www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Писмо до списание "Осем"


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Писмо до списание "Осем"
anti666
Публикувано на: 20.9.2015, 20:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13)
Списание 8

Уважаема редакция на "Списание 8",


С настоящото писмо ние, Йордан Стайков и Мартин Константинов – и двамата от град Пловдив, ви уведомяваме, че на 20 юни 2015 г. проведохме експедиция до връх Плочата при село Златосел и обследвахме мегалитите, които се намират там. На този ден, 20 юни 2015 г., в 3 часа и 17 минути следобяд (15 h 17 m ), регистрирахме визирания във списанието ви въпросен мегалит, наречен от вас “Божественият камък”. Той бе публикуван след това от Йордан Стайков в личния му профил във Фейсбук с публичен, обществен достъп ( "Плочата" ), където проф. Валерия Фол има профил и много приятели (които имат достъп до профила на Йордан Стайков), както и в сайта “Воини на Тангра”, където се публикува голям албум с всички регистрирани мегалити от връх Плочата и въпросния “Божествен камък” ( Албум - Плочата, 20.06.2015 )

На мнение сме, че преди нашата експедиция и публикации проф. Валерия Фол, въпреки своите изследвания в района, не е била запозната с този мегалит и че експедицията й до този връх е вследствие информацията от нашите публикации.
Този мегалит “Плочата” бе дар от Небето за всички българи, поради, което не е редно някой да се титулува като негов “откривател”. Затова и ние, Йордан Стайков и Мартин Константинов, не се обявихме за такива. Отчитайки това обстоятелство, смятаме за твърде некоректно към вашите днешни и бъдещи читатели проф. Валерия Фол да бъде титулувана като негов “откривател” и мегалитът да бъде преименуван като “Божественият камък”. Името му е “Плочата”. Неслучайно този връх е наречен така от местните хора.

Затова настояваме за корекции на написаното във вашия нов брой и коректно поднасяне на информацията към читателите ви относно мегалита “Плочата”. Това, че проф. Валерия Фол не е негов откривател, не намалява приноса й във въпросната научната област, нито я лишава от обществен престиж.

Вярваме, че редакцията на уважавано издание като "Списание 8" ще прояви професионализма и етиката, които широката му аудитория очаква от него, и ще публикува нашето писмо в пълнота в следващия брой на списанието, за да предпази читателите си от заблуждаваща и неточна информация.

С уважение:
Мартин Константинов
Йордан Стайков


Съвсем случайно, а може би и не, точно преди да го прочета това писмо си купих списанието именно заради долмена на първа страница. По принцип нямам излишни 5 лева да купувам това списение, което по традиция дърпа много информация от нас. Но сега така се случи, а ме и заинтересува. По нататък ще копирам цялата статия, за да видите до каква степен юдаизма на еврейката Валерия Фол се натрапва над изконно бългаски ареали.
Фамилия Фол си я знаем много отдавна. Още по времето, когато мъжът й, Александър Фол (или там каквото е криптоеврейското му име) беше министър на образованието и се учеше история по неговите учебници. Когато видният траколог е изследвал светилищата ни, в учебниците не се обелваше и дума за траките и беласгите, а за скитобългарите (прабългари както ги бяха кръстили комуноидите) ни обясняваха, че били степни диваци, дето живеели в юрти и пиели кумис.
Така че традицията си продължава.

Искам и да предупредим списание Осем, че ако не вземат отношение по това писмо, макар да нямаме претенции за авторски права относно долмена при "Плочата", тогава същият аршин ще бъде прилаган и към тях относно публикации и снимки.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.9.2015, 21:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Отговор от редакцията на списание 8 и досега няма smil4334ad1724132.gif , не че очакваме такъв, но ние сме длъжни да сезираме широката общественост за този случай, който си е откровена нагла и дебелокожа кражба, и то направена нарочно, за да ни предизвика. Разбира се, това Писмо до списание 8, е само първият наш отговор към проф. Валерия Фол. Ще има и други "ясни сигнали и силни знаци", но в никакъв случай няма да оставим долменът "Плочата", който е наистина един фундаментален мегалит, да сподели съдбата на мегалита от Бузовград, на който бе забита възпоменателна плоча и бе превърнат в свърталище на духа на проф. Александър Фол, без никакво основание за това.
Защото пред "Плочата", мегалитът от Бузовград ряпа да яде.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.9.2015, 22:11
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Любомира Одаджийска: Защо пишеш до списанието, пиши на Фол. Интересно ми е какво ще ти отговори и дали въобще ще ти отговори. Едва ли. Тя обръща внимание напоследък на хора облечени като тракийски жреци, извършващи ритуали под формата на представление и пробутва същите тези актьори като сериозни учени.

