www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД, Приета на московския ционистки конгрес
gеorgi_nz
Публикувано на: 10.4.2006, 11:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Севар @ Apr 6 2006, 07:30 AM)
Интересно, че този текст вчера попадна във форума на вестник "Атака" и набърже го изтриха.

Аз го постнах, заедно с еврейския списък и първия пост на Иван.
После ми се обадиха познати,че поста е свален. Получих и следното ЛС от потребител с ник "Атака" :
"Момченце, още един път ако пуснеш еврейски списък тук ще забравиш завинаги за АТАКА."

Отговорих подобаващо на това ЛС и казах, че пак ще постна програмата за изтребление. Да видим дали ще ме баннат, ако няма еврейски списък този път.
Тъкмо да ги тествам дали се притесняват от такава информация.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 10.4.2006, 13:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Като не щат юдейски, пусни им джедайски списък тогава. Тия, щом ги е страх да кажат цялата истина, значи на тях не може да се разчита. Трябва истината да се разпространява на всеослушание, а не постоянно да се опасяваме какво щял да си каже Чичо Барух и неговите медийни лакеи. А книгата от Хърбърт Уелс я няма на български никъде, тъй че евентуално може на английски и руски да я публикуваме.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Калоян
Публикувано на: 11.4.2006, 11:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (Хунор @ Apr 4 2006, 01:58 PM)
Ферденант и Борис III също са били масони, а Фердинант е бил сатанист и окултист.

Това за цар Борис III може да се приеме за най-долна чифутска пропаганда.Незнам къде си намерил подобна глупост,но Царя не е бил масон. smil3dbd4e398ff7b.gif За разлика обаче от проф.Кантарджиев-Водача на РНБ. smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Според мен е възможно да е бил масон.Той със сигурност не е първия да наруши Търновската конституция.Странно защо всеки монарх,дошъл на престола,все си мисли,че държавата е негова и или озурпира властта,или нарушава конституционните си права.Пропагандната формула за митологизирането на личността на Борис ІІІ е била "Цар,народ и армия - една воля, едно решение, едно дело".Не ве ли напомня на нещо? Да, много хора са ги казвали тия думи.И дори да е било единственото решение,което да пооправи кризата,то след себе си този цар докарва още по-голяма политическа криза.А смятам и че тази "бариера,която той поставя пред парламентаризма" допринася за проникването на последвалите тоталитарни идеи.....на мен лично ми прилича на неуспял масонски опит с типичните нему последствия.
PM
Top
Калоян
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Пълни глупости примесени с комунистическа пропаганда.Цар Борис III е покръстен в Православната вяра,нещо,за което майка му не е била много съгласна.До края на живота си е бил вярващ човек.Някъде по телевизията гледах Янко Янков,където говореше Истината за убийството на Царя.Борис много е обичал да ходи в Рилският манастир.Там за негови изповедници са забервувани двама съветски шпиони,които по-късно го отравят.Мисълта ми беше,че един вярващ Православен никога не би станал масон. smil4334a79125a1c.gif Понякога чак се срамувам колко много комунистическа пропаганда има за да се очерни името на Борис III. smil4334a87ce0a9c.gif А че авторитарният му режим напомнял на Хитлер примерно е несериозно.Хси Тале е бил смешен окултист и слуга на Синедриона.Две са личностите през Втората Световна война останали настрана от масонството-О,Бозе Почившия цар Борис III и Шарл дьо Гол. smil4334abded4493.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 12.4.2006, 10:12
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Нямах предвид конкретно Хитлер.Общо взето това е тезата на повечето еднолични управници...А за православието му съм склонен да се съглася.Просто за "немасонската" теза нямаше аргументи smil4334ad1724132.gif Вълнува ме и ползата от лепването на "масон".Нима не биха почернили името му по-успешно използвайки последвалата криза?
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 13.4.2006, 12:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Калоян, Борис III е бил масон!

Тезата ти, че покръстен православен християнин не може да стане масон, е колкото смешна, толкова и банална!

Примери 1 500, ама понеже говориме за царската династия на Кобургите, живия актуален пример е покръстения православен християнин Симеон Сакскобурготски!?

Друг е въпроса, че въпреки това аз по-скоро уважавам Борис III и до голяма степен политиката му! Абе противоречива личност е!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 18.4.2006, 14:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (100именъ @ Apr 13 2006, 12:45 PM)
Калоян, Борис III е бил масон!
Тезата ти, че покръстен православен християнин не може да стане масон, е колкото смешна, толкова и банална!


Банална ли? smil3dbd4e7853679.gif Че как така ще бъде хем вярващ православен,който се изповядва,моли,посещава църкви и манастири,хем да бъде юдеомасон?Ако искаш ще ти докажа, че не си прав.А сравнението със Симеон е примитивно.То повечето масони,които не са евреи са били кръстени като малки.Едно е да си кръстен,друго е да си вярващ.Тук е голямата разлика.Както казах,ако искаш ще ти го докажа.А ако искаш ще ти докажа и масонската принадлежност на водача на Ратниците,например.


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 18.4.2006, 19:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Давай за Асен Кантарджиев.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 19.4.2006, 18:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Родът Кобурггота произлиза от графовете Кохари, покръстени евреи. Самият Симеон е казвал с гордост, че във вените му тече еврейска кръв. За съжаление ние, по-младите научихме тези неща твърде късно. Старците ги криеха от нас, за което всички платихме висока цена.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 19.4.2006, 20:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Дали сега двореца на Фердинанд е отворен за посетители? Там има богата масонска и еврейска украса. Имало и някаква огромна шестолъчка. Търсил съм снимки, но не можах да намеря.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Публикувано на: 19.4.2006, 23:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Калоян, а ти да не може да четеш мисли или нещо такова? От къде знаеш, че Борис е бил истински вярващ, а не е било само показност, както при сина му? Или пък както комунистите почнаха да демонстрират "вярата" си, като Първанов, Сергей...

Също така мисля и, че можеш да бъдеш масон и вярващ! В смисъл попринцип не би трябвало наистина, но знаеш, наивници всякакви! Пък и масоните сигурно яко им промиват мозъците на кандидат членовете на някоя ложа, че тези неща не са несъвместими и подобни глупости!

Абе искам да кажа, че и за мен е банално и невъзможно да си хем масон хем вярващ! Но има кретени които сигурно си мислят, че е възможно и стават масони и си вЕрват, че са вярващи!

Само не разбрах къде точно видя, че оспорвам принадлежноста към масонството на водача на РНБ Кантарджиев, та тръгна да ми го доказваш??? Сега опитваш се да демонстрираш знания ли, какво? Е хубаво, прочел си някоя и друга книжка... и аз съм ги чел тези книжки споко!

Пък и в интерес на истината трудно може да го - докажеш, това нещо! Виж по-скоро може да ме убедиш с аргументи, но не и да го докажеш с факти! Стига да имаш ясна представа какво означава думата факти!

В крайна сметка както казах за Борис III, въпреки че е бил масон, то по-скоро е направил доста добри неща за България, отколкото обратното, въпреки че си има и минуси! Та същото го мисля и за Кантарджиев!

Иначе и аз съм безкомпромисен към масоните, но е факт, че точно тези хора за които говориме, Борис III и Кантарджиев, по-скоро са правили добрини на България!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.4.2006, 13:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Една друга личност от нашата история - Ангел Кънчев също е бил масон. Но не можем да кажем нищо лошо за него. Даже има теория, според която масоните, след като разбрали, че няма да могат да го използват за свои цели, го предават на турците. От всяко правило си има изключение. Както има и свестни негри, например. Никой не може да го отрече. както има и талантливи певци евреи, които лично аз слушам с удоволствие. Само свестен циганин още не съм срещал, но казват, че имало и такива. Та нещата не са черно-бели и нищо не е абсолютно. Нека не бъдем догматици. Абсолютни са само Законите на Небето.


--------------------
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Аз съм срещала свестни и работливи цигани, колкото и рядко да е това....
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 23.4.2006, 16:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (100именъ @ Apr 19 2006, 11:34 PM)
Калоян, а ти да не може да четеш мисли или нещо такова? От къде знаеш, че Борис е бил истински вярващ, а не е било само показност, както при сина му? Или пък както комунистите почнаха да демонстрират "вярата" си, като Първанов, Сергей...

Също така мисля и, че можеш да бъдеш масон и вярващ! В смисъл попринцип не би трябвало наистина, но знаеш, наивници всякакви! Пък и масоните сигурно яко им промиват мозъците на кандидат членовете на някоя ложа, че тези неща не са несъвместими и подобни глупости!

Абе искам да кажа, че и за мен е банално и невъзможно да си хем масон хем вярващ! Но има кретени които сигурно си мислят, че е възможно и стават масони и си вЕрват, че са вярващи!

Само не разбрах къде точно видя, че оспорвам принадлежноста към масонството на водача на РНБ Кантарджиев, та тръгна да ми го доказваш??? Сега опитваш се да демонстрираш знания ли, какво? Е хубаво, прочел си някоя и друга книжка... и аз съм ги чел тези книжки споко!

Пък и в интерес на истината трудно може да го - докажеш, това нещо! Виж по-скоро може да ме убедиш с аргументи, но не и да го докажеш с факти! Стига да имаш ясна представа какво означава думата факти!

В крайна сметка както казах за Борис III, въпреки че е бил масон, то по-скоро е направил доста добри неща за България, отколкото обратното, въпреки че си има и минуси! Та същото го мисля и за Кантарджиев!

Иначе и аз съм безкомпромисен към масоните, но е факт, че точно тези хора за които говориме, Борис III и Кантарджиев, по-скоро са правили добрини на България!

Каква показност има при Симеончо? smil4334ab7941679.gif Освен,че ходи в Синагогата,за друга не се сещам.Масоните промиват мозъците на глупаците,които искат да направят за бързо време пари и бизнес контакти.В онова време,масонството е било широко дискутирано,да не говорим и широко заклеймявано.Асен Кантарджиев го дадох като пример,понеже видях на сайта извадки от една книга за РНБ.Защото какво всъщност се получава?Хора,които имат себе си за националисти накрая се оказват масони.Е,как така хем ще сме националисти,хем ще възхваляваме подобни хора?Как те са правили добрини на България,като участието в подобен тип ложи води точно до обратното?Щом си чел книжки,добре,поздравления. smil4334abded4493.gif А факти за масонската принадлежност на проф.Кантарджиев има доста.Ти обаче как ще ми докажеш,че Борис е бил масон?


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020