www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД


Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД, Приета на московския ционистки конгрес
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Сигурно ако си българин в парламента депутатите там ще те разглеждат като някакъв екзотичен звяр...
PM
Top
Sinclaire
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 230
Участник # 313
Дата на регистрация: 31-March 06



QUOTE (XauMaHa @ Apr 7 2006, 11:55 AM)
Е,освен ако някой не се внедри и не им разбие основите отвътре smil4334acc8dd304.gif

Еврейчетата са хитри гадинки smil3dbd4dbc14f3f.gif Едва ли ще ти позволят да се внедриш сред тях! Реално погледнато чрез просветителска дейност не може да се победят (прекалено умни и подли са), нито с груба сила (властта е у тях). Трябва ни друг маниер на действие! Евреите държат много на рода си, на името си. Трябва да се дискридитират публично по-големите еврейски фамилии!!! Този списък би имал много мощен ефект ако се публикува в Труд или 24 часа или ако се каже в новините. Просветителската дейност в този сайт е за ограничен кръг от хора и сатова няма да има ефект.


--------------------
[size=medium][color=0000FF][font=Impact]?? ????? ? ????? ????????![/font][/color][/size]
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



а само колко са в 24 часа....
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Просветната дейност е една от задачите на сайта. Друга наша задача е да изградим методика за противодействие срещу Злото. Но така или иначе трябва да се започне с просвета. Как ще победим врага, ако не го познаваме? Тук е мястото, където трупаме знания, систематизираме ги и после върху базата на тези знания създаваме нашите оръжия.
Сега искам да разкажа какво отношение насаждат враговете ни към геноцида срещу българите. Наскоро ми се случи да разговарям с един агент на НСС. Не такъв като Цветомир Йолов, който отрича, че е агент, а такъв, който се хвали, че е агент. Когато му казах, че не съм изживял живота си напразно, и че направеното от мен ще остане в историята, оня ми отговори: "Ако изобщо има история. Абе ти не виждаш ли, че ние си отиваме като народ, ами дай да си изживеем живота колкото може по-приятно." Този начин на мислене е описан в романа на Хърбърт Уелс "Когато спящият се събуди". В този роман на няколко места почти без заобикалки се говори за България. Даже паричната единица се нарича "лев". И май неслучайно романът не е издаван на български език. Знаете ли как завършва книгата? С революция, при която управляващата олигархия използва срещу собствения си народ чернокожи. Накрая въстаналият народ побеждава, защото хората са осъзнали истината за света, в който живеят и знаят срещу кого да насочат своите оръжия. Та искам да кажа, че нищо не е безнадеждно, ако знаем по какъв път сме поели, какво ще срещнем по пътя и къде накрая ще ни отведе този път.
Ние едва сме тръгнали, едва сме направили първите си крачки. Но все пак тръгнахме.


--------------------
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Този списък няма как да се пусне в 24 часа, Труд или по новините. Няма да го позволят.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Значи пак ние оставаме единствените, които можем да кажем истината. Колкото повече хора осъзнават този факт, толкова повече ние ще се превръщаме в единствените, на които българите ще вярват. Дейността ни не е толкова безмислена и безрезултатна, колкото си мислят някои.


--------------------
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Смисъл определено има, защото знанието е едно от най-важните неща. А тези материали, които качвате със Севар са повече от полезни и нужни.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Трябва да намерим този роман. Интересно, Спилбърг направи мегапродукция от "Война на световете", която се въртя навсякъде в България, обаче за този роман май нищо не се знае при нас. Забележете, Гуугъл намира едно единствено попадение!! http://www.google.com/search?hl=bg&client=...D0%BD%D0%B5&lr=
Сега ще се опитам да издиря един друг разказ от Уелс и да го публикувам.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Забравих да кажа," Програмата за изтребване на българския народ" я пуснаха наши хора из някои други форуми. Във форума на Атака я изтриха, явно от страх да не стане скандал отново. Пах щеше да им се наложи да се извиняват на Чичо Барух, че са го обидили за нещо. В други форуми пък казаха, че "ние да не сме евреи, че ще говорим за геноцид и холокост срещу нас". Явно холокоста и геноцида вече ги имат като законно право, притежавано само от най-висши раси като мангалската и еврейската псевдораса.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имам романа на руски език. Ще го намеря и ще го пратя, пък който има желание, може да преведе нещо от него или пък да направи кратък разбор.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Намерих го и го изпратих. Изпратих също разказа "Страната на слепите". Този разказ вече може да се намери и на български език. Изводът от него е, че в Страната на слепите зрящият бива ослепяван. сега вече трябва да са ви ясни причините за поредната война срещу нас, в която бе въвлечен и бившият админ на бившия ни сайт Цветомир Георгиев Йолов. Само че истината рано или късно излиза на яве и имената на предателите се покриват с вечен позор.
Сега нашата задача е да будим спящите и да отваряме очите на слепите. Вярвам, че от ден на ден ще го правим все по-успешно.


--------------------
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Елтимире, всъщност той си въобразяваше, че превъзхожда всички останали, макар и на никой да не е ясно с какво точно - със знания ли, със зрение ли, с нищо! Че всички трябва да му се кланят едва ли не. Не само аз съм останал с такова впечатление. Дори и съвсем странични хора потвърдиха същото. Като разбра, че никой няма да го провъзгласи за велик председател и реши да повлече всичко след себе си. Нека да видим как и с какви очи ще се изтъпани на 11-ти на делото. Изонзиден още трима души изявиха желание да присъстват. Нека заповядат всички любители на цирка. Надявам се, че клоуна йолоф няма да ни разочарова и ще дойде.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Как да не ни превъзхожда, Севар? Ти имаш ли шкембе като неговото? Та той и Павел Чернев май превъзхожда по шкембе. Нали знаеш старата поговорка: "Наяла се въшката и изпълзяла на челото". А поне това не можеш да му отречеш - Цветомир Йолов много се наяде. Ако някой не вярва, достатъчно е само да го погледне и ще се убеди колко много се е наял.
Впрочем сетих се за едни други въшки, та пуснах и за тях нещо в галерията. Щото като писахме за СКАТ, нали също ни обвиниха в клевета. Че тази телелелевизия била много родолюбива /което значи, че си обича родата/ и нямала нищо, ама нищо общо с ръководените от ГРУ секти. Е, хубаво, ама по същата миличка и родолюбивичка СКАТ взели да ми хвалят и да ми рекламират вестник "Родово имение" и пръкналата се нова партия. Та пуснах един откъс от интервю на един от шефовете, или емисарите, ако трябва да бъда точен. Човечецът си го казва направо: http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...stup&pos=0&cat=
Само забравих да добавя, че вестниците ми бяха пратени от един, който ме агитираше да мина към Атака. Истината май почва да лъсва. Като въшка на чело. А какво се случва с въшките няма да казвам. Който иска да научи, да заповяда на цирка.


--------------------
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Елтимир @ Apr 8 2006, 10:38 AM)
Имам романа на руски език. Ще го намеря и ще го пратя, пък който има желание, може да преведе нещо от него или пък да направи кратък разбор.

При мен не са пристигнали въпросните материали, не ги откривам и на сайта, Колобре. "Тугъла" ме прати тука:
http://borislav.free.fr/mylib/?action=view...rst&mode=simple

smil4334aa05d5cb2.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлена
  Публикувано на: 10.4.2006, 2:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



Открих романа на един руски сайт: http://www.litportal.ru
А докато го издирвах попаднах на това:
http://www.diplomshop.com/

smil4334a580902ca.gif

Това съобщение е редактирано от Eлена на 10.4.2006, 3:00


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020