Йордан Стайков: Защото списанието е отговорно, особено редакторите. А Валерия Фол го е видяла от моя профил, в това съм сигурен, нейните хора са ми "приятели". Дори да ги махна, не съм сигурен, дали няма някой скрит "агент". Файда нема, а и не е това целта ми. Валерия Фол, спокойно може и да ми пише на лични съобщения, не че не го е правилаsmil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif И дори ми бе поискала "приятелство", което й отказах. Щом съм й отказал, значи съм видял нещо, заради, което не можем да бъдем "приятели". И съм бил прав.
Приятелството е нещо много съкровено и само Фейсбук го раздава така, както орден "Стара планина" се раздава от президента Плевнелиев
smil4334ad8a149e0.gif
Друг е въпроса, че това списание е под пряк неин контрол, но все пак редакторите са отговорни. Отговор от тях нямам. не че очаквам такъв.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.9.2015, 22:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Йордан Стайков: Има и нещо друго, което трябва да отбележа. Ние не си слагаме титула "откриватели" на подобни обекти, по една много проста причина - смятаме, че те принадлежат на всички българи, а още повече сме против обсебването на обектите и експлоатацията им в нечиста посока, както се е случило с мегалита над Бузовград!

Катя Люцканова (Katia Lutzkanova): Напълно подкрепям този справедлив,и съвсем основателен в случая протест.Възмутително е подобно самоизтъкване и присвояване на чужди заслуги. Жалко и унизигелно.Срамота! Аман от такива самозвани "откриватели",самозабравили се професори/ки/.

Йордан Стайков: Катя, този мегалит не е наша заслуга, а дар от Небето. Ако бе наша заслуга, щях да го подаряsmil4334ad8a149e0.gif, но щом става въпрос за дар от Небето, ще трябва да съм безкомпромисен. Небето дарява, не за да получим ние, а за да сполучат Българите. Огромна е разликата във философията и светоусещането, което имаме и това на официоза.

Катя Люцканова (Katia Lutzkanova): Точно в това е и заслугата ти,Йордане, към всички нас,към Българите-че си го открил.Това имах в предвид,нищо друго.Дай Боже,още много такива открития да правиш smile emoticon


Йордан Стайков: Ние само го регистрирахме. Мегалитът се е знаел отдавна. неслучайно върха е наречен "Плочата". Всеки може да го отиде да го види, да го изследва, да пише за него, в това аз нямам претенции, въобще. И не бих го правил на въпрос, въобще, ако информацията в списание 8, бе поднесена коректно и въпросът от тяхна страна бе проучен. Против съм това определена научна област да бъде оградена с ограда с бодлива тел и на нея да се сложи табела :"Не влизай! Това е мое! Стреля се на месо! " Така, че не мисля, че районът в Сърнена гора (специално селата Зелениково, Бабек и Рамали (Розовец) е прерогатив на проф. Валерия Фол, нали така? И понеже знам, че и е слабост, побързах да публикувам този мегалит, малка добронамерена провокация;))) Можех ли да си мълча? Охооооо, до гроб! Но защо трябва да мълча? Отново поставям този въпрос. Защо трябва да мълча? Затова има още един мегалит - астрономическа обсерватория, точно в района, който обследва, под носа й. Колко години, тя го обследва това място? За 2-3 ходения от наша страна, се вижда, че резултатът ни е доста по-впечатляващ от този на професор Валерия Фол. Какво да направя аз сега? Да се гръмна? Не, няма да се гръмна. И все пак, благодаря на Службите, че почнаха да ме притискат и ограничават в тази дейност. Да, в последните 1-2 години, те положиха сериозни усилия да ме ограничат, не открито, те си имат механизми. Но аз ги усещам, усещам дъха им, пулса им, мислите им. Г-да, не е така лесно;))) Вярата на нашите предци е една небесна, звездна вяра, това ни говорят мегалитите. А скална астрономическа обсерватория в Сърнена гора си е сериозно откритие, като се има впредвид, че каменните звездни карти в Средна гора, се срещат много по-рядко от Родопите.


