимост между Тенгрианство-Кан Субиги-Саракт.Как нито едно от трите не може без другото, за да съществува на Средния Свят в неговия съвършен израз.И как, когато тези три неща са налице и в хармония България няма какво да я събори!
И още много неща.Провалът на всички държавни форми на управление доказва нуждата от Саракт,а ние сме единствените, които говорят за него.Които могат да го приложат, разбира се не без помоща на всички истински българи!И непровала на Саракта доказва неговата съвършенност.Защото Борис 1 - Българоубиец развали Саракта, като смени Тенгрианството с Християнство.Като изби 52-та боилски рода.И като от Кан Субиги се превърна в Княз.Нормално България падна под Римско робство дори след управлението на велик владетел като Симеон.
И прочие...
Чудя се има ли възможност тази атака да бъде отбита и сайта отново да е налице в Google?Струва ми се, че такъв тип филтриране може да стане само, когато и тези от Google се намесят, но не разбирам и не съм сигурен.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 3.1.2017, 12:56 )
QUOTE (Йордан_13)
Аз съм ви казал, аз нямам претенции, който иска Царица, получава Царица и действа. С какво ви преча сега, аз точно? smil4334a43204b20.gif Може да си действате за Царицата. Подобни конфликти и разделения не са нови при българите и като няма да се постигне съгласие, дори по елементарни неща, всеки си фаща тояжката и си продължава по пътя. Ако оцелее, оцелее.
Е, който беше недоволен, направи си свои сайтове, разклониха се още 1-2 такива Тангра и си действа. Нашата линия е тази. След време сайта, може и да не съществува, по финансови причини и дразненето ще приключи.

Като гледам новите им методи на действие, някои искат да ни няма още сега, не след време. От скоро сме заличени и от чичо Гугъл. Така че, алелуя - радуйте се! Вече няма да се чуват идеите на "слугите на масоните", както ни наричат. И може да си търсите новия спасител на спокойствие. 'Гербаджия' вече не е политическа принадлежност, а състояние на духа. Като трябва нова Тиква, тя ще ви бъде 'посочена', както се изрази по-горе Махейра.

Цветанов кръв сере и вие кът умряла кучка срещу Луната. Това е признание за неговото поражение. Сайта могат и да го филтрират, но нашата Проповед срещу тях и пълното им унищожение, няма как да бъде спряна. Това е Проповед на Небето, Слова на Силата на Майка Умай. Паднаха ли? Паднаха! Голямата тайна на Чулман е да не се страхуваме, а да се опрем гръб в гръб! Спасиха ли ги парите им? Не. Не е предвидило Небето, милост за тях!
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Петър.)
Чудя се има ли възможност тази атака да бъде отбита и сайта отново да е налице в Google?Струва ми се, че такъв тип филтриране може да стане само, когато и тези от Google се намесят, но не разбирам и не съм сигурен.

Ще видим какво могат да направят от Казахстан. Писали сме им за проблема и евентуално ще опитат да презаредят базата наново, ако филтъра е лепнат към самия сайт. Иначе имаме и други варианти.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Когато политикът или държавникът няма живата връзка с Небето, той прибягва до съмнителни посредници - врачки, гледачки, астроложки и често става тяхна жертва; а, когато даден политик или държавник, няма живата връзка с Небето, то тогава той не е за този пост, на върха на държавата. Защото много е лесно, да се препънеш в "ретроградният Меркурий":hammer: един ден.

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2017/01/05/i...o-izbori.327757
PMEmail Poster
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Точно!Това е създаване на илюзия, че чрез тези врачки той ще получи нещо, понеже знае, че не му е дадено с Висше или вече не му се дава.
Защо се случва това?Защото колобърите ги няма!Тези, които поддържаха също връзка с Небето.На, които най-висшата задача беше да помагат на Кана, за да се справят с всяка една трудност.
Но току-виж не са изчезнали напълно ;)
Сега някои се питат ами каква е разликата между колобър и врачка?Интересен въпрос ;)


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Духовното оскотяване си имало име. Нарича се хуцпа. Както народа е казал "рибата се вмирисва откъм главата". Като гледаш по телевизията арогантни изроди, като отвориш фейсбук и там същите, като отидеш на училище и се окаже че е същото - евентуално започваш и ти да приличаш на тях. "Битието определя съзнанието" е казал другаря Мордохай. Каквато и генетика да имаш. Изконните древни ценности българският народ ги замени с еврейския мироглед "хуцпа". Но ако те го прилагат спрямо гоите само, то ние го правим вече помежду си. Резултатите ги вижате сами.

А малцината българи, които все още живеят по старите правила - те са чудаци, лумпени, пещерни националисти. Неслучайно нашите идеи тук не са така общоприети. При нас "хуцпата" е заменена с "Небето вижда!"

