www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Признаването на арменският геноцид


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Признаването на арменският геноцид
Йордан_13
Публикувано на: 24.4.2015, 19:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Арменският геноцид през 1915 е продължението на Българският през 1913 г. в Източна Тракия. Така, че не е въпросът дали геноцидът е арменски, а трябва да се заклейми (най-малкото) правото и действията на Турция да избива народите, на които е завладяла териториите и ги е нарекла "турски територии". Щото геноцид сега се упражнява и над кюрдите, но никой не го квалифицира като такъв. Разбира се, ние като видни юдеофили и туркофили с туркофилското правителство на ГЕРБ, ще наречем "робството" - "присъствие", а "геноцидът" - "изтребление", витиевати сме, иначе на фразите, можем да замажем лайната, но не можем да премахнем мирисът им. Няма как. Геноцид може да има само над евреите и от това те да трупат дивиденти, за останалите народи, думата е "изтребление". От нея, обаче едно е сигурно - пари не могат да се правят.

http://www.dnes.bg/…/obrat-priznavame-masovoto-iztreblenie-…
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 28.4.2015, 17:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Имало ли е геноцид? През 1915, за разлика от 1876 е запечатан в фотоснимки

User posted image
Арменки на кръстове в пустинята Дер-ес-Зор
User posted image
User posted image
Изтезавана и зверски убита арменка с детенцето си
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Снимката с разпънатите голи арменки на кръстове гарантирам, че е 100% еврейска работа. Тази снимка и ровенето в архиви може да докаже, че целия арменски геноцид е еврейски ритуал описан и при кланетата през 1876-77 в Батак и Стара Загора в книгата да Донка Йотова. Това са талмудически ритуали към техние бог-таласъм яхве.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Петър.
Публикувано на: 30.4.2015, 16:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Георги, можеш ли да ми кажеш за коя книга точно на Донка Йотова става въпрос?В интернет намирам тази книга - "Романови - краят на една мистерия".
Ако е тази книга съдържанието й е следното:
Вместо предговор
Загадката от Екатеринбург може да бъде разбулена в Казанлъшко. Царски ли са двата гроба в Габарево?
Замяткин, който довежда царските деца в България
Странната жена на руския доктор
Опасната болест хемофилия на царевича Алексей
Спомен за "графинята"
Науката в решаването на исторически казуси
Разкопаването на гробовете в Габарево
Още свидетелства за габаревските пришълци
Разстрелът в Екатеринбург
Бягството
Третият двойник
Мащабна операция на царското разузнаване
Вратите на мистерията
По следите на публикуваното
Гробовете на Жорж и Нора бяха открити в Габарево
Царевичът Алексей Романов е завършил живота си в с. Габарево, Казанлъшко
Екзекуцията на Романови - юдейско ритуално убийство
Вместо епилог
А тук http://literaturensviat.com/?p=42033 е публикувана до глава "Разтрелът в Екатеринбург".
Последната глава "Екзекуцията на Романови - юдейско ритуално убийство" ми се струва доста интересна и сигурно ще си струва да си я купя.Все пак чифути се разкриват какви убийци са всъшност!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 30.4.2015, 21:59
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Книгата е : " Донка Йотова „Пъкленият ритуал. 125 години от Старозагорското клане“

Това е книга както се пише в книгата на Георги Войнов "Геноцидът и холокостът над Българите"- БИБЛИОГРАФСКА РЯДКОСТ!

Наистина ако няма човек шанс да открие самата Донка Йотова - изключено е да бъде намерена книгата. Еднократно е издадена и е раздадена на познати и приятели.

Аз имах този шанс и затова ако е писано ще имам скоро и книгата и позволението на Донка Йотова да я пусна в нета.

Тук чифутите ще реват със глас, щото кръвопролитията дето са извършили иде ред да ги платят със своя кръв. Народите по света ще ги избиват като чакали с хайки за вреден дивеч. А онова дето дедите им са направили - внуците им ще плащат с мноооого кръв. Закона за възмездието е такъв. Нищо лично, понеже нямам познат нито един чифут.

А ето как на чифутите им изглеждат ритуалите :

Младата жена е убита понеже е християнка и с особена жестокост и в мъки и кръвожадност каквато само чифут може да има.
Тук се вижда кои са гоите (животните) - евреите или неевреите. Само, че няма животни на света, които убиват за удоволствие. Единствено ИЗРОДИ и ДЕГЕНЕРАТИ могат да го направят по този начин.
User posted image


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Георги, излъчването на това момиче е българско. Знае ли се, каква е по произход?
Ако е българка става ясно, че Мутрака Тиква е скрил случката, съвсем нарочно.
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Данчо, възможно е. Снимката ми попадна преди мисля година и повече от новинарски сайт относно жестоко убийство на християнка в Сирия. Може момичето да е било с български корени, може арамейка да е. Ако успея да открия кога съм я открил може да потърся за новината и да разбера от къде съм я взел. Ако открия нещо ще ти пиша.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020