Спас Минков: Само как е озаглавено: " Нов долмен гигант" ! Сякаш наскоро са го направили и целта на направата му е да постави рекорд ! - точно в модерната материалистическа мания за количество и големина! По стечение на обстоятелсвата познавах едновремешния редактор на това списание- абсолютен седерунгел, западофил и активен консуматор и разпространител на "култура".


Йордан Стайков: В седерунгелите нема фючър, ако имаше, държавата нямаше да изчезне за няколко години, вследствие техните разрушителни действия. Обаче, баламите са твърде много в тая държава. Удивен съм, че и из доста по-младите, баламите не са никак малко, а това е добра хранителна среда за тарикатите. "Но долмен гигант", това ми звучи като реплика от началото на интимен акт: "Ауууу, колко е голям...." Хахахахахаххахахаа....
Мегалитът наистина е внушителен, това мога да го кажа със сигурност. Вервайте ми, защото все пак аз съм го виждал;))) преди списание 8 и Валерия Фол.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.9.2015, 22:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Мариана Валчева (Mariyana Valcheva): Когато бях малка, дядо ме водеше с други хора на едно много тайнствено място в гората над Бузовград и ми обясняваше, че на този ден слънцето целува земята. Мъжете си мрънкаха нещо под носовете много съсредоточени, а аз си играех отстрани и им се чудих. Същото място, години по-късно се оказа, че бива "открито" от проф. Александър Фол. Дори плочата му е забита с анкерни болтове върху мегалита. Моите уважения към проф. Фол за трудовете му, но не той е открил мегалита. Второ - считам, че е кощунство да забодеш плоча на смъртен върху паметник от такъв мащаб, пък ако ще и да си се е титуловал като негов откривател. Не се очудвам ни най-малко, че днес вдовицата му със същия почерк си приписва откриването на Плочата. Току виж и върху нея видиш един ден забита паметна плоча от черен гранит с надпис "...Валерия Фол, откривателката на Божествения камък...."


Йордан Стайков: Ако на Плочата се появи подобна щуротия, гарантирано, няма да оцелее. Все пак, аз съм местен smil4334ad8a149e0.gif от района, иначе не мъ гледайте, де ви казвам, че съм... Аз съм местен, от съседното село
smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ето я цялата статиия, можете да си я изтеглите ОТ ТУК

А това по-надолу е пак от същото списание, взето от самата Фол, в която тънко ни обясняват за юдаизма като единствената монотеистична вяра по онова време.
Пропусната е малката подробност, че долменът е много по-древен от бронзовата епоха (2 хилядолетие пр.Хр.), когато възниква юдаизма. За най-древната българска Вяра на слънчевия Бог не се споменава.

Списание 8.pdf
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.9.2015, 11:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Юдаизмът е семитизирано, т.е. профанизирано Тенгрианство. дори бих го нарекъл "авраамизирано Тенгрианство", използвано с цел да се формира аврамическата етнична общност, от чиито чресла се пръкнаха и арабеските по метода на каращика. Не е случаен факта, че именно юдаизма като икономическа и социална сила се използва за създаването на бежанският поток към Европа днес. Нещата са прости. Те казват: Европа е безплодна и има нужда от нов оплодител, да, ама забравяме, че и Сара бе безплодна и тогава Аврам си взе египтянката за жена и тя му роди Исмаил, който е по-старши от Исак. Ето ви го каращика, смесването и мелезирането. Това е един от фундаментите на юдаизма и неслучайно е основен момент в проповедите на имамите от Йерусалим.