Ние не се и безпокоим особено. Това е предсказано, че ще се случи преди години, ако не и преди векове..
PM
Top
anti666
Публикувано на: 24.4.2017, 22:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Типинг пойнт (преломен момент). Това модерно социално инженерство бе успешно приложено от илюминатите чрез техния проект "Глобална България". Бойко Борисов е христоматиен пример за това. Накратко, намират "човек от народа", бивш сикаджия, който се вербува. "Аз съм прост и народа е прост, затова се разбираме". Дават му много, ама много пари (СИБанк) и му правят подходящ медиен имидж, така че и малките деца през 2005 да знаят главния секретар на МВР. Мъжът-скала в кожено яке гледа лошо подмокрени журналистки, докато в краката му повалени лежат дребни кокошкари. 12 години по-късно вече хич не ни е смешно. Ние сме най-бързо изчезващия народ на планетата, а обекта на "типинг пойнт" се готви да мачка лошия материал седма година.
В "типинг пойнт" Гладуел (еврейски социолог) използва модела на "счупените стъкла"
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%...%BA%D0%BE%D0%BD
Психологическият механизъм на такава провокация на битово ниво се илюстририра с фразата: «Ако за други може, то защо да не може и за мен?» — когато човек вижда, че извършените от други нарушения на правилата не се пресичат, той престава да ги счита задължителни и за себе си
С други думи, ако вижда, че остригана нискочела мутра продава синтетика пред училищата, кара яки коли и никой не го закача, защо да не стане и той такъв? Kато вижда как бивша бухалка е станал премиер, защо да не я върти и той? Типинг пойнт илюминатите приложиха не само в ГЕРБ, но и в духовното унищожение на нацията ни. Не че законите ги няма - те просто не се прилагат и оттам нататък действа горния модел на "счупените стъкла". Демократично е някак си!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Има нещо позитивно в хунтаджийското гербаджийско управление, то ще доведе до духовно пресяване в остатъка от дунавските българи. Ще се отделят тези, които могат да бъдат, от тези, които искат да имат. И тези, които могат да бъдат, ще възстановят Бългаската Държавност. Тези, които искат да имат, никой няма дори да помни.

Анонимен
преди 1 минута
Този подляр не написа ли книга срещу Сикаджията, не го ли нарече бандита и продажника на столетието? И какво стане, Мутьо му прати хабер, че иска да ги види и хоп, стана му съветник. ато сравнявам него и мъжеНственият Яне, не знам кой е по-долен смукач. Да има за съветник Мутрьо такъв плазмодий като Тодоров показва огромен дефицит от качествени хора. акво да говори амебата, освен че мандата ще бъде изкаран. Има ли избор, клекнал е пред Имперарора и смучка ли смучка захарната му пръчица.

Прочети още на: http://www.dnes.bg/politika/2017/05/08/za-...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13)
Има нещо позитивно в хунтаджийското гербаджийско управление, то ще доведе до духовно пресяване в остатъка от дунавските българи. Ще се отделят тези, които могат да бъдат, от тези, които искат да имат. И тези, които могат да бъдат, ще възстановят Бългаската Държавност. Тези, които искат да имат, никой няма дори да помни.

Тия дни ми се случи в аптека на Марешки да "забравят" да ми върнат рестото. Мушнах го в джоба без да погледна, парите не бяха малко - към 40 лева. Върнах се после и аптекарката ми заяви нагло, че нямало такова нещо, измислял съм си! Така или иначе не очаквах да се разкае, в републиката на Злото кой може да краде - краде. От премиера до последната чистачка. Парите бяха за елементарна профилактика от животозастрашаващ проблем, махнат с тенгрианска молитва към майка Умай. После се обадих и на шефа й, който наясно със служителите си, предложи да ми ги върне. Тогава се сетих, че поради баланса, просто е трябвало да загубя или дам нещо, така че му отказах. Крадлата ако знае, че това са пари наречени за корбан, не би ги докоснала, но това вече е нейна работа.

Това, което ме подразни бе друго. Реших да се върна и да я унижа публично, пред клиенти. Ако бе мъж, щях да измета аптеката с него, дори да ме пишат по вестниците. Толкова мразя крадците. Направих го заради пенсионерите на опашките, за които тия пари са цяло състояние. Защото най-вероятно крадлата го е правила и преди, да си има едно наум вече - и тя и шефовете й. Реакцията обаче на хорицата, търпеливо наредени да си дадат парите на медицинската мафия, ме изуми. Трима-четирима врекнаха, че съм им губел времето да слушат разправии, проблема бил мой личен. Обясних им набързо, че го правя заради тях самите и може да бъде утре техен проблем. После си дадох сметка до каква степен българите са се превърнали в робска маса, в овце. И се зачудих, заслужава ли си въобще саможертвата. Сетих се за Елтимир, с неговите "лични проблеми".

Въпреки всичко и всички, Саракта ще го наложим, даже ако трябва с диктатура. Това е положението. Явно друга оправия няма.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 2 3 [4] 5 6  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020