www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД


Страници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД, Приета на московския ционистки конгрес
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Висарион няма нищо общо с това.
PMUsers Website
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Миро, кой е написал думите, които си дал като цитат?
PM
Top
Гневен
Публикувано на: 12.5.2006, 10:16
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 363
Дата на регистрация: 6-May 06



QUOTE (Миро @ May 11 2006, 01:44 PM)
" Българският народ се е готвел в продължение на последните хилядолетия за своята ключова роля в еволюцията на цялото човечество. Българският народ е ключът към еволюцията във Висшите Сфери. През последните хилядолетия в този народ са се въплъщавали души от най-висшите раси, подготвяйки физическите тела на хората за своята ключова роля. Българският народ е магнитът за свръхвисоки честотни вибрации. През вашите подготвени физически тела ще премине Първичният импулс на свръхвисоките честотни енергии. Вие първи ще ги приемете и ще ги закотвите(закрепите) към планетарното човечество. Това ще бъде началото на всеобщото преображение на Земята и цялото човечество. Тези енергии ще се разпространят по цялата планета, обхващайки всички аспекти на живота. Всички енергии, прииждащи до този момент, бяха подготвителни. Те подготвяха физическите тела на Земята и хората за възприемане на основния, свръхвисокочестотен аспект на енергиите.

Българският народ ще приеме и разпространи новия вид енергия. Енергията на преображението. Преобразяване на съзнанието, преобразяване на мисленето, преобразяване на възприятията. Този високочестотен аспект на енергията ще преобрази физическите тела на хората и на планетата Земя на молекулярно ниво. Ще се измени биологията на човека. И всичко това ще се случи почти мигновенно.
На българския народ се възлагат най-големите надежди. Надеждата за всеобщо преобразяване и еволюция във Висшите Сфери."

Може би има нещо вярно в това. Не случайно евреите ни наричат "хилядолетния ни враг". Прокрадвала ми се е мисълта, че България поначало има особено космическо място - и като разположение, и като мисия, ако щете, както казва Миро. Много сакрални места има в страната ни, всичките заредени с космическа енергия. Не знам, може и да греша, но все ми се струва, че в думите на Миро има нещо вярно.


--------------------
?? ??? ?, ??? ? ??????????? ???, ??? ??? ? ???-?????? ?????? ????? ? ???? ??? ??? ??? ????? ???????! ??? ? ??????????? ???!
PM
Top
Гневен
Публикувано на: 12.5.2006, 10:20
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 363
Дата на регистрация: 6-May 06



П.С. Сега се сетих, че някой - Ванга или някоя друга - май беше казала, че въпреки всичко няма да успеят да изтрият България от лицето на земята, че нея ще я има. Ако го погледнем в контекста на Миро, се връзва. Ако ви звучи наивно, не ми се смейте. smil4334a4a0bfda2.gif


--------------------
?? ??? ?, ??? ? ??????????? ???, ??? ??? ? ???-?????? ?????? ????? ? ???? ??? ??? ??? ????? ???????! ??? ? ??????????? ???!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.5.2006, 10:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Гневен @ May 12 2006, 10:20 AM)
П.С. Сега се сетих, че някой - Ванга или някоя друга - май беше казала, че въпреки всичко няма да успеят да изтрият България от лицето на земята, че нея ще я има. Ако го погледнем в контекста на Миро, се връзва. Ако ви звучи наивно, не ми се смейте. smil4334a4a0bfda2.gif

Дано.


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 12.5.2006, 11:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Искрица @ May 12 2006, 09:55 AM)
Миро, кой е написал думите, които си дал като цитат?

Това е от така наречената канализирана информация, във случая-от същности, представящи се като Слънчево Съзнание.

Гневен, наивно ще бъде, ако заровим главите си в пясъка или не гледаме по-далеч от носовете си. Наивно ще бъде, ако не знаем, че генезисът на българския народ почва още от Ной и от тогава сме Пазители на Истината(справка-"Тракийските послания").
Меко е да се каже, че живеем в трудни времена-жестоки са, но съм убеден, че ...кой, ако не ние и кога, ако не сега! Ние сме народ, достоен за уважение!
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.5.2006, 11:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Дали ще го наречем Ной или Девкалион, дали ще му дадем друго име, не е толкова важно. Важно е, че тази легенда живее и у други народности, водещи своето начало от Старата България. Едно от самоназванията на чеченците е "Нохчо", което значи "потомък на Ной". А друга легенда пък гласи, че ще завършат Историята тези, които са я започнали. И тогава пак същите ще започнат новата История. Та оттам и неистовата омраза на юдеите към нас.


--------------------
PM
Top
Гневен
Публикувано на: 12.5.2006, 11:31
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 363
Дата на регистрация: 6-May 06



QUOTE (Миро @ May 12 2006, 11:11 AM)
Гневен, наивно ще бъде, ако заровим главите си в пясъка или не гледаме по-далеч от носовете си. Наивно ще бъде, ако не знаем, че генезисът на българския народ почва още от Ной и от тогава сме Пазители на Истината(справка-"Тракийските послания").
Меко е да се каже, че живеем в трудни времена-жестоки са, но съм убеден, че ...кой, ако не ние и кога, ако не сега! Ние сме народ, достоен за уважение!

Ами нали и аз това казвам? Нали затова е и целият този погром срещу нас. Просто споделих, че ме крепи мисълта, че изход има, и той е реален и достижим. От нас зависи.


--------------------
?? ??? ?, ??? ? ??????????? ???, ??? ??? ? ???-?????? ?????? ????? ? ???? ??? ??? ??? ????? ???????! ??? ? ??????????? ???!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.5.2006, 13:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Аз не мисля, че Асен, Петър и Калоян са предатели. Нито пък Иван Асен Втори. Моля ви, не петнете свещеното име на Ассена!!!!!!!!!! Има още много да се каже. Повече внимание с историята, да не ставаме смешни. Враговете ни само това чакат. Също нека не се плюем помежду си. Отвратително е.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.5.2006, 15:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Братята Асен и Петър са били Тенгриани. Те вдигат въстанието с помощта на колобъри. При тях християнството е само формално. Ивайло също не е бил много християнин. Но по-важно е да съхраним нацията, затова нека не се делим на Тенгриани, християни и мюсюлмани. Нека да бъдем само Българи. Иначе ще заприличаме на онези от Атака, които приемат циганите християни, но отхвърлят нас.
Ако през следващите три години не успеем да направим прелом в политиката, с България ще бъде свършено. А ние всички - и ти, и аз, и който и де е поотделно е нищо пред България. В името на България никой компромис и никоя жертва не е достатъчно голяма.


--------------------
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Здравейте, присъединявам се към въпроса отправен в началото на темата от няколко потребители, относно достоверността на програмата за изтребване на българския народ.Въпреки, че повечето неща се виждат с просто око, все пак автора Хорус или някой друг не знае ли нещо по-конкретно за източника?

PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Nightwolf @ Aug 1 2006, 08:12 PM)
Здравейте, присъединявам се към въпроса отправен в началото на темата от няколко потребители, относно достоверността на програмата за изтребване на българския народ.Въпреки, че повечето неща се виждат с просто око, все пак автора Хорус или някой друг не знае ли нещо по-конкретно за източника?

Не мога да разбера защо се интерисуваш от "нещо по-конкретно за източника"...не са ли по-важни фактите доказващи "достоверноста" на действащата програма?
QUOTE
III. Денационализация
1. Да продължи смесването на расите под вида на интернационализъм.
2. Да се използват всякакви средства за пълно национално обезличаване на българите.
3. Под претекст за борба с национализма и шовинизма да се унищожава всичко национално.
4. Да се осигури повсеместно организация и управление на българофобията (да се унищожава всичко българско с всички възможни средства).

Тук можеш да научиш едни интересни факти относно цитираните точки по "програмата":http://balgarite.interbgc.com/p2-8.htm
Елтимир:
QUOTE
А друга легенда пък гласи, че ще завършат Историята тези, които са я започнали. И тогава пак същите ще започнат новата История. Та оттам и неистовата омраза на юдеите към нас.

Искренно се надявам,скоро да излезе от печат една книга,която ще допринесе много за сбъдването на тази легенда.В своя послеслов автора споделя :
QUOTE
Седми тласък за изследването на автора беше реакционният подход на историографите на държавна служба в България, подкрепени от писмо-становище на Академията на науките на Русия да не се ползват издадените в Оренбург "Български летописи". Това чуждестранно внушение беше дублирано с поредица издадени там книги, задълбочаващи вековните грехове във фалшификацията на историята на българите.

Осми тласък за изследването на автора беше негативизмът на домашните завистници спрямо изследванията в Черно море на проф. Димитров и проф. Балард.

Деветата вълна е тази книга, която авторът поднася като дознание на съвременното общество, от което очаква не невежествено мълчание, а бурни отзиви за "загубената" част от историята на нашите предци.

Боно Шкодров






--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



А коя е книгата и къде ще бъде издадена?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (georgi_nz @ Aug 2 2006, 08:29 AM)
А коя е книгата и къде ще бъде издадена?

Книгата се появи във виртуалното пространство преди месец...вече не съм сигурна дали постъпвам правилно като я рекламирам,тъй като има вероятност скоро да изчезне от там...повече мога да ти кажа на ЛС... smil3dbd4e398ff7b.gif След дъго търсене и проучване около нея - попаднах на издателство,което ме увери че в момента се отпечатва и до два месеца ще е готова.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



Признавам,че няколко пъти вече чета този материал и ми е трудно да го асимилирам.Косите ми настръхват и всичките ми вътрешности ми се обръщат.Това не са хора,а изроди. Никога не съм срещала жив евреин.Нямах нищо против тях,за мен те не бяха нещо особено,което трябва да се мрази.
Но колкото пъти го чета,ми иде да крещя в ушите на слабоумните и слабоволеви хорица,които щъкат около мен в този живот. Но и не смея. Защото,както някои тук се изказаха,еврейщината е болест,значи е заразна,а аз също не мога да различа кой е евреин по външния му вид. А борбата срещу тях естествено не предполага те да знаят,че ние знаем... Както те водят своята тайна едностранна война срещу нас,така и ние ще воюваме тайно и едностранно срещу техните талмудически диващини. И какво става -битката в двустранна вече.Като учител вече търся механизми за борба-тайно,без никой да се усети. Аз преподавам музика в началното училище. Давам на малките песни,които да повдигат националния им дух и да събуждат патриотичните им чувства,разказвам за историческите събития,за които се пее,особено внимание обръщам на българската народна музика,която е върха на съвършенството и на нашите народни обичаи и обреди. В някои класове децата предизвикват дискусии и на обществени теми,чути в новините,а аз им давам другата,различната гледна точка,карам ги да обмислят събитията от различни гледни точки,да мислят,да не приемат безкритично всичко поднесено. Обясних и защо няма да сложа лентичка за медиците-това е една гавра с тези хора и една голяма лъжа.Те са сами. И само ние,обикновените българи мислим и скърбим за тях,а лентички носят Надежда Михайлова,Соломон Паси и другите мръсници,които ги зарязаха там,взеха подкуп,за да ги оставят на произвола и с които не искам да имам нищо общо.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020