По думите му, Европа е изправена пред демографска катастрофа. Затова той призова мюсюлманите да правят деца със западняците, за да може „да ги смачкаме под нашия крак с помощта на Аллах”. „Из цяла Европа, всичките сърца са пропити с омраза към мюсюлманите. Те искат ние да умрем, но те са изгубили своята плодовитост, затова търсят плодовитост сред нас”, цитира духовника Infowars. „Ние ще им дадем плодовитост. Ще правим деца с тях, защото ще покорим техните страни”, каза още имамът.
http://bultimes.com/…/imami-kam-migrantite-pravete-detsa-s…/
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.10.2015, 21:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Гледам сега, Канал 1 рекламира некво предаване за тайната на "каменното яйце" и "най-големият долмен в България" (не е вярно, има и по-голям! ). Ако има някой възможност да го гледа, нека ми каже само, ще се говори ли за "откривателството" на долмена от проф. Валерия Фол, за да видим дали да приложим и това предаване към материалите по делото, което смятаме да заведем срещу професорката. Иначе, може да си говори и анализира "яйцето" и долмена, колкото си иска, но трябва да имате впредвид, че "яйцето й" пред тоя долмен е кът една дарадонка на коза;)))
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 13.10.2015, 17:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ето го и предаването. Натисни ТУК

Там са и Валерия Фол (истинският собственик на списанието) и Жени Милчева (редактора на списанието). Аз лично немам нерви да слушам на еврейката превзетото й говорене, та не го изгледах докрай. Но нещата са ясни, иска като масона Овчаров да я пишат за откривател на долмена
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 13.10.2015, 22:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



QUOTE (Йордан_13 @ 12.10.2015, 23:26 )
Гледам сега, Канал 1 рекламира некво предаване за тайната на "каменното яйце" и "най-големият долмен в България" (не е вярно, има и по-голям! ). Ако има някой възможност да го гледа, нека ми каже само, ще се говори ли за "откривателството" на долмена от проф. Валерия Фол, за да видим дали да приложим и това предаване към материалите по делото, което смятаме да заведем срещу професорката. Иначе, може да си говори и анализира "яйцето" и долмена, колкото си иска, но трябва да имате впредвид, че "яйцето й" пред тоя долмен е кът една дарадонка на коза;)))

Йордан, телевизията каза това : "Във визитната картичка на България със сигурност може да бъде включено следващото уникално откритие,за което ще стане дума сега.Става дума за най-големия Долмен в България,който БЕШЕ ОТКРИТ ОТ ЕКСПЕДИЦИЯТА ОРГАНИЗИРАНА ОТ СПИСАНИЕ 8..."
Но Жени Милчева каза,че,ако имало откривател на долмена то това са местните хора.
Не би трябвало да е толкова нагла,че да се пише откривател.
Такива като нея са пазарити за българския дух.Духовни и физически пазарити.Защото покваряват делото.Покваряват Идеята,в която примерно Ти си отишъл,за да го видиш,почувстваш,разгледаш,анализираш.Ти го правиш,за да дадеш на хората възможност чрез фотографии и обяснения и те да го зърнат.А най-важното за тях е да се пишат откриватели.Да се бият в гърдите.Да трупат пари,титли и телевизионни участия (Слава,известност) - Суета!
Кой знае колко българи в миналото са знаели за този долмен.Но да са отваряли въпрос въобще за това,че са негови откриватели?Не!Дори не им е минавала през ума толкова долна,перверзна мисъл!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.10.2015, 22:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Благодаря ти, Петър за коректната информация.Това е едно доста спекулативно признание, в типично лисичи стил. Няма как долменът да е открит от експедиция на Списание 8 и едновременно от местните хора. Всъщност, аз съм местен, за което, благодаря от страната на местните хора;))) Жени Милчева, трябва да излезе и ясно да каже: "Не ние, списание 8 открихме долмена". Защото не е вярно и не е Истина! Важна е Истината! Истината е съвсем друга и ако използваме спекулацията на Жени Милчева и ние можем да кажем: "Движение Воини на Тангра организира експедиция и откри на връх Плочата край Златосел, най-голямият долмен в България". Но той не е най-големият, дори в района не е най-големият! Той е най-ясно изразеният и неоспорим мегалит, открит засега в района smil4334ad8a149e0.gif Това е най-точното изречение
Жени Милчева и професор Валерия Фол, трябва да излязят и да кажат на всеослушание: "Истината е, че ние не сме откривателите му. Това са местните хора." И спекулациите да престанат. Да се спре с говоенето по телевизията и гръмките фрази за откривателство.
Не само, ученият с титла, може да бъде откривател, откривател е онзи, над когото е Благоволението на Съдбата и Божията Благодат.
Иначе вървим към съдебен процес. Не мисля, че такъв съдебен процес, ще е от полза за Списание 8.
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 13.10.2015, 23:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



В началото на предаването Българската национална телевизия в лицето на водещата излезе с думите : "Става дума за най-големия Долмен в България,който БЕШЕ ОТКРИТ ОТ ЕКСПЕДИЦИЯТА ОРГАНИЗИРАНА ОТ СПИСАНИЕ 8..."
След това Валерия Фол намекна,че не са го открили като каза,че са били заведени на мястото от местните хора.
След това Жени Милчева каза,че,ако имало откривател то това са местните хора.Всъщност тя си го каза.Че не са те откривателите.
Та отварянето на въпроса от твоя страна относно Списание 8 и "откритието им" даде резултат.Признаха си,че не са те откриватели.
Защото преди това в броя на списанието се бият в гърдите за откриватели : "Експедиция на Списание 8, начело с нашия консултант и приятел – проф. Валерия Фол, откри за науката най-големия долмен в България!"


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.3.2018, 23:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Променихме в Укипедията с информация за истинските събития относно откриването на Плочата
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%...%B0%D1%82%D0%B0
Да видим дали ще бъде съхранено. Тя е както Николай Нинов описва в книгата си "Времето гледа с десет очи"
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...st=0#entry53159
Там разказва как точно снимките, направени на 20.06.2015 и публикувани в сайта ни на следващия ден, попадат в ръцете на Валерия Фол. Според Фол, Плочата е открита от местни брезовци (един от които, Иван Муевски е бизнесмен, свързан с ГЕРБ и властовите структури).
Николай Нинов чистосърдечно описва истинската история - какво е станало и че въпросният бизнесмен, заедно с другия споменат Баръмски въобще не са били чували за Плочата, докато не им е казала кметицата. Ето какво разказва той;
QUOTE
Тъй като не познавам Стайков и Константинов, в края на юни 2015-я звъня на тогавашната кметска наместничка на Златосел Бънка Тошева. Казвам й, че подготвям продължение на книгата ми за мистичните места в България и моля да ме свърже с човек от селото, за да ме придружи до Плочата. Тошева за първи път чува за върха и скалната конструкция под него. Затова на първи юли – десет дни след публикациите на Стайков във Фейсбук и във „Воини на Тангра“, изпращам част от снимките му на кметската наместничка. И отново моля за съдействие, подчертавайки, че все някой от Златосел ще знае за това чудо.
Бънка Тошева реагира светкавично и прави това, което всеки милеещ за обезлюдяващото си село кмет би следвало да стори – свиква на трети юли златоселчани, които евентуално ще са полезни, и им показва снимките. На сбирката присъстват и познатите ни вече Иван Муевски и Иван Баръмски – хора с мисия и визия за Брезовския район, които от години го обикалят и проучват. Запознати в аванс с кадрите, препратени им от кметската наместничка, тези сърцати мъже са не по-малко изненадани и смутени от Тошева, когато разбират, че част от местните са наясно и с Плочата, от която идва и името на местността, и с достъпите до обекта.
След осем дни Муевски и Баръмски стъпват на върха с водач от Златосел, снимат мегалита и правят това, което всеки радетел за нови маршрути от културно-историческия туризъм е логично да стори – изпращат снимки на Валерия Фол.

Тоест, обявените от Фол местни откриватели стъпват там за първи път едва на 11.07.2015г след като кметската наместничка на сбирката им показва нашите снимки и чак тогава се свързват с Валерия Фол. Ето обаче какво пише списание "Осем"
PM
Top
anti666
Публикувано на: 28.3.2018, 12:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Българските редактори на Уикипедията бързо и сръчно отстраниха истината. И отново се мъдри лъжата "Долменът е регистриран по време на експедиция организирана от научнопопулярното „Списание 8“ с научен ръководител проф. Валерия Фол през лятото на 2015 г"
Долменът първо е описан, регистриран и сниман от хора на Движение "Воини на Тангра" два месеца преди джиповете на местната власт да закарат Фол дотам. Дотогава може местни овчари или иманяри да са знаели за причудливи каменни образувания, но нищо повече.
Това е истината, другото е НЕистина, тоест лъжа!

Дадохме възможност на българските редактори да възстановят истината, но те УМИШЛЕНО публикуваха отново една лъжа. Проблемите ни с българската Уикипедия са за втори път. Преди време бяхме пуснали обяснение там за Саракта, което бе премахнато отново от същите пажове на управляващите, което силно компрометира Уикипедия като свободен и независим източник. По този начин те забраняват на българския народ да знаят какво е това Саракт. Целта на хунтата е българите да не допуснат, че има и друга форма на ефективно управление на държавата. Клептократичната република на ГЕРБ трябва да е без алтернатива.

А вие си вярвайте на Фейсбук и Уикипедията.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.3.2018, 23:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Когато изследвхаме "Царюва къща" отново минахме оттам, през мегалита "Плочата". Тогава споделих с Мартин Константинов, че тук, трябва да има надпис "Със Златни Букви в историята на Българските мегалитни паметници, Йордан Стайков и Мартин Константинов".

Това, което е неоспоримо е посоченото от Небето, ние да представим на Българите, този мегалитен паметник. Той бе просто даден и толкова. Посочен бе чрез нас. Валерия Фол е Никоя, по отношение този мегалитен паметник. Обществеността, трябва да е наясно с това, независимо дали го пише Хуйко-педията или не.

Основният виновник за настоящата ситуация е самият Нинов. Написаното в неговата книга е просто изкупване на вина. Затова пише за нас, а не, че оценява стойността на мегалитът "Плочата" и актът на Небето, чрез който той бе даден. И не, че ме обича, не, мрази ме, до дъното на душата си. Искам, това да се знае. От всички. Това е Истината, ако говорим за Истина. Всички останали са Лъжци. Абсолютни Лъжци! Подли Лъжци, Лицемерни Лъжци!

"Тъй като не познавам Стайков и Константинов..." Това е Лъжа. След като е станал Приятел на първият във Фейсбук, значи ме "познава". Всъщност самият Нинов е пищисан от политическите ми възгледи, които са много крайни, за неговият вкус. Затова ползвайки този мотив, това, което той прави е следното: сваля снимката оттам, проследва публикацията във Воини на Тангра и се "разприятелява"с мен. Завинаги.

Впрочем въпросният Нинов в момента, атакува Ситово в гръб. Опитва се да достигне до едно светилище. И на предупреждението, че ние сме взели решение, това място да не бъде разгласявано, на този етап, отговорът му е: " ОК, разбрах. Нямам разбирането за хора, които като вас пазят само за себе си тези обекти. Но го уважавам. Това го има и при част от пещерняците. Изборът е ваш. Моят е - повече хора да научат и да видят тези места. Въпреки рисковете от иманяри и други недоброжелатели. Официалната наука не е проблем - тя предпочита златата, както знаеш. Благодаря все пак. Бъди здрав."

Нека, всеки, сам за себе си, прецени, за какво става въпрос. Kакво ми остава сега на мен? Да публикувам за мястото, за да го защитя, отново негов "откривател" да не се окаже Валерия Фол.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020