www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Хроника за гибелта на Германия


Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Хроника за гибелта на Германия
Йордан_13
Публикувано на: 15.12.2016, 13:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Мария Желева: И аз като чух за станалото ,първата мисъл ми беше,че това читав българин едва ли го е направил...Но какъвто и да е,за това ,че излага народа ни и страната ни публично заслужава линч ! Недопустимо е да остане безнаказан...и то първо от нас,после от който следва...Пфу..че и българско име носи ,мерзавеца..!

Ана-Рея Христова: И аз за името много ме хвана яд Миме... Дали ги кръщават с такива или го правят с цел да са по "вървежни" в Европа...

Мария Желева: За името не знам,но наистина виждам силна нужда да се разграничим от такива жалки червеи,като сами покажем ,че такива като него са крайно нежелани в обществото ни като поведение и присъствие.Изключително грозна постъпка на човек без капка доблест ..

Йордан Стайков: Чистите Българи, отдавна сме се разграничили от "гражданите". Несмесването е Пътят. Дори в Православието, Йоан Дамаскин говори за "перихореза". Ние искаме да съхраним Българина във вида, в който е днес, а те искат да ни ГМО модифицират. Риска, Българина да изглежда след 50-100 години като циганин или афган е голям.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 22.12.2016, 19:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Йордан_13 @ 5.12.2016, 2:31 )
"Да не се чудите защо Меркел, с рождено име Ангела Доротеа Кашнер, прави това, което прави. И двамата й родители са евреи (бащата - немски евреин, а майката - полска еврейка). През 1998 г. тя се омъжва за химик, който работи за американска фирма, обслужваща оръжейните проекти на Пентагона."

Познайте от няколко пъти на какъв странен език говори "немския" канцлер пред израелския кнесет?
РЕЧ НА МЕРКЕЛ
А знаете ли какво добавя после на немски под бурни овации?
QUOTE
Ich danke allen dass ich in meiner Muttersprache heute zu Ihnen sprechen darf

Благодаря ви, че съм допусната днес да говоря пред вас на майчиния си език
Майката Херлинда Йенич е криптоеврейка, родена през 1928г. в Гданск, Полша. Така че няма какво да се чудим.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 16.12.2017, 22:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Камерунски маймун
Резултатите от чифутската интеграция. 73-годишната жена по-късно починала в болницата.
PM
Top
Публикувано на: 21.4.2018, 11:20
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Факт е, че Аудан - Один е оставил потомство, чийто последен представител е Карл Мария фон Вилигуд.
Вилигуд били наричани "некоронованите крале на Германия".
Карл Мария фон Вилигуд
Роден: 18 ноември 1786 г.
Ойтин, Германия
Починал: 5 юни 1826 г. (39 г.)
Лондон, Англия

-Понеже населението на Германия е станало съучастник в открадване на ТРОНА,същото е отнесло брутални блокажи в етера,за наказание от
изконните ВЛАДЕТЕЛИ!Владетелите си властват в невидимото,духовно-енергиино.От там неможете да откраднете!
Последствия:Бисмарк е ЕВРЕИН.Германия е инфилтрирана и окупирана отвътре!Бисмарк-21 март 1871 – 20 март 1890.След
по-малко от век,тъпите немци го отнасят!Баща му, Карл Вилхелм Фердинанд фон Бисмарк.Фердинанд!!! Чифута Кохари (мадридския крадец) е със същото фалшименто име.
Изцепка на евреина КНЯЗ Бисмарк-„Аз не бих пожертвал живота на нито един германски гренадир за овцекрадците от долното течение на Дунав!”

Ей,тъпи немци.Или изчиствате бакиите на вашите предци или ауфидерзейн!
В изчистването влиза и връщането на всичко де що сте откраднали от България (Дунавска) от първата световна до ден днешен.
Ясно